Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

BFJ - DBIX (DubaiCOIN)

Indította Uhura, július 01, 2017, 05:32:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Bányászod a DubaiCoint?

Igen
45 (25.4%)
Nem
31 (17.5%)
Tervezem
81 (45.8%)
Nem tervezem
20 (11.3%)

Összes szavazó: 177

Szavazás lezárva: augusztus 25, 2017, 03:03:15 DÉLUTÁN

Uhura

Idézetet írta: hoppus Dátum július 07, 2017, 09:28:40 DÉLUTÁN
na mi történt ma? hogyan alakultak a desktop wallet-ből történő beutalások a livecoin-ra? sikerült aki próbálta?


Na , nekem emnt local walletről 0.1 dbix és beengedte , másnak is bement darabokban a dbix vagyis úgy néz ki műxik.

realguen

Igen sikerült, reggel 8 órakor küldtem, 22 órakor érkezett meg, végül nem darabokban, hanem egyben, csak volt még előtte valami pool-os maradék.


hoppus

Idézetet írta: Uhura Dátum július 07, 2017, 10:28:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: hoppus Dátum július 07, 2017, 09:28:40 DÉLUTÁN
na mi történt ma? hogyan alakultak a desktop wallet-ből történő beutalások a livecoin-ra? sikerült aki próbálta?


Na , nekem emnt local walletről 0.1 dbix és beengedte , másnak is bement darabokban a dbix vagyis úgy néz ki műxik.


király. köszi, hogy kitapossátok az utat :D

XMSK

#203
Idézetet írta: hoppus Dátum július 07, 2017, 11:24:16 DÉLUTÁN
király. köszi, hogy kitapossátok az utat :D

12perce küldtem be már megjelent liven Total alatt zárójelben a meglévő mögött, a lényeg, hogy legyenek hozzád csatlakozva!
Ha nincsenek nem fog elmenni csak újraküldessél.

TC

Idézetet írta: Effect Dátum július 07, 2017, 10:04:42 DÉLUTÁN
Melyik poolra érdemes bányászni?

Megpróbálhatnánk a magyar poolt életre rúgni. Itt lehetne kivételesen egy kis összefogás...

HitványKutya

Hétvégére átállhatna mindenki aki dbix-et túr megnézni mit lehet kihozni belőle  ;)

Csergessük neki!

http://dbix.coinminer.space

Uhura

OKsa egy hülye noob kérdés : most a dbix egy blokkban mennyi rewardot dob ?


Mert látom egy blokkot sikerült kitúrni. Ezért grat!!

HitványKutya


Uhura

Idézetet írta: HitványKutya Dátum július 08, 2017, 08:50:04 DÉLELŐTT
http://dbix.coinminer.space/#/blocks

Reward: 6.004620


Az gyó vagyis ha találnánk napi 1 et 6 minerként akkor kb 45 dolcsi / nap :) szép ... ha többen vagyunk talán többet.

Energy

Ha elmegy a kiutalás a sexy-ről akkor átjövök és is, bár csak kb. 85mhs-el.

yodayoda93

Sziasztok, gondoltam megosztom veletek mit sikerült eddig levonni a DBIX bányászásról, nekem sokkal jobban megéri mint mást csákányolni! Szerény teljesítménnyel 167Mh/s beálltam a dbix poolra a nagyok közzé,már lassan két napja és ahogy számolom 0.8 DBIX/nap megvan, ez akármelyik végét is nézzük azt jelenti hogy a jelenlegi árfolyamon is 27 $/nap míg az ethereumon csak olyan 18$, de viszont ha az ember türelmes és vár míg kicsit felmegy az ára akkor lehet ez még több is. Belinkelem azért az oldalam aki nem hinne nekem, hajnalban volt 0.2-es kifizetés és már megint eléri majdnem szóval a napi 4 kifizetés elérhető abszolút.


http://dbix.pool.sexy/#/account/0xb77B07Db6Ee71352e969f2dcBCF3D824E8eb34Ca/rewards




Uhura

Idézetet írta: yodayoda93 Dátum július 08, 2017, 09:40:39 DÉLELŐTT
Sziasztok, gondoltam megosztom veletek mit sikerült eddig levonni a DBIX bányászásról, nekem sokkal jobban megéri mint mást csákányolni! Szerény teljesítménnyel 167Mh/s beálltam a dbix poolra a nagyok közzé,már lassan két napja és ahogy számolom 0.8 DBIX/nap megvan, ez akármelyik végét is nézzük azt jelenti hogy a jelenlegi árfolyamon is 27 $/nap míg az ethereumon csak olyan 18$, de viszont ha az ember türelmes és vár míg kicsit felmegy az ára akkor lehet ez még több is. Belinkelem azért az oldalam aki nem hinne nekem, hajnalban volt 0.2-es kifizetés és már megint eléri majdnem szóval a napi 4 kifizetés elérhető abszolút.


http://dbix.pool.sexy/#/account/0xb77B07Db6Ee71352e969f2dcBCF3D824E8eb34Ca/rewards


Jaja , néztem kb. most 300 Mh-val 4-5 órankánt kijön 0.2 DBIX vagyis az napi kb: 1.2 - 0.96 DBIX de ez még nem a beállít verzió .. ez több lesz valamennyivel. Ez így 25 - 40 dolcsi között van per nap árfolyam sáv szerint.

TC


CryptoP

Megpróbáltam beutalni Livecoinra az offline walletemből, majd amikor beillesztettem a deposit kódot, akkor ez köszöntött:

Address checksum mismatch. Use only properly checksumed addresses to prevent wrong sends.

Tudom, hogy lehetetlenség, de azért megkérdezem, hogy valakinek tapasztalata erről? :D

Köszönöm!
CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/

Simi

Ez volt nálam is de gond nélkül felment Live-ra.


CryptoP

Idézetet írta: Simi Dátum július 08, 2017, 12:47:34 DÉLUTÁN
Ez volt nálam is de gond nélkül felment Live-ra.

Köszi Simi a segítséget! Már utaltam is, várom!  8)

CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/

Uhura

Idézetet írta: CryptoP Dátum július 08, 2017, 01:15:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Simi Dátum július 08, 2017, 12:47:34 DÉLUTÁN
Ez volt nálam is de gond nélkül felment Live-ra.

Köszi Simi a segítséget! Már utaltam is, várom!  8)


Az egy jó szarul megírt része a walletnek, mert ha lenne valaki "telefonkönyv" rész ahonan átemel adatokat még érteném de nem lehet kilöni se, ezért ha más jelenne meg ott lehet nem is reagálnék rá.

Master91

Sziasztok! Én bele állnék a magyar poolba szivesen, de kéne kis segítség nekem a következő folyamatokra,  mivel én még csak pár napja csákányozom így eléggé bizonytalan vagyok pár lépéssel kapcsolatban.

Eddig dbix.pool.sexyre voltam beállítva, össze szedtem 0.4-et, amit már végre lát is a walletem. Mielőtt át állnék a magyar poolra, előtte ezt  elkéne utalnom a livecoinos felhasználóimra iga?

Elutalni a walleten belül, a Transactions fülnél lehet, ha a "To:" mezőbe megadom a ....mit? Livecoinnál nem tudom holtalálom azt a címet vagy bármit ami a felhasználómat azonosítom.

Miután elutaltam a livecoinra, akkor már nyugodtan át állhatok a magyar poolra aminek a címe dbix.coinminer.space ? ezt beállíthatom a Claymorenak? Nem kell adni neki portot?

yodayoda93

Szia, nem szükséges elutalni mivel már az a pénztárcádban pihen, a livecoinon pedig a címedet úgy tudod meg, hogy megkeresed a dubaicoin-t a balance fül alatt majd rákattintasz a deposit gombra ott feldobja az ablakot amiben szerepel a címed, ez mindig ugyanaz marad szóval le is mentheted hogy a későbbiekben ne kelljen keresni. A beállítás pedig ugyanúgy mint a dbix.pool.sexy-nél csak viszont a magyar pool főoldalán található oldalcím(pontosabban szervercím)+port kombináció, a pénztárca pedig ugyanúgy az offline walleted.


Remélem tudtam segíteni.

Master91

Idézetet írta: yodayoda93 Dátum július 08, 2017, 09:31:45 DÉLUTÁN
Remélem tudtam segíteni.

Persze hogy tudtál, és köszönöm szépen a segítségedet! Tegnap este 10 óta megy is a coinminer poolba, nézem az adressem, de az oldal szerint 0.00000 a munkám, pedig látom hogy van share stb.

a sexy pooljánál se mozdult egy ideje az át állásom előtt, olyan mintha nem számolnák a melót vagy nem is tudom

másnál is van ilyen?