Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

BFJ - DBIX (DubaiCOIN)

Indította Uhura, július 01, 2017, 05:32:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

Bányászod a DubaiCoint?

Igen
45 (25.4%)
Nem
31 (17.5%)
Tervezem
81 (45.8%)
Nem tervezem
20 (11.3%)

Összes szavazó: 177

Szavazás lezárva: augusztus 25, 2017, 03:03:15 DÉLUTÁN

XMSK

#120
Idézetet írta: Effect Dátum július 05, 2017, 11:31:05 DÉLUTÁN
Már 2 órája nyomom és a balance még mindig 0.0000000!
A hashrate et pedig szépen mutatja... Ilyenkor mi van?

Csak nyugi :) ha a hashratet rendesen megjeleniti weben hamarosan lesz eredmeny, kicsit lassu szegeny!

Idézetet írta: CryptoP Dátum július 05, 2017, 11:58:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Effect Dátum július 05, 2017, 11:31:05 DÉLUTÁN
Már 2 órája nyomom és a balance még mindig 0.0000000!
A hashrate et pedig szépen mutatja... Ilyenkor mi van?

Less rá a pool-on, ameddig az nem utal, addig nem fog megjelenni az összeg az online pénztárcádon. Illetve ha akkor sem jelent meg, miután a pool-on már van kifizetés, szinkronizáld a pénztárcádat!  :D

nem a kiutalasra gondol, friss nekirugaszkodas :)

deske007

Kalkulatort nem igazan talaltam,de jobban hoz mint az ETH,azt hiszem attallok ra

atideath

Már megpróbáltam node-okat hozzáadni de ugyanúgy 0 peers. Tegnap egy pillanatra talált peers-t és 55041-es blokkig be is syncelt de utána megállt és most újra semmi. Ettől bányászhatok az ott kapott accountomra?
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

Uhura

Idézetet írta: Effect Dátum július 05, 2017, 10:30:42 DÉLUTÁN
https://www.youtube.com/watch?v=juNB2VGBhBw&t=0s


Amúgy a vicces dolog az, hogy azt már nem láttam a videoban - bár javítsatok ki , mert átpörgettem - hogy a peer 0 fölé ment volna. Ugyanis a "térerő mutató" legkisebb oszlopa 0 peer-nél is simán világít .. mintha van contact de rossz a vétel.


Ideális esetben minden a 3 oszlopnak villágítania kellene - kb. 15-20 peerel - és a bal oldali kockáknál egy 5xxxx számnak kéne viritania ... valamint ha működik az egész akkor egy zöld sávnak kéne úsznia 1-2 percig a középső ready felirat helyén. Amíg az adott két belépés közötti időben készült blokkokat beszinkornizálja.


Vagyis ez szép meg jó de azért én bazsy leírását követném , nem ezt a videot. De kb. 1-2 óra múlva kiderül nálam működik-e ténylegesen minden ..

A migráció, wallet készítés az első postban összefoglalva megtalálható, pool és egyéb adatokkal. Ha valami nem jó szóljatok és javítom.

Uhura

Idézetet írta: atideath Dátum július 06, 2017, 06:58:22 DÉLELŐTT
Már megpróbáltam node-okat hozzáadni de ugyanúgy 0 peers. Tegnap egy pillanatra talált peers-t és 55041-es blokkig be is syncelt de utána megállt és most újra semmi. Ettől bányászhatok az ott kapott accountomra?


Azért mert kb most 55113 blokknak kéne lennie a rendszerben ?  8)

Mickey

Duplázódott a nehézség, feleannyit hoz mint három nappal ezelőtt...

CryptoP

Idézetet írta: Mickey Dátum július 06, 2017, 09:54:55 DÉLELŐTT
Duplázódott a nehézség, feleannyit hoz mint három nappal ezelőtt...

Viszont az árfolyam is a duplához közelít, úgyhogy ha még el is csúsznának egymástól, mit fiatal gyerek ez a coin, majd beáll. :)

Hogyha most nem éri meg erősen bányászni, akkor soha. :D
CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/

Effect

Tök jó, hogy bányásszuk, de hol lehet váltani? Szép és jó , hogy 40 dolcsi 1 dubaicoin, de ha nem tudod váltani kb olyan mint ha nem is lenne!
A másik dolog, ha váltható lesz, akkor úgy vissza esik az ára majd, hogy lehet jobban megérte volna ETH bányászni ez idő alatt!


exertech001

Idézetet írta: Effect Dátum július 06, 2017, 11:23:42 DÉLELŐTT
Tök jó, hogy bányásszuk, de hol lehet váltani? Szép és jó , hogy 40 dolcsi 1 dubaicoin, de ha nem tudod váltani kb olyan mint ha nem is lenne!
A másik dolog, ha váltható lesz, akkor úgy vissza esik az ára majd, hogy lehet jobban megérte volna ETH bányászni ez idő alatt!
Te döntöd el mit bányászol, bányászd azt, ha jobbnak látod. :)

Uhura

Idézetet írta: Effect Dátum július 06, 2017, 11:23:42 DÉLELŐTT
Tök jó, hogy bányásszuk, de hol lehet váltani? Szép és jó , hogy 40 dolcsi 1 dubaicoin, de ha nem tudod váltani kb olyan mint ha nem is lenne!
A másik dolog, ha váltható lesz, akkor úgy vissza esik az ára majd, hogy lehet jobban megérte volna ETH bányászni ez idő alatt!


Simán livecoin el tudod adni, a pénz mehet oda de nem a bányából hanem a local walletről lehet beutalni.

bazsy

Idézetet írta: Uhura Dátum július 06, 2017, 11:38:13 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Effect Dátum július 06, 2017, 11:23:42 DÉLELŐTT
Tök jó, hogy bányásszuk, de hol lehet váltani? Szép és jó , hogy 40 dolcsi 1 dubaicoin, de ha nem tudod váltani kb olyan mint ha nem is lenne!
A másik dolog, ha váltható lesz, akkor úgy vissza esik az ára majd, hogy lehet jobban megérte volna ETH bányászni ez idő alatt!


Simán livecoin el tudod adni, a pénz mehet oda de nem a bányából hanem a local walletről lehet beutalni.
De nincs deposit lehetőség nálam szürke,addrest sem lehet generálni

Uhura

Idézetet írta: Mickey Dátum július 06, 2017, 09:54:55 DÉLELŐTT
Duplázódott a nehézség, feleannyit hoz mint három nappal ezelőtt...


Nekem ugyanazal a setuppal , kb ugynannyit hoz, én a pplns szerveren nyomom nem a propon.

Effect


hoppus

Idézetet írta: bazsy Dátum július 06, 2017, 11:40:19 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Uhura Dátum július 06, 2017, 11:38:13 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Effect Dátum július 06, 2017, 11:23:42 DÉLELŐTT
Tök jó, hogy bányásszuk, de hol lehet váltani? Szép és jó , hogy 40 dolcsi 1 dubaicoin, de ha nem tudod váltani kb olyan mint ha nem is lenne!
A másik dolog, ha váltható lesz, akkor úgy vissza esik az ára majd, hogy lehet jobban megérte volna ETH bányászni ez idő alatt!


Simán livecoin el tudod adni, a pénz mehet oda de nem a bányából hanem a local walletről lehet beutalni.
De nincs deposit lehetőség nálam szürke,addrest sem lehet generálni


igen ez a gond, hogy nem lehet depositálni. oké, hogy most már desktop wallet-re bányászok csak hogyan utalom onnan be az exchange-re ha livecoin-on kivül más nem foglalkozik vele, ott meg nem fogadnak depositot. sakk-matt.  vagy van valakinek valami ötlet?

Johnny02

Engem az érdekelne hogy a SEXY poolokon mennyire van állítva alapvetően a kifizetés. 1 DBIX? vagy 0.2 DBIX? Ezt hol tudom megnézni vagy állítani? (Claymore dual)

Uhura

Idézetet írta: Johnny02 Dátum július 06, 2017, 12:28:20 DÉLUTÁN
Engem az érdekelne hogy a SEXY poolokon mennyire van állítva alapvetően a kifizetés. 1 DBIX? vagy 0.2 DBIX? Ezt hol tudom megnézni vagy állítani? (Claymore dual)


0.2 nem tudod állítani.

exertech001

Idézetet írta: Johnny02 Dátum július 06, 2017, 12:28:20 DÉLUTÁN
Engem az érdekelne hogy a SEXY poolokon mennyire van állítva alapvetően a kifizetés. 1 DBIX? vagy 0.2 DBIX? Ezt hol tudom megnézni vagy állítani? (Claymore dual)
Ezt elég nehéz félreérteni.

Min. payout threshold: 0.2 Dbix




Uhura

Idézetet írta: hoppus Dátum július 06, 2017, 12:00:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum július 06, 2017, 11:40:19 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Uhura Dátum július 06, 2017, 11:38:13 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Effect Dátum július 06, 2017, 11:23:42 DÉLELŐTT
Tök jó, hogy bányásszuk, de hol lehet váltani? Szép és jó , hogy 40 dolcsi 1 dubaicoin, de ha nem tudod váltani kb olyan mint ha nem is lenne!
A másik dolog, ha váltható lesz, akkor úgy vissza esik az ára majd, hogy lehet jobban megérte volna ETH bányászni ez idő alatt!


Simán livecoin el tudod adni, a pénz mehet oda de nem a bányából hanem a local walletről lehet beutalni.
De nincs deposit lehetőség nálam szürke,addrest sem lehet generálni


igen ez a gond, hogy nem lehet depositálni. oké, hogy most már desktop wallet-re bányászok csak hogyan utalom onnan be az exchange-re ha livecoin-on kivül más nem foglalkozik vele, ott meg nem fogadnak depositot. sakk-matt.  vagy van valakinek valami ötlet?


Most éppen javítés van a livecoinon, szerintem kézzel szarakodnak most, és azért is lassú és tiltott a deposit. KIszelektálják ki hova menyi és után lehet majd küldeni. De mivel egyetlen excahnge ezért :) biztos lesz valami megoldás mert ha nem akkor lesz más gyorsba.

CryptoP

Idézetet írta: Uhura Dátum július 06, 2017, 12:45:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: hoppus Dátum július 06, 2017, 12:00:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum július 06, 2017, 11:40:19 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Uhura Dátum július 06, 2017, 11:38:13 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Effect Dátum július 06, 2017, 11:23:42 DÉLELŐTT
Tök jó, hogy bányásszuk, de hol lehet váltani? Szép és jó , hogy 40 dolcsi 1 dubaicoin, de ha nem tudod váltani kb olyan mint ha nem is lenne!
A másik dolog, ha váltható lesz, akkor úgy vissza esik az ára majd, hogy lehet jobban megérte volna ETH bányászni ez idő alatt!

Simán livecoin el tudod adni, a pénz mehet oda de nem a bányából hanem a local walletről lehet beutalni.
De nincs deposit lehetőség nálam szürke,addrest sem lehet generálni


igen ez a gond, hogy nem lehet depositálni. oké, hogy most már desktop wallet-re bányászok csak hogyan utalom onnan be az exchange-re ha livecoin-on kivül más nem foglalkozik vele, ott meg nem fogadnak depositot. sakk-matt.  vagy van valakinek valami ötlet?


Most éppen javítés van a livecoinon, szerintem kézzel szarakodnak most, és azért is lassú és tiltott a deposit. KIszelektálják ki hova menyi és után lehet majd küldeni. De mivel egyetlen excahnge ezért :) biztos lesz valami megoldás mert ha nem akkor lesz más gyorsba.


Nem azt írják, hogy csak a pool-tól nem fogad el kifizetést? Azt, hogy a bányászatból eredendő összegeket nem tudja jóváírni? Viszont gondolom kereskedni lehet vele, fogadni az offline walletből csak tud.  :-[
CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/

hoppus

én jelenleg még a BTC-met sem tudom kiutalni livecoin-ról. teljesen bechraselt az oldal