Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

PascalCoin

Indította lakat, január 26, 2017, 11:37:52 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

DrPascal

Idézetet írta: Laca012 Dátum március 28, 2017, 02:50:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum március 20, 2017, 08:14:39 DÉLUTÁN
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 20, 2017, 08:14:17 DÉLELŐTT
Újra megy a poloniex-en a pascal. Most íták jóvá a tegnapit

Nekem nem jött meg, és a support sem válaszolt... :(

Megjött azóta?
Én tegnap álltam át dualra és 2 órája ment volna át az első nanopoolos kifizetés. (2.3PSC) A nanopool mutatja, hogy confirmed, címek helyesek, de poloniexen se híre se hamva..

2x írtam a supportnak, semmi válasz, de a második reklamáció után pár órával megjelent.

reloopbenny

Nekem sem jön a kifizetés pascal-al :( mi lehet a gond nanopool-on van!??

Székely Vegán

Idézetet írta: Laca012 Dátum március 28, 2017, 08:13:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: reloopbenny Dátum március 28, 2017, 07:54:58 DÉLUTÁN
Nekem sem jön a kifizetés pascal-al :( mi lehet a gond nanopool-on van!??

Nanopoolon vagyok en is. Ott azt mutatja kifizettek.. Szerintem a Poloniexen van valami gebasz.. En oda irtam nekik, de meg semmi..

Ja, a poloval van a baj.. nekem 5 kifizetést mutat a nano mára, de csak 1 jelent meg a polon.. de nem vész el, amint kijavitják a hibát majd jóvá irják.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Uhura

Idézetet írta: Laca012 Dátum március 28, 2017, 02:50:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum március 20, 2017, 08:14:39 DÉLUTÁN
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 20, 2017, 08:14:17 DÉLELŐTT
Újra megy a poloniex-en a pascal. Most íták jóvá a tegnapit

Nekem nem jött meg, és a support sem válaszolt... :(

Megjött azóta?
Én tegnap álltam át dualra és 2 órája ment volna át az első nanopoolos kifizetés. (2.3PSC) A nanopool mutatja, hogy confirmed, címek helyesek, de poloniexen se híre se hamva..

Nekem gond nélkül mennek a kifizetések, amint felgyűlik 1 vagy 1.5 körül utalja rendesen a poloniexre.

reloopbenny

Nem kaptam ma fizetést nanopool-rol polo-ra! Valaki tudja mi lehet a gond?

Uhura

Idézetet írta: reloopbenny Dátum április 08, 2017, 08:11:00 DÉLUTÁN
Nem kaptam ma fizetést nanopool-rol polo-ra! Valaki tudja mi lehet a gond?

De a nanopool elküldte és nem látod a poloniexen ? vagy nem küldi át ? mert mostanában többször elég hektikusan mentek a kifizetések., Voltak 2, 1.1 és 1.7-es meg minden fajta. 

kidface

En is csekkoltam a Polot es tenyleg gebasz van! Holnap delelottig meg varok, ha nem jon meg en is jelzem nekik

kidface

Na, nekem megjott az osszes Pascal :)

Uhura

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 09, 2017, 07:17:45 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kidface Dátum április 09, 2017, 03:03:07 DÉLELŐTT
Na, nekem megjott az osszes Pascal :)

Nekem is..

Nem tudom ti honnan külditek mert nekem a nonopoolból gond nélkül átment mindig küldték 3-4 óra múlva poloniexen biztos fent volt , még előbb is.

kidface

Idézetet írta: Uhura Dátum április 09, 2017, 08:38:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 09, 2017, 07:17:45 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kidface Dátum április 09, 2017, 03:03:07 DÉLELŐTT
Na, nekem megjott az osszes Pascal :)

Nekem is..

Nem tudom ti honnan külditek mert nekem a nonopoolból gond nélkül átment mindig küldték 3-4 óra múlva poloniexen biztos fent volt , még előbb is.
Nanopool-ról mi is. Tegnap beragadt pár átutalás többunknél is, ez nem jelenti azt hogy mindenkinek

benny

Sziasztok.

Tegnap beszereltem még 1 kártyát a rig-be. 4-ről 5-re váltottam. ETH+PASC dual mininget csináltam eddig és folytatnám is, de azóta a pascal nanopoolon nem jól számol. Mitől lehet ez?
Stat szerint még a fele hessrét sincs meg... mitől lehet ez? Semmi se változott, csak egy újabb kártya került a gépbe.

Köszönöm segítségeteket

https://pasc.nanopool.org/account/86646.7d8c834620f9fed0?noredirect=true

Uhura

Idézetet írta: benny Dátum április 15, 2017, 11:50:36 DÉLELŐTT
Sziasztok.

Tegnap beszereltem még 1 kártyát a rig-be. 4-ről 5-re váltottam. ETH+PASC dual mininget csináltam eddig és folytatnám is, de azóta a pascal nanopoolon nem jól számol. Mitől lehet ez?
Stat szerint még a fele hessrét sincs meg... mitől lehet ez? Semmi se változott, csak egy újabb kártya került a gépbe.

Köszönöm segítségeteket

https://pasc.nanopool.org/account/86646.7d8c834620f9fed0?noredirect=true

Ez érdekes milyen beállításokkal futtatod a dual miningot ? Mert nekem 2 kártya hoz 400 hash rétet.

Azt látni lehet, hogy 19:00 körül raktad be a kártyát vagy akkor leállt a bányászat és utána kisebb értékekkel indult újra. Mostanában elégé hektikusan de nekem is le föl változik  a hasret a nononál de ez ettől független probléma.

Próbáltál a poolon belül servert váltani mert látom de a 2-esen nyomod?

benny

Igen, ez az erdekes... karytankent 200has megvan, de nem ugy szamol. Igen, atalltam eu2re, hatha az, de nem ert semmit... most nem tudom konfigot lefenykepezni, nem vagyok ott, de nincs benne semmi extra...

Uhura

#313
Idézetet írta: benny Dátum április 15, 2017, 12:19:33 DÉLUTÁN
Igen, ez az erdekes... karytankent 200has megvan, de nem ugy szamol. Igen, atalltam eu2re, hatha az, de nem ert semmit... most nem tudom konfigot lefenykepezni, nem vagyok ott, de nincs benne semmi extra...
Valami van a nanonal mert nekem a pascal úgy ahogy jó de a ETH-nál kb 4 Mh/s-kell kisebb az átlag az útobbi 1-1.5 napban és ha újra indítom egy darabig jó aztán megint szar este meg megint jó. Nem tudok rájönni mi lehet a probléma.

Lehet át kéne menni máshova vagy saját walletre dolgozni hátha ott jobb.

A tied azért is "viccesebb" mert 5 kártyával hozz annyit 27 Mh/s-val mint én 2 kártyával 23-21 Mh/s-el . Ami nonszensz.

benny

Idézetet írta: Uhura Dátum április 15, 2017, 12:26:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: benny Dátum április 15, 2017, 12:19:33 DÉLUTÁN
Igen, ez az erdekes... karytankent 200has megvan, de nem ugy szamol. Igen, atalltam eu2re, hatha az, de nem ert semmit... most nem tudom konfigot lefenykepezni, nem vagyok ott, de nincs benne semmi extra...
Valami van a nanonal mert nekem a pascal úgy ahogy jó de a ETH-nál kb 4 Mh/s-kell kisebb az átlag az útobbi 1-1.5 napban és ha újra indítom egy darabig jó aztán megint szar este meg megint jó. Nem tudok rájönni mi lehet a probléma.

Lehet át kéne menni máshova vagy saját walletre dolgozni hátha ott jobb.

A tied azért is "viccesebb" mert 5 kártyával hozz annyit 27 Mh/s-val mint én 2 kártyával 23-21 Mh/s-el . Ami nonszensz.

Elég bosszanto... lehet megprobalok masik poolt. Ne nem talalok. Supernova megszunt? :-\ 

kidface


Uhura

Idézetet írta: kidface Dátum április 15, 2017, 12:51:51 DÉLUTÁN
https://www.coinotron.com

Tapasztalat ?   Amúgy nekem a nanó simpi lenne - van andoid tool , stb. - de mostanában nagyon hectikuss lett a hash rate... :(

kidface

Idézetet írta: Uhura Dátum április 15, 2017, 01:09:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 15, 2017, 12:51:51 DÉLUTÁN
https://www.coinotron.com

Tapasztalat ?   Amúgy nekem a nanó simpi lenne - van andoid tool , stb. - de mostanában nagyon hectikuss lett a hash rate... :(

Még nem próbáltam. A nono-n vagyok én is.
Más alternatíva sajnos nincs :(
a suprnova bezárt vagyis áttért PASL-ra. Van még egy pool de az meg ideiglenesen szünetel mert gondjuk van a wallett-el.

Uhura

Idézetet írta: kidface Dátum április 15, 2017, 01:39:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum április 15, 2017, 01:09:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 15, 2017, 12:51:51 DÉLUTÁN
https://www.coinotron.com

Tapasztalat ?   Amúgy nekem a nanó simpi lenne - van andoid tool , stb. - de mostanában nagyon hectikuss lett a hash rate... :(

Még nem próbáltam. A nono-n vagyok én is.
Más alternatíva sajnos nincs :(
a suprnova bezárt vagyis áttért PASL-ra. Van még egy pool de az meg ideiglenesen szünetel mert gondjuk van a wallett-el.

Vazze a végén mégis Decred lesz a vége :( nézem már régen a Polo-n is a Pasc folyamatosan esik vissza forgalomban. Nem tudom én úgy gondoltam 100-at megtartok aztán megnézem a sima Zec nem jobb-e egyenlőre.

A probléma, hogy nincs robbanás és kijön  belőle 10 dolcsi / kártya ami mellékesen nem rossz de nem tudom. Majd rákérdezek karcsi papánál ő lát e benne rációt ... mert ha igen akkor hosszú távon lehetne gyűjteni mert nagyon alapon van és ha robban akkor szakítunk.

benny

Idézetet írta: kidface Dátum április 15, 2017, 01:39:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum április 15, 2017, 01:09:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 15, 2017, 12:51:51 DÉLUTÁN
https://www.coinotron.com

Tapasztalat ?   Amúgy nekem a nanó simpi lenne - van andoid tool , stb. - de mostanában nagyon hectikuss lett a hash rate... :(

Még nem próbáltam. A nono-n vagyok én is.
Más alternatíva sajnos nincs :(
a suprnova bezárt vagyis áttért PASL-ra. Van még egy pool de az meg ideiglenesen szünetel mert gondjuk van a wallett-el.

Én át is álltam DCR-re... nanopool kapott 1 napot...de hiába... sajna egy kevesebb hashrate lett elszámolva.