Bitcore [BTX] - Bitcore - POW - "Staking" / (Airdrop/hét 2018.aug-ig!)

Indította Uhura, október 02, 2017, 08:54:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

VipJoco

Valakinek valmi tipp mitől lehet? Tegnap kezdte, eddig 3-4 napot is elment gond nélkül.

http://kephost.com/image/E0Yg

detros

Idézetet írta: VipJoco Dátum november 10, 2017, 04:22:17 DÉLUTÁN
Valakinek valmi tipp mitől lehet? Tegnap kezdte, eddig 3-4 napot is elment gond nélkül.

http://kephost.com/image/E0Yg

Nekem ma kb 4 alkalommal omlott össze így, ezt csak az ablakok számából tudom, amiket bezártam, amikor hazajöttem melóból.
Azt nem tudom mitől van, de én beállítottam egy scriptet, ami óránként újraindítja.
Így elkerülhető, hogy pl amíg alszom ne lepjen meg azzal, hogy egész éjjel állt.
Sajnos volt ilyen, kb 6-8 órát állt, és nem sokkal azután omlott össze, hogy lefeküdtem aludni.
Google kereséssel találtam rá, de ha kell bemásolom.


Amúgy bekerült a BTX egy új váltóra a BIT-Z-re.

mov ax,0

Én azt látom, hogy eddig a kliensen mutatott hasrate nagyjából megegyezett a yiimp poolon mutatott worker hasrate-el.
Ma pedig az eddig ~200Mhs helyett csak 1,7 Mhs az összesített hasratem :(

pleya

Idézetet írta: VipJoco Dátum november 10, 2017, 04:22:17 DÉLUTÁN
Valakinek valmi tipp mitől lehet? Tegnap kezdte, eddig 3-4 napot is elment gond nélkül.

http://kephost.com/image/E0Yg

Nálam is ezt csinálta, levettem az intensityt 19-re úgy is összeomlott. Kb. 3. újraindítás után 24 órán át működött probléma nélkül...

Jól jönne az újraindítós script! Köszi!

detros

Idézetet írta: pleya Dátum november 10, 2017, 09:06:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: VipJoco Dátum november 10, 2017, 04:22:17 DÉLUTÁN
Valakinek valmi tipp mitől lehet? Tegnap kezdte, eddig 3-4 napot is elment gond nélkül.

http://kephost.com/image/E0Yg

Nálam is ezt csinálta, levettem az intensityt 19-re úgy is összeomlott. Kb. 3. újraindítás után 24 órán át működött probléma nélkül...

Jól jönne az újraindítós script! Köszi!

@echo off
echo -------------------------------------------------------------------
echo Simple script to restart your miner software after a period of time
echo -------------------------------------------------------------------
echo:
set executable=ccminer.exe
set commandline=-a bitcore -o stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3556 -u <wallet address> -p d=10 -i 23
set runforseconds=3600
set restartinseconds=2
set /a counter=0
:start
start "Miner Window" %executable% %commandline%
echo:
echo The software will run for %runforseconds% seconds
timeout %runforseconds%
taskkill /f /im %executable%
echo:
echo Restarting the software in %restartinseconds% seconds (%counter%)
timeout %restartinseconds%
set /a counter+=1
echo:
echo:
goto start


A commandline-hoz másold be a sajátodat, a jelenlegi az spmod-ban lévő command.
runforseconds: ide írd be másodpercben, hogy mennyi idő után indítsa újra a ccminer-t.
restartinseconds: ez egy késleltetés, ennyi másodpercet vár a leállítás és az újraindítás között, alapértelmezetten 10 másodperc volt, de az 1-2 másodperc az jobb szerintem.

Nekem volt mostanában, hogy 1 órát sem ment, de fél óránként már nem akarom újraindítgatni.
De mindenki tapasztalja ki maga, hogy nála mi az optimális beállítás.
Értelemszerűen ezt egy .bat fájlba kell elmenteni, és onnantól ezzel kell indítani, és ez indítja külön a ccminer-t.
Használjátok egészséggel! :)

mov ax,0

Üdv!

Igen ez a megoldás ismert ennek a problémája az amit írtál, hogy akár baj van akár nincs lelővi a programot és lehet, hogy
pont akkor jönne a blokk :)

Én egy olyan megoldáson fogok alkalmazani amelyhez 2 script kell.

Az egyik csak annyit tartalmaz, hogy indítsa el a programot és ha az befejeződött, akkor várjon 10 másodpercet majd újraindítja a programot:

bitcore_start.cmd:
:L10

ccminer.exe -a bitcore -o stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3556 -u 1AF6UCNuFiyhARqxfGA44bH8aMi7GG5oCK.rig1

timeout /t 10

GOTO L10

Amikor a ccminer.exe elszáll és egy külön ablakot feldob, akkor ezt az ablakot meg lehet találni és ha ez az ablak létezik, akkor a ccminer.exe programot kilőni a TASKKILL
paranccsal.
Tehát csak akkor fogjuk a programot kilőni, ha a crash eblak feljött, ellentétben a neten keringő verzióval, amely minden esetben óránkét kilövi és újraindítja.

Az alábbi program percenként nézi, hogy feljött a crash ablak vagy sem.
Ha a crash ablak feljött aminek a címsora ccminer akkor a ccminer.exet kilőjjük.
Miután azt kilőttük a bitcore_start.cmd futása a timeout /t 10 ágra fut és utána a GOTO hatására újraindítja a ccminer.exe programot.

ccminer_check_alive.cmd
:L10

taskkill /FI "WINDOWTITLE eq ccminer"

timeout /t 60
GOTO L10


detros

Ez sem rossz, viszont ez nem oldja meg a nem futási jellegű hibákat, ha pl maga a ccminer futása nem áll le, csak maga a bányászás. Pl validate hiba, vagy egyéb más hiba, amit a ccminer ír ki és nem a windows.


VipJoco


detros

Idézetet írta: kasima Dátum november 13, 2017, 01:09:58 DÉLUTÁN
Wow hát ez hova emelkedik  ::) :o :o ;D ;D 8) 8) 8)  13.58$

Go to the Moon! :)
De inkább a Cryptopia árat nézd meg, $16.44 :D

Bár én jelenleg a BTG-vel szenvedek, most csak a dropot várom 20 BTX-re.

kasima

Idézetet írta: VipJoco Dátum november 13, 2017, 01:11:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum november 13, 2017, 01:09:58 DÉLUTÁN
Wow hát ez hova emelkedik  ::) :o :o ;D ;D 8) 8) 8)  13.58$

Nem baj az, készülök eladásra. Cryptopian: 16,44$

Wow nem is figyeltem én sztem nem adom el  vagy lehet egy 10 darabot csak félek h nem fog vissza esni :D

VipJoco


detros


bazsy

Valaki yiimpen bányászik btx-et? A miner szerint 86Mh/s-em van de yiimpen csak 20-at látok


mov ax,0

Igen és is ezt tapasztalom már régebben is írtam, hogy van ilyen.
Én arra tudok gondoni, lehet h megnőtt a hasrate és a yiimp ilyenkor a valós hasratet ennek arányában csökketni?

mov ax,0

Még annyi, hogy reggel 7 körül volt hogy sokkal alacsonyabb hasratet mutatott a pool és akkor a rewadom is annak megfelelően lecsökkent.
Most már visszaállt a régi rend, újra jó a hasratem.

reloopbenny

Neke
Idézetet írta: mov ax,0 Dátum november 14, 2017, 10:18:54 DÉLELŐTT
Még annyi, hogy reggel 7 körül volt hogy sokkal alacsonyabb hasratet mutatott a pool és akkor a rewadom is annak megfelelően lecsökkent.
Most már visszaállt a régi rend, újra jó a hasratem.



Nekem is ugyan ez a problémám átmennék máshova csak a suprnova sem tökéletes :(

mov ax,0

én úgy találtam ez a pool általában sokkal jobb mint a suprnova ott alig vannak blokkok, itt meg óránként több szokott lenni.

Simi


pleya

Úgy látom 17h óra tájban is volt hashrate csökkenés... Supernovara bányászik valaki?
Script ügyben, nálam végül így néz ki:

1. script, elindítja ccminert, ha crashel letiltja és engedélyezi a GPUkat devmaview-val. Megtörtént többször hogy crashelés után valamelyik kártya leáll és a ccminer nemlátja újraindítás után.

bitcore_start_devmanview.cmd:
:L10

ccminer.exe -a bitcore -o stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3556 -u 1eDuedFExK1vrTtTKStJfoiuhguedVdf8 -p d=10 -i 23

timeout /t 10

C:\Users\User\Downloads\devmanview-x64\devmanview.exe /disable_enable "PCI\VEN_10DE&DEV_1C03&SUBSYS_371A1458&REV_A1\4&2398774e&0&00E1"

C:\Users\User\Downloads\devmanview-x64\devmanview.exe /disable_enable "PCI\VEN_10DE&DEV_1C03&SUBSYS_371A1458&REV_A1\4&2bcf65d7&0&00E0"

C:\Users\User\Downloads\devmanview-x64\devmanview.exe /disable_enable "PCI\VEN_10DE&DEV_1C03&SUBSYS_371A1458&REV_A1\4&347dbd71&0&0008"

timeout /t 10

GOTO L10

2. script, ellenőrzi a crash ablakot

ccminer_check_alive.cmd
:L10

taskkill /FI "WINDOWTITLE eq ccminer"

timeout /t 60
GOTO L10