Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Monero (XMR)

Indította danieru, december 06, 2016, 02:04:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

Székely Vegán

Idézetet írta: reloopbenny Dátum január 06, 2017, 03:01:04 DÉLELŐTT
Srácok HELP ez mitől lehet? csak egy idő után kezdi el csinálni  :(

Nekem is ugyanez a probléma.. random 3 rigen.. most nyomozom.. vagy Claymore vagy pool gond szerintem.
Progi újrainditá/portváltás ideiglenesen megoldja.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

reloopbenny

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 06, 2017, 03:13:37 DÉLELŐTT

Nekem is ugyanez a probléma.. random 3 rigen.. most nyomozom.. vagy Claymore vagy pool gond szerintem.
Progi újrainditá/portváltás ideiglenesen megoldja.
Köszi Robi! Esetleg akár bitcointalkon is rákérdezhetnél claymore bácsinál! :D

reloopbenny

Átdobtam a rigeket vissza franciára Dwarf-ról és a probléma megoldódott! :D Dwarféknál valami gáz van  :(

johnypapa

Sziasztok!

Monerot szeretnék bányászni közvetlen a Poloniex-re, de ott 2 db cím is van a depositnál. Melyik mire való?
Claymoreban -o után hiába írom be bármelyiket, mindkettőnél hibaüzenetet dob invalid wallet adress cimszóval dwarfpoolon

Köszönöm

atideath

Idézetet írta: johnypapa Dátum január 06, 2017, 06:36:05 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Monerot szeretnék bányászni közvetlen a Poloniex-re, de ott 2 db cím is van a depositnál. Melyik mire való?
Claymoreban -o után hiába írom be bármelyiket, mindkettőnél hibaüzenetet dob invalid wallet adress cimszóval dwarfpoolon

Köszönöm

-o WalletAddress.PaymentId.Rignev

Mind a kettőt meg kell adni ponttal elválasztva.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

Székely Vegán

Idézetet írta: johnypapa Dátum január 06, 2017, 06:36:05 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Monerot szeretnék bányászni közvetlen a Poloniex-re, de ott 2 db cím is van a depositnál. Melyik mire való?
Claymoreban -o után hiába írom be bármelyiket, mindkettőnél hibaüzenetet dob invalid wallet adress cimszóval dwarfpoolon

Köszönöm

-o stratum+tcp://xmr-usa.dwarfpool.com:9100
-u 47sghzufGhJJDQEbScMCwVBimTuqS1s1V4QVcB.1771375ae5ee04d50f5b4ba0a574a3f1057838285dc.5
-p x
-a 4

Hátul a payment id ponttal elválasztva, s a végén a rignem ugyanúgy.
A cimeket leroviditettem hogy átláthatóbb legyen.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

drizzt_do_urden

ide meg beteheted a

-r 1 opciot, de akkor csinalj egy reebot filet is ami ezt tartalmazza "shutdown /r /t 5 /f", ez restartolja a gepet ha megalla valameyik gpu vagy ha a programmal valami baj van, kartya vagy rendszer fagyas eseten nem segit.

en meg hasznalom az

-mport 0 opciot vagy -mport -3333 opciot. az elso teljesen kizarja a remote controlt. nem tudod hasznalni az ethman programot. a masodik opcioval csak monitorizalod a rigeket de nem tudsz parancsokat adni az ethmanonn keresztul. viszont ezzel ket opcioval vedettebb vagy a kulso tamadasoktol. volt eset hogy a claymore mportjan keresztul probaltak belepni a rigre.

lhajnal

A payment ID akkor is kell, ha nem exhange (PL Poloniex) re bányászol, hanem mondjuk mymonero-s tárcába?
Mert Ott kifejezetten ezt nem írta, azt hittel walletre nem kell. Akkor ha nem adtam meg, bukta az utalás?

lhajnal

Közbe megjött a kifizetés :)

banda

Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 06, 2017, 09:12:03 DÉLELŐTT
Két napot ír ennek ellenére 24 h-ra és 38 kh/s-nél is megjött a magyar pool-on a blokk OKOSOK! És ha nem is őrült nagy de pluszos!
Nálam még felül is teljesítette a kalkulátor számításait, egy nap alatt hozott annyit, mint előtte másfél alatt.

sebajtóbiás

Hová lett a hunpool-os topic, csak én nem találom?

drizzt_do_urden

Idézetet írta: banda Dátum január 06, 2017, 09:18:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 06, 2017, 09:12:03 DÉLELŐTT
Két napot ír ennek ellenére 24 h-ra és 38 kh/s-nél is megjött a magyar pool-on a blokk OKOSOK! És ha nem is őrült nagy de pluszos!
Nálam még felül is teljesítette a kalkulátor számításait, egy nap alatt hozott annyit, mint előtte másfél alatt.

igen Peter mert en meg 12 orat beledolgoztam ebbe a blokkba es meg sokan masok. mar megvolt 80% szamitas mikor leleptem. OKOS. megint kezditek.

drizzt_do_urden

le van torolve mert trollkodott mindenki es csak veszekedtunk. de ahogy nezem most itt kezdik!

drizzt_do_urden

Idézetet írta: lhajnal Dátum január 06, 2017, 08:56:56 DÉLELŐTT
A payment ID akkor is kell, ha nem exhange (PL Poloniex) re bányászol, hanem mondjuk mymonero-s tárcába?
Mert Ott kifejezetten ezt nem írta, azt hittel walletre nem kell. Akkor ha nem adtam meg, bukta az utalás?

nem kell simma vwallethoz payment ID csak az exchangekhez kerik!

sebajtóbiás

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 06, 2017, 09:46:44 DÉLELŐTT
le van torolve mert trollkodott mindenki es csak veszekedtunk. de ahogy nezem most itt kezdik!
Hát az kár, mert szerintem sok hasznos dolog volt már ott. Azt gondolom, hogy aki trollkodik, azt kellene moderálni, nem komplett threadeket törölni. Ez így elég önkényes...  :-\

DrPascal

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 06, 2017, 09:50:11 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 06, 2017, 09:46:44 DÉLELŐTT
le van torolve mert trollkodott mindenki es csak veszekedtunk. de ahogy nezem most itt kezdik!
Hát az kár, mert szerintem sok hasznos dolog volt már ott. Azt gondolom, hogy aki trollkodik, azt kellene moderálni, nem komplett threadeket törölni. Ez így elég önkényes...  :-\

Ez így tényleg elég fura megoldás! Nem így kellene lezárni egy vitát, ez olyan "gyerekes"!
Tényleg elég sok infó volt benne, ami még hasznos lehetett volna embereknek.

Arról nem is beszélve, hogy amíg jónak tűnt a dolog addig ki volt emelve, most meg ment a kukába, ez kicsit visszás.
Pooladminnal szemben sem fer, aki vette a fáradságot, időt, pénzt és megcsinálta.

drizzt_do_urden

pooladmin maganak csinalta a pooljat nem nekunk! en befejeztem mar reg az ugymond veszekedest de a trollok csak folytattak. amiota le van torulve nem volt trollkodas. kiveve ha most kezditek. a sok hasznos infot meg ujbol lehet kerdezni es ujbol megvalaszoljuk ha lehetseges.

Bob

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 06, 2017, 09:46:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: banda Dátum január 06, 2017, 09:18:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 06, 2017, 09:12:03 DÉLELŐTT
Két napot ír ennek ellenére 24 h-ra és 38 kh/s-nél is megjött a magyar pool-on a blokk OKOSOK! És ha nem is őrült nagy de pluszos!
Nálam még felül is teljesítette a kalkulátor számításait, egy nap alatt hozott annyit, mint előtte másfél alatt.

igen Peter mert en meg 12 orat beledolgoztam ebbe a blokkba es meg sokan masok. mar megvolt 80% szamitas mikor leleptem. OKOS. megint kezditek.
Nyugi. Amit te dolgoztál bele a blokkba, azt nem kapta meg más. Még akkor sem, ha előbb leléptél, mint hogy meg lett volna a blokk. Az neked lett kiutalva. Nézd meg, kaptál-e valamit.

drizzt_do_urden

mondtam en hogy nem kaptam meg? 13 orara kemeny 0.35 XMR -t .csak annyit irtam hogy bedolgoztam a blokkba meg 13 orat es az a 13 ora alatt meg 140 KHS volt a pool. szoval nem a 40 KHS pool banyaszta ki a blokkot! en csak ennyit akartam azzal mondani. es megkerlek ne kezdjuk ujbol az egesz storyt. mindenki banyaszon ott ahol akar es azt amit es ha gond van segitseg kell akkor segitsuk egymast. ennyi. ha majd ugyvan akkor visszallunk amagyar poolra is. orokke oda ahol a legnagyobb a profit. hisz errol szol a banyaszas.

sebajtóbiás

#239
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 06, 2017, 10:11:59 DÉLELŐTT
pooladmin maganak csinalta a pooljat nem nekunk! en befejeztem mar reg az ugymond veszekedest de a trollok csak folytattak. amiota le van torulve nem volt trollkodas. kiveve ha most kezditek. a sok hasznos infot meg ujbol lehet kerdezni es ujbol megvalaszoljuk ha lehetseges.

Nem tudom mi volt ott az éjjel, de amíg én olvastam, nekem nem volt semmi zavaró. Tudom hogy volt vita, de nekem az az érzésem, hogy a moderátorok részéről is egy indulatos lépés volt a komplett törlés. Biztos lett volna más megoldás is. Lehetett volna új topicot nyitni a vitának vagy valami. Vagy ha már annyira szar a helyzet, nem lehet read-only-vá tenni a threadet? Ez a hozzászólás se ide való, akkor most majd törlitek az egész Monero threadet, vagy mi? Azért ne öntsük már ki a gyereket a fürdővízzel, ha lehet...