Bitcore [BTX] - Bitcore - POW - "Staking" / (Airdrop/hét 2018.aug-ig!)

Indította Uhura, október 02, 2017, 08:54:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

detros

Idézetet írta: tamagucsi Dátum december 01, 2017, 03:09:07 DÉLUTÁN
Állítólag, ha jól olvastam akkor : december : 4% hetente
                                                január     : 5% hetente
                                                február    : 6% hetente  és így tovább amíg el nem fogy  erről a számláról a btx : https://chainz.cryptoid.info/btx/address.dws?13hwgY4YUvrgnhjLP5ugFafL1cmbRRtr5e.htm

Igen, én is úgy olvastam, hogy havonta +1%.
Anno be is másoltam egy posztban az angol leírást.
Tehát most hétfőn már 4%-nak kell lennie.

Simi


IdézSzerintetek is kimutatható az a tendencia, hogy:
Miért Te látsz emelkedést péntek óta?
Több hasonló chartot is láttam már ahol egy kitörés után lekorrigált, majd jött egy újabb lendület de az ha már nem tudta áttörni az első csúcsot akkor a lejtmenet tovább folytatódott.
https://ibb.co/mNxs9b
Itt mint látszik is a 2. csúcsnál elfogyott a szusz, nem volt már elég erő benne.
Én úgy voltam vele, ha nem tudja megtartani ezután a 300-310K satoshi árat, akkor inkább kiszállok airdrop ide, vagy oda.
U.i.:
Én nem kereskedem inkább csak bányászom, ezek meg csak saját tapasztalatok/gondolatok. Néha HODL-olok coinokat rövidebb ideig, de ez nálam pont nem az a helyzet, hosszabb ideig meg nem akarok rajta ülni.

detros

Idézetet írta: Simi Dátum december 02, 2017, 09:02:15 DÉLUTÁN

IdézSzerintetek is kimutatható az a tendencia, hogy:
Miért Te látsz emelkedést péntek óta?
Több hasonló chartot is láttam már ahol egy kitörés után lekorrigált, majd jött egy újabb lendület de az ha már nem tudta áttörni az első csúcsot akkor a lejtmenet tovább folytatódott.
https://ibb.co/mNxs9b
Itt mint látszik is a 2. csúcsnál elfogyott a szusz, nem volt már elég erő benne.
Én úgy voltam vele, ha nem tudja megtartani ezután a 300-310K satoshi árat, akkor inkább kiszállok airdrop ide, vagy oda.
U.i.:
Én nem kereskedem inkább csak bányászom, ezek meg csak saját tapasztalatok/gondolatok. Néha HODL-olok coinokat rövidebb ideig, de ez nálam pont nem az a helyzet, hosszabb ideig meg nem akarok rajta ülni.

Azért nem eszik ilyen fóron a kását, eleve az, hogy nem tudja megtartani a 300K satoshit, az nem is a BTX-en múlik, hanem a BTC folyamatos agresszív emelkedésén, ennél kisebb dollár árfolyam mellett is volt 300K satoshi 1 BTX. És azért azt sem árt esetleg figyelni, hogy a BTX folyamatosan és stabilan a legjobban hozó coinok között van. Akárhogy alakult eddig a diff és az árfolyam, nálam valahogy mindig a napi 5-6 dollárt mutatja a kalkulátor, míg minden más 5 és alatta.
Persze ezt csak Nvidiára tudom írni, AMD-ről nincsen tapasztalatom, jelenleg két kártyával 1db 1080 és 1db 1060 3GB, 85% TDP-vel 35 Mhs körül megy. Kb napi 0.2 BTX
Szerintem van jövője a coinnak, és nem ez lesz az árfolyam csúcs...

Uhura

Kétségtelen hogy sokan most kicsit elszomorodtak , mert a pénteken eladom, kedden vissza veszem dupplázos gyömölcs kosár egy darabig nem fog menni , mert úgy nézki monoton lejtmenet van , hétvége ellenére de szerintem is jó coin, jól hoz , most még csökkent is a diff meg a nethash az eddigi 0.16-ról vissza mászot nekem a 0.25-0.26 -ra a napi kitermelés.


Nagyon beütött a coinnak a btc koreckiója meg a 30-50-100k lesz a bTC "rémhírek" most mindenki észnélkül btc akkar venni és sokan adnak is el , ezért  a11k alatt maradó árfolyam miatt lehet innen is éppen allokálnak máshova a pénzből. Én bizom a BTX-ben . Jó lesz.

Simi

Én nem is úgy értettem, hogy itt vége a BTX-nek és ez volt az életútjának a csúcsa vagy bármi ilyesmi, erről szó sincs. :)
Sőt annyiszor meglepett már a crypto piac, hogy azon sem lepődnék meg ha már holnap $40-ig kilőne, csak nagyobb esélyt látok a csökkenő trendre.
Ha úgy adódik akkor pedig nem akarok beragadni/ráülni akár hetekre, ahogy azt sem hogy amit kibányásztam papíron X ért, végül majd X/Y-ért adjam el.


pleya

Mielőtt elkezdtem bányászni ETHben gondolkodtam. Megvettem a 3 drb. 1060ast 2 hétig nem volt időn összerakni a gépet. Ez idő alatt ráfutottam a BTXre és amióta sikerült beindítani a bányát ez megy. 1 hónap alatt kb. 9 darabot termelt ki. Nagyon megvagyok elégedve vele. Még egy darabig nem tervezek eladni belőle.
Van ismerősöm aki 2000$ asical bányászik nicehashen és a kereste kb. ugyanitt van.

Úgy hogy, hajrá BTX! :D

detros

Idézetet írta: Uhura Dátum december 02, 2017, 10:37:02 DÉLUTÁN
Kétségtelen hogy sokan most kicsit elszomorodtak , mert a pénteken eladom, kedden vissza veszem dupplázos gyömölcs kosár egy darabig nem fog menni , mert úgy nézki monoton lejtmenet van , hétvége ellenére de szerintem is jó coin, jól hoz , most még csökkent is a diff meg a nethash az eddigi 0.16-ról vissza mászot nekem a 0.25-0.26 -ra a napi kitermelés.


Nagyon beütött a coinnak a btc koreckiója meg a 30-50-100k lesz a bTC "rémhírek" most mindenki észnélkül btc akkar venni és sokan adnak is el , ezért  a11k alatt maradó árfolyam miatt lehet innen is éppen allokálnak máshova a pénzből. Én bizom a BTX-ben . Jó lesz.

És én nagyon örülök is ennek a diff esésnek, (ami természetes, hogy árfolyam esést is hoz) mert jelenleg én még mindig csak két kártyával tolom, a saját asztali gépemmel, (amit szeretnék már más célokra is használni.. :D) így minden hét és hónap ajándék amíg így marad, mert kapok a cointól még egy kis időt, hogy összerakjam a külön rigemet.
És a + kártyákkal talán növelni tudom majd a BTX bevételem, nem csak a diff növekedésből adódó különbséget korrigálni...

Az alaplapom már megvan (ASUS Prime H270 Plus), fizu után lesz proci és ram bele, meg a 3 gigás 1060-at már átteszem bele.

Valakinek esetleg van tapasztalata a KFA2 márkával? Mert jelenleg 83-ért van ilyen 6 gigás 1060, dual ventis, ami elég jó ár lenne, a 3 gigásat 66ért vettem, igaz az Zotac.

mov ax,0




Turcy086

Szintén megjött. Múlthetihez képest másfél szerese (nem vettem ki-raktam be)

Simi

Idézén nagyon örülök is ennek a diff esésnek, (ami természetes, hogy árfolyam esést is hoz)

A diff csökkenés miért hozna árfolyam esést? (Az árfolyam az ami esik, ezért kevesebben bányásszák -> csökken a diff. )

detros

Idézetet írta: Simi Dátum december 04, 2017, 11:13:19 DÉLUTÁN
Idézén nagyon örülök is ennek a diff esésnek, (ami természetes, hogy árfolyam esést is hoz)

A diff csökkenés miért hozna árfolyam esést? (Az árfolyam az ami esik, ezért kevesebben bányásszák -> csökken a diff. )


A lényeg ugyan az, a kettő együtt jár, erre utaltam..
..de nyugodtan beleköthetsz, engem nem zavar...

Nem tudom ki számolgatta, ki nem, de valóban 4% volt airdrop.
Június-Július 10-11% lesz a szép, ha valóban így fog emelkedni havonta...

tamagucsi

Idézetet írta: detros Dátum december 05, 2017, 08:01:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Simi Dátum december 04, 2017, 11:13:19 DÉLUTÁN
Idézén nagyon örülök is ennek a diff esésnek, (ami természetes, hogy árfolyam esést is hoz)

A diff csökkenés miért hozna árfolyam esést? (Az árfolyam az ami esik, ezért kevesebben bányásszák -> csökken a diff. )


A lényeg ugyan az, a kettő együtt jár, erre utaltam..
..de nyugodtan beleköthetsz, engem nem zavar...

Nem tudom ki számolgatta, ki nem, de valóban 4% volt airdrop.
Június-Július 10-11% lesz a szép, ha valóban így fog emelkedni havonta...

Véleményem szerint maximum 35-40 hét van maximum az airdrop ból vissza ( bár ne lenne igazam, annak örülnék ) mire elfogy az 5millió meglepetés érme.

Uhura

A kérdés az , hogy miért ez az erős monoton lejtmenet kb 1/3 esett vissza a coin értéke :(

Simi

Idézetet írta: detros Dátum december 05, 2017, 08:01:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Simi Dátum december 04, 2017, 11:13:19 DÉLUTÁN
Idézén nagyon örülök is ennek a diff esésnek, (ami természetes, hogy árfolyam esést is hoz)


A diff csökkenés miért hozna árfolyam esést? (Az árfolyam az ami esik, ezért kevesebben bányásszák -> csökken a diff. )

..de nyugodtan beleköthetsz, engem nem zavar...

Engem nem érdekel Téged mi zavar, vagy mi nem. Nem is tudom ezt miből gondoltad.
Viszont nem kell kötekedésnek venni, ha valaki megpróbál kijavítani.


hupisom1

Most ezen kell vitázni ? :) Inkább azt mondjátok meg meddig eshet az árfolyama :) ?! nos?

Simi

Idézetet írta: Uhura Dátum december 05, 2017, 11:37:39 DÉLUTÁN
A kérdés az , hogy miért ez az erős monoton lejtmenet kb 1/3 esett vissza a coin értéke :(
Azért azt se feledjük, hogy a BTX hatalmasat rallyzott előtte majdnem 10x-et, nem pedig egy oldalazó 100K satról "csak úgy" 20K satra bezuhant coinról van szó.
Az egyébként is csökkenő trendet/korrekciót fejeli meg a BTC miatti FOMO (Fear Of Missing Out) hatás, a kettő pedig gerjeszti egymást.
Ez szerintem így elég logikus magyarázat lenne. Mondjuk utólag mindig minden könnyen logikussá válik. :D
De u
gye szóbajött itt is a fórumon, hogy ha a BTC átüti a $10K-t biztosan hatalmas médiavisszhangot fog kapni -> elkezd több friss pénz jönne a "rendszerbe".

Már másnap ($10K után) pár csoportban többen is jelezték hogy az ismerőseik BTC-t szeretnének venni, olyan emberek, akik eddig egyáltalán nem voltak nyakig a cryptoban. Furcsa volt látni ez a folyamat milyen iszonyat gyorsan beindult.
A rendszert pedig azért írom idézőjelbe, mert ez itt most a BTC-ről szól, azt szeretnének venni az emberek, arról hallottak, nem pl. az ARK-ról vagy a Komodorol, szóval ezen pénzek zöme megy BTC-be. Ennek hatására kialakul a FOMO, ami ha épp egy korrekciót kap telibe ...



detros

#378
Idézetet írta: Simi Dátum december 07, 2017, 04:44:53 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Uhura Dátum december 05, 2017, 11:37:39 DÉLUTÁN
A kérdés az , hogy miért ez az erős monoton lejtmenet kb 1/3 esett vissza a coin értéke :(
Azért azt se feledjük, hogy a BTX hatalmasat rallyzott előtte majdnem 10x-et, nem pedig egy oldalazó 100K satról "csak úgy" 20K satra bezuhant coinról van szó.
Az egyébként is csökkenő trendet/korrekciót fejeli meg a BTC miatti FOMO (Fear Of Missing Out) hatás, a kettő pedig gerjeszti egymást.
Ez szerintem így elég logikus magyarázat lenne. Mondjuk utólag mindig minden könnyen logikussá válik. :D
De u
gye szóbajött itt is a fórumon, hogy ha a BTC átüti a $10K-t biztosan hatalmas médiavisszhangot fog kapni -> elkezd több friss pénz jönne a "rendszerbe".

Már másnap ($10K után) pár csoportban többen is jelezték hogy az ismerőseik BTC-t szeretnének venni, olyan emberek, akik eddig egyáltalán nem voltak nyakig a cryptoban. Furcsa volt látni ez a folyamat milyen iszonyat gyorsan beindult.
A rendszert pedig azért írom idézőjelbe, mert ez itt most a BTC-ről szól, azt szeretnének venni az emberek, arról hallottak, nem pl. az ARK-ról vagy a Komodorol, szóval ezen pénzek zöme megy BTC-be. Ennek hatására kialakul a FOMO, ami ha épp egy korrekciót kap telibe ...


Ez valószínűleg nagyjából így volt/van, de mellette tegnapig több ALT is gyönyörűen teljesített, de délutánra azok is zuhanni kezdtek pl.: IOTA, Monero, valószínűleg az új árfolyam megihlette egyeseket az eladásra. IOTA esetében 5 milliárd dollár a különbség Market cap-ben pár óra alatt.
De pl az Einsteinium még most is szárnyal, már a top30-ban... 1 hónap alatt kb 40 szeres emelkedés...

Kiegészítés: 1 hónap alatt kb megduplázódott a globális piaci kapitalizáció (kb 200-ról 400-ra), de abból jókora mennyiség az ALT coinokban landolt. cirka 70-80 milliárd dollár.

Simi

Idézetet írta: detros Dátum december 07, 2017, 07:45:24 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Simi Dátum december 07, 2017, 04:44:53 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Uhura Dátum december 05, 2017, 11:37:39 DÉLUTÁN
A kérdés az , hogy miért ez az erős monoton lejtmenet kb 1/3 esett vissza a coin értéke :(
Azért azt se feledjük, hogy a BTX hatalmasat rallyzott előtte majdnem 10x-et, nem pedig egy oldalazó 100K satról "csak úgy" 20K satra bezuhant coinról van szó.
Az egyébként is csökkenő trendet/korrekciót fejeli meg a BTC miatti FOMO (Fear Of Missing Out) hatás, a kettő pedig gerjeszti egymást.
Ez szerintem így elég logikus magyarázat lenne. Mondjuk utólag mindig minden könnyen logikussá válik. :D
De u
gye szóbajött itt is a fórumon, hogy ha a BTC átüti a $10K-t biztosan hatalmas médiavisszhangot fog kapni -> elkezd több friss pénz jönne a "rendszerbe".

Már másnap ($10K után) pár csoportban többen is jelezték hogy az ismerőseik BTC-t szeretnének venni, olyan emberek, akik eddig egyáltalán nem voltak nyakig a cryptoban. Furcsa volt látni ez a folyamat milyen iszonyat gyorsan beindult.
A rendszert pedig azért írom idézőjelbe, mert ez itt most a BTC-ről szól, azt szeretnének venni az emberek, arról hallottak, nem pl. az ARK-ról vagy a Komodorol, szóval ezen pénzek zöme megy BTC-be. Ennek hatására kialakul a FOMO, ami ha épp egy korrekciót kap telibe ...


Ez valószínűleg nagyjából így volt/van, de mellette tegnapig több ALT is gyönyörűen teljesített, de délutánra azok is zuhanni kezdtek pl.: IOTA, Monero, valószínűleg az új árfolyam megihlette egyeseket az eladásra. IOTA esetében 5 milliárd dollár a különbség Market cap-ben pár óra alatt.
De pl az Einsteinium még most is szárnyal, már a top30-ban... 1 hónap alatt kb 40 szeres emelkedés...

Kiegészítés: 1 hónap alatt kb megduplázódott a globális piaci kapitalizáció (kb 200-ról 400-ra), de abból jókora mennyiség az ALT coinokban landolt. cirka 70-80 milliárd dollár.


Valóban, tényleg sok ment ALT-okba is  :o , illett volna ránéznem a Total Market Capitalization (Excluding Bitcoin) chartra is.