Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Bitcoin Gold [BTCgpu] - Equihash - POW - Az új reménység?

Indította CryptoP, október 03, 2017, 12:24:24 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 15 Vendégek van a témában

CryptoP

Sziasztok!

A nemsokára megjelenő Bitcoin Goldról szólna a téma, ki mit tud erről, mi a véleményetek? Ez lesz a következő hajó az kriptobányászat kikötőjében?
CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/


m16beta

Hard fork, ami az október 25-ei bitcoin network snapshot alapján indít egy hard-forkot november 1 dátummal.
Cserélik a meglévő SHA256 hashing algritmust equihash-re (ez van a ZCash alatt is), ezáltal a blockokat már csak GPUkkal lehet hatékonyan bányászni.!!!!
Ez itt a lényeg gpu bányáknak szerintem jó hír!

hoppus

igen szerintem is a kis bányászoknak ez nagyon jo hir. jó lenne ha visszatérnénk a nyári bevétel összegekre :D

nkpolip

Csak érje meg bányászni. Akkor sokan ráálnak, más coinoknak meg csökken a diffje egy kis időre.

BRinyo

És mi van akkor, ha azért equihash, mert készült rá asic? Az elég nagy baj lenne az nvidia tulajoknak...

hoppus

Idézetet írta: BRinyo Dátum október 04, 2017, 01:41:34 DÉLELŐTT
És mi van akkor, ha azért equihash, mert készült rá asic? Az elég nagy baj lenne az nvidia tulajoknak...


Nem csak az nvidia tulajoknak. Banyasztam mar hetekig zcasht AMD vel. Barmivel lehet banyaszni csak jo lehet mert azok akik majd ezt turjak masik coinrol mennej at, tehat csokken a diff.

m16beta

"Megpiszkálják a difficulty adjustment kódot, de nem implementálják a EDA (emergency diff adjustment) kódot a Bitcoin Cashből. A most ismert információk alapján egy hasonló dinamikus diff adjustment protokoll lesz alkalmazva, ami amúgy a ZCash és Ethereum esetén is használatban van.
Emiatt viszont végre kell hajtaniuk egy manuális diff adjustmentet (ellenkező esetben kb. SOHA nem tudna senki kibányászni egyetlen blockot sem), ami miatt egész október hónapban folyamatosan premineolják a hálózatot, mindezt teljesen titokban, amihez nem csatlakozhat a nagyközönség. A folyamatosan lassított premining miatt, pont annyira lassítják le a BTG hálózatot, hogy utána már majd lehessen GPUval is bányászni. Ehhez 16 ezer blockot fognak kibányászni egy hónap alatt... "

carobi

Idézetet írta: m16beta Dátum október 04, 2017, 02:11:25 DÉLUTÁN
"Megpiszkálják a difficulty adjustment kódot, de nem implementálják a EDA (emergency diff adjustment) kódot a Bitcoin Cashből. A most ismert információk alapján egy hasonló dinamikus diff adjustment protokoll lesz alkalmazva, ami amúgy a ZCash és Ethereum esetén is használatban van.
Emiatt viszont végre kell hajtaniuk egy manuális diff adjustmentet (ellenkező esetben kb. SOHA nem tudna senki kibányászni egyetlen blockot sem), ami miatt egész október hónapban folyamatosan premineolják a hálózatot, mindezt teljesen titokban, amihez nem csatlakozhat a nagyközönség. A folyamatosan lassított premining miatt, pont annyira lassítják le a BTG hálózatot, hogy utána már majd lehessen GPUval is bányászni. Ehhez 16 ezer blockot fognak kibányászni egy hónap alatt... "


Ez lehet magyarázat arra. hogy annyira magas a diff pl Zcash-esetén ? És ha jól értem, novembertől visszaáll a megszokott diff ?
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

BlooD eYe


Franky2Ster

#10
Gondolom akkor November 1-től rá lehet állítani a bányagépeket.Itt lehet nyomon követni a dolgokat Október 25-től: http://btcgpu.org/

lakat

Egyelőre SCAM-nak néz ki az eddigi információk alapján.

bazsy


Newtnt

Scam email címről lett regisztrálva, 16000(0) blockot kibányásznak suttyomban, nincs normális weblap/háttér, nincs testnet stb.
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

bazsy

Idézetet írta: Newtnt Dátum október 10, 2017, 03:28:48 DÉLUTÁN
Scam email címről lett regisztrálva, 16000(0) blockot kibányásznak suttyomban, nincs normális weblap/háttér, nincs testnet stb.


Van több is belőle legalábbis bc-n láttam a napokban valami 3at is
Szerintem várjuk meg a hivatalos bejelentést vagy érdemi infót róla


Simi

Nem hinném hogy scam (mármint hogy átverés), de ez is csak egyszerűen a pénzről szól, nem GPU-ról meg decentralizált bányászatról meg kutyaf....ról.
Már csak azzal egy valag pénzt keresnek h ők tudják előre hogy a szokásos menetrend lesz, vagyis h az altok bezuhannak, BTC meg megindul felfele, a premineról nem is beszélve.


sankoran

Bitcointalkon ami van, az a valószínűleg scam.

Ami majd fork után jelenik meg, az lesz az igazi.

Lehet van közük egymáshoz, lehet nincs. De valószínűleg az utóbbi.

traktoros

A BTC-met hol kell tárolni, hogy kapjak majd ilyet ingyen, illetve ti hol tároljátok, lesz minimum mennyiség ? Én még kimaradtam eddig ezekből a potya coinokból, mi a tapasztalat vele ?
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

tamagucsi

Hello. Saját vélemény: elvileg 25. étől lehet bányászni és nov 1. től lesz váltókon. Ha lenne bitcoinom én 24. én átváltanám dollárba és 26-27. én vennék megint bitcoint. ( mindenki szeretne ingyen pénzt ezért veszik a btc t ha vége lesz a forknak meg mindenki elad.) forrásom : https://www.youtube.com/watch?v=aCfMHzBSUPM