Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Ethereum dark (ethd)

Indította VipJoco, szeptember 24, 2017, 12:52:36 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

VipJoco

Ha valaki tud a bányászási lehetőségről valami infó azt szívesen fogadom.

Bitcointalk link: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2106405.0
Weboldal: https://www.ethereumdark.net/

Pénztárca van hozzá, de se pool-t se miner-t nem találok.

Köszi

Uhura


Belinkelem a pénztárcát hogy meglegyen. Pool keresek vagy ha nincs Rob Roy megkérjük hátha .

https://mega.nz/#F!BDgVUCyD!HbWkyrRteXsMlYfqtNWnZg

dioo89




Uhura

Neee.. papa ... ne .. gondoltam leléptük a 10000 blokkot mi és utána átment pos ba :(

VipJoco

Akkor ha jól értelmezem már ezt nem lehet bányászni.
(a POS jelentését még nem értem, de gondolom ezt jelenti)
:)

kasima

#7
Durván elkezdett növekedni szerintem érdemes belőle bevásárolni én vettem jó párat remélem nem fürdök be vele,  bár bitrexre is hamarosan kikerül ha igazak a hírek és akkor sztem még jobban fog nőni a kereskedés.
Tényleg kár hogy nem lehet már bányászni  :-X

ETHD ETHEREUM DARK


Uhura

Idézetet írta: kasima Dátum október 05, 2017, 02:59:38 DÉLUTÁN
Durván elkezdett növekedni szerintem érdemes belőle bevásárolni én vettem jó párat remélem nem fürdök be vele,  bár bitrexre is hamarosan kikerül ha igazak a hírek és akkor sztem még jobban fog nőni a kereskedés.
Tényleg kár hogy nem lehet már bányászni  :-X

ETHD ETHEREUM DARK
https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum-dark/


Szerinted a mostani hegymenet szerű emelkedés mennyire állandó vagy mennyire lehet egy pumpa és az emberek felfokozott érdeklődése ?


Csak azért mert látok én is benne fantáziát de nagyon meredeken emelkedett egy korrkció kell hogy legyen benne ... szvsz .

kasima

Idézetet írta: Uhura Dátum október 05, 2017, 03:04:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum október 05, 2017, 02:59:38 DÉLUTÁN
Durván elkezdett növekedni szerintem érdemes belőle bevásárolni én vettem jó párat remélem nem fürdök be vele,  bár bitrexre is hamarosan kikerül ha igazak a hírek és akkor sztem még jobban fog nőni a kereskedés.
Tényleg kár hogy nem lehet már bányászni  :-X

ETHD ETHEREUM DARK
https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum-dark/


Szerinted a mostani hegymenet szerű emelkedés mennyire állandó vagy mennyire lehet egy pumpa és az emberek felfokozott érdeklődése ?


Csak azért mert látok én is benne fantáziát de nagyon meredeken emelkedett egy korrkció kell hogy legyen benne ... szvsz .

Ezen gondolkoztam én is csak én mint kisember nem sokat látok a pumpákba sajnos nem vagyok a kriptópiac hátsó embere :D
De ha megnézem a többi nagyobb coin indulását akkor már nem olyan vészes, figyelem és ha elkezd esni nagyon max eladom h ne bukjak de sztem ebből a coinból lesz valami.
Meg sztem felmegy az ára mer nincs belőle billio darab mint sok új coin ott bassza el az indulást hogy milliárdokat lehet belőle bányászni... Lehet lesz benne korrekció de lehet holnap már 10 dolcsi lesz. Kitudja ha tudnám még többet vennék vagy eladnám.

kasima

$2.23 (+111.36%)
0.00051861 BTC (+107.43%)

Lehet nem lesz korrekció amúgy a bitcointalkon valami 3 ik megindulást beszélnek űrhajóról csak gyorsan átfutottam mer sietek ide oda :D
Osztogatják a coinokat meg újítják, szép közösség gyűlt össze neki.
A CEX a következő váltó ahol gyűjtik a pontokat.
Meg még jó pár be van jegyezve.

kasima

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8) 8)
$4.09 (+147.96%)
0.00092754 BTC (+136.40%)

Til

Csak egy feltevés, de nem lehet ,hogy a külföldi fórumokon található lelkesítő beszédekkel is előkészítik az utat a pump-hoz?
Példa okáért: Olvasod egy fórumon,hogy ezt most érdemes venni, mert hatalmas emelkedés várható , mivel sok pénzt fognak beletolni, fejlesztik mint állat ,tárgylások vannak, tehát most vegyetek gyorsan ,mert jön a következő hullám és szállunk a holdra.
Miért is?? Azt ki lehet írni egy weboldalra,hogy beszálltak cégek stb és nagy fejlesztések vannak lesznek.
De nekem elsősorban a coin neve is sokat mond. Ethereum Dark. Sötét eth, hát mit ne mondjak bizalomgerjesztő.
Legalább ilyen jó volt a vega coin.A logója egy az egyben az amd vega videókártya emblémája.

Bocsássatok meg, lehet hülyeségeket hordok össze vissza, de úgy érzem azért van benne valami pici igazság.
Félreértés ne essék én lennék a legboldogabb ha az ETHD ismét megduplázná az értékét és sokatok ,sokunk nyereséget könyvelne,de azért legyünk résen.
C:\> del c:\command.com

kasima

Idézetet írta: Til Dátum október 07, 2017, 07:48:04 DÉLUTÁN
Csak egy feltevés, de nem lehet ,hogy a külföldi fórumokon található lelkesítő beszédekkel is előkészítik az utat a pump-hoz?
Példa okáért: Olvasod egy fórumon,hogy ezt most érdemes venni, mert hatalmas emelkedés várható , mivel sok pénzt fognak beletolni, fejlesztik mint állat ,tárgylások vannak, tehát most vegyetek gyorsan ,mert jön a következő hullám és szállunk a holdra.
Miért is?? Azt ki lehet írni egy weboldalra,hogy beszálltak cégek stb és nagy fejlesztések vannak lesznek.
De nekem elsősorban a coin neve is sokat mond. Ethereum Dark. Sötét eth, hát mit ne mondjak bizalomgerjesztő.
Legalább ilyen jó volt a vega coin.A logója egy az egyben az amd vega videókártya emblémája.

Bocsássatok meg, lehet hülyeségeket hordok össze vissza, de úgy érzem azért van benne valami pici igazság.
Félreértés ne essék én lennék a legboldogabb ha az ETHD ismét megduplázná az értékét és sokatok ,sokunk nyereséget könyvelne,de azért legyünk résen.

Hát figyelj én meg 3x tam a pénzem szval én jól jártam nem mondta senki h 100 dolcsi fölé megy csak kicsit aktívkodtak elkezdték venni mint barom és elértek egy csúcsot aztán lassan visszakúszott én figyeltem szinte éjjel nappal szval időben kivettem csúcs alatt pár centel :)  A vega coinhoz meg aztán egyáltalán nem hasonlítanám mer semmi köze hozzá meg a filléres lófasz coint dollároshoz hasonlítani nem is értelek :D Mellesleg itt bejelentették előre hogy űrhajózás lesz kaptak egy csomóan ingyen coinokat meg az emelkedés is előre látható volt. Ígértek egy harmadik emelkedést ami elmaradt vmi oknál fogva gondolom nem jött össze az újabb projekt vagy elszámolták magukat..

bazsy

Idézetet írta: kasima Dátum október 09, 2017, 05:09:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum október 07, 2017, 07:48:04 DÉLUTÁN
Csak egy feltevés, de nem lehet ,hogy a külföldi fórumokon található lelkesítő beszédekkel is előkészítik az utat a pump-hoz?
Példa okáért: Olvasod egy fórumon,hogy ezt most érdemes venni, mert hatalmas emelkedés várható , mivel sok pénzt fognak beletolni, fejlesztik mint állat ,tárgylások vannak, tehát most vegyetek gyorsan ,mert jön a következő hullám és szállunk a holdra.
Miért is?? Azt ki lehet írni egy weboldalra,hogy beszálltak cégek stb és nagy fejlesztések vannak lesznek.
De nekem elsősorban a coin neve is sokat mond. Ethereum Dark. Sötét eth, hát mit ne mondjak bizalomgerjesztő.
Legalább ilyen jó volt a vega coin.A logója egy az egyben az amd vega videókártya emblémája.

Bocsássatok meg, lehet hülyeségeket hordok össze vissza, de úgy érzem azért van benne valami pici igazság.
Félreértés ne essék én lennék a legboldogabb ha az ETHD ismét megduplázná az értékét és sokatok ,sokunk nyereséget könyvelne,de azért legyünk résen.

Hát figyelj én meg 3x tam a pénzem szval én jól jártam nem mondta senki h 100 dolcsi fölé megy csak kicsit aktívkodtak elkezdték venni mint barom és elértek egy csúcsot aztán lassan visszakúszott én figyeltem szinte éjjel nappal szval időben kivettem csúcs alatt pár centel :)  A vega coinhoz meg aztán egyáltalán nem hasonlítanám mer semmi köze hozzá meg a filléres lófasz coint dollároshoz hasonlítani nem is értelek :D Mellesleg itt bejelentették előre hogy űrhajózás lesz kaptak egy csomóan ingyen coinokat meg az emelkedés is előre látható volt. Ígértek egy harmadik emelkedést ami elmaradt vmi oknál fogva gondolom nem jött össze az újabb projekt vagy elszámolták magukat..


Mikorra várható körülbelül az újabb emelkedés?

kasima

Idézetet írta: bazsy Dátum október 09, 2017, 05:18:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum október 09, 2017, 05:09:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum október 07, 2017, 07:48:04 DÉLUTÁN
Csak egy feltevés, de nem lehet ,hogy a külföldi fórumokon található lelkesítő beszédekkel is előkészítik az utat a pump-hoz?
Példa okáért: Olvasod egy fórumon,hogy ezt most érdemes venni, mert hatalmas emelkedés várható , mivel sok pénzt fognak beletolni, fejlesztik mint állat ,tárgylások vannak, tehát most vegyetek gyorsan ,mert jön a következő hullám és szállunk a holdra.
Miért is?? Azt ki lehet írni egy weboldalra,hogy beszálltak cégek stb és nagy fejlesztések vannak lesznek.
De nekem elsősorban a coin neve is sokat mond. Ethereum Dark. Sötét eth, hát mit ne mondjak bizalomgerjesztő.
Legalább ilyen jó volt a vega coin.A logója egy az egyben az amd vega videókártya emblémája.

Bocsássatok meg, lehet hülyeségeket hordok össze vissza, de úgy érzem azért van benne valami pici igazság.
Félreértés ne essék én lennék a legboldogabb ha az ETHD ismét megduplázná az értékét és sokatok ,sokunk nyereséget könyvelne,de azért legyünk résen.

Hát figyelj én meg 3x tam a pénzem szval én jól jártam nem mondta senki h 100 dolcsi fölé megy csak kicsit aktívkodtak elkezdték venni mint barom és elértek egy csúcsot aztán lassan visszakúszott én figyeltem szinte éjjel nappal szval időben kivettem csúcs alatt pár centel :)  A vega coinhoz meg aztán egyáltalán nem hasonlítanám mer semmi köze hozzá meg a filléres lófasz coint dollároshoz hasonlítani nem is értelek :D Mellesleg itt bejelentették előre hogy űrhajózás lesz kaptak egy csomóan ingyen coinokat meg az emelkedés is előre látható volt. Ígértek egy harmadik emelkedést ami elmaradt vmi oknál fogva gondolom nem jött össze az újabb projekt vagy elszámolták magukat..


Mikorra várható körülbelül az újabb emelkedés?

Egyenlőre nem tudni Bazsy mer most a Dev team csöndbe van most se esett volna vissza csak az emberek megijedtek mer a harmadik bejelentés elmaradt a meghatározott időre ezért eladta mindenki. Olvasom a fórumot de inkább kövesd be twitteren őket te is.