Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Bitcoin Gold [BTCgpu] - Equihash - POW - Az új reménység?

Indította CryptoP, október 03, 2017, 12:24:24 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Franky2Ster


Master91

Nem tudom, coinbase-n ezt találtam BTG_vel kapcsolatban:

https://support.coinbase.com/customer/portal/articles/2892196-bitcoin-gold-faq

"Coinbase/GDAX will not sell or keep Bitcoin Gold associated with customer Bitcoin for itself. Any Bitcoin Gold will remain securely stored on Coinbase. If Coinbase were to enable support for Bitcoin Gold at a future date, customers would be able to withdraw Bitcoin Gold associated with their Coinbase/GDAX Bitcoin balances at the time of the Bitcoin Gold fork.

What actions do I need to take?

No customer action is required. Your existing Bitcoin funds remain safe. We will continue to monitor the development of Bitcoin Gold, and if its network proves to be both secure and valuable, Coinbase may decide to support it at a later date. At that point your account would be credited with an appropriate amount of Bitcoin Gold."


Mondjuk én ebből azt szűröm le, hogy akinek a coinbasen van bitcoin, azok majd valamikor később kapják meg a bitcoin goldot, mert most nem azzal foglalkoznak, ők a Segwit2x-re készültek.

Én értem félre, vagy akkor a mostani btc állapotomból majd lesz valamikor gold a coinbasen?

vrm42

Idézetet írta: AnCrypto Dátum november 12, 2017, 04:59:38 DÉLUTÁN
Ti hol csináltatok Bitcoin Gold walleteket?

én pl. sehol. elő vannak készítve a gépek suprnovára, oda nem kell wallet cím a .bat-ba.
tárolja a pool, aztán majd onnan kiutalom bitfinexre, hacsak nem kerül fel addig bittrex-re vagy poloniex-re.


magellan

Idézetet írta: Master91 Dátum november 12, 2017, 05:14:50 DÉLUTÁN
Coinbasen van egy kis BTC-m, ezt ráutalom valamelyik valletra a https://bitcoingold.org/ oldalról keresek egyet, megkapom a goldot,  BTC-t vissza hozom coinbasera, Goldal meg nem tudom mi lesz.
Nem tudsz. Amikor a fork volt, akkor ágazott el a blokklánc, akkor ha volt btc-d és megvan a private keyd, azt kell beolvasni a walletbe.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk



Master91

Idézetet írta: magellan Dátum november 12, 2017, 06:43:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Master91 Dátum november 12, 2017, 05:14:50 DÉLUTÁN
Coinbasen van egy kis BTC-m, ezt ráutalom valamelyik valletra a https://bitcoingold.org/ oldalról keresek egyet, megkapom a goldot,  BTC-t vissza hozom coinbasera, Goldal meg nem tudom mi lesz.
Nem tudsz. Amikor a fork volt, akkor ágazott el a blokklánc, akkor ha volt btc-d és megvan a private keyd, azt kell beolvasni a walletbe.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ó franc

Szori

Kraken felzarkozik btg-re szerintetek ?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Til

Lehet tudni már valamit a profittal kapcsolatban? Megéri ráugrani?
C:\> del c:\command.com

Szori

Idézetet írta: Til Dátum november 12, 2017, 06:52:48 DÉLUTÁN
Lehet tudni már valamit a profittal kapcsolatban? Megéri ráugrani?

Meg minden nagyon friss, en egyelore a hatterbol turelmesen figyelek :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

bazsy

Inkább azt kellene megtudni hogy milyen diffel indul,utána lehet profitot számolni!

Grof-Zero

Hali !
Mivel érdemes nekiugrani a goldnak ha nvidiáim vannak?
Hova érdemes bányászni ? Vagy inkább poolra aztán tovább?

Thx
Üdv

bazsy

Idézetet írta: Grof-Zero Dátum november 12, 2017, 07:03:13 DÉLUTÁN
Hali !
Mivel érdemes nekiugrani a goldnak ha nvidiáim vannak?
Hova érdemes bányászni ? Vagy inkább poolra aztán tovább?

Thx
Üdv


Nekiugrani egy csákánnyal érdemes és általában csillébe szokták szállítani ;D ;D


Viccet félretéve nvidiára az EBWF minert használhatod,pool tetszőleges nyomhatod regisztrációs poolra is és addig ott marad a poolban a coin amíg kinem kéred vagy a váltóra betudod küldeni

RobRoy


Szori

Milyen szepen zuhan :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével


Szori


VipJoco

#97
Tárgytalan, megoldva

Franky2Ster


mov ax,0

btgpool-on az api már rawban hozza az adatokat
sőt már a pool is