Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Signatum [SIGT 2.0] - POS - új "skunk" algo - 2.0 NEW ERA!!!

Indította kalmarattila, július 20, 2017, 12:20:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

ironsnowman

Idézetet írta: Kardiii Dátum augusztus 07, 2017, 02:30:15 DÉLUTÁN
Szia!
70% Power
+100 core
0 mem
auto fan speed.
intensityt meg auton hagytam


Honnan szerezted be az sp mod-ot? Vagy talan megvetted? :).

Kardiii

Szia. Feljebb Uhura dobott rola fel 2 linket

ironsnowman

#162
Idézetet írta: Kardiii Dátum augusztus 07, 2017, 04:00:37 DÉLUTÁN
Szia. Feljebb Uhura dobott rola fel 2 linket


En a Mihalik Enikő féle-re ertettem :) . Amivel 120 al hasselsz 80 helyett :).

kasima

Sgminerre nincsen MOD? :D
Az amd ebben az algoritmusban eléggé alulmaradt...

kasima


filamester

Annyit reklámoztátok már ezt a coint hogy 11óra körül vettem 1700db-ot, és eddig tetszik amit látok :D
18 x MSI RX 470 Gaming X 4GB
6 x Gigabyte Aorus RX 570 4GB
4 x Gigabyte RX 580 8GB
6 x Gigabyte Aorus RX 580 4GB

Pneunomia

akkor ennek megfelelően a diff növekedett, egyeztessünk már hozamot, sac/kb, thx
7,3 Mh (1050 ti GTX) 14:35 től 20:00ig = 1.84796747 sigt...   sigt.POOL.MN
kicsit keveslem...


hoppus

egy kis segítségre lenne szükségem. nvidia-val pöccre indult az egész ccminer progival, viszont az AMD rig-et nem tudom müködésre birni sigt-el. sg miner-ből több verziót is kipróbáltam, bat file-ba azt irtam amit már itt a topic-ban többször is leirtatok és valahogy mégsem indul. ezt csinálja: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=458N_vtelen.png

Uhura

Idézetet írta: hoppus Dátum augusztus 07, 2017, 09:06:27 DÉLUTÁN
egy kis segítségre lenne szükségem. nvidia-val pöccre indult az egész ccminer progival, viszont az AMD rig-et nem tudom müködésre birni sigt-el. sg miner-ből több verziót is kipróbáltam, bat file-ba azt irtam amit már itt a topic-ban többször is leirtatok és valahogy mégsem indul. ezt csinálja: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=458N_vtelen.png


Anno mielőtt újra kellet húznom  agépet a sgminer-nél AMD driver 17.4.1 -es vagy 4.4-essel és bizonyos sg minerrel azt hiszem 4.1.0 ment a sig AMD karival . Az újrahúzás óta nem de nem is volt időm rá. Végig kell próbálni melyik sg miner melyik driverrel megy.

hoppus

Idézetet írta: Uhura Dátum augusztus 07, 2017, 09:08:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: hoppus Dátum augusztus 07, 2017, 09:06:27 DÉLUTÁN
egy kis segítségre lenne szükségem. nvidia-val pöccre indult az egész ccminer progival, viszont az AMD rig-et nem tudom müködésre birni sigt-el. sg miner-ből több verziót is kipróbáltam, bat file-ba azt irtam amit már itt a topic-ban többször is leirtatok és valahogy mégsem indul. ezt csinálja: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=458N_vtelen.png


Anno mielőtt újra kellet húznom  agépet a sgminer-nél AMD driver 17.4.1 -es vagy 4.4-essel és bizonyos sg minerrel azt hiszem 4.1.0 ment a sig AMD karival . Az újrahúzás óta nem de nem is volt időm rá. Végig kell próbálni melyik sg miner melyik driverrel megy.


erre gondoltam még én is, hogy esetleg driver probléma mert több helyen is láttam, hogy adott sgminer-t adott catalyst-hoz párositottak. akkor ez egy hosszabb kör :(

m16beta

Van aki supernova pool ba bányászik sigt ?
Mintha nem stimmelne vmi a pool al alig néhány blokkbol kapok csak rewardot,kb a kalkulátor felét hozza,pedig elég nagy hashrate vel vagyok rajta.

Pneunomia

Idézetet írta: m16beta Dátum augusztus 07, 2017, 09:45:56 DÉLUTÁN
Van aki supernova pool ba bányászik sigt ?
Mintha nem stimmelne vmi a pool al alig néhány blokkbol kapok csak rewardot,kb a kalkulátor felét hozza,pedig elég nagy hashrate vel vagyok rajta.

nekem tegnap lockolták az account, vki próbálkozott bejutni, léptem is de az se vmi combos...

filamester

Idézetet írta: hoppus Dátum augusztus 07, 2017, 09:06:27 DÉLUTÁN
egy kis segítségre lenne szükségem. nvidia-val pöccre indult az egész ccminer progival, viszont az AMD rig-et nem tudom müködésre birni sigt-el. sg miner-ből több verziót is kipróbáltam, bat file-ba azt irtam amit már itt a topic-ban többször is leirtatok és valahogy mégsem indul. ezt csinálja: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=458N_vtelen.png
Ird a bat fájl végére hogy -d 0 --gpu-platform 1
Gondolom neked is bekavar az alaplapi gpu. Nekem is ez volt a baj.
18 x MSI RX 470 Gaming X 4GB
6 x Gigabyte Aorus RX 570 4GB
4 x Gigabyte RX 580 8GB
6 x Gigabyte Aorus RX 580 4GB

RudeX

Idézetet írta: m16beta Dátum augusztus 07, 2017, 09:45:56 DÉLUTÁN
Van aki supernova pool ba bányászik sigt ?
Mintha nem stimmelne vmi a pool al alig néhány blokkbol kapok csak rewardot,kb a kalkulátor felét hozza,pedig elég nagy hashrate vel vagyok rajta.

nekem 2 napja 75mhs-el még óránként 7-9 coin jött, most meg örülök, ha fele ennyi. a network hashrate pontosan háromszorosa lett 2 nap alatt, a bányászok száma egy olyan 80%-al nőt ezen a poolon. van hogy el sem érhető az oldal. nagyon sokan nekiugrottak még az utolsó 1000 blokknak, amíg még blokkonként 2500 coin a reward.

RudeX

Sziasztok!

Ma egy ilyen hibaüzenettel leállt a ccminer sigt bányászás közben:

https://image.prntscr.com/image/21h8lm_-QPWa67LKQKrAmg.png

vágja valaki, hogy ez mi, és mit kéne (kell-e) tenni ellene?

köszi

Simi

Idézetet írta: m16beta Dátum augusztus 07, 2017, 09:45:56 DÉLUTÁN
Van aki supernova pool ba bányászik sigt ?
Mintha nem stimmelne vmi a pool al alig néhány blokkbol kapok csak rewardot,kb a kalkulátor felét hozza,pedig elég nagy hashrate vel vagyok rajta.


Szerintem sem stimmel valami, 224 MH/s -el 2 óra alatt sikerült kibányászni 10 siget, ami whattomine szerint akkor lenne korrekt ha 90.000 felett lenne a difficulty. Ami most 35.000.
Whattomine szerint jelenleg az átlagos diff. 24H-ra 27.8K, ezzel a diffel ~400 siget kellett volna keresnem egy nap alatt, ehelyett csak 265 jött. Ez azért jelentős különbség. Sokat túrtam 30K diff alatt de nem egyszer 20K alatt.
Bányásztam SIGT-et még a korai időszakban átlag 2500-as difficultyn, egy napot, jött 2800 SIG. Calculator szerint (akkor még nem volt whattomineon a SIGT, csak msot néztem meg) azért is ~4500 sigt járt volna 2800 helyett.
Most akkor vagy a whattomine szar, vagy a suprnova.



kasima

Idézetet írta: Simi Dátum augusztus 07, 2017, 11:15:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: m16beta Dátum augusztus 07, 2017, 09:45:56 DÉLUTÁN
Van aki supernova pool ba bányászik sigt ?
Mintha nem stimmelne vmi a pool al alig néhány blokkbol kapok csak rewardot,kb a kalkulátor felét hozza,pedig elég nagy hashrate vel vagyok rajta.


Szerintem sem stimmel valami, 224 MH/s -el 2 óra alatt sikerült kibányászni 10 siget, ami whattomine szerint akkor lenne korrekt ha 90.000 felett lenne a difficulty. Ami most 35.000.
Whattomine szerint jelenleg az átlagos diff. 24H-ra 27.8K, ezzel a diffel ~400 siget kellett volna keresnem egy nap alatt, ehelyett csak 265 jött. Ez azért jelentős különbség. Sokat túrtam 30K diff alatt de nem egyszer 20K alatt.
Bányásztam SIGT-et még a korai időszakban átlag 2500-as difficultyn, egy napot, jött 2800 SIG. Calculator szerint (akkor még nem volt whattomineon a SIGT, csak msot néztem meg) azért is ~4500 sigt járt volna 2800 helyett.
Most akkor vagy a whattomine szar, vagy a suprnova.




A supernova fos én ezt már az elején észre vettem onnan lófasz nem jött még a fele se ami más oldalakról...
hasbag.cc volt a legjobb aztán beszart az is mer vagy lopták az érméket vagy támadták folyamat vagy én nem tudom és inkább leléptem onnan. Aztán most olvastam h be is zárt a szerverük vagy feltörték pár órára vagy még most is nem tudom de nem is érdekel már időben eljöttem.
Egyedül amivel megvagyok elégedve az a pool.mn  egy időben azt hittem ez is csal de aztán megkaptam mindent.
calcullátor szerint még többet is. Igaz én csak 3x rx 560 ast állítottam rá, 22MH/s  jelen pillanatban 35 öt írt a calculátor de már kiszedtem 40 et és reggel 9kor jár le a 24 óra. Előtte 200 at szedtem ki én is. Aztán szépen ledarálták.
Kíváncsi leszek a felezésre meg mindenre ami a Coin körül forog.  Bitrexre ha kikerül utána mi lesz stb. Reménykedek benne mer nem jönne rosszul most a pénz :/

m16beta

Dettó nekem is,bár mintha időnként jó lenne mostmár,tény hogy nagyon sokan rákaptak,de akkor is whattomine azért elég gyakran frissül furcsa ez,de az is lehet a pool nem bírja,bírta :/

AnCrypto

Nekem AMD karikkal a 17.7.3-es driverrel az sgminer 5.3.3 szabilan teszi a dolgát. A hashbag.cc szépen dolgozptt de tegnap beadta az unalmast, többször is volt leállva..átmentem suprnovara az meg lassú nem látod mennyit bányásztál stb.
Crypto Currency Miner & Trader.

Pneunomia

HAHA, Pool.MN: " Payouts disabled, you will not receive any coins to your offline wallet for the time being"  akkor most állítsam le a kártyákat?