Bitcore [BTX] - Bitcore - POW - "Staking" / (Airdrop/hét 2018.aug-ig!)

Indította Uhura, október 02, 2017, 08:54:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 19 Vendégek van a témában

detros

Úgy tűnik most átlagban szépen beállt 6-7000 közé a diff, WTM szerint 0.34-et hozna így nekem naponta, vissza is állok majd este, mert kicsit elkalandoztam másik coin felé. Két napig CREA-t túrtam, szerintem abban is van potenciál. :)

VipJoco

Elég hamar megjött ma a kamat még 8 előtt, már csak az árnak kellene megindulni felfele. (Venni kellene karácsonyra még 2 kártyát, megajándékozni magam:D)

detros

Idézetet írta: VipJoco Dátum december 11, 2017, 11:02:25 DÉLELŐTT
Elég hamar megjött ma a kamat még 8 előtt, már csak az árnak kellene megindulni felfele. (Venni kellene karácsonyra még 2 kártyát, megajándékozni magam:D)

Múlt héten is mintha így korán jött volna, nem bánnám, ha beállnának valami fix időpontra. :)

Nekem is ez a tervem, karira +2 kártya, terveim szerint 6 gigás 1060, de majd kiderül mi lesz belőle.
+ szemezek egy Seasonic 850W Gold táppal, mert jelenleg egy ősrégi (lehet cirka 10 éves) Chieftec 650W tápról megy a tegnap végre elindított rigem (egyelőre 1 kártyával), és bár ez a táp is 80+ minősítésű (külön nincsen megjelölve, hogy bronze, silver, gold...), de amikor ezt gyártották, még nem tartották annyira fontosnak, hogy egy táp csendes is legyen.. :D
A Gigabyte 1080 65% venti mellett szinte hangtalannak tűnik mellette..

ozsvathl

Sziaszok!

ccminerrel szedek BTX-et. Valamitol ujraindul a gép, tegnap kb 2  órán keresztül néztem, nem írt ki semmit majd mire reggel lett leállt. Valakinek ötlet?

hupisom1

Ez igy kevés , milyen a táp ? Milyen kártyával , hány db -al szeded , bat fájl-ban intenzitás mennyi ?
Első oldalon próbáld ki az sp2 -őt.

VipJoco

Yiimp eltünt, 125GH a network hashrate, de a működő poolokon 30-nál több nincs. Ki hol szedi? Merre lehet az a 90GH?

Amelett mi van az árral? :/

pleya

Ez engem is érdekel!? Ha jól làtom yiimpről több valuta is eltűnt. Nem csak a BTX...

detros

Idézetet írta: VipJoco Dátum december 13, 2017, 03:46:24 DÉLUTÁN
Yiimp eltünt, 125GH a network hashrate, de a működő poolokon 30-nál több nincs. Ki hol szedi? Merre lehet az a 90GH?

Amelett mi van az árral? :/

Jelenleg 107 GHs a network, 33-34 körül van a suprnova, a bitcorepool.cc 30, a többi eloszlik a kisebb, jelentéktelenebb poolokon. Én egyébként utóbbira megyek majd, mert a suprnova nem szívem csücske...

tamagucsi

Sziasztok. Kisebb, jelentéktelenebb pool okat tudnátok írni ( ami fizet is ).

pleya


detros

Idézetet írta: tamagucsi Dátum december 13, 2017, 06:45:01 DÉLUTÁN
Sziasztok. Kisebb, jelentéktelenebb pool okat tudnátok írni ( ami fizet is ).

Háát a korábbiakhoz képest jelenleg a yiimp.eu 25 GHs pool hashrate-je is elég alacsony.
Jelentéktelen poolra nem hiszem, hogy nagyon megérné elmenni, kevés a block, ha fizet is ki tudja mikor tűnik el...

De ha nagyon ilyenre vágysz, akkor szemezgess innen, van amelyiken akár még solo-ban is tolhatod. :D ..1-2 meg már nem is él.
https://bitsend.info/forums/index.php?topic=178.msg1298#msg1298

detros


detros

Az SP4 mode-nál már a memória órajele is számít?!
Korábbi ccminernél emlékeim szerint a memória állítgatás nem igazán volt hatással a hashrate-re, de most +500-on hagytam, mert előtte CREA-t toltam, és 24-es intensity mellett a 3 gigás Zotac AMP Core 1060 12,50-12,65 között hoz, a + memória nélkül eddig 12,2 körül volt maxban. TDP 85%.

kasima

Szegény btx :/ :D most vissza tudnám venni vhol itt adtam el :D  mekkora egy barom voltam :D

Til

C:\> del c:\command.com

detros

#395
Idézetet írta: kasima Dátum december 14, 2017, 09:42:22 DÉLELŐTT
Szegény btx :/ :D most vissza tudnám venni vhol itt adtam el :D  mekkora egy barom voltam :D

Ha jól emlékszem 16 körül adtad el, jelenleg 14 körül van. De amúgy BTC-ben valószínűleg sokkal többet kaptál, mint ha most adnád el 16-nál, mert ugye akkor még a BTC 10K alatt volt. :)
Én anno vettem 5,3 BTX-et BTC-ből, 4-5 dolláros áron, de akkor 1 BTX-et 98 ezer satoshi körül szereztem, jelenleg a 14 dolláros BTX csak 88 ezer satoshi.
Szóval lehet te jártál jól, vagy aki 3-500 ezer satoshinál (30-40+ dollárnál) eladta, és most visszaveszi... :)
Ha akkor eladtam volna kb 800 dollárt kaptam volna érte, ami mára már 1200 dollárt érne legalább. :D 200 dollárból pedig vissza lehetett volna venni.. :D
Persze ki tudta ezt akkor előre...
Ez a szép ebben, hogy nem tudhatjuk előre, és lehet a visszatartás és a heti airdrop-ra várás ugyan úgy egy kifizetődő út lesz, csak hosszabb. :)

Bazsy tegnap este chaten írta, hogy lehet azért tolták le az árat, mert bejelentik a Poloniexre bekerülést, ami után robbanna az árfolyam.

Simi

Sziasztok!


Aki kisebb poolt keres vagy Solo-ba szeretne bányászni, a https://cryptohub.online/ -t csak ajánlani tudom, akár más coinokhoz is.
Akkor kezdtem itt mikor még csak 2-3 coin volt, azóta rengeteget fejlődött s eddig bármi problémám volt <1 nap alatt kitalát rá valamit a srác (pl. régen a vardiffel volt gondom, állított rajta, kértem static diffet, csinált egy portot neki, később pedig megoldotta, hogy a diff állítható legyen).

A kalkulátor (számológép ikon) meglepően jól működik.
Ha egy blokk orphan, sok pool-al ellentétben a share-jeidet tövábbviszed a következő roundba. Szóval nem járhatsz úgy, hogy túrsz fél napig leszállsz a coinról később orphan lesz a blokk és nem kapsz semmit mert a következőből kapni fogsz.
POS rewardot megkapod a poolon tárolt coinjaid után.
Van 2FA, stb.

BT-n is elérhető a srác: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=851482

VipJoco

Facebook Bitcore (BTX) csoportba felkerült egy spmod2.7
Valamiben más lehet ez mint amit használunk spmod2 néven? Vagy valami jó kis lehúzás lehet?

Ez a link: https://uploadfiles.io/y67xm

De valaki ellenőrizze mielőtt le lenne töltve.

mov ax,0

Szia!

Byte-ra pontosan ugyanaz mint a régebben letöltött bitcore-spmod2

Ezek alapján azt gondolom nincs benne semmi új vagy jobb.


mov ax,0