Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Bitcoin Gold [BTCgpu] - Equihash - POW - Az új reménység?

Indította CryptoP, október 03, 2017, 12:24:24 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

sleve


mov ax,0

Az is egy érdekes dolog, hogy a suprnova invalid address üzenetet dob arra a coinnyomis btg címre, amelyre tegnap a btgpoolon bányásztam, este már megjött rá
  a btg egy része és tőzsdére is küldtem róla a coint.

sankoran


detros


detros

Idézetet írta: sankoran Dátum november 14, 2017, 07:40:14 DÉLELŐTT
Nem az explorer dobja?

Explorerben én sem találom a címem, de megosztott képemen látható, hogy annak ellenére minden megjött.

mov ax,0

én azt tapasztaltam explorer txid alapján mindent megtalál, de ha btg címet  írsz be akkor az nem mindig jön össze.

bazsy

Idézetet írta: mov ax,0 Dátum november 14, 2017, 10:24:33 DÉLELŐTT
én azt tapasztaltam explorer txid alapján mindent megtalál, de ha btg címet  írsz be akkor az nem mindig jön össze.


Nálam az elejétől működik az explorerben a btg cím coinomis

ralph2005

Valaki kalkulált már , mi a napi vagy óra profit megadott sol/s -re ?

joint

Kapót valaki coinami-ra btg-t. Mennyi a min kiutalás btgpool-rol?

bazsy


joint

Nekem most a a btgpool.pro 0.0298 btg- mutat, de még nem kaptam semmit a coinami-ra
Esetleg valamit rosszul csináltam?
Igy bányaszok – config.txt
-zpool stratum+tcp://eu.btgpool.pro:3857
-zwal GU24TNPPPYeF4KKxT9RxDGJsHfX4bfYk7E.Csaba_1
-zpsw x
-allpools 1
-ftime 1
-i 6
-tt 75

start.bat
ZecMiner64.exe

joint

Minden ok megkaptam a  0,01 btg-t csak picit késik a rendszer.

uwakusaso

Egy napja nézem ezt a képet, semmi nem változik, az imm. az 0, a balance valahogy felkúszott még tegnap 0.007-0.008 akármennyire, de egy ideje mozdulatlan, a sol/s az a bányászprogramban nagyjából állandó, 5db 1060-as kártyával 1570 körül, itt mint az ökörhugyozás megy le-fel, de amúgy olyan, mintha nem dolgozna. A bányász program stabil, ugyanígy, ugyanezekkel a beállításokkal nem szedi le a fejem, de zcasht azért szokott hozogatni, de itt semmi. A coinomis címem adtam meg, az stabilan 0 értéken áll egy kicsike bitcoin se ficcent rá.
Ez a pool.gold, de ugyanez van a btgmine vagy a coinminner poolokon ez utóbbi kettőn minden érték (imm. bal. paid) 0, 10 óra bányázgatás után is. És valami minimális kölcsönhatás van a pool és a bányászprogram közt, mert ha leállítom a programot még ezeket a 0 értékeket sem mutatja. Egyszerűen nem tudom mi a helyzet.
az alábbi beállításokkal nyomom, de ugyanezzel a zec simán jövöget.
miner --server eu.pool.gold --user GUi7wQ5RoQbCLcuQ3iLDYokJS4evSJ4RMA.DvoMiner01 --pass x --port 3044 --tempunits C --templimit 75 --pec

Nincs valami ötlet? Valaki másnak bányászok?

vrm42

Idézetet írta: ralph2005 Dátum november 14, 2017, 05:45:38 DÉLUTÁN
Valaki kalkulált már , mi a napi vagy óra profit megadott sol/s -re ?

én azt számolom, hogy a bányászat kezdete óta mennyi a az aktuális napi haszon a bitfinex-es árfolyam alapján.
jelenleg a whattomine-on kiírt legprofitábilisabb coinhoz képes +10% (tegnap ilyenkor 60% volt, azóta 250-ről 200 $-ra ment le az árfolyam).

persze afelől semmi kétségem, hogy valójában negatívban bányászok, mert ahogy eladható lesz, szétesik az egész.
meg is tartom, amíg el nem tudom adni rendes profittal, vagy megmarad örök emléknek, mint a daxx :)
ezért aztán csak 3 napig nyomom, holnapután reggel visszatérek a normál bányászatra.

Simi

Idézetet írta: uwakusaso Dátum november 14, 2017, 07:51:45 DÉLUTÁN
Egy napja nézem ezt a képet, semmi nem változik, az imm. az 0, a balance valahogy felkúszott még tegnap 0.007-0.008 akármennyire, de egy ideje mozdulatlan, a sol/s az a bányászprogramban nagyjából állandó, 5db 1060-as kártyával 1570 körül, itt mint az ökörhugyozás megy le-fel, de amúgy olyan, mintha nem dolgozna. A bányász program stabil, ugyanígy, ugyanezekkel a beállításokkal nem szedi le a fejem, de zcasht azért szokott hozogatni, de itt semmi. A coinomis címem adtam meg, az stabilan 0 értéken áll egy kicsike bitcoin se ficcent rá.
Ez a pool.gold, de ugyanez van a btgmine vagy a coinminner poolokon ez utóbbi kettőn minden érték (imm. bal. paid) 0, 10 óra bányázgatás után is. És valami minimális kölcsönhatás van a pool és a bányászprogram közt, mert ha leállítom a programot még ezeket a 0 értékeket sem mutatja. Egyszerűen nem tudom mi a helyzet.
az alábbi beállításokkal nyomom, de ugyanezzel a zec simán jövöget.
miner --server eu.pool.gold --user GUi7wQ5RoQbCLcuQ3iLDYokJS4evSJ4RMA.DvoMiner01 --pass x --port 3044 --tempunits C --templimit 75 --pec

Nincs valami ötlet? Valaki másnak bányászok?

Ránézésre nincs ezzel semmi probléma.
Kifizetés akkor lesz ha eléred a 0.01 BTG-t.
Jobb oldalt látszik, hogy mennyi share-ed van, szóval dolgoztál Te az aktuális roundba is, de csak akkor kapsz majd ezért arányosan BTG-t ugye ha találtok egy újabb block-ot.
A pool statisztikai oldalán tudod nézni, mikor találtatok utoljára: https://mine.pool.gold/stats





vrm42

cool, ez azt hozza ki, ami nekem is kijön a konkrét tapasztalatok alapján

RobRoy


BlooD eYe


bazsy

HitBTC-re mennyi idő amíg beérkezik a deposit,valaki tud infót adni aki már küldött be?