Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Monero (XMR)

Indította danieru, december 06, 2016, 02:04:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

zenetibi

Megpróbáltam bányászni kraken címre, nem működik egyik pool-on sem.

lhajnal

Most akartam leszedni a 9.6os Claymore-t, de a Chrome letiltja a letöltést, mert rosszindulatúnak ismeri fel. A 9.5-öt szintén. WTF?

drizzt_do_urden

toltsed mozillaval vagy internet explorerrel.

DrPascal

Idézetet írta: lhajnal Dátum január 02, 2017, 10:06:00 DÉLUTÁN
Most akartam leszedni a 9.6os Claymore-t, de a Chrome letiltja a letöltést, mert rosszindulatúnak ismeri fel. A 9.5-öt szintén. WTF?

A CPU Miner-t azonosítja trójainak, szerintem azt próbálod leszedni.

lhajnal

#164
Sajnos nem, GPU:
https://drive.google.com/drive/folders/0B69wv2iqszefdkVDNkxla3BCZHc
A megán is ugyan ez.
Leszedem explorerrel, remélem csak vaklárma.

drizzt_do_urden

Idézetet írta: lhajnal Dátum január 02, 2017, 10:36:37 DÉLUTÁN
Sajnos nem, GPU:
https://drive.google.com/drive/folders/0B69wv2iqszefdkVDNkxla3BCZHc
A megán is ugyan ez.
Valaki fel tudná tolni vlahova pls?

probaltad levenni mozillaval vagy internet explorerrel? nem-e a virusolod nem engedi?

lhajnal

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 02, 2017, 10:37:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lhajnal Dátum január 02, 2017, 10:36:37 DÉLUTÁN
Sajnos nem, GPU:
https://drive.google.com/drive/folders/0B69wv2iqszefdkVDNkxla3BCZHc
A megán is ugyan ez.
Valaki fel tudná tolni vlahova pls?

probaltad levenni mozillaval vagy internet explorerrel? nem-e a virusolod nem engedi?

A Chrome nem engedi. Explorerrel lejött. Csak az volt fúrcsa, hogy a 9.5 szintén zenész, de a 9.4 már működött.

reloopbenny

Mi is átdobtuk a rigeket 22KH/s-el még társulok hajnalban még 4,3KH/s-el tehát összesen kb 26KH/s-t rádobok! ;) Várom az új claymore-t mert elég sok hiba van ebbe a verzióba szereti kifagyasztani a gépeket! Mikorra várható nem tudja valaki, Robi?? ???

Székely Vegán

Idézetet írta: reloopbenny Dátum január 03, 2017, 12:19:58 DÉLELŐTT
Mi is átdobtuk a rigeket 22KH/s-el még társulok hajnalban még 4,3KH/s-el tehát összesen kb 26KH/s-t rádobok! ;) Várom az új claymore-t mert elég sok hiba van ebbe a verzióba szereti kifagyasztani a gépeket! Mikorra várható nem tudja valaki, Robi?? ???

Nagyszerű tesó!
Dec. 30-án Clay 2-4 napot mondott, úgyhogy bármelyik percben itt lehet!!
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

reloopbenny

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 03, 2017, 12:44:25 DÉLELŐTT

Nagyszerű tesó!
Dec. 30-án Clay 2-4 napot mondott, úgyhogy bármelyik percben itt lehet!!
Remélem már nagyon várom, jó lenne ha kicsit nőne a hessrét!

dexter

a dwarf poolon eza geci server piros error miért jön be , mit állitsak hogy ne jöjjön?

cryptominer

Idézetet írta: dexter Dátum január 03, 2017, 10:43:47 DÉLELŐTT
a dwarf poolon eza geci server piros error miért jön be , mit állitsak hogy ne jöjjön?

sokaknak ez volt a baja :/ nem nagyon tudsz vele mit kezdeni próbáld meg a ruszki szervert vagy srácokkal együtt csapj át próbára a hunpoolra

dexter


drizzt_do_urden

gyertek minnel tobben hogy minnel tobb blokk legyen egy nap!

reloopbenny

Szerintem egyébként a piros errorok claymore progi hibái miatt vannak... Szerintem nem veszi fel a lépést a progi sebessége a kártyák bányászási sebességével és attól lehet! Reméljük az update orvosolja majd ezt!  ???

drizzt_do_urden

remeljuk minnel hamarabb. ma azt irta hogy 1 2 nap

headway

Idézetet írta: reloopbenny Dátum január 03, 2017, 03:04:58 DÉLUTÁN
Szerintem egyébként a piros errorok claymore progi hibái miatt vannak... Szerintem nem veszi fel a lépést a progi sebessége a kártyák bányászási sebességével és attól lehet! Reméljük az update orvosolja majd ezt!  ???

Próbáld ki a wolf xmr miner 0.4-et akkor kiderül. Mondjuk mikor ezek az utolsó verziók megjelentek (mindketto) még nem voltak polaris ra optimalizálva.

drizzt_do_urden

igy van. irta is claymore hogy nagy modositasokat fog csinalni.

headway

#178
...mindenesetre itt egy config file a wolf0 -hoz. Értelemszerűen kell módosítani.
Egyébként sebességben kb. claymore. Ennél nincs fee de lassabb is kb. annyival :)

reloopbenny

Idézetet írta: headway Dátum január 03, 2017, 03:26:37 DÉLUTÁN
...mindenesetre itt egy config file a wolf0 -hoz. Értelemszerűen kell módosítani.
Egyébként sebességben kb. claymore. Ennél nincs fee de lassabb is kb. annyival :)
Én nem játszok vele ezt az 1-2 napot már kibírom amig clay bácsi kirakja az új verziót  ;D