Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

PascalCoin

Indította lakat, január 26, 2017, 11:37:52 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

kidface

Idézetet írta: Effect Dátum június 14, 2017, 11:59:21 DÉLUTÁN
Én is szeretném megváltoztatni a kifizetést 1 ről de ezt írja!!

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=41344444.jpg



Várnod kell, míg elered a 4000-es ertekelest. Utána tudsz változtatni.
A worker sorban látod a rating-et hogy milyen gyorsan ered el az a share-ek számától függ azt hiszem. Szóval türelem

XMSK

NaNoPool probléma
Én csak simán próbálnám menteni a beállításokat de nem tudom.


Public Key-t Account:  Poloniex -re nyomva szerezem vagy hülyeséget mondok?

Nagy Laci

Sziasztok a .bat file-ba legyen benne az email cimetek dualba igy: EthDcrMiner64.exe -epool eu2.ethermine.org:4444 -ewal pénztárca.gépnév -epsw x -dpool stratum+tcp://pasc-eu1.nanopool.org:15555 -dwal 86646-pénztárca.gépnév/valami@hotmail.com -dpsw x -dcoin pasc -dcri 20 -allpools 1 -allcoins 1  ezután a public key-t üresen hagyod és kész

Nagy Laci

várjatok egy fél órát, mielőtt rápróbáltok ,én is átállítottam nagyobbra mert a poloniex nem fogadja valamiért 2 napja  (10 értékelés elég)

Székely Vegán

Bakker.. most látom hogy a poloniexre 3 napja semmi Pascal nem érkezett..
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Uhura

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum július 08, 2017, 06:47:38 DÉLUTÁN
Bakker.. most látom hogy a poloniexre 3 napja semmi Pascal nem érkezett..


Ja most kezdetem gyértani  alocla walletet én arra nyomom ezentúl és ami va azt is áttranszferálom a poloról.


Vélelmezem beszart az integrált wallet azért nincs, kb. 2017.07.05 17:00 körül lehetett valami gebasz mert azóta nincs jóváírás, de nem ad az új regelőknek még deposit címet sem, ha jól tudom. Vagyis általános problémáról van szó.


Fxpwrh

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum július 08, 2017, 06:47:38 DÉLUTÁN
Bakker.. most látom hogy a poloniexre 3 napja semmi Pascal nem érkezett..
Nálam is ez a helyzet. A pool-ról kiment, de e polo-ra nem érkezett meg.

Uhura

#347
Valaki felvillágoltatna , hogy a PASC local wallet esetén melyik a wallet address? a Public key lenne az ? Azt kéne bírni a claymore nál a wallet addresshez ?

Mert leírásnál mindenki a könyebb végén fokta meg a kapát és a poloniexes address megadást írta le :)

Előre is köszi.

Fxpwrh

Idézetet írta: Uhura Dátum július 08, 2017, 08:45:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum július 08, 2017, 06:47:38 DÉLUTÁN
Bakker.. most látom hogy a poloniexre 3 napja semmi Pascal nem érkezett..


Ja most kezdetem gyértani  alocla walletet én arra nyomom ezentúl és ami va azt is áttranszferálom a poloról.


Vélelmezem beszart az integrált wallet azért nincs, kb. 2017.07.05 17:00 körül lehetett valami gebasz mert azóta nincs jóváírás, de nem ad az új regelőknek még deposit címet sem, ha jól tudom. Vagyis általános problémáról van szó.


Érdemes írni nekik?

Uhura

Valaki segítsen ha tud, hogyan kellene local walletet generálni a pasc és  apasc lite coinokhoz .


Előre is köszönöm.

Roller

Idézetet írta: Fxpwrh Dátum július 09, 2017, 01:00:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum július 08, 2017, 08:45:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum július 08, 2017, 06:47:38 DÉLUTÁN
Bakker.. most látom hogy a poloniexre 3 napja semmi Pascal nem érkezett..


Ja most kezdetem gyértani  alocla walletet én arra nyomom ezentúl és ami va azt is áttranszferálom a poloról.


Vélelmezem beszart az integrált wallet azért nincs, kb. 2017.07.05 17:00 körül lehetett valami gebasz mert azóta nincs jóváírás, de nem ad az új regelőknek még deposit címet sem, ha jól tudom. Vagyis általános problémáról van szó.


Érdemes írni nekik?


Nekem sem jöttek meg a kibányászott pascaljaim a poloniexre.


Én húztam egy ticketet a polosoknál is és írtam a nanopoolnak is.
A polo azt írta, amíg nincs txid és náluk nem látszik pendingben, addig a nanopoolosokat baszogassam. Hát persze nekik is írtam, ők azt a választ adták,hogy a küldés megtörtént érdeklődjek a polo-n :D


Block explorerben látszok, tx id-t viszont nem találltam eddig sehol, nem tudom mi lesz azzal a 10 pasc-cal, de most le is álltam róla. Kicsit később újra próbáltam, de csak rejected shareket dobál a nanopool és 15 perc alatt 0 a memory errorom, szóval nem tudom,h nálam van-e a hiba, de ebben az egyben valami összevág.


Szerintem írjál azért nekik, hátha tömegesen jellemző ez a probléma és csinálnak veole valamit.

Fxpwrh

Én is leálltam amíg nem rendeződik. Szintén nanopool-ra toltam, az első kettő jött meg korábban, azóta 10-11 nincs sehol. Én úgy látom nanorol elmentek.
MEgnéztem a korábbiakról milyen id-vel érkeztek, és azokat midnegyiknél elküldtem egy ticketben a poloneix-nek. A legalsó sor.

Roller

Idézetet írta: Fxpwrh Dátum július 09, 2017, 03:26:50 DÉLUTÁN
Én is leálltam amíg nem rendeződik. Szintén nanopool-ra toltam, az első kettő jött meg korábban, azóta 10-11 nincs sehol. Én úgy látom nanorol elmentek.
MEgnéztem a korábbiakról milyen id-vel érkeztek, és azokat midnegyiknél elküldtem egy ticketben a poloneix-nek. A legalsó sor.



old_ophash, pipa! kösözönöm!

Effect

#353
3 hete várom a 105 pascalomat, és a 1,5 eth mat...
Írtam neki a szokásos automta üzit kapom! Köcsög rabló banda!

Fxpwrh

Nekem megérkeztek az elmaradt PASC-ok.

Roller

Nekem is megérkezett az elmaradt pascalom, hiánytalanul.


Lehet,h a poloniexel van a baj és mondjuk az ő fülök mögött van a vaj...

Uhura

Akkor ha jól gondolom, mindenki megnyugodott ... ezek alapján akkor a Poloniex köpködésért is kár volt ... technikai probléma elhárult mindenki megnyugodott. Ez örömteli hír.


Így a PASC wallet készítést is elnapolhatjuk :D  8)

bányász007

Nekem is megjött a pascalom, de a 2 hiányzó ETC-m nem!

dext-r

detto. pascal megvan, de jun 28-ota varom az ETC-ket, ticketet egy hete kuldtem, semmi reakcio

Fecca

mennyi idő kb míg megérkezik nanorol polora a cucc? ma két kifizetés és semmi nem látszik polon belőle :S