Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Monero (XMR)

Indította danieru, december 06, 2016, 02:04:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

headway


drizzt_do_urden

#261
Idézetet írta: Laca012 Dátum január 06, 2017, 11:38:50 DÉLELŐTT
Valaki inkàbb àrulja el nekem, hogy ha tegnap óta a suprnova-n bányászok, ahhoz is kell külön monero pénztárcát csinálni, hogy átrakjam ami bejött, vagy lehet direktben poloniexre valahogy? Próbáltam  rákeresni, de semmi konkrét infót nem találtam. Csak abból gondolom, hogy kellhet, mert a minergate-nél mondtátok valaki elbukta  amit bányászott mert kell payment address  meg payment ID, de ott (is) csak address-t lehetett beállítani.
Szóval valami infónak-linknek bárminek örülnék ha biztonsággal át tudnám utalni amit bányásztam..

Aztán lehet átállok dwarf-ra, bár ha azzal meg gondok vannak akkor még nem tudom mi lesz a következő.
A másik nyűgöm az pedig a kártyáim beállítása.. 9db MSI RX470-em van, de csak a bios mod hoz némi többlet sebességet monero-n.
Ha feltolom a memóriát a wattool-ban 2100MHz-re az 1650-ről, semmi sem változik, gyári biossal 550-555-körül hassel, 1500-as biossal 615-620 tök mindegy a memória frekije.. Érti ezt valaki?

megtortenhet hogy a poloniexre nem tudod kikuldeni mert o keri a payment ID -t de probald meg ponttal a cimed utan tenni a payment ID -t mint a dwarfon hatha mukodni fog. de maximum csinalsz a mymoneron egy walletet es ugyse veszik el. szoval megoldas arra lesz.

drizzt_do_urden

en irtam el bocs. le is torolom ne vezessen felre senkit.

1250/1050 ... 2100/1000 - innen induljatok ki majd mindenki a sajat kartya ASIC qualityjehez merten probalgassa feljebb lejjebb. de amugy ahogy irtam en az ETH beallitasokkal nyomom a monerot. megvagyok elegedve vele.

Bob

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 06, 2017, 11:46:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum január 06, 2017, 11:38:50 DÉLELŐTT
Valaki inkàbb àrulja el nekem, hogy ha tegnap óta a suprnova-n bányászok, ahhoz is kell külön monero pénztárcát csinálni, hogy átrakjam ami bejött, vagy lehet direktben poloniexre valahogy? Próbáltam  rákeresni, de semmi konkrét infót nem találtam. Csak abból gondolom, hogy kellhet, mert a minergate-nél mondtátok valaki elbukta  amit bányászott mert kell payment address  meg payment ID, de ott (is) csak address-t lehetett beállítani.
Szóval valami infónak-linknek bárminek örülnék ha biztonsággal át tudnám utalni amit bányásztam..

Aztán lehet átállok dwarf-ra, bár ha azzal meg gondok vannak akkor még nem tudom mi lesz a következő.
A másik nyűgöm az pedig a kártyáim beállítása.. 9db MSI RX470-em van, de csak a bios mod hoz némi többlet sebességet monero-n.
Ha feltolom a memóriát a wattool-ban 2100MHz-re az 1650-ről, semmi sem változik, gyári biossal 550-555-körül hassel, 1500-as biossal 615-620 tök mindegy a memória frekije.. Érti ezt valaki?

megtortenhet hogy a poloniexre nem tudod kikuldeni mert o keri a payment ID -t de probald meg ponttal a cimed utan tenni a payment ID -t mint a dwarfon hatha mukodni fog. de maximum csinalsz a mymoneron egy walletet es ugyse veszik el. szoval megoldas arra lesz.

modolas utan wattolba dolgozol? a memoria frekvencia nem nagyon hasznal a moneronal a GPU -nal kell felhuzni. en nekem az ETH beallitasokkal mennek 670 korul en nem akarok feljebb menni mert nagyon keveset fogyaszt es a HASH/WATT aranyom igy jobb mintha felnyomom oket 700 + -ra.

Nem te voltál az, aki korábban azt írtad, hogy moneronál fel kell vinni a memóriát 1900-2000-ig? Itt a link: http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=68.msg3217#msg3217
Most meg azt írod, hogy "a memoria frekvencia nem nagyon hasznal".

drizzt_do_urden

irtam mar feljebb hogy elirtam. bocsanat. ne haragudjatok. tevedtem. le is toroltem. elnezest.  8)

Effect

Szerintem kellene csinálni egy dühöngőt és oda helyezni a törölt threadet!
Sok hasznos info volt benne, amit fel lehetne használni a későbbiekben :)

drizzt_do_urden

de hat ha a supernova nem engedi a poloniexre valo utalast akkor csinalsz egy mymonero walletot es kuldod oda az xmr -t. majd onnan tovabb a poloniexre vagy krakenre. krakennel probalkoztatok? oda nem ker payment ID -t. es van XMR -je most. azt mondtak direktbe nem lehet banyaszni mert nem fogadja el a cimet. de a supernovan nem direktbe banyaszol a cimre hanem csak atutalsz!

Doki7518

Sziasztok!

Szeretnék kérdezni, mert lehet, hogy elbasztam valamit. :)
Dwarf poolon bányászok, claymore 9.7 -es progijával.

A config beállításokban a következőt adtam meg walletnek (a megfelelő behelyetesítésekkel):
-o stratum+tcp://xmr-eu.dwarfpool.com:8050
-u "Poloniex deposit address"."Poloniex Your Monero Payment ID"
-p x
-a 4

Most kb 4-5 órája megy a dolog. Látom is a dwarfon, hogy gyűlik a balance, de az already payed mező 0.
Naponta egyszer küldenek poloniexre vagy én rontottam el valamit?

Előre is köszönöm a segítséget!
"Többé nem hajlok meg!
Hinták súlyának nem engedek!
Kés nem rajzolhat szíveket!
Lássák meg valódi szívemet!" - TZST

ZserboTe

Idézetet írta: Doki7518 Dátum január 06, 2017, 03:01:34 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Szeretnék kérdezni, mert lehet, hogy elbasztam valamit. :)
Dwarf poolon bányászok, claymore 9.7 -es progijával.

A config beállításokban a következőt adtam meg walletnek (a megfelelő behelyetesítésekkel):
-o stratum+tcp://xmr-eu.dwarfpool.com:8050
-u "Poloniex deposit address"."Poloniex Your Monero Payment ID"
-p x
-a 4

Most kb 4-5 órája megy a dolog. Látom is a dwarfon, hogy gyűlik a balance, de az already payed mező 0.
Naponta egyszer küldenek poloniexre vagy én rontottam el valamit?

Előre is köszönöm a segítséget!

IdézAutopayouts from 0.2 XMR once an hour
If you mine direct to an exchange, then payment will be from 5 XMR once an hour or once every day

Automatikusan fizet 5 monero után vagy és ha jól tudom napi egyszer kifizet ha van minimum 1 xmr-ed :) de lehet kézi fizetést is kérni fee ellenében.

DrPascal

Idézetet írta: Laca012 Dátum január 06, 2017, 02:03:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Bob Dátum január 06, 2017, 12:43:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 06, 2017, 11:46:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum január 06, 2017, 11:38:50 DÉLELŐTT
Valaki inkàbb àrulja el nekem, hogy ha tegnap óta a suprnova-n bányászok, ahhoz is kell külön monero pénztárcát csinálni, hogy átrakjam ami bejött, vagy lehet direktben poloniexre valahogy? Próbáltam  rákeresni, de semmi konkrét infót nem találtam. Csak abból gondolom, hogy kellhet, mert a minergate-nél mondtátok valaki elbukta  amit bányászott mert kell payment address  meg payment ID, de ott (is) csak address-t lehetett beállítani.
Szóval valami infónak-linknek bárminek örülnék ha biztonsággal át tudnám utalni amit bányásztam..

Aztán lehet átállok dwarf-ra, bár ha azzal meg gondok vannak akkor még nem tudom mi lesz a következő.
A másik nyűgöm az pedig a kártyáim beállítása.. 9db MSI RX470-em van, de csak a bios mod hoz némi többlet sebességet monero-n.
Ha feltolom a memóriát a wattool-ban 2100MHz-re az 1650-ről, semmi sem változik, gyári biossal 550-555-körül hassel, 1500-as biossal 615-620 tök mindegy a memória frekije.. Érti ezt valaki?

megtortenhet hogy a poloniexre nem tudod kikuldeni mert o keri a payment ID -t de probald meg ponttal a cimed utan tenni a payment ID -t mint a dwarfon hatha mukodni fog. de maximum csinalsz a mymoneron egy walletet es ugyse veszik el. szoval megoldas arra lesz.

modolas utan wattolba dolgozol? a memoria frekvencia nem nagyon hasznal a moneronal a GPU -nal kell felhuzni. en nekem az ETH beallitasokkal mennek 670 korul en nem akarok feljebb menni mert nagyon keveset fogyaszt es a HASH/WATT aranyom igy jobb mintha felnyomom oket 700 + -ra.

Nem te voltál az, aki korábban azt írtad, hogy moneronál fel kell vinni a memóriát 1900-2000-ig? Itt a link: http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=68.msg3217#msg3217
Most meg azt írod, hogy "a memoria frekvencia nem nagyon hasznal".

Suprnova a claymore-ban csak felhasználónév.worker megadásával müxik. Ha a weblapon  viszont próbálkozok, elmehet a levesbe amit eddig bányásztam.

Én is meglepődtem, mert a Robi videójában azt néztem, hogy a gpu freki inkább le volt véve a memória meg 2100-on...

De ami tényleg furcsa, hogy nálam ha feltolom a wattool-lal 2100-ra is pontosan ugyanannyit hassel mint előtte.. meg sem próbál feljebb kúszni..
Én feltolnám ameddig csak lehet, mert nem fizetek villanyszámlát, szóval érdektelen a hashrate/fogyasztás arány.
(Nem lopom, csak mint már írtam benne van a bérleti díjban fogyasztástól függetlenül)

A zcash-nél sem sok mindent tudtam tuningolni, csak alulfeszelni a gpu-t egy kivételével amelyik érdekes módon 86%-os asic quality -t mutat, de 1050mV-alatt azonnal megfagy (bármelyik rigbe teszem vagy direkt az alaplapba...) egy viszont engedte 1350MHz-ig feltolni a gpu-t, de a többi mind azonnal fagyott ha az 1240MHz-ről csak 1300MHz-re emeltem. (Tök mindegy, hogy a feszt hagytam alapon, vagy emeltem-csökkentettem)

De azt hiszem ezt már egy másik topicba kellene, csak gondoltam hátha valaki csípőből tudja a megoldást mind erre és/vagy a suprnova-poloniex transzferre is.

Nekem így néz ki a beállítás 6x MSI470 4Gb, mind ua.:


Doki7518

Idézetet írta: ZserboTe Dátum január 06, 2017, 03:11:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Doki7518 Dátum január 06, 2017, 03:01:34 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Szeretnék kérdezni, mert lehet, hogy elbasztam valamit. :)
Dwarf poolon bányászok, claymore 9.7 -es progijával.

A config beállításokban a következőt adtam meg walletnek (a megfelelő behelyetesítésekkel):
-o stratum+tcp://xmr-eu.dwarfpool.com:8050
-u "Poloniex deposit address"."Poloniex Your Monero Payment ID"
-p x
-a 4

Most kb 4-5 órája megy a dolog. Látom is a dwarfon, hogy gyűlik a balance, de az already payed mező 0.
Naponta egyszer küldenek poloniexre vagy én rontottam el valamit?

Előre is köszönöm a segítséget!

IdézAutopayouts from 0.2 XMR once an hour
If you mine direct to an exchange, then payment will be from 5 XMR once an hour or once every day

Automatikusan fizet 5 monero után vagy és ha jól tudom napi egyszer kifizet ha van minimum 1 xmr-ed :) de lehet kézi fizetést is kérni fee ellenében.

Köszi uram!

Akkor a poloniexes címeket jól raktam be ugye? :)
"Többé nem hajlok meg!
Hinták súlyának nem engedek!
Kés nem rajzolhat szíveket!
Lássák meg valódi szívemet!" - TZST

ZserboTe

Igen, ahogy írtad.  "Poloniex's Monero deposit address"."Your Monero Payment ID"  :)

Effect

dwarfpool megint elhasalt :(((
Van valami másik pool ami megbízható a webes oldala??

ZserboTe

Idézetet írta: Effect Dátum január 06, 2017, 07:15:01 DÉLUTÁN
dwarfpool megint elhasalt :(((
Van valami másik pool ami megbízható a webes oldala??

a szerver megy viszont borzalmasan sok invalid share van.. vagy csak nálam? (lowdifficulty hiba)

Székely Vegán

Idézetet írta: Effect Dátum január 06, 2017, 07:15:01 DÉLUTÁN
dwarfpool megint elhasalt :(((
Van valami másik pool ami megbízható a webes oldala??

Szervert költöztetnek dwarf-ék, de attól még lehet oda bányászni, én is oda nyomom.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Székely Vegán

Idézetet írta: ZserboTe Dátum január 06, 2017, 07:16:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Effect Dátum január 06, 2017, 07:15:01 DÉLUTÁN
dwarfpool megint elhasalt :(((
Van valami másik pool ami megbízható a webes oldala??

a szerver megy viszont borzalmasan sok invalid share van.. vagy csak nálam? (lowdifficulty hiba)

Ja igy van, ez remélhetőleg megoldódik néhány órán belül amint kész a szerver upgrade.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Effect

Akkor ok! Már para volt, hogy amit kibányáztam az oda lett :)

reloopbenny

Én francia poolon banyaszok bar ott is most eltunt a weboldal valamiert dwarf jelenleg szörnyű sok hibával megy nemtudom mikor merném ujra bevallalni!?

DrPascal

Srácok! Van egy fasza magyar pool, megy rendesen, semmi hiba! :)

sebajtóbiás