Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Monero (XMR)

Indította danieru, december 06, 2016, 02:04:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Laca012 Dátum január 07, 2017, 06:08:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 07, 2017, 05:45:01 DÉLUTÁN
hat rendesek :)) biztos orosz a tulaj!
Miert? Oroszoknal ma van karacsony?? :o

igen. az oroszok ortodox naptar utan elnek! mas nekuk a naptar. uj ev se volt meg naluk...

Effect


Doki7518

Szar van a palacsintában!

Ilyen volt már? Most komolyan emailezni kell ??? :D
"Többé nem hajlok meg!
Hinták súlyának nem engedek!
Kés nem rajzolhat szíveket!
Lássák meg valódi szívemet!" - TZST

Székely Vegán

Idézetet írta: Doki7518 Dátum január 08, 2017, 05:45:32 DÉLUTÁN
Szar van a palacsintában!

Ilyen volt már? Most komolyan emailezni kell ??? :D

Asszem jobb ha átállunk ETH/ETC/ZEC-re.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

sebajtóbiás

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 08, 2017, 05:58:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Doki7518 Dátum január 08, 2017, 05:45:32 DÉLUTÁN
Szar van a palacsintában!

Ilyen volt már? Most komolyan emailezni kell ??? :D

Asszem jobb ha átállunk ETH/ETC/ZEC-re.

ZEC-nek nagyon felugrott a difficulty-ja.

ZserboTe

Én írtam: admin@dwarfpool.com-ra. Csak wallet és IP-t semmi jó pofizást. Választ nem írtak de indítottam a minert rá 10 percre ugyanazzal a címmel és tökéletes fut minden. Semmi invalid share/lowdif hiba. (ez volt 2 órája)

Doki7518

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 08, 2017, 05:58:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Doki7518 Dátum január 08, 2017, 05:45:32 DÉLUTÁN
Szar van a palacsintában!

Ilyen volt már? Most komolyan emailezni kell ??? :D

Asszem jobb ha átállunk ETH/ETC/ZEC-re.

Hát az én szívem is visszahúz a jól megszokott, stabil, gondatlan ZEC bányászathoz! :D
"Többé nem hajlok meg!
Hinták súlyának nem engedek!
Kés nem rajzolhat szíveket!
Lássák meg valódi szívemet!" - TZST

bacsoka

Idézetet írta: Laca012 Dátum január 08, 2017, 06:18:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 08, 2017, 06:04:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 08, 2017, 05:58:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Doki7518 Dátum január 08, 2017, 05:45:32 DÉLUTÁN
Szar van a palacsintában!

Ilyen volt már? Most komolyan emailezni kell ??? :D

Asszem jobb ha átállunk ETH/ETC/ZEC-re.

ZEC-nek nagyon felugrott a difficulty-ja.

2napot voltam moneron,  csak kínlódás volt. Tegnap este ki casheltem minden monerot amim volt és átálltam zec-re. De jól is tettem...  :P
Egyébként is az ingyen villannyal már eleve többet hoz a whattomine szerint is, meg a valosagban is..
Dettó. 2x próbáltam alap BIOSsal, 4 kártya 2300H/s körül volt. az első alkalommal kifagyott úgyhogy 1 éjszakát nem dolgozott a rém, mert az melóban van én meg otthon voltam. Úgyhogy, amikor beértem melóba, azzal a lendülettel álltam vissza ZEC-re és azóta is azt vágom. Free áram miatt nekem is az éri meg jobban. Jelenleg 920S/s a 4 kártya alap BIOSsal felhúzva teljesen stabil.

Doki7518

Srácok, szerintetek érdemes visszaállítani az alap bios -t az rx 470 -es kártyákon, ha visszaállok Moneroról ZEC-re???
"Többé nem hajlok meg!
Hinták súlyának nem engedek!
Kés nem rajzolhat szíveket!
Lássák meg valódi szívemet!" - TZST

bacsoka

Idézetet írta: Doki7518 Dátum január 09, 2017, 09:03:05 DÉLELŐTT
Srácok, szerintetek érdemes visszaállítani az alap bios -t az rx 470 -es kártyákon, ha visszaállok Moneroról ZEC-re???
Nekem, azért van alap BIOS-on, mert az áramért nem fizetek. Így a 4 kártya 720W környékén fogyaszt. Ha azt szeretnéd, hogy ilyen hashrate mellet keveset fogyasszon, ahhoz moddolt BIOS kell, hogy a watt toolban tudja a fogyasztást lentebb venni. Ez kb. 200W-ot jelent, ami azért jelentős, ha fizetsz az áramért.

Doki7518

Idézetet írta: bacsoka Dátum január 09, 2017, 09:12:18 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Doki7518 Dátum január 09, 2017, 09:03:05 DÉLELŐTT
Srácok, szerintetek érdemes visszaállítani az alap bios -t az rx 470 -es kártyákon, ha visszaállok Moneroról ZEC-re???
Nekem, azért van alap BIOS-on, mert az áramért nem fizetek. Így a 4 kártya 720W környékén fogyaszt. Ha azt szeretnéd, hogy ilyen hashrate mellet keveset fogyasszon, ahhoz moddolt BIOS kell, hogy a watt toolban tudja a fogyasztást lentebb venni. Ez kb. 200W-ot jelent, ami azért jelentős, ha fizetsz az áramért.

Köszönöm szépen az infót! :)
"Többé nem hajlok meg!
Hinták súlyának nem engedek!
Kés nem rajzolhat szíveket!
Lássák meg valódi szívemet!" - TZST

Dàvid

Idézetet írta: Laca012 Dátum január 07, 2017, 06:07:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 07, 2017, 05:38:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum január 07, 2017, 05:36:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 07, 2017, 04:53:04 DÉLUTÁN
hat ha beallitod hogy kerek 1 xmr t utaljon akkor orokke fix ido lesz nem>?

Nem. Akkor fix osszeg lesz nem fix ido. Ha 2ora alatt lesz meg akkor 2 ora mulva utalja, ha csak 1nap 2ora es 34perc alatt akkor annyi ido mulva... Ha a kovetkezo fele annyi ido alatt, akkor fele annyi ido mulva.. Az ido sosem lesz fix, mert az ugye eleg sok mindentol fugg mennyi ido alatt banyaszunk 1XMR-t.

jojo azt en ertem. de ha te tudod hogy a kartyaid mennyit banyasznak ki 24 oran belol akkor azt az osszeget beirod es akkor 24 oranken fogod kb kapni a penzt. erted mire gondolok en?

Hat arra a kepletre kivancsi lennek, hogy hogyan tudnam kiszamolni mennyit hoz a gep naponta... (A flypool vegulis mutatja egy grafikonona nap vegen, de az eleg valtozo nem csak minimalis 1-2% az elteres) Neked a gep ugyan annyit hoz naponta minden egyes nap? :o
Mert nekem a kartyaim sebessege minimalisan ugyan de ingadozik, a pool a talalt block a difficulty na az meg nagyon, nalam minden valtozik, ezert nincs 2 egyforma nap ...  ::)
Ez pl. a Robie ZEC-en:



Lathato, hogy 0.4-075 kozott ingadozik, tehat ha 0.5-re allitod, a 0.4 ZEC napon 1nap+6ora azaz 30 ora lesz, mig a 7.5 ZEC napon mar kb. a 16. oraban kifizeti..
Tehat nem fix 1 nap hanem 16 es 30 oras intervallumon belul valahol ami igen valtozo..

Nekem ZEC-en pl egy nap valahol 0.16-0.27 kozott van az utobbi honapban, de ha valami megugrik lehet csak 0.1 vagy akar 0.5 is lesz ezt keptelenseg megjosolni.
XMR-nel is ugyan ez, csak ott nem tudok pontos ertekeket, mert csak 2napot voltam egyelore. egyik nap volt kb. 0.4XMR de lehet masik nap 0.35 vagz 0.47 vagy akarmennyi..

Képlet: 86400 / coin block time * coin block reward / (network hashrate / saját hashrate)
86400 az eltelt másodpercek száma egy nap

Én csináltam egy gyors áttekintő oldalt tegnap ahol több oldalról származó adat van összesűrítve.

Dàvid

Idézetet írta: Laca012 Dátum január 09, 2017, 10:41:55 DÉLELŐTT
Ok, hogy a nap végén ellenőrzés képpen le tudod ellenőrizni (bár pontosan nem), de az alap kérdés az volt, hogy előre hogy tudom kiszámolni, hogy a kifizetések pontosan 24óránként történjenek.
Mert ugye a poolok az automatikus kifizetést nem idő alapon hanem coin limit alapon engedik beállítani. A block time a block reward a pool hashrate mind folyamatosan változik, ezért változik a napi kifizetés, tehát amit drizzt_do_urden javasolt az nem működhet. Nem tudod úgy beállítani az automatikus kifizetést hogy az mindig csak 24óránként  történjen. Még közelítőleg sem.

Enyémhez hasonló kalkulátorral lehetne megcsinálni. Adott időben lekéri a pooltól az adatokat. Már ilyenkor figyelembe veszi a még nem kifizetett összeget majd pontosan 24 óráig számolja a kifizetéseket. 24 óra végén is figyelembe veszi a még nem kifizetett összeget és kész a pontos 24 órás kereset.

kidface

Idézetet írta: Laca012 Dátum január 09, 2017, 10:41:55 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Dàvid Dátum január 09, 2017, 09:50:19 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum január 07, 2017, 06:07:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 07, 2017, 05:38:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum január 07, 2017, 05:36:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 07, 2017, 04:53:04 DÉLUTÁN
hat ha beallitod hogy kerek 1 xmr t utaljon akkor orokke fix ido lesz nem>?

Nem. Akkor fix osszeg lesz nem fix ido. Ha 2ora alatt lesz meg akkor 2 ora mulva utalja, ha csak 1nap 2ora es 34perc alatt akkor annyi ido mulva... Ha a kovetkezo fele annyi ido alatt, akkor fele annyi ido mulva.. Az ido sosem lesz fix, mert az ugye eleg sok mindentol fugg mennyi ido alatt banyaszunk 1XMR-t.

jojo azt en ertem. de ha te tudod hogy a kartyaid mennyit banyasznak ki 24 oran belol akkor azt az osszeget beirod es akkor 24 oranken fogod kb kapni a penzt. erted mire gondolok en?

Hat arra a kepletre kivancsi lennek, hogy hogyan tudnam kiszamolni mennyit hoz a gep naponta... (A flypool vegulis mutatja egy grafikonona nap vegen, de az eleg valtozo nem csak minimalis 1-2% az elteres) Neked a gep ugyan annyit hoz naponta minden egyes nap? :o
Mert nekem a kartyaim sebessege minimalisan ugyan de ingadozik, a pool a talalt block a difficulty na az meg nagyon, nalam minden valtozik, ezert nincs 2 egyforma nap ...  ::)
Ez pl. a Robie ZEC-en:



Lathato, hogy 0.4-075 kozott ingadozik, tehat ha 0.5-re allitod, a 0.4 ZEC napon 1nap+6ora azaz 30 ora lesz, mig a 7.5 ZEC napon mar kb. a 16. oraban kifizeti..
Tehat nem fix 1 nap hanem 16 es 30 oras intervallumon belul valahol ami igen valtozo..

Nekem ZEC-en pl egy nap valahol 0.16-0.27 kozott van az utobbi honapban, de ha valami megugrik lehet csak 0.1 vagy akar 0.5 is lesz ezt keptelenseg megjosolni.
XMR-nel is ugyan ez, csak ott nem tudok pontos ertekeket, mert csak 2napot voltam egyelore. egyik nap volt kb. 0.4XMR de lehet masik nap 0.35 vagz 0.47 vagy akarmennyi..

Képlet: 86400 / coin block time * coin block reward / (network hashrate / saját hashrate)
86400 az eltelt másodpercek száma egy nap

Én csináltam egy gyors áttekintő oldalt tegnap ahol több oldalról származó adat van összesűrítve.

Ok, hogy a nap végén ellenőrzés képpen le tudod ellenőrizni (bár pontosan nem), de az alap kérdés az volt, hogy előre hogy tudom kiszámolni, hogy a kifizetések pontosan 24óránként történjenek.
Mert ugye a poolok az automatikus kifizetést nem idő alapon hanem coin limit alapon engedik beállítani. A block time a block reward a pool hashrate mind folyamatosan változik, ezért változik a napi kifizetés, tehát amit drizzt_do_urden javasolt az nem működhet. Nem tudod úgy beállítani az automatikus kifizetést hogy az mindig csak 24óránként  történjen. Még közelítőleg sem.

Azt nem tudod beallitani hogy mindig 24h-ként fizessen a pool! Minden pool fix időben fizet ki! Van amelyik napi 1x van ami 4x fizet és van ahol be tudod állítani hogy óránként fizessen! De ahhoz hogy fizessen el kell erjed azt a minimum összeget amit beallitottal! Ha nem érted el pl. a 0.01ZEC-et és kifizetés idő van akkor az oszegyult ZEC-et nem fizeti ki csak akkor ha már eléred a minimum 0.01-et.

Székely Vegán

Idézetet írta: Doki7518 Dátum január 09, 2017, 09:03:05 DÉLELŐTT
Srácok, szerintetek érdemes visszaállítani az alap bios -t az rx 470 -es kártyákon, ha visszaállok Moneroról ZEC-re???

1500-as mem mod van az összes RX470-esemen, jól mükszik és többet keres mint alap bios ZEC/XMR/ETC/ETH-jn egyaránt, tehát nincs miért visszaállni alap biosra.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Zorg33

Valszeg amikor blokkot talal, fizet.

Danika

Dwarfpool-on nekem "Current balance 0.16878981 XMR" és nem akar kifizetni már 2 napja. Ha daily ha hourly, nem küldi el. A cím jó kell legyen mert fel is ismerte, hogy "Exchange: Poloniex.com". Én nem is fogok ott bányászni többet!

bazsy

Idézetet írta: Danika Dátum január 09, 2017, 01:15:36 DÉLUTÁN
Dwarfpool-on nekem "Current balance 0.16878981 XMR" és nem akar kifizetni már 2 napja. Ha daily ha hourly, nem küldi el. A cím jó kell legyen mert fel is ismerte, hogy "Exchange: Poloniex.com". Én nem is fogok ott bányászni többet!

Ha váltora kered akkor a napi fizetés 1 xmr ha óránkéntire állítod akkor 5 xmr a kifizetés

Danika

Idézetet írta: bazsy Dátum január 09, 2017, 01:58:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Danika Dátum január 09, 2017, 01:15:36 DÉLUTÁN
Dwarfpool-on nekem "Current balance 0.16878981 XMR" és nem akar kifizetni már 2 napja. Ha daily ha hourly, nem küldi el. A cím jó kell legyen mert fel is ismerte, hogy "Exchange: Poloniex.com". Én nem is fogok ott bányászni többet!

Ha váltora kered akkor a napi fizetés 1 xmr ha óránkéntire állítod akkor 5 xmr a kifizetés

Elég szomorú, hogy a kis emberekre nem gondoltak. Nekem az 1 XMR közel 1 hét mire összejön

andysk

Idézetet írta: Danika Dátum január 09, 2017, 02:13:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum január 09, 2017, 01:58:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Danika Dátum január 09, 2017, 01:15:36 DÉLUTÁN
Dwarfpool-on nekem "Current balance 0.16878981 XMR" és nem akar kifizetni már 2 napja. Ha daily ha hourly, nem küldi el. A cím jó kell legyen mert fel is ismerte, hogy "Exchange: Poloniex.com". Én nem is fogok ott bányászni többet!

Ha váltora kered akkor a napi fizetés 1 xmr ha óránkéntire állítod akkor 5 xmr a kifizetés

Elég szomorú, hogy a kis emberekre nem gondoltak. Nekem az 1 XMR közel 1 hét mire összejön
Ja. Egyik rigem ott van es 2.5 nap mire osszgyullik az 1 xmr.