Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

PascalCoin

Indította lakat, január 26, 2017, 11:37:52 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

dext-r

Sziasztok. Mi a helyzet a Cryptopia-n a PASC-lal? Lassan egy honapja le van allva a deposit, mikozben en tovabbra is oda probalom kuldeni. remelem nem csak a vilagurbe szallnak el a coinok?!!

kasima

Idézetet írta: dext-r Dátum szeptember 22, 2017, 07:35:48 DÉLELŐTT
Sziasztok. Mi a helyzet a Cryptopia-n a PASC-lal? Lassan egy honapja le van allva a deposit, mikozben en tovabbra is oda probalom kuldeni. remelem nem csak a vilagurbe szallnak el a coinok?!!

Akkor azoknak a coinoknak annyi mer megeszi a pascal manó. :D
Le van írva érthetően hogy vizsgálat van és lehet törölve lesz a listáról.
Ki kellett volna fizetned és másik számlára kérni...

dext-r

Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 22, 2017, 08:47:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: dext-r Dátum szeptember 22, 2017, 07:35:48 DÉLELŐTT
Sziasztok. Mi a helyzet a Cryptopia-n a PASC-lal? Lassan egy honapja le van allva a deposit, mikozben en tovabbra is oda probalom kuldeni. remelem nem csak a vilagurbe szallnak el a coinok?!!

Akkor azoknak a coinoknak annyi mer megeszi a pascal manó. :D
Le van írva érthetően hogy vizsgálat van és lehet törölve lesz a listáról.
Ki kellett volna fizetned és másik számlára kérni...

Ugyanaz a helyzet volt mint a SIGT-el, mikor azt kiirtak, h vizsgalat folyik, akk mar nem lehetett kiutalni a wallettbol a coinokat


dext-r

Na visszaallitottam Poloniex-re

Koszi a segitseget

Laca012

#365
A nanopool oldalan van egy kiiras: "Please, set your public key in Settings panel to receive PASA"



Egyreszt milyen "public key"-t akar, azt nem tudom a pascal-e kell-e vagy a pasa-hoz lenne valahonnan (pl exchange-rol) sajat?


Azt ertem, hogy minden 10 pascal utan adnak egy PASA-t is, de aztan milyen exchange-en adod el, vagy mit csinalsz vele?
Van valakinek valami extra info errol?


Mod:
Ok. Szoval kicsit utana olvastam, meg utana "youtubeoztam" de meg mindig eleg zavaros.
Ha jol veszem ki, akkor ez a pascal account is meg PASA coin is.
Aki 2017 marcius elott mar a nanopoolra banyaszott, (es/vagy mar banyaszott minimum 20pascalt poloniexre) annak ha csinal a gepen egy pascal walletet, akkor azt (vagyis a public key-t) lehet regisztralni a nanopoolon es akkor oda kuldik a pasa-t?!