Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

BFJ - DBIX (DubaiCOIN)

Indította Uhura, július 01, 2017, 05:32:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Bányászod a DubaiCoint?

Igen
45 (25.4%)
Nem
31 (17.5%)
Tervezem
81 (45.8%)
Nem tervezem
20 (11.3%)

Összes szavazó: 177

Szavazás lezárva: augusztus 25, 2017, 03:03:15 DÉLUTÁN

vrm42

Idézetet írta: yodayoda93 Dátum július 08, 2017, 09:40:39 DÉLELŐTT
Sziasztok, gondoltam megosztom veletek mit sikerült eddig levonni a DBIX bányászásról, nekem sokkal jobban megéri mint mást csákányolni! Szerény teljesítménnyel 167Mh/s beálltam a dbix poolra a nagyok közzé,már lassan két napja és ahogy számolom 0.8 DBIX/nap megvan, ez akármelyik végét is nézzük azt jelenti hogy a jelenlegi árfolyamon is 27 $/nap míg az ethereumon csak olyan 18$, de viszont ha az ember türelmes és vár míg kicsit felmegy az ára akkor lehet ez még több is. Belinkelem azért az oldalam aki nem hinne nekem, hajnalban volt 0.2-es kifizetés és már megint eléri majdnem szóval a napi 4 kifizetés elérhető abszolút.


http://dbix.pool.sexy/#/account/0xb77B07Db6Ee71352e969f2dcBCF3D824E8eb34Ca/rewards

Megy az lefele szépen neked is :(
Most Pascallal duálban hoz kb annyit egy nap, mint a ZEC nVidiával.

yodayoda93

Sok a nagy aztán azért, ha kicsit lecsillapodnak a kedélyek jobb lesz csak ki kell tartani :)

tom95ster

Feltettem én is a 9.7-es Clamoret, pontosan 1 mh/s gyorsult az egy szem vga :D
Szeretnék egy linket megosztani valami külön topikban, mivel alig tudtam letölteni a legfrissebb bányász progit, a szerveremről így tudnák szedni ügyesen, de nem korlátlan idő eléréssel. Volna rá igény?

Uhura

Kb. a felére esett vissza a pool Hash rateje ... a Network hash rate nem figyeltem annyira de az most a induló 3-4-kei értéke 2x csak. Amiből a sexy adja kb. a felét.


Nézni kéne hola van még dubajos pool és ott mik dob a rendszer , most nálam 0.1 eset a termelés :(

yodayoda93

A baj nem a hashrate-tel van hanem mikor a sok nagy bejön feltolják a nehézséget az egekbe aztán mikor elmennek csak küszködés van mert fele hashrate nem elég és jónnek a több mint 100%-os blokkok, magyarul kevesebb van, hiába van minden blokknál részesedése az embernek ha kevesebb a blokk. Ha nem ugrálnának be a nagyok lejjebb menne a nehézség akkor lenne öröm boldogság  ;D

Uhura

Idézetet írta: tom95ster Dátum július 09, 2017, 09:45:10 DÉLELŐTT
Feltettem én is a 9.7-es Clamoret, pontosan 1 mh/s gyorsult az egy szem vga :D
Szeretnék egy linket megosztani valami külön topikban, mivel alig tudtam letölteni a legfrissebb bányász progit, a szerveremről így tudnák szedni ügyesen, de nem korlátlan idő eléréssel. Volna rá igény?




Támogatom a FAQ részben vannak szoftverek:


https://www.kriptopenz.info/forum/index.php?topic=4639.0


Ha ide írnál egy postot amiben benne van a kkor az jó lenne.


vrm42

Most megpróbálom a sexy3-at, az hasonlóan működik, mint a sima, és sokkal kevesebben vannak.

magician_hu

#227
Most álltam át a magyar dbix poolra 1 rigel. Az lenne a kérdésem hogy érdemes lenne betolni kb 1 Ghs-t valamennyi időre? Tennék bele ennyit, ha segítek vele, de ezt én is bérlem, szóval időkorlátos és ezért nem akarok gondot se okozni, ha ez lejár...



Aki egyetért vele pls jeleze már +1-el itt a magyar poolon bányászokat kérném elsősorban. by Uhura

CryptoMan

#228
Érdemes lenne kitölteni mindenkinek a poloniexen a Dubaicoin kérvényt....több exchange nagyobb forgalom...etc.

Hi guys,,the community can help in demanding for DBIX on poloniex or any other exchange,,
So, If any of you want to see DBIX on Poloniex,, just visit this link>>>https://www.poloniex.com/coinRequest fill in the form, than click on submit.
i have provided the data for you, so you can simply COPY/PASTE.
For the "Explanation" fields, i think that you should fill them by your own, depending on your opinion about DBIX

Uhura

Idézetet írta: CryptoMan Dátum július 09, 2017, 10:24:45 DÉLELŐTT
Érdemes lenne kitölteni mindenkinek a poloniexen a Dubaicoin kérvényt....több exchange nagyobb forgalom...etc.

Hi guys,,the community can help in demanding for DBIX on poloniex or any other exchange,, So, If any of you want to see DBIX on Poloniex,, just visit this link>>>https://www.poloniex.com/coinRequest fill in the form, than click on submit. i have provided the data for you, so you can simply COPY/PAST.For the "Explanation" fields, i think that you should fill them by your own, depending on your opinion about DBIX

tom95ster

Idézetet írta: CryptoMan Dátum július 09, 2017, 10:24:45 DÉLELŐTT
Érdemes lenne kitölteni mindenkinek a poloniexen a Dubaicoin kérvényt....több exchange nagyobb forgalom...etc.

Hi guys,,the community can help in demanding for DBIX on poloniex or any other exchange,, So, If any of you want to see DBIX on Poloniex,, just visit this link>>>https://www.poloniex.com/coinRequest fill in the form, than click on submit. i have provided the data for you, so you can simply COPY/PAST.For the "Explanation" fields, i think that you should fill them by your own, depending on your opinion about DBIX

CryptoMan

Idézetet írta: tom95ster Dátum július 09, 2017, 10:29:26 DÉLELŐTT
Idézetet írta: CryptoMan Dátum július 09, 2017, 10:24:45 DÉLELŐTT
Érdemes lenne kitölteni mindenkinek a poloniexen a Dubaicoin kérvényt....több exchange nagyobb forgalom...etc.

Hi guys,,the community can help in demanding for DBIX on poloniex or any other exchange,, So, If any of you want to see DBIX on Poloniex,, just visit this link>>>https://www.poloniex.com/coinRequest fill in the form, than click on submit. i have provided the data for you, so you can simply COPY/PAST.For the "Explanation" fields, i think that you should fill them by your own, depending on your opinion about DBIX

vrm42

Poloniex is not the best exchange but adding dbix could make a difference  :)

tom95ster

Köszönöm mindkettőtöknek!, hogy ez nekem mért nem jutott  eszembe, az maradjon az én hülyeségem :D

pandatej

+1. A következő sexy payout után én is átállok a magyar poolra.

TC

Idézetet írta: tom95ster Dátum július 09, 2017, 09:45:10 DÉLELŐTT
Feltettem én is a 9.7-es Clamoret, pontosan 1 mh/s gyorsult az egy szem vga :D
Szeretnék egy linket megosztani valami külön topikban, mivel alig tudtam letölteni a legfrissebb bányász progit, a szerveremről így tudnák szedni ügyesen, de nem korlátlan idő eléréssel. Volna rá igény?

Felteszem a NAS-omra, aztán akinek kell szedheti, akár hónapokig is, nem gond.

pandatej

Az új claymore 9.7 nálam is gyorsított +1 mhs / vga.

TC

Idézetet írta: yodayoda93 Dátum július 09, 2017, 09:51:00 DÉLELŐTT
A baj nem a hashrate-tel van hanem mikor a sok nagy bejön feltolják a nehézséget az egekbe aztán mikor elmennek csak küszködés van mert fele hashrate nem elég és jónnek a több mint 100%-os blokkok, magyarul kevesebb van, hiába van minden blokknál részesedése az embernek ha kevesebb a blokk. Ha nem ugrálnának be a nagyok lejjebb menne a nehézség akkor lenne öröm boldogság  ;D

Ezen bosszankodom én is. A következő gondolataimat inkább nem osztom meg, mert kibasznak innen mint macskát szarni. Csak annyit írnék, minek bányászik az ilyen?

yodayoda93

Ezt a hozzászólásod nem értem. Rám értetted az "ilyen"-t?

Uhura

Idézetet írta: TC Dátum július 09, 2017, 11:16:34 DÉLELŐTT
Idézetet írta: yodayoda93 Dátum július 09, 2017, 09:51:00 DÉLELŐTT
A baj nem a hashrate-tel van hanem mikor a sok nagy bejön feltolják a nehézséget az egekbe aztán mikor elmennek csak küszködés van mert fele hashrate nem elég és jónnek a több mint 100%-os blokkok, magyarul kevesebb van, hiába van minden blokknál részesedése az embernek ha kevesebb a blokk. Ha nem ugrálnának be a nagyok lejjebb menne a nehézség akkor lenne öröm boldogság  ;D

Ezen bosszankodom én is. A következő gondolataimat inkább nem osztom meg, mert kibasznak innen mint macskát szarni. Csak annyit írnék, minek bányászik az ilyen?


Nem megnyugodhatsz a moderációs elvek egyszerűk jelenleg: mennyen minden a maga útján ... nincs kibaszás , max a bot spammért.


Amúgy nem kibaszásból csinálja , neki egy több Gh-s rendszeren kell nyereségt hoznia , ott már nem lehet nagyon mellé nyulni mert ha nem termel akkor nincs áramszámla fizetés, adó, hitel , stb.. vagyis probál a lehető legnagyobb nyereséget realizálni.


Erre max a coin készítői tudnának megolást: pl a blokkok reward adási rendszerében az állandóság lenne a cél, és kb 1 hétig az új belépő nem jelenne meg vagy más megoldás, plusz a poolok ha zárt rendszerben mködnének vagyis nem mindeki bányászhat csak aki garantálni tud egy hash ratet vagy a poolok hash mennyiséget kötnek le , amit folyamatsoan adniuk kell....


yoda: nem a moderációra reagált