Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Coimatic 2.0 [CTIC2/3] - nist5 - POW - (ÁTVÁLTÁS MEGTÖRTÉNT !)

Indította EmKo, augusztus 09, 2017, 09:54:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

mov ax,0

Sziasztok!

Mit tapasztaltatok mennyi idő alatt ment le nektem a swap és tényleg megtörtént úgy, ahogy a
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1961830.0 oldalon írják, hogy beküldtétek egy www.c-cex.com-es ctic2 addressre?

Köszönöm

Uhura

#41

     HOW TO SWAP COIMATIC 2.0 COIN TO COIMATIC 3.0 TOKEN

1. Visit www.c-cex.com

2. Login to your account there, if you don't have account there you will need to register for new one

3. Click Ledger by the left hand site


4. Search for CTIC2 in a the box where it says 'filter', Coimatic 2. will be displayed there, if you already have address there just copy it but you don't have click to create new Coimatic 2.0 address, Copy the address


5. Go to your Coimatic 2.0 desktop wallet or any exchange like cryptopia, coinexchange.io, yobit or novaexchange that you have your Coimatic 2.0

6. Send all you Coimatic 2.0 to the address you get from www.c-cex.com and leave it there

7. After everyone has sent his/her Coimatic 2.0 to c-cex.com, c-cex will automatically swap your Coimatic 2.0 to Coimatic 3.0 Token

8. After the swapping you can then send back your Coimatic 3.0 token to the exchange you wish to.

9. Note that after the swapping you cannot send Coimatic 3.0 to Coimatic 2.0 address, new Coimatic 3.0 wallet address will be on the exchange to which you should send to.




HOGYAN A COIMATIC 2.0 COINATÍTSA A COIMATIC 3.0 TOKEN-T?

1. Látogassa meg a www.c-cex.com webhelyet

2. Jelentkezzen be a fiókjába, ha nincs fiókja ott, regisztrálnia kell az új fiókot

3. Kattintson a Ledger elemre a bal oldalon


4. Keresse meg a CTIC2-t egy dobozban, ahol a "szűrő" kifejezés jelenik meg, a Coimatic 2. jelenik meg ott, ha már van címed, csak másolja, de nem kell kattintania új Coimatic 2.0 cím létrehozásához, Másold be a címet


5. Menjen a Coimatic 2.0 asztali mobiltárcájába, vagy bármilyen csere, mint a kriptopia, a coinexchange.io, a yobit vagy a novaexchange, hogy rendelkezésére áll a Coimatic 2.0

6. Küldje el az összes Coimatic 2.0-ot a www.c-cex.com címre, és hagyja ott

7. Miután mindenki elküldte Coimatic 2.0-ját a c-cex.com-ra, a c-cex automatikusan kicseréli a Coimatic 2.0-t a Coimatic 3.0 Tokenre

8. A csere után a Coimatic 3.0 tokenet elküldheti a kívánt csereprogramba.

9. Ne feledje, hogy a csere után nem küldhet Coimatic 3.0-at a Coimatic 2.0 címre, az új Coimatic 3.0 pénztárcím lesz azon a csere helyén, ahová küldenél.



A kiemelt rész az ami miatt az egész kicsit érdekes / vicces .. mi van ha havas Jonny-t felfalja a sárkány és nem tudja elküldeni ? Akkor senkinek nem cserélik ki ? Ennek majd még utána nézek. Én elküldtem a c-cexre ott megvannak a coinjaim , a kereskedés megy velük a kérdés az , hogy 1:1 ben váltják-e ? Mert ha igen akkor jól járunk.

mov ax,0

Igen a bitcointalkos post alapján csináltam én is, a kiemelt rész a vicces, utána írtam a posztot, hogy mire számíthatok.

Mi havas Jonnyt felfalta egy token swap a ctic2-es coinjaival együtt?!

Bassz, akkor ez buktuk..


Uhura

Az átváltás megtörtént a mai nappal kereskedik a ctic 3.0 a c-cexen , az eddigi gyönyörűűűű árfolyam szépen a mélybe is esett :(


A váltás 1:1 ben történt.

mov ax,0

#44
nézd meg a cryptopiat
szerk: jah, már ott is béka segge alatt van az árfolyam 12-én volt a swap :(