Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Monero (XMR)

Indította danieru, december 06, 2016, 02:04:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Csongor

Idézetet írta: hoppus Dátum augusztus 27, 2017, 11:05:26 DÉLELŐTT
Idézetet írta: traktoros Dátum augusztus 27, 2017, 10:15:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Csongor Dátum augusztus 27, 2017, 10:02:38 DÉLELŐTT
Hali!
Probaltam en is monerot banyaszni, letoltotem a Claymore minert, beallitotam, mukodik is, de a watttoolban nem tudom sehogysem beallitani a ventilator sebesseget/GPU homersekletet, mert nem allitja azt az erteket amit en szeretnek. Latszolag az az ertek van amit beirtam, de ha atlepek egy masik kartyahoz, es visszalepek az elozohoz, mar nem az altalam beirt ertekek vannak, es ezt csinalja mindegyik kartyanal.
Masnal volt ilyen? Mi lehet a hiba oka?

Fentebb írtam kicsit, nálam is hasonló, de nekem nvidia CCMiner programmal.
Ami érdekes, hogy most próbálgatom az lbc-t és a CCMiner hasonlóan random terheli a kártyát. Nincs difficulty beállítva mikor indítom, ő ment közben váltogatja a program szerint.

Lehet nálam is van valami gebasz, még ki kell találjam.


ugyanez van nálam is. AMD rig, letöltöttem a nanopool-os claymore verziot, beállitom, elinditom és valami brutális modon engedi a kártyákat melegedni. 80 fokos kártyák miközben 20%on pörögnek a ventik. Wattool-ban állitom ezeket mivel Rx4xxx szériáról van szó, és ott látom is mi a baj. A fan speed min/max értéke ugyanakkor, nevezetesen 1111/1111 és hasonlóan nevetséges értékek, ezeket hiába irom át, átmegyek egy másik kártyára majd vissza és beáll a default-ra ami ugye meg szar.


mi lehet a megoldás? új driver esetleg? nem raktam még fel az új dag file fix-es drivert ezáltal nekem a moneros claymore ki is irja a kártya információkat. vagy a config file-ba belehet valahogy programozni a min/max fan speed-et és a target temp-et? elméletileg a readme-ben benne van a fan speed állitási lehetőség de nem sikerült báellitanom
En probaltam a DAGfix-es driverrel+AB-el, avval nekem nem indult el a miner, felismerte a kartyakat, es megallt, nem hash-elt.

bányász007

A megéri nem éri meg témához:
Én csalódtam a Moneróban. Ahogy tegnap reggel indult, még úgy nézett ki hogy szuper lesz!
Aztán 24 óra elteltével csak a 2/3-át hozta az elvártnak. Aztám megnéztem a difficulty chart-ot.
https://www.coinwarz.com/difficulty-charts/monero-difficulty-chart
24 óra alatt a nehézség felment 19m-ről 29m-re. Kiábrándító.
De ez van. Gondolom, hogy mindenki ráállt, azért nőtt a dif. De már mintha csökkenőbe fordult volna...

Motocoder

Nekem a felét hozza már!1 nap alatt több mint a 2x-esére nőtt a diffi!
 

Csongor

Idézetet írta: Motocoder Dátum augusztus 27, 2017, 04:18:14 DÉLUTÁN
Nekem a felét hozza már!1 nap alatt több mint a 2x-esére nőtt a diffi!

Igen, mostmar a kalkulator szerint nekem az ETH tobbet hoz.

hoppus

a hőfok problémát megoldotta a dagfix-es driver, ugyhogy akinek ilyen parája volt az nyomja az update-t a driver-re.
viszont most meg az van, hogy a pool-on nem jelenik meg 2 rig-em amit durván 1 órája állitottam rá. 1 rig látszik amit még tegnap konfigoltam de az nagyjából 10 perc elteltével meg is jelent, ez a 2 viszont nagyon nem szeretne felbukkanni. olyan mintha 1 órája a semmibe csákányolnának :(

dioo89

en csak a nanopoolal csesztem ra...  :-\ :-\ nemfigyeltem h a min.payout 1xmr...igy banyaszhatok meg 2-3 napot mire meg lessz..kell a zseee..de sajnalom mert etht is polora kuldtem es nem coinbasera..polon megcsak 0.5 irodik jovaaa...szoval aztan nyomhatom azt is h penzt lassak belole...a hulye fejem....

RudeX

Idézetet írta: dioo89 Dátum augusztus 27, 2017, 07:32:00 DÉLUTÁN
en csak a nanopoolal csesztem ra...  :-\ :-\ nemfigyeltem h a min.payout 1xmr...igy banyaszhatok meg 2-3 napot mire meg lessz..kell a zseee..de sajnalom mert etht is polora kuldtem es nem coinbasera..polon megcsak 0.5 irodik jovaaa...szoval aztan nyomhatom azt is h penzt lassak belole...a hulye fejem....

le tudod vinni nanopoolon 0.5-re a settingsnél

FrenkyAti

Idézetet írta: RudeX Dátum augusztus 27, 2017, 07:33:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dioo89 Dátum augusztus 27, 2017, 07:32:00 DÉLUTÁN
en csak a nanopoolal csesztem ra...  :-\ :-\ nemfigyeltem h a min.payout 1xmr...igy banyaszhatok meg 2-3 napot mire meg lessz..kell a zseee..de sajnalom mert etht is polora kuldtem es nem coinbasera..polon megcsak 0.5 irodik jovaaa...szoval aztan nyomhatom azt is h penzt lassak belole...a hulye fejem....

le tudod vinni nanopoolon 0.5-re a settingsnél
Sziasztok. Nanopool-on lehet egyből poloniexre bányászni?

adam

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum augusztus 27, 2017, 08:26:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: RudeX Dátum augusztus 27, 2017, 07:33:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dioo89 Dátum augusztus 27, 2017, 07:32:00 DÉLUTÁN
en csak a nanopoolal csesztem ra...  :-\ :-\ nemfigyeltem h a min.payout 1xmr...igy banyaszhatok meg 2-3 napot mire meg lessz..kell a zseee..de sajnalom mert etht is polora kuldtem es nem coinbasera..polon megcsak 0.5 irodik jovaaa...szoval aztan nyomhatom azt is h penzt lassak belole...a hulye fejem....

le tudod vinni nanopoolon 0.5-re a settingsnél
Sziasztok. Nanopool-on lehet egyből poloniexre bányászni?
Hali, igen lehet.

Tapatalkkal küldve az én MI 5 eszközömről


FrenkyAti

Köszönöm, akkor várok, mert még nem látszik semmi nyom.

Tiba

Csákány! Valakinek volt már ilyen hibája? Mi lehet a megoldás?
A Calymore dual minerrel tökéletes. (w10_64 / compute driver, rx580)


raffiakötö

Idézetet írta: Tiba Dátum augusztus 28, 2017, 01:12:29 DÉLELŐTT
Csákány! Valakinek volt már ilyen hibája? Mi lehet a megoldás?
A Calymore dual minerrel tökéletes. (w10_64 / compute driver, rx580)


Nekem egy újraindítás segített a gépen/mineren.

raffiakötö

Kis segítésget szeretnék kérni (nvidia kártyások előnyben) ccmier elindul, és olyan hibát dob hogy GPU #3: FATAL: failed to allocate device memory for long state. Evga gtx 1060 6gb, és Palit gtx 1060 6 gb kártyák vannak a gépben.


Egy ideig ment egy másik miner progival, de poolt váltottam és az első progi már nem szereti a pool-t, a ccminer meg meghal...


Valakinek valami ötlet? Köszi előre is.

RudeX

Idézetet írta: raffiakötö Dátum augusztus 28, 2017, 08:42:19 DÉLUTÁN
Kis segítésget szeretnék kérni (nvidia kártyások előnyben) ccmier elindul, és olyan hibát dob hogy GPU #3: FATAL: failed to allocate device memory for long state. Evga gtx 1060 6gb, és Palit gtx 1060 6 gb kártyák vannak a gépben.


Egy ideig ment egy másik miner progival, de poolt váltottam és az első progi már nem szereti a pool-t, a ccminer meg meghal...


Valakinek valami ötlet? Köszi előre is.

ezt próbáld

https://github.com/tpruvot/ccminer/releases

ccminer -a cryptonight

ezzel a paraméterezéssel (utána a pool meg a címed jön ugye)

és ne legyen előtte semmi setx

Tiba

Idézetet írta: raffiakötö Dátum augusztus 28, 2017, 08:37:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Tiba Dátum augusztus 28, 2017, 01:12:29 DÉLELŐTT
Csákány! Valakinek volt már ilyen hibája? Mi lehet a megoldás?
A Calymore dual minerrel tökéletes. (w10_64 / compute driver, rx580)


Nekem egy újraindítás segített a gépen/mineren.
Köszi, de a probléma a config.txt beállításaiban volt.

raffiakötö

Idézetet írta: RudeX Dátum augusztus 28, 2017, 09:33:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum augusztus 28, 2017, 08:42:19 DÉLUTÁN
Kis segítésget szeretnék kérni (nvidia kártyások előnyben) ccmier elindul, és olyan hibát dob hogy GPU #3: FATAL: failed to allocate device memory for long state. Evga gtx 1060 6gb, és Palit gtx 1060 6 gb kártyák vannak a gépben.


Egy ideig ment egy másik miner progival, de poolt váltottam és az első progi már nem szereti a pool-t, a ccminer meg meghal...


Valakinek valami ötlet? Köszi előre is.

ezt próbáld

https://github.com/tpruvot/ccminer/releases

ccminer -a cryptonight

ezzel a paraméterezéssel (utána a pool meg a címed jön ugye)

és ne legyen előtte semmi setx


Köszönöm, kipróbálom.

Dopamin

Idézetet írta: RudeX Dátum augusztus 28, 2017, 09:33:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum augusztus 28, 2017, 08:42:19 DÉLUTÁN
Kis segítésget szeretnék kérni (nvidia kártyások előnyben) ccmier elindul, és olyan hibát dob hogy GPU #3: FATAL: failed to allocate device memory for long state. Evga gtx 1060 6gb, és Palit gtx 1060 6 gb kártyák vannak a gépben.


Egy ideig ment egy másik miner progival, de poolt váltottam és az első progi már nem szereti a pool-t, a ccminer meg meghal...


Valakinek valami ötlet? Köszi előre is.

ezt próbáld

https://github.com/tpruvot/ccminer/releases

ccminer -a cryptonight

ezzel a paraméterezéssel (utána a pool meg a címed jön ugye)

és ne legyen előtte semmi setx


köszönöm én is, detto ugyanaz a hibaüzenetem volt nekem is, ez megoldotta, most már tudok nvidiaval is monerot csákányolni.

carobi

#437
Idézetet írta: Dopamin Dátum szeptember 01, 2017, 04:17:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: RudeX Dátum augusztus 28, 2017, 09:33:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum augusztus 28, 2017, 08:42:19 DÉLUTÁN
Kis segítésget szeretnék kérni (nvidia kártyások előnyben) ccmier elindul, és olyan hibát dob hogy GPU #3: FATAL: failed to allocate device memory for long state. Evga gtx 1060 6gb, és Palit gtx 1060 6 gb kártyák vannak a gépben.


Egy ideig ment egy másik miner progival, de poolt váltottam és az első progi már nem szereti a pool-t, a ccminer meg meghal...


Valakinek valami ötlet? Köszi előre is.

ezt próbáld

https://github.com/tpruvot/ccminer/releases

ccminer -a cryptonight

ezzel a paraméterezéssel (utána a pool meg a címed jön ugye)

és ne legyen előtte semmi setx


köszönöm én is, detto ugyanaz a hibaüzenetem volt nekem is, ez megoldotta, most már tudok nvidiaval is monerot csákányolni.

Hálás köszönetem igy már én is tudok Monerot turni, de 1070-es kártyákból áll a RIG-em inkább maradok a Zcash-nél a legprofitábilisabb szerintem !
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

RudeX

nincs mit, nincs mit, adjam a btc címemet, hogy lássam, mennyire vagytok hálásak? :D

dioo89

sziasztok.Monero walletet szeretnem beallitani de par dolgot nem ertek...meg nem csinaltam ilyet...mi az a daemon startup flags meg ez a cucc?meg nem csinaltam soha ilyen beallitasokat...kellene valami utmutato...