Bitcore [BTX] - Bitcore - POW - "Staking" / (Airdrop/hét 2018.aug-ig!)

Indította Uhura, október 02, 2017, 08:54:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 22 Vendégek van a témában

willow

Idézetet írta: Dolce Dátum január 02, 2018, 10:25:10 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum január 02, 2018, 09:07:59 DÉLELŐTT
Idézetet írta: willow Dátum január 02, 2018, 04:53:15 DÉLELŐTT
Kollegák. El lehet kezdeni a btx vásárlását. A linkelt chart támassza alá az állitásomat. Aki ért hozzá, tudja miről beszélek.
https://coinmarketcap.com/currencies/bitcore/
A felbontást állitsátok 1m-re. Úgy szépen látszik az alakzat.


Értek hozzá, de így sem értem.
Valami technikai alakzatot látsz bele?
Vagy a volumen nő?

cup and handle


Dolce. Te értesz hozzá.  ;)

kasima

Hmm érdekes  :o Erre kíváncsi leszek de olyan megindulnék felfele ....

tamagucsi

sziasztok. hát ha ez valami bikás dolog akkor passz. de ha arra gondolok, hogy 5% jön hetente és én befektető lennék akkor passz ( jelenlegi 0% os banki kamatok mellett.
hogy emelkedik az ár?? 1$, 3$, 1.5$, 4$, 2$, 7$, 5$, 15$, 11$, 17$, 13$, 40$, 15$, 36$, 16$, 30$, 22$ most háááát passz.
nem értem miért pont most kéne venni :)

willow

Idézetet írta: tamagucsi Dátum január 02, 2018, 07:46:44 DÉLUTÁN
sziasztok. hát ha ez valami bikás dolog akkor passz. de ha arra gondolok, hogy 5% jön hetente és én befektető lennék akkor passz ( jelenlegi 0% os banki kamatok mellett.
hogy emelkedik az ár?? 1$, 3$, 1.5$, 4$, 2$, 7$, 5$, 15$, 11$, 17$, 13$, 40$, 15$, 36$, 16$, 30$, 22$ most háááát passz.
nem értem miért pont most kéne venni :)


Nem kell venni. Csak Karcsi Papa elemzéseit szentirásnak veszi sok emberke. Egyszerűen mutattam egy technikai elemzést, ami alapján mindenki döntse el, hogy hisz-e nekem, vagy nem. Ha hisz, akkor kövesse amit irok, ha nem akkor nem. De bárki, bármit tesz, vagy dönt, azt csak saját felelősségére tegye. A jövőt én se látom, se senki más. ;)

willow

Per pillanat a BTX ára 32 $. Lehet hogy jól jártak azok, akik figyelmesen elolvasták amit irtam?  ::)  Döntse el mindenki maga. ;)

hupisom1


mov ax,0

múlt héten 4 napig btx-et bányásztan nem véletlenül :)
csak sajnos rohadt lassú a críptopia attól félek mire odaár amit küldtem több lassan egy órája leesik az ára :(

mov ax,0

a bitcorepool.cc sztem jobban hoz
illetve sokszor szakadozott a másik azért is álltam át ide

Til

C:\> del c:\command.com

bazsy


Til

Idézetet írta: bazsy Dátum január 15, 2018, 01:13:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum január 15, 2018, 12:50:30 DÉLUTÁN
Menjetek nézzétek meg cryptopian mennyi volt a BTX.400 dollár


400$ hol látod te ezt?
Cryptopia BTX/USDT -->  High : 407
Épp a gép előtt ültem és végignéztem.Kb 10-15 percig tartott, eladtam volna, de a tárcában volt minden.Amúgy azt nem tudom,hogy ilyenkor mi van?El tudtam volna adni?Vagy ahhoz kell vevő is?
C:\> del c:\command.com

VipJoco

Idézetet írta: Til Dátum január 15, 2018, 01:17:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum január 15, 2018, 01:13:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum január 15, 2018, 12:50:30 DÉLUTÁN
Menjetek nézzétek meg cryptopian mennyi volt a BTX.400 dollár


400$ hol látod te ezt?
Cryptopia BTX/USDT -->  High : 407
Épp a gép előtt ültem és végignéztem.Kb 10-15 percig tartott, eladtam volna, de a tárcában volt minden.Amúgy azt nem tudom,hogy ilyenkor mi van?El tudtam volna adni?Vagy ahhoz kell vevő is?

Kell hozzá vevő is és ahogy nézem abban az árban 1$ értékben vettek azaz 0.000000000BTX-et :D

mov ax,0

Köszönöm, hogy leírtátok miről van szó ezt találtam rá nekem mint kezdőnek ez segítség volt.

Idéz
Dolce:

cup and handle

https://www.investopedia.com/university/charts/charts3.asp

btw végül beért lehet h volt magasabban de én 0.00250600 és 0.00250200-on tudtam eladni.

Til

Idézetet írta: VipJoco Dátum január 15, 2018, 01:21:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum január 15, 2018, 01:17:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum január 15, 2018, 01:13:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum január 15, 2018, 12:50:30 DÉLUTÁN
Menjetek nézzétek meg cryptopian mennyi volt a BTX.400 dollár


400$ hol látod te ezt?
Cryptopia BTX/USDT -->  High : 407
Épp a gép előtt ültem és végignéztem.Kb 10-15 percig tartott, eladtam volna, de a tárcában volt minden.Amúgy azt nem tudom,hogy ilyenkor mi van?El tudtam volna adni?Vagy ahhoz kell vevő is?

Kell hozzá vevő is és ahogy nézem abban az árban 1$ értékben vettek azaz 0.000000000BTX-et :D
Persze tiszte sor én is így gondolom.Akkor már csak egy dolgot nem értek, ezt kérem magyarázza el valaki.
Ha tegyük fel a BTX árát pumpolják ,ahogy bevett szokás más coinoknál , amivel az árat feltornásszák 400 dollárra.
Megy fel az ár ,de még nem érte el a 400 dollárt ,én közben beraktam egy eladást 250 dollárra.De ha nincs vevő ,akkor mit ért a pumpolás?
Figyeltem itt mi történt.Szépen kúszott fel az ár előbb 100 ,majd 200, majd 300 végül 400 és senki nem adott el semmit.
C:\> del c:\command.com

hupisom1

A pooloknál volt valami hiba  , mert a blokkok sem jöttek rendesen , persze lehet az árfolyamhoz semmi köze .

mov ax,0


PeACeY



LsL

Idézetet írta: Simi Dátum december 14, 2017, 12:29:37 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Aki kisebb poolt keres vagy Solo-ba szeretne bányászni, a https://cryptohub.online/ -t csak ajánlani tudom, akár más coinokhoz is.
Akkor kezdtem itt mikor még csak 2-3 coin volt, azóta rengeteget fejlődött s eddig bármi problémám volt <1 nap alatt kitalát rá valamit a srác (pl. régen a vardiffel volt gondom, állított rajta, kértem static diffet, csinált egy portot neki, később pedig megoldotta, hogy a diff állítható legyen).

A kalkulátor (számológép ikon) meglepően jól működik.
Ha egy blokk orphan, sok pool-al ellentétben a share-jeidet tövábbviszed a következő roundba. Szóval nem járhatsz úgy, hogy túrsz fél napig leszállsz a coinról később orphan lesz a blokk és nem kapsz semmit mert a következőből kapni fogsz.
POS rewardot megkapod a poolon tárolt coinjaid után.
Van 2FA, stb.

BT-n is elérhető a srác: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=851482

Most botlottam bele a poolba (mas coinnal kapcsolatban) egesz szimpatikusnak tunik az oldal, viszont most nem latok btx banyaszasi lehetoseget... :(

nem akarom off-olni a topikot, de mivel a kereso csak ezt a posztot dobta ki ezzel a Cryptohub-al kapcsolatban azert irom ide:
nem kellene egy topik-ot nyitni ennek a hub-nak? az uzemelteto egesz normalisnak tunik, lehet vele beszelni, es az apropo ami miatt kerdezem, mert van kereskedesi opcio is, ahol esetleg kereskedni is tudnank egymassal ill masokkal?
ahogy most allunk a valtokkal, lehet egy probat megerne...

willow

#439
Idézetet írta: LsL Dátum január 15, 2018, 11:30:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Simi Dátum december 14, 2017, 12:29:37 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Aki kisebb poolt keres vagy Solo-ba szeretne bányászni, a https://cryptohub.online/ -t csak ajánlani tudom, akár más coinokhoz is.
Akkor kezdtem itt mikor még csak 2-3 coin volt, azóta rengeteget fejlődött s eddig bármi problémám volt <1 nap alatt kitalát rá valamit a srác (pl. régen a vardiffel volt gondom, állított rajta, kértem static diffet, csinált egy portot neki, később pedig megoldotta, hogy a diff állítható legyen).

A kalkulátor (számológép ikon) meglepően jól működik.
Ha egy blokk orphan, sok pool-al ellentétben a share-jeidet tövábbviszed a következő roundba. Szóval nem járhatsz úgy, hogy túrsz fél napig leszállsz a coinról később orphan lesz a blokk és nem kapsz semmit mert a következőből kapni fogsz.
POS rewardot megkapod a poolon tárolt coinjaid után.
Van 2FA, stb.

BT-n is elérhető a srác: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=851482

Most botlottam bele a poolba (mas coinnal kapcsolatban) egesz szimpatikusnak tunik az oldal, viszont most nem latok btx banyaszasi lehetoseget... :(

nem akarom off-olni a topikot, de mivel a kereso csak ezt a posztot dobta ki ezzel a Cryptohub-al kapcsolatban azert irom ide:
nem kellene egy topik-ot nyitni ennek a hub-nak? az uzemelteto egesz normalisnak tunik, lehet vele beszelni, es az apropo ami miatt kerdezem, mert van kereskedesi opcio is, ahol esetleg kereskedni is tudnank egymassal ill masokkal?
ahogy most allunk a valtokkal, lehet egy probat megerne...

Én régóta használom. Korrekt, és egyszerű. Azonkivül fejlődik.