Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Bitcoin Gold [BTCgpu] - Equihash - POW - Az új reménység?

Indította CryptoP, október 03, 2017, 12:24:24 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

uwakusaso

Idézetet írta: Simi Dátum november 14, 2017, 08:16:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: uwakusaso Dátum november 14, 2017, 07:51:45 DÉLUTÁN
Egy napja nézem ezt a képet, semmi nem változik, az imm. az 0, a balance valahogy felkúszott még tegnap 0.007-0.008 akármennyire, de egy ideje mozdulatlan, a sol/s az a bányászprogramban nagyjából állandó, 5db 1060-as kártyával 1570 körül, itt mint az ökörhugyozás megy le-fel, de amúgy olyan, mintha nem dolgozna. A bányász program stabil, ugyanígy, ugyanezekkel a beállításokkal nem szedi le a fejem, de zcasht azért szokott hozogatni, de itt semmi. A coinomis címem adtam meg, az stabilan 0 értéken áll egy kicsike bitcoin se ficcent rá.
Ez a pool.gold, de ugyanez van a btgmine vagy a coinminner poolokon ez utóbbi kettőn minden érték (imm. bal. paid) 0, 10 óra bányázgatás után is. És valami minimális kölcsönhatás van a pool és a bányászprogram közt, mert ha leállítom a programot még ezeket a 0 értékeket sem mutatja. Egyszerűen nem tudom mi a helyzet.
az alábbi beállításokkal nyomom, de ugyanezzel a zec simán jövöget.
miner --server eu.pool.gold --user GUi7wQ5RoQbCLcuQ3iLDYokJS4evSJ4RMA.DvoMiner01 --pass x --port 3044 --tempunits C --templimit 75 --pec

Nincs valami ötlet? Valaki másnak bányászok?

Ránézésre nincs ezzel semmi probléma.
Kifizetés akkor lesz ha eléred a 0.01 BTG-t.
Jobb oldalt látszik, hogy mennyi share-ed van, szóval dolgoztál Te az aktuális roundba is, de csak akkor kapsz majd ezért arányosan BTG-t ugye ha találtok egy újabb block-ot.
A pool statisztikai oldalán tudod nézni, mikor találtatok utoljára: https://mine.pool.gold/stats
Nagyon köszönöm, igazad volt, dolgozik ez.
Vártam még másfél napot, és végül a canomira megjött ma.
480Ft.
:))
Valószínűleg így érezte magát a legtöbb aranyásó Klondike-ban.


Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Székely Vegán

BTG 350 dodo a bittrexen: https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-BTG
Ha nem csak egy pump akkor ismét megéri majd bányászni talán.
Binancen 300 körül van de nem mükszik a walletjük transferre.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Boborjan76

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum november 21, 2017, 05:31:54 DÉLELŐTT
BTG 350 dodo a bittrexen: https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-BTG
Ha nem csak egy pump akkor ismét megéri majd bányászni talán.
Binancen 300 körül van de nem mükszik a walletjük transferre.
Most is megéri túrni, 5db 1070-el áltam rá, több mint 400 dollárt hoz havonta a pool szerint.

Franky2Ster


willow

Melyik pool stabil? Melyikre érdemes bányászni? Mindegyik lehúzós, vagy van közöttük normális is? :-\

Turcy086


willow

Idézetet írta: willow Dátum november 24, 2017, 03:52:47 DÉLUTÁN
Melyik pool stabil? Melyikre érdemes bányászni? Mindegyik lehúzós, vagy van közöttük normális is? :-\


Na mi van?  Itt mindenki elvárja a másiktól, hogy segitsen, de ha valaki kérdez, akkor már uncsi válaszolni rá? Pedig sokan bányásznak btg-t. És senki nem tudja a választ a kérdésre? Nincsenek tapasztalatok, amit meglehetne osztani? Na gyerekek meg van a véleményem az egész társaságról. ::)

Székely Vegán

Idézetet írta: willow Dátum november 24, 2017, 03:52:47 DÉLUTÁN
Melyik pool stabil? Melyikre érdemes bányászni? Mindegyik lehúzós, vagy van közöttük normális is? :-\


supernova jó
a pool.gold a lehúzós
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

willow


uwakusaso

Sziasztok, megint hülye kérdés. A Coinomiról hogy veszem ki a BTG-t? Át tudom váltani a tárcán belül bitcoinra vagy kell valami tőzsdét keresnem, ahol BTG-vel is kereskednek, oda küldöm és ott váltom át? És ha igen, melyik tőzsdén lehet? Ráadásul azt látom, hogy megváltozott a BTG címem, és amire eddig bányásztam az most a használt címek menü alatt látható. Mitől használódott el? Váltanom kell a poolban, illetve bat fileban is? Köszi

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


magellan

Idézetet írta: uwakusaso Dátum november 25, 2017, 12:17:59 DÉLUTÁN
Sziasztok, megint hülye kérdés. A Coinomiról hogy veszem ki a BTG-t? Át tudom váltani a tárcán belül bitcoinra vagy kell valami tőzsdét keresnem, ahol BTG-vel is kereskednek, oda küldöm és ott váltom át? És ha igen, melyik tőzsdén lehet? Ráadásul azt látom, hogy megváltozott a BTG címem, és amire eddig bányásztam az most a használt címek menü alatt látható. Mitől használódott el? Váltanom kell a poolban, illetve bat fileban is? Köszi

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről
Mindig kapsz új címet, ha az aktuálusra kaptál coint. Így tudod megkülönböztetni azt, hogy mi kitől jött. Tehát a batban nem kell átállítanod semmit. És eldöntheted, hogy máshol melyik címet adod meg.

Váltáshoz átutalod tőzsdére, illetve be van integrálva a shapeshift.io a coinomiba, ha egyszerűen de drágán akarsz váltani. De akkor inkább add nekem, 90%-on adok érte ft-ot.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk



uwakusaso

Idézetet írta: magellan Dátum november 25, 2017, 12:37:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: uwakusaso Dátum november 25, 2017, 12:17:59 DÉLUTÁN
Sziasztok, megint hülye kérdés. A Coinomiról hogy veszem ki a BTG-t? Át tudom váltani a tárcán belül bitcoinra vagy kell valami tőzsdét keresnem, ahol BTG-vel is kereskednek, oda küldöm és ott váltom át? És ha igen, melyik tőzsdén lehet? Ráadásul azt látom, hogy megváltozott a BTG címem, és amire eddig bányásztam az most a használt címek menü alatt látható. Mitől használódott el? Váltanom kell a poolban, illetve bat fileban is? Köszi

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről
Mindig kapsz új címet, ha az aktuálusra kaptál coint. Így tudod megkülönböztetni azt, hogy mi kitől jött. Tehát a batban nem kell átállítanod semmit. És eldöntheted, hogy máshol melyik címet adod meg.

Váltáshoz átutalod tőzsdére, illetve be van integrálva a shapeshift.io a coinomiba, ha egyszerűen de drágán akarsz váltani. De akkor inkább add nekem, 90%-on adok érte ft-ot.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Köszönöm, át tudtam váltani. Annyi nincs sajnos, hogy ezzel többet érjen foglalkozni. De köszönöm

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


traktoros

ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

traktoros

A sok google után ide fordulok, mert nem sikerül a fork utáni BTG bezsebelése. Volt egy kevés BTC-m electrum walletben, a hardfork után tőzsdére küldtem. A kérdésem, hogy az ingyen BTG-t csak addig tudtam kiszedni amíg a tárcámban volt a BTC? Mert most sajnos akármelyik privát kulcsot használom a jutalomhoz(van egy pár), mindig az írja a coinomi mobile wallet, hogy ezen a címen nincs semmi. Valahol olvastam, hogy amíg az eredeti BTC mennyiség a címen van addig tudom kivenni a BTG-t, de ugye a fórumokon sok hülyeséget írnak.

Valaki tudna segíteni? köszi !
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

pleya

Mekkora szívatás ez a BTG. Állandóan valami gubanc van vele.
Tegnap töltöttem a walletet 09:04 -kor UTC szerint és föl is installáltam. De még nem syncronizált be... SHA megeggyezik az oldalon említettel.
Akkor most mit csináljak!?
Valakinél hasonló eset?

Tepi

Hi elkezdtem a btgpoolon bányászni btg és sehol sem találok beállítást, hogy milyen ütemben kapom a kifizetést, tud valaki arról infót ? Eddig flypoolon bányásztam zcasht.

sankoran

Idézetet írta: Tepi Dátum december 07, 2017, 08:46:02 DÉLELŐTT
Hi elkezdtem a btgpoolon bányászni btg és sehol sem találok beállítást, hogy milyen ütemben kapom a kifizetést, tud valaki arról infót ? Eddig flypoolon bányásztam zcasht.

A főoldalon olvasható: Payment amount from 0.01 BTG

efraim