Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

BFJ - DBIX (DubaiCOIN)

Indította Uhura, július 01, 2017, 05:32:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Bányászod a DubaiCoint?

Igen
45 (25.4%)
Nem
31 (17.5%)
Tervezem
81 (45.8%)
Nem tervezem
20 (11.3%)

Összes szavazó: 177

Szavazás lezárva: augusztus 25, 2017, 03:03:15 DÉLUTÁN

TC

Idézetet írta: hoppus Dátum július 07, 2017, 09:51:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: gbelaz Dátum július 07, 2017, 09:47:07 DÉLELŐTT
Kérdés: miért eröltetitek a livecoinra küldést? El akarjátok adni most?
Csak kiváncsiságból kérdezem. Én tegnap konkrétan vettem $50 értékben (annyim volt btx-ben), nemhogy eladnám, ezért nem is érdekel h nem tudok most depositolni. Gyüjtögetem gépen aztán kész, arra számítva, hogy lesz ez még $100 is.


nálam annyi az indok, hogy ha nem is adom el mostanában de szeretném tudni, hogy müködik ha éppen mégis szeretném. sőt az még megnyugtatóbb ha vannak backup tervek is, gondolok itt arra, hogy egyéb coin-nál számos exchange sorakozik arra várva, hogy beutaljam hozzájuk a coint.


abban a tudatban bányászni és betárazni egy coin-ból, hogy egyetlen exchange foglalkozik csak vele és ő is tiltja a depositot nem túl megnyugtató. bármikor teljesen le is vehetik a portfólióból minden indoklás nélkül és akkor ott állsz a desktop walletteddel dugig töltve használhatatlan coinnal mert nem tudsz vele mit kezdeni. ez egy kisarkitott példa de megtörténhet és senkit nem tudsz felelősségre vonni maximum saját magadat.

Akár én is írhattam volna, annyival kiegészítve, hogy most lényegében egy "nem létező" vagy "nem bányászható" coin árfolyamáról beszélünk.
Olyan ez most, hogy Pistikének meg Bécikének van 10 zsák hagymája a piacon, és egymásnak adogatják egyre drágábban, mi meg álmélkodunk, hogy mekkora császárság. Csak minket nem engednek be a piacra, hogy mi is eladjuk a hagymánkat...

CryptoMan

Azért ez nem egészen így van! A Pool baszta el az alacsony kiutalási értékkel. Én személy szerint, a deposit zárás előtt bezsebeltem 14.4 DBIX-et ami ott van a livecoin-on és bármikor eladhatnám...

hoppus

Idézetet írta: CryptoMan Dátum július 07, 2017, 10:53:15 DÉLELŐTT
Azért ez nem egészen így van! A Pool baszta el az alacsony kiutalási értékkel. Én személy szerint, a deposit zárás előtt bezsebeltem 14.4 DBIX-et ami ott van a livecoin-on és bármikor eladhatnám...


a livecoin-on lévöt én már el is adtam, most már a dekstopomba gyülik de a jelenlegi helyzet alapján nem tudok vele mit kezdeni. pedig éppen most számolgattam, nagyon szépen hoz. ha ráállitanám az eth bányáimat is szép kis összeg jönne ki. csak amig nincs deposit addig nem merem mert a semmire nem lenne jó bányászni.

Uhura

Idézetet írta: hoppus Dátum július 07, 2017, 09:51:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: gbelaz Dátum július 07, 2017, 09:47:07 DÉLELŐTT
Kérdés: miért eröltetitek a livecoinra küldést? El akarjátok adni most?
Csak kiváncsiságból kérdezem. Én tegnap konkrétan vettem $50 értékben (annyim volt btx-ben), nemhogy eladnám, ezért nem is érdekel h nem tudok most depositolni. Gyüjtögetem gépen aztán kész, arra számítva, hogy lesz ez még $100 is.


nálam annyi az indok, hogy ha nem is adom el mostanában de szeretném tudni, hogy müködik ha éppen mégis szeretném. sőt az még megnyugtatóbb ha vannak backup tervek is, gondolok itt arra, hogy egyéb coin-nál számos exchange sorakozik arra várva, hogy beutaljam hozzájuk a coint.


abban a tudatban bányászni és betárazni egy coin-ból, hogy egyetlen exchange foglalkozik csak vele és ő is tiltja a depositot nem túl megnyugtató. bármikor teljesen le is vehetik a portfólióból minden indoklás nélkül és akkor ott állsz a desktop walletteddel dugig töltve használhatatlan coinnal mert nem tudsz vele mit kezdeni. ez egy kisarkitott példa de megtörténhet és senkit nem tudsz felelősségre vonni maximum saját magadat.


Azért az észre lehet venni, hogy ha ránézel az egyik kapitalizációban legnygobb coin a livecoinon vagyis nem fogja levágni az aranyat szaró tyúkot. Inkább azt látom, hogy minden a livecoinnál mind az araboknál a kezdpk tökéeltelkedése magy , erre tetéz rá az olasz pool :D ez egy olyan szupi elegy amiből még új ETH is lehet ... :D


Plusz az infra szarik be allatuk folyamatosan.  Alivecoinosok is a depositot azért tiltják mert nem bírja az infra másrészről ez árfelhajtó.

XMSK

Sracok megy a depozit Livera!!

Sexyrol pendingel a coinom.

Arkenso

Idézetet írta: XMSK Dátum július 07, 2017, 11:30:14 DÉLELŐTT
Sracok megy a depozit Livera!!

Sexyrol pendingel a coinom.

pontosabban csak ment! :(
De közben sikerült generálni egy címet :)

Master91

Egyszer nyitva találtam livecoinon a Depositot, és szereztem adresst.

Használhatom? Nekem ez az offline wallet nem igazán akar működni (vagy is nem tudom biztosra hogy működik e)

hoppus

#187
Idézetet írta: Master91 Dátum július 07, 2017, 11:38:28 DÉLELŐTT
Egyszer nyitva találtam livecoinon a Depositot, és szereztem adresst.

Használhatom? Nekem ez az offline wallet nem igazán akar működni (vagy is nem tudom biztosra hogy működik e)


a pool-ról semmiképpen nem fogsz kifizetést kapni ha zárva van a deposit. én nekem igy nyeltek be 0.4 dbix-et. már nyitottam ticketet kérdés mi lesz belőle.
ha wallett-ből utalsz rá annak ellenére, hogy nincs deposit de tudod a cimed, szerintem ugyanaz lesz a sorsa mint a pool-ról érkezönek.


szerk: most nézem az egyik utalást (0.2nyi dbix) már pending-be rakott a livecoin. alig 2 órája nyitottam a ticket-et, elég gyorsak!

XMSK

Idézetet írta: Arkenso Dátum július 07, 2017, 11:33:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: XMSK Dátum július 07, 2017, 11:30:14 DÉLELŐTT
Sracok megy a depozit Livera!!

Sexyrol pendingel a coinom.

pontosabban csak ment! :(
De közben sikerült generálni egy címet :)

4napja varom a coinokat poolrol 0.4 megjott meg hianyzik 3 tranzakcio.
Es tenyleg csak nyitva volt..

SonTec

Köszönöm szépen mindenkinek az értékes információkat és a leírást! Az első postban lévő leírás tökéletesen működött nekem elsőre. 0.2 csákányoltam és várom hogy a livecoin helyreálljon. Addig a szoftveres walletben áll a coin. Egy dolgot nem tudok hogy ha a szoftveres walletben van, onnan hogy fogom a livecoinra vinni és ott beváltani ?

Elnézést ha buta lesz a kérdés de a dbic és a dbix mindkettő dubaicoin, a logója mégis ugyanaz. Ez miért van ? Pedig elvileg más nem ?

Köszi szépen! Zoli

CryptoMan

Idézetet írta: SonTec Dátum július 07, 2017, 12:05:48 DÉLUTÁN
Köszönöm szépen mindenkinek az értékes információkat és a leírást! Az első postban lévő leírás tökéletesen működött nekem elsőre. 0.2 csákányoltam és várom hogy a livecoin helyreálljon. Addig a szoftveres walletben áll a coin. Egy dolgot nem tudok hogy ha a szoftveres walletben van, onnan hogy fogom a livecoinra vinni és ott beváltani ?

Elnézést ha buta lesz a kérdés de a dbic és a dbix mindkettő dubaicoin, a logója mégis ugyanaz. Ez miért van ? Pedig elvileg más nem ?

Köszi szépen! Zoli


A transaction fülnél tudod majd elküldeni a livecoin-os deposit címedre.

VikVik

A coinpayments.net oldalon van "pénztárca" Dbixre csak sajnos nem lehet még váltani ott se  :-\

Uhura

Amúgy este arra emlékszem valaki azt mondta, összeolvasztják a DBIC és a DBIX-et , akkor már nem lenne értelmesebb a excahngeknél is aki ezt maeg azt jegyzete az jegyző az össze olvasztottat is ?


Mert így legalább 3 ex-en lenne kereskedés.

Effect

nyitva a deposit..... gyorsan gyorsan :)

TC

#194
Idézetet írta: Effect Dátum július 07, 2017, 04:37:02 DÉLUTÁN
nyitva a deposit..... gyorsan gyorsan :)

Be akartam tenni a magyar poolba még vagy 950Mhash-t, de ismét nincs deposit cím.... marhára nincs kedvem local wallettel pöcsölni.

RobRoy

Idézetet írta: TC Dátum július 07, 2017, 04:51:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Effect Dátum július 07, 2017, 04:37:02 DÉLUTÁN
nyitva a deposit..... gyorsan gyorsan :)

Be akartam tenni a magyar poolba még vagy 950Mhash-t, de ismét nincs deposit cím.... marhára nincs kedvem loval wallettel pöcsölni.


most eppen elerheto a deposit address

Windlass

A sexy-n a pplns-3000 és pplns-100000 között szerintetek mi a különbség, melyiket mikor érdemes? Én a prop-ot és a pplns-3000-t próbáltam de nem volt nagy különbség bár most a pplns-3000 mintha lassulna.

TC

Idéz


most eppen elerheto a deposit address

Betettem néhány gépet a magyar poolba, meglátjuk lesz-e értelme.

hoppus

na mi történt ma? hogyan alakultak a desktop wallet-ből történő beutalások a livecoin-ra? sikerült aki próbálta?

Effect

Melyik poolra érdemes bányászni?