Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Bitcore [BTX] - Bitcore - POW - "Staking" / (Airdrop/hét 2018.aug-ig!)

Indította Uhura, október 02, 2017, 08:54:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 11 Vendégek van a témában

paff62

Idézetet írta: Til Dátum február 22, 2018, 06:55:02 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Valaki utalt mostanában Cryptopia-ról walletbe?20 óra eltelt és még mindig pending?Kell aggódjak vagy tényleg ilyen tetű lassú?Pár hete utaltam, 1 óra és a walletben volt a coin....

Közben utánaolvastam:
We are aware of issues with long processing times on deposits and withdrawals. This doesn't affect withdrawals of ETH, ETN, BTC, LTC or DOGE. We apologise for these and have been working hard on a resolution. As of early next week we expect deposit times to be back within normal ranges, while withdrawals may take longer to restore to normal operation. In the interim, please be aware that processing times on deposits or withdrawals may exceed 30 hours, although in most cases are likely to be less than this. Please don't submit support tickets relating to processing delays as we are unable to expedite these manually - our focus is on quickly resolving the issue for everyone. Thank you for your continued support and understanding The Cryptopia Team.

Tehát a kifizetés , még jó ideig lassú marad, meghaladhatja a 30 órát is és ne is írjunk a supportnak ezzel kapcsolatban, mert ez van és kész dolgoznak rajta! :)

Nekem tegnapról mára 1 nap alatt ért ki a BTX walletbe. Pending után Processing volt pár órát és utána kiutalták.

Til

Lehet tudni valamit mi ez a nagy esés? Közel 60%-os rövid időn belül.Remélem nincs semmi baj...
C:\> del c:\command.com

paputzs

Én is egy megnyugtató hírt szeretnék hallani vagy konkrét okot....

Til

#483
Idézetet írta: paputzs Dátum március 03, 2018, 08:39:41 DÉLELŐTT
Én is egy megnyugtató hírt szeretnék hallani vagy konkrét okot....
Valami olyasmit olvastam, hogy a Binance-re akarnak bekerülni, de ahhoz le kell csökkentsék az airdopok számát.Azt akarják, hogy ne legyen heti drop.De lehet ,csak félreértelmeztem ,mert csak futólag néztem.

Gondolom azért akarnak egy tőzsdei bekerülést, mert ha eljön az idő az airdropok vége fele, lehet sokan ki fogják venni a pénzüket,Az meg finoman fogalmazva is nem fog jót tenni az árfolyamnak.
Mit gondoltok erről?
C:\> del c:\command.com

paputzs

Airdrop úgy 4-5 van még számítások szerint, de ha így adják el az emberek és zuhan be folyamatosan ,akkor több lesz a kevesebb coin miatt (szerintem),   de ez a 7 nap alatt 30% azért kellemetlen...

Til

Idézetet írta: paputzs Dátum március 03, 2018, 08:55:13 DÉLELŐTT
Airdrop úgy 4-5 van még számítások szerint, de ha így adják el az emberek és zuhan be folyamatosan ,akkor több lesz a kevesebb coin miatt (szerintem),   de ez a 7 nap alatt 30% azért kellemetlen...
Ezt hol hallottad?Ez az a számla ,amiről az airdopokat osztják.
https://chainz.cryptoid.info/btx/address.dws?13hwgY4YUvrgnhjLP5ugFafL1cmbRRtr5e.htm
Kb. 250.000 -el csökken, ebből úgy látom nem csak 4-5 van még hátra....
C:\> del c:\command.com

Simi

Idézetet írta: paputzs Dátum március 03, 2018, 08:55:13 DÉLELŐTT
Airdrop úgy 4-5 van még számítások szerint, de ha így adják el az emberek és zuhan be folyamatosan ,akkor több lesz a kevesebb coin miatt (szerintem),   de ez a 7 nap alatt 30% azért kellemetlen...


Szia!


Attól hol eladják még nem lesz kevesebb BTX, csak máshoz kerül.
Ami miatt több BTX lesz minden héten és ami csökkenti az airdrop idejét, azok maguk az airdropok (kamatos kamat) és a bányászat.


Itt egy prediction az airdrop végére, általában hétfőnként megcsinálja a srác, nekem úgy tűnik mindig közel járt az igazsághoz.
Ha nincs időd a lényeg, hogy számításai szerint április utolsó hétfőjén már nem lesz airdrop, vagy ha lesz a 8%-ra már nem lesz a számlán elég BTX.


https://bitcointalk.org/index.php?topic=1883902.msg31124703#msg31124703


Ez azt jelentené, hogy van még ~50% airdrop és ~2 hónap ami szerintem nem kellene, hogy már most ekkora esést generáljon.

Nem biztos hogy csak ez az ok, de nyomós lehet: a BTC időközben növekedésnek indult és ha megnézed a total marketcapot (https://coinmarketcap.com/charts/) az utolsó 1 hónapban egyhelyben toporgás megy, viszont a BTC dominancia a január 12. bottom 33% -ról már 41.5% -ra nőtt.
Ebből nekem annyi jön le, hogy a pénz elkezdett BTC-be vándorolni az altokból.


Til

Idézetet írta: Simi Dátum március 03, 2018, 09:36:24 DÉLELŐTT
Idézetet írta: paputzs Dátum március 03, 2018, 08:55:13 DÉLELŐTT
Airdrop úgy 4-5 van még számítások szerint, de ha így adják el az emberek és zuhan be folyamatosan ,akkor több lesz a kevesebb coin miatt (szerintem),   de ez a 7 nap alatt 30% azért kellemetlen...


Szia!


Attól hol eladják még nem lesz kevesebb BTX, csak máshoz kerül.
Ami miatt több BTX lesz minden héten és ami csökkenti az airdrop idejét, azok maguk az airdropok (kamatos kamat) és a bányászat.


Itt egy prediction az airdrop végére, általában hétfőnként megcsinálja a srác, nekem úgy tűnik mindig közel járt az igazsághoz.
Ha nincs időd a lényeg, hogy számításai szerint április utolsó hétfőjén már nem lesz airdrop, vagy ha lesz a 8%-ra már nem lesz a számlán elég BTX.


https://bitcointalk.org/index.php?topic=1883902.msg31124703#msg31124703


Ez azt jelentené, hogy van még ~50% airdrop és ~2 hónap ami szerintem nem kellene, hogy már most ekkora esést generáljon.

Nem biztos hogy csak ez az ok, de nyomós lehet: a BTC időközben növekedésnek indult és ha megnézed a total marketcapot (https://coinmarketcap.com/charts/) az utolsó 1 hónapban egyhelyben toporgás megy, viszont a BTC dominancia a január 12. bottom 33% -ról már 41.5% -ra nőtt.
Ebből nekem annyi jön le, hogy a pénz elkezdett BTC-be vándorolni az altokból.
A BTC dominanciájának növekedését én is észrevettem.De, ha a "trendet" követjük, én sem gondolom Te sem és még jópáran ezt az észjárást követik, hogy hiába növekszik a BTC dominancia és ezzel együtt akár az értéke is, nem vesszük ki BTX-ből , mert az airdropok-ok miatt szálltunk be és erre alapozunk.Valamint cirka másfél hete az árfolyam 27 dolláron állt.Nemrég 15 dollárnál járt az ár.Ez is egyfajta visszatartó erő, miért is venném ki a pénzt most mikor beesett az árfolyam.Valamint ,hogy a BTC fog e növekedni a jövő 2 hónap alatt az kétséges, az airdrop meg úgymond "biztosabb".
Azt nem látom át, hogy attól, hogy a BTC dominancia növekszik , miért vonja azt maga után, hogy pl( BTX) az altok esnek.Attól ,hogy az adott coin Marketcap összege növekszik ,vagy csökken , még nem feltétlen kellene egyenes arányban lennie az árfolyammal.




C:\> del c:\command.com

Simi

#488
IdézAzt nem látom át, hogy attól, hogy a BTC dominancia növekszik , miért vonja azt maga után, hogy pl( BTX) az altok esnek.Attól ,hogy az adott coin Marketcap összege növekszik ,vagy csökken , még nem feltétlen kellene egyenes arányban lennie az árfolyammal.


Mert javarészt nem friss pénz okozza a BTC dominancia/ár növekedését (lehet hibásan, de nekem ez jön le abból, hogy a total marketcap az utóbbi hónapban egyhelyben toporog, miközben a BTC már majdnem duplázott).
Ha ezt nem friss pénz okozza én úgy vélem akkor leginkább csak a piacon belül történnek változások.

szerk.: vagyis hogy az altokból vándorolnak BTC-be a pénzek, ez pedig nyilván az altok esését eredményezi.


Til

#489
Páran azt beszélik, hogy a Cryptopia miatt esik az árfolyam.Azt én is észrevettem, hogy kell neki 6 óra ,míg kiutal.
Ezért bizalmatlanok lettek az emberek.Valamint sokan arra számítanak ,hogy a BTC ki fog lőni és inkább abba teszik át a pénzt.
Remélem nem lesz tartós ez a bizonytalanság, illetve a cryptopia is összekaphatná magát.

Most így jobban belegondolva ,tényleg kb 2 hete kezdett esni, mikor a cryptopia-n a gondok kezdődtek, aztán ezen a héten meg elkezdett a BTC is mozgolódni.
C:\> del c:\command.com

hupisom1

Ma utaltam cryptopiára btx -et pár óra kellet mire észhez kaptak :/

hupisom1

De ha most ennyit esett akkor a hétföi airdrop után mennyit fog ? !  ???

Til

Idézetet írta: hupisom1 Dátum március 03, 2018, 07:35:12 DÉLUTÁN
Ma utaltam cryptopiára btx -et pár óra kellet mire észhez kaptak :/
Próbáld meg a kiutalást is , ott nem ennyire rózsás a helyzet!
C:\> del c:\command.com

hupisom1

Mindig irok nekik 2óra elteltével , sosem válaszolnak , csak azonnal confirmálják az utalást , szoval nekem nincs bajom velük , tény hogy lehetne sokkal gyorsabb !!!

hupisom1

Az árfolyam pedig szerintem ennél nem fog feljebb kúszni addig ameddig airdrop -van , hanem folyamatosan csökkenni fog , aztán ha vége és volt egy nagy esés , utánna egy uj exchange -re felrakással mehet felfelé , persze csak elmélkedek :)

Til

Idézetet írta: hupisom1 Dátum március 04, 2018, 06:41:19 DÉLUTÁN
Az árfolyam pedig szerintem ennél nem fog feljebb kúszni addig ameddig airdrop -van , hanem folyamatosan csökkenni fog , aztán ha vége és volt egy nagy esés , utánna egy uj exchange -re felrakással mehet felfelé , persze csak elmélkedek :)
Én ezt valahogy másképp látom.Ugye az a 3M BTX ami azon a számlán van ami osztja az airdop-okat az addig a pillanatig nincs forgalomban, míg el nem jön a Hétfő.Azzal ,hogy megtörténik a kiutalás a "staking" számlákra , folyamatosan egyre több és több coin nyomtatnak, ami inflációt okoz. Mivel az emberek többsége ezt a kiutalt BTX mennyiséget nem Holdol-ja és kereskedik vele.Vagy nem az emberek többsége, hanem akinél a több BTX mennyiség csücsül.Valaki nagy kutya rájött arra, ha hétvégén pl Vasárnap beteszi a pénzt és kiszedi Hétfőn az osztás után ,akkor duplán jól jár.Mivel a legtöbb esetben Vasárnap és Hétfőn az árfolyam is meg szokott ugrani egy picivel.Utána a kivett pénzt a hét többi napján befekteti másba, aztán Hétvégén vissza be és Hétfőn kirabol mindenkit.Lehetett volna ezt úgy csinálni, hogy ténylegesen le kelljen kötni azt a BTX-et egy egész hétre ,hogy kapjunk valamit és ,akkor nem lenne ez.
Vagy már nem tudok mire gondolni......
Valaki azt is írta, hogy kivettek egy nagyobb összeget 13K BTX.
C:\> del c:\command.com

hupisom1

Nem tudom de ma nem akar ugrani :) bedig figyelgetem , 20 dolláron-on kivettem egy kisebb összeget , de még nem merném visszavenni , a másik hogy nehezen értelmezem hogy a búbánatban lehetett 14 millio db a számlán ? A diagram szerint volt .

Simi

IdézValaki nagy kutya rájött arra
Pl a Cryptopia elég nagy kutya lehet.
Legjobb buli az exchange. Lsd a stock.exchange is amit csinál (userek pénzéből építi a MN-okat, aztán emiatt szokott késni olykor napokat is egy kifizetés míg balanszálnak).


hupisom1

Ha volt 14-15miskájuk induláskor akkor meg az 5millát szétosztva , az árfolyamot felhajtva , nagyot kaszál a bitcore csapata , annyi hogy az airdrop kezdete után eltünt az a 10milla , gondolom szétolták több számlára igy saját maguknak fizettek a legtöbb kamatot , aztán még az árfolyamon is kerestek rendesen :D persze lehet rémeket látok , de biztos hogy én is igy csinálnám , 0 rizikó van benne kb .

Til

Idézetet írta: Simi Dátum március 04, 2018, 07:46:10 DÉLUTÁN
IdézValaki nagy kutya rájött arra
Pl a Cryptopia elég nagy kutya lehet.
Legjobb buli az exchange. Lsd a stock.exchange is amit csinál (userek pénzéből építi a MN-okat, aztán emiatt szokott késni olykor napokat is egy kifizetés míg balanszálnak).
Pontosan a számból vetted ki a szót!
C:\> del c:\command.com