Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

BFJ - DBIX (DubaiCOIN)

Indította Uhura, július 01, 2017, 05:32:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

Bányászod a DubaiCoint?

Igen
45 (25.4%)
Nem
31 (17.5%)
Tervezem
81 (45.8%)
Nem tervezem
20 (11.3%)

Összes szavazó: 177

Szavazás lezárva: augusztus 25, 2017, 03:03:15 DÉLUTÁN

RobRoy

Idézetet írta: dext-r Dátum július 06, 2017, 10:26:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: RobRoy Dátum július 06, 2017, 10:03:48 DÉLUTÁN
Megvolt az elso blokk es a kifizetesek is :)
http://dbix.coinminer.space/#/payments

eleg gyengen hozott, kb 2nap alatt 45-50mh/s-el 0,33dbix es meg el sem erte a 0,5-ot h kiutalja, a masik dolog meg h a win wallett sem sikerult osszehozni vele> visszatertem a Musicoinhoz


Sajnos nem rajtam mult.. nagyon lassan jott ki a blokk :(


atallitottam a kifizetest 0.2-re ugyhogy meg kellett kapnod..


RobRoy

Amugy nem olvastam utanna.. de itt nincs az 51% os attack?
Ahogy nezem a network hash 100% sexypoolon van.. ami nem egeszseges..szerintem

dext-r

#162
Idézetet írta: RobRoy Dátum július 06, 2017, 10:34:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dext-r Dátum július 06, 2017, 10:26:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: RobRoy Dátum július 06, 2017, 10:03:48 DÉLUTÁN
Megvolt az elso blokk es a kifizetesek is :)
http://dbix.coinminer.space/#/payments

eleg gyengen hozott, kb 2nap alatt 45-50mh/s-el 0,33dbix es meg el sem erte a 0,5-ot h kiutalja, a masik dolog meg h a win wallett sem sikerult osszehozni vele> visszatertem a Musicoinhoz


Sajnos nem rajtam mult.. nagyon lassan jott ki a blokk :(


atallitottam a kifizetest 0.2-re ugyhogy meg kellett kapnod..

lehet h meg csesztetni kell kicsit a win wallett-ot, vagy lehet h vmikor megerkezik livecoinra?

Uhura

Idézetet írta: RobRoy Dátum július 06, 2017, 10:35:45 DÉLUTÁN
Amugy nem olvastam utanna.. de itt nincs az 51% os attack?
Ahogy nezem a network hash 100% sexypoolon van.. ami nem egeszseges..szerintem


Irtozatos a nyomulás a sexy-n , 800 GH mellet 1662 miner csak a dibix1 , + 293 gh és 251 miner  a dibix2-n és 49 meber 9 Gh-val a dibix3 -an , ezzel nem lehet versenyezni . Amikor kezdtük összesen volt 300-400 miner és 300 Gh maxba .


De már a sexy sem bírja marha lassú az egész , nyögve nyomja, de szerintem simán a növeknény ellenére még mindig nagyon megéri nekem 2 krátyával 41 mH-val 0.2 jön ki kb. /nap. Ami ha azt vesszük nem rossz: 3 / kártyával mai 44 dolcsival = 132 + a másod
coin


Most azt mondom, ezt nem fogja sem az infra sem a wallet bírni, és valamikor elpukkad a coin, aztán a kérdés , hogy akik csinálják 1 éven belül fel tudnak-e mutatni valamit valamint a bányászok és a capitalizáció mennyire esik be.


Mert ha meg tudnak maradni akkor a báynászat 1 évig nagy profitoitt nem fog hozni de öröm lesz bányálni , utána meg szüret.

Uhura

Újra nyitva a Deposit lehetőség a Livecoinon!

hoppus

arra esetleg valakinek valami megoldás, hogy a desktop wallet-ből hogyan és hova tudom átutalni, hogy egyéb valutává varázsoljam? livecoin-ra való beutalás müködik annak ellenére, hogy nincs deposit? nem gondolnám, bár az ottani cimemet tudom igy akár utalhatnék is csak gondolom nem érkezne meg.

Uhura

Idézetet írta: hoppus Dátum július 07, 2017, 08:32:34 DÉLELŐTT
arra esetleg valakinek valami megoldás, hogy a desktop wallet-ből hogyan és hova tudom átutalni, hogy egyéb valutává varázsoljam? livecoin-ra való beutalás müködik annak ellenére, hogy nincs deposit? nem gondolnám, bár az ottani cimemet tudom igy akár utalhatnék is csak gondolom nem érkezne meg.


20 perce újra nyitva volt de megint bezárták .... most megint deposit stop van


hoppus

Idézetet írta: Uhura Dátum július 07, 2017, 08:33:51 DÉLELŐTT
Idézetet írta: hoppus Dátum július 07, 2017, 08:32:34 DÉLELŐTT
arra esetleg valakinek valami megoldás, hogy a desktop wallet-ből hogyan és hova tudom átutalni, hogy egyéb valutává varázsoljam? livecoin-ra való beutalás müködik annak ellenére, hogy nincs deposit? nem gondolnám, bár az ottani cimemet tudom igy akár utalhatnék is csak gondolom nem érkezne meg.


20 perce újra nyitva volt de megint bezárták .... most megint deposit stop van


én is azt nézem. pont beirtam mikor láttam a commentedet, de közben néztem a livecoin-t is és nekem nem aktiv. akkor nem volt egy hosszu nyitvatartás :(

Windlass

Lehet, hogy érdemes a váltón fent maradt DIBX-eket átváltani, mert ha megint rendesen működik majd megint a livecoin, elég sokan akarnak majd local wallet-ből feltöltve eladni, és ez leverheti az árakat rövidtávon.

hoppus

Idézetet írta: Windlass Dátum július 07, 2017, 08:53:18 DÉLELŐTT
Lehet, hogy érdemes a váltón fent maradt DIBX-eket átváltani, mert ha megint rendesen működik majd megint a livecoin, elég sokan akarnak majd local wallet-ből feltöltve eladni, és ez leverheti az árakat rövidtávon.


igen, erősen javasolt. én már megtettem, azóta coinbasen pihennek a csajok BTC formájában.

TC

Idézetet írta: Uhura Dátum július 07, 2017, 08:30:31 DÉLELŐTT
Újra nyitva a Deposit lehetőség a Livecoinon!

Én ezt továbbra sem így látom. Nekem szürke a gomb...

hupisom1

Ha van már deposit számsorom , amire ugye bányásztam közvetlen , akkor nem kell várnom hogy ujra nyitva legyen a befizetés , hanem arra a számra lehet küldeni a local wallet-ről?






realguen

Hát én gyorsan elküldtem 1,3 Dbiy-et, amíg lehetett, nem igazán jött meg.... Még várok pár órát hátha, aztán gondolom ticketet beadok.

bazsy

Idézetet írta: realguen Dátum július 07, 2017, 09:24:06 DÉLELŐTT
Hát én gyorsan elküldtem 1,3 Dbiy-et, amíg lehetett, nem igazán jött meg.... Még várok pár órát hátha, aztán gondolom ticketet beadok.
Nem kell ticketelni jóvá lesz írva csak lassan

realguen


gbelaz

Kérdés: miért eröltetitek a livecoinra küldést? El akarjátok adni most?
Csak kiváncsiságból kérdezem. Én tegnap konkrétan vettem $50 értékben (annyim volt btx-ben), nemhogy eladnám, ezért nem is érdekel h nem tudok most depositolni. Gyüjtögetem gépen aztán kész, arra számítva, hogy lesz ez még $100 is.

hoppus

Idézetet írta: gbelaz Dátum július 07, 2017, 09:47:07 DÉLELŐTT
Kérdés: miért eröltetitek a livecoinra küldést? El akarjátok adni most?
Csak kiváncsiságból kérdezem. Én tegnap konkrétan vettem $50 értékben (annyim volt btx-ben), nemhogy eladnám, ezért nem is érdekel h nem tudok most depositolni. Gyüjtögetem gépen aztán kész, arra számítva, hogy lesz ez még $100 is.


nálam annyi az indok, hogy ha nem is adom el mostanában de szeretném tudni, hogy müködik ha éppen mégis szeretném. sőt az még megnyugtatóbb ha vannak backup tervek is, gondolok itt arra, hogy egyéb coin-nál számos exchange sorakozik arra várva, hogy beutaljam hozzájuk a coint.


abban a tudatban bányászni és betárazni egy coin-ból, hogy egyetlen exchange foglalkozik csak vele és ő is tiltja a depositot nem túl megnyugtató. bármikor teljesen le is vehetik a portfólióból minden indoklás nélkül és akkor ott állsz a desktop walletteddel dugig töltve használhatatlan coinnal mert nem tudsz vele mit kezdeni. ez egy kisarkitott példa de megtörténhet és senkit nem tudsz felelősségre vonni maximum saját magadat.

bazsy

Idézetet írta: hoppus Dátum július 07, 2017, 09:51:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: gbelaz Dátum július 07, 2017, 09:47:07 DÉLELŐTT
Kérdés: miért eröltetitek a livecoinra küldést? El akarjátok adni most?
Csak kiváncsiságból kérdezem. Én tegnap konkrétan vettem $50 értékben (annyim volt btx-ben), nemhogy eladnám, ezért nem is érdekel h nem tudok most depositolni. Gyüjtögetem gépen aztán kész, arra számítva, hogy lesz ez még $100 is.


nálam annyi az indok, hogy ha nem is adom el mostanában de szeretném tudni, hogy müködik ha éppen mégis szeretném. sőt az még megnyugtatóbb ha vannak backup tervek is, gondolok itt arra, hogy egyéb coin-nál számos exchange sorakozik arra várva, hogy beutaljam hozzájuk a coint.


abban a tudatban bányászni és betárazni egy coin-ból, hogy egyetlen exchange foglalkozik csak vele és ő is tiltja a depositot nem túl megnyugtató. bármikor teljesen le is vehetik a portfólióból minden indoklás nélkül és akkor ott állsz a desktop walletteddel dugig töltve használhatatlan coinnal mert nem tudsz vele mit kezdeni. ez egy kisarkitott példa de megtörténhet és senkit nem tudsz felelősségre vonni maximum saját magadat.
+1

gbelaz

Világos, köszi a válaszokat. Bár én optimistább vagyok. Ha a coin sikeres lesz akkor nem egy váltón fog mulni szerintem, hogy tradelhető vagy sem, hisz akkor váltóknak is érdeke, hogy felvegyék. Ha meg beborul akkor kb úgyis mind1... Persze akkor sem lenne jó ha a gépen ragadna.

realguen

Én se eladni akarom, csak szeretném ha ott lenne, ha el akarom adni akkor mehessen egyből.

Amúgy a lassan fog megérkezni az órák vagy napok?