Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Monero (XMR)

Indította danieru, december 06, 2016, 02:04:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

drizzt_do_urden

a thread letezik csak nem lathato. nem volt torolve.

sebajtóbiás

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 06, 2017, 10:34:20 DÉLELŐTT
a thread letezik csak nem lathato. nem volt torolve.
Na akkor legalább ennyi. Lehet read-only-vá tenni, tud ilyet a motor? Akkor elég lenne kiszedni a moderálandó dolgokat s visszarakni legalább az archiv kedvéért.
Számomra nagyon demotiváló az, hogy ha reggelre hipphopp eltűnhet az amit ide írok és írnak mások.

Bob

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 06, 2017, 10:18:40 DÉLELŐTT
mondtam en hogy nem kaptam meg? 13 orara kemeny 0.35 XMR -t .csak annyit irtam hogy bedolgoztam a blokkba meg 13 orat es az a 13 ora alatt meg 140 KHS volt a pool. szoval nem a 40 KHS pool banyaszta ki a blokkot! en csak ennyit akartam azzal mondani. es megkerlek ne kezdjuk ujbol az egesz storyt. mindenki banyaszon ott ahol akar es azt amit es ha gond van segitseg kell akkor segitsuk egymast. ennyi. ha majd ugyvan akkor visszallunk amagyar poolra is. orokke oda ahol a legnagyobb a profit. hisz errol szol a banyaszas.
A 40 Kh/s-ből volt egy hash, ami jó volt. Volt egy worker, akinek az egyik kártyája megtalálta a megfelelő kódot. Biztos, hogy nem a te kártyád volt, mert te előbb leléptél.

drizzt_do_urden

Robi eldonti mi lesz a sorsa a threadnek. az bzitos hogy sok jo dolog volt benne addig mig meg nem akartak gyozni mindekit hogy csak ott banyasszunk :)) biztos hogy nem en banyasztam ki a blokkot mert nem voltam a poolon de hozzajarultam a sikerehez. sajnos a pool nem volt sikeres. en azt is sajnalom de ilyen a banyaszas.

Bob

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 06, 2017, 10:34:20 DÉLELŐTT
a thread letezik csak nem lathato. nem volt torolve.
Tényleg offtopic volt, ami oda került tegnap. Kellene nyitni egy új topicot a cryptovaluták és a bányászás elméleti alapjairól, mert szerintem sokan nem tudják az elméleti alapokat. De nem is az a baj, hogy nem tudják, hanem az, hogy osztják róla a hülyeséget.

sebajtóbiás

Idézetet írta: Bob Dátum január 06, 2017, 10:46:51 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 06, 2017, 10:34:20 DÉLELŐTT
a thread letezik csak nem lathato. nem volt torolve.
Tényleg offtopic volt, ami oda került tegnap. Kellene nyitni egy új topicot a cryptovaluták és a bányászás elméleti alapjairól, mert szerintem sokan nem tudják az elméleti alapokat. De nem is az a baj, hogy nem tudják, hanem az, hogy osztják róla a hülyeséget.
Egyetértek!

drizzt_do_urden

ugy gondoljatok en nem orvendtem volna egy jol mukodo magyar poolnak ami tenyleg a mienk lett volna? dehogynem, de ha nem tudja kifizteni azt amit a nagyobb poolok akkor en nem engedhetem meg magamnak, hogy rajtaulljek es vesztesegbe vagy az aram araert dolgozztassam a gepeket. majd ha elutte a ROI -t akkor esetleg konnyebben veszem a dolgokat.

reloopbenny

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 06, 2017, 10:51:07 DÉLELŐTT
ugy gondoljatok en nem orvendtem volna egy jol mukodo magyar poolnak ami tenyleg a mienk lett volna? dehogynem, de ha nem tudja kifizteni azt amit a nagyobb poolok akkor en nem engedhetem meg magamnak, hogy rajtaulljek es vesztesegbe vagy az aram araert dolgozztassam a gepeket. majd ha elutte a ROI -t akkor esetleg konnyebben veszem a dolgokat.
Légyszives könyörgöm hagyjátok már abba ezt a magyar pool-os mizériát!
Jóvolt szépvolt/szép is de mindenki ott bányászik ahol akar és a legprofitálóbb!
Ennyivel szerintem zárjuk le kár spamelni a thread-et!! ;)

sebajtóbiás

#248
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 06, 2017, 10:45:58 DÉLELŐTT
Robi eldonti mi lesz a sorsa a threadnek. az bzitos hogy sok jo dolog volt benne addig mig meg nem akartak gyozni mindekit hogy csak ott banyasszunk :)) biztos hogy nem en banyasztam ki a blokkot mert nem voltam a poolon de hozzajarultam a sikerehez. sajnos a pool nem volt sikeres. en azt is sajnalom de ilyen a banyaszas.
Szerintem senki senkit nem akart meggyőzni arról, hogy hol bányásszon; arról ment a vita, hogy a nagy pool jövedelmezőbb-e mint a kicsi. (Ami különben egy jó elméleti vita lehet, ha nem kezd el senki személyeskedni vagy magára venni a dolgokat!) De oké, hagyjuk, nem akarom szétoffolni ezt a threadet ezzel, mert még a végén engem is kivágtok :)

drizzt_do_urden

hat pedig peterhunbp es pooladmin kifejezetten meg volt haragudva hogy leleptunk. en akkor mergelodtem fel ugymond amikor pooladmin fuckolni kezdett. ha mindenki civilizalt lett volna persze hogy ment volna tovabb az eszmecsere ugy ahogy eddig is es normalisan meg lehetett volna beszelni a dolgokat!

headway


drizzt_do_urden

nem lesz senki se kivagva. kiveve a trollokat :)))) szerintem itt mindenki ertelmes okos ember akiknek a tudasa sok teret erint. jol meg tudunk lenni csak tenyleg ne trollkodjunk hanem kommunikaljunk es meg lehet beszelni mindent civilizaltan!

sebajtóbiás

Én ide már nem válaszolok, nyissunk ennek egy másik topicot, hm?

drizzt_do_urden

en befejeztem ezt az ertelmetlen szocsatat. masba szivesen segitek es beszalok az elmelkedesbe. de ebbol kimaradok ezutan mert nem lesz hanem vege soha sem!

drizzt_do_urden


headway


sebajtóbiás

hát ja, csak azért az b@ssz@ az ember csőrét, ha valótlanságok vannak leírva.

drizzt_do_urden

mindenki a sajat szemszogebol latott igazsagot irta le.

na es itt a PONT nekem!

headway

..ami persze nem olvasható :)

drizzt_do_urden

kinyomtassuk konyvbe es minden tagnak ejutassuk :)))))