Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Llitecoin (LTC)

Indította boti123, március 30, 2017, 11:17:51 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

Zorg33

például felvásároljuk az összeset és nem kapcsoljuk be! haha! erre nem számítottak!
:P

omshree

Charlie Lee úgy tudja, hogy 900GH összteljesítményű gépet szór ki a Bitmain, az 1800+ gép, most LTC átlag nethash 2.7TH, ami kb 5400 L3+-nak felel meg.

andysk

Jó lenne ha jobban képbe tennétek az L3+-szal és a difficultival kapcsolatban. Jövő pénteken a Bitmainnél leszek Pekingben aztán gondoltam megdumálom őket pár 100 gépre ha még a májusi batch-csel küldenék. A későbbi adagtól már fosok pedig nagyon szeretek kockáztatni. Ha van akinek komoly vásárlási szándéka van kérem jelezze. Remélem nem járunk úgy mint a moslék Baikallal. Azokhoz meg pár nappal később megyek. 3x át tették a meetinget, csoda hogy most meg ismét hajlandóak fogadni.
Egyik ismerősöm 3 hóapja vett 2db sima L3-at. Erre most itt az új típus viszonylag olcsón. Szerinte pár hónapon belül a diff a holdon lessz. Átkozza őket az új politikájuk miatt. Anno még A3 terminátorokból spajzolt be és 3 éven át szép pénzt hoztak..

ZsZolee

Idézetet írta: andysk Dátum április 15, 2017, 08:41:39 DÉLUTÁN
Jó lenne ha jobban képbe tennétek az L3+-szal és a difficultival kapcsolatban. Jövő pénteken a Bitmainnél leszek Pekingben aztán gondoltam megdumálom őket pár 100 gépre ha még a májusi batch-csel küldenék. A későbbi adagtól már fosok pedig nagyon szeretek kockáztatni. Ha van akinek komoly vásárlási szándéka van kérem jelezze. Remélem nem járunk úgy mint a moslék Baikallal. Azokhoz meg pár nappal később megyek. 3x át tették a meetinget, csoda hogy most meg ismét hajlandóak fogadni.
Egyik ismerősöm 3 hóapja vett 2db sima L3-at. Erre most itt az új típus viszonylag olcsón. Szerinte pár hónapon belül a diff a holdon lessz. Átkozza őket az új politikájuk miatt. Anno még A3 terminátorokból spajzolt be és 3 éven át szép pénzt hoztak..

Én a májusiból sikerült egyet vennem, de ha még lesz akkor engem is érdekel. Ha sokat dobnak piacra akkor egy értéktelen dísz lesz.

Lord11

Rendelt már valaki korábban a Bitmaintól? Mennyi szokott lenni a declared value?
Ahogy a bitcointalkon olvastam, meg a bitmain FAQ-ban, az utóbbi időben a valós értéket írják a csomagra.

andysk

#25
Idézetet írta: Lord11 Dátum április 20, 2017, 11:47:03 DÉLELŐTT
Rendelt már valaki korábban a Bitmaintól? Mennyi szokott lenni a declared value?
Ahogy a bitcointalkon olvastam, meg a bitmain FAQ-ban, az utóbbi időben a valós értéket írják a csomagra.


Igen a valós árat. Mert külonben nem kapnák vissza a kínai 17%-os áfát. Állítólag Hong Kongon keresztül oldható meg legkönnyebben de persze  csak nagy tételben éri meg.

A difficulty növekedésre csak annyit mondott a bitmain menedzsere hogy:

Pl. tavaly év végén az LTC hashrateje 1/3-a volt a mostaninak ugyan de az LTC ára is 1/3-a volt a mostaninak.

Kedden már csak a júliusi batch-ből lehetett foglalni 25% előleg átutalással legalábbis nagy tételben. Kicsit nem kérdeztem.

Attól félek tegnap estére már a júliusi is elfogyott sajna de ezt 1-2 óra múlva kiderítem.
Update:
Van még a júliusiból bőven.

lukacsa82




niagara59

Én inditotam régebben egy kérdést, akkor lehurrogtak. Van két pendi mainerem, de a gyárilag rajta lévő program kész katasztrófa. Mivel a gépen csak mellékesen fut, áram költsége jelentéktelen.
Elvileg 128 kh tud, amikor elindul ez felmegy 200-ra. De állandóan egy nemlétező portra akar csatlakozni,
aztán megy egy darabig és ismét. Míg  leesik 5-6 és azon dolgozik.
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/21LSQAuibLL.jpg
Most, hogy így emelkedik az ár, nem mindegy mennyit termel. Vannak más kütyüm is scrypire, azok rendben működnek.

kidface

Idézetet írta: niagara59 Dátum április 29, 2017, 10:14:00 DÉLELŐTT
Én inditotam régebben egy kérdést, akkor lehurrogtak. Van két pendi mainerem, de a gyárilag rajta lévő program kész katasztrófa. Mivel a gépen csak mellékesen fut, áram költsége jelentéktelen.
Elvileg 128 kh tud, amikor elindul ez felmegy 200-ra. De állandóan egy nemlétező portra akar csatlakozni,
aztán megy egy darabig és ismét. Míg  leesik 5-6 és azon dolgozik.
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/21LSQAuibLL.jpg
Most, hogy így emelkedik az ár, nem mindegy mennyit termel. Vannak más kütyüm is scrypire, azok rendben működnek.
Gyártó oldalán nézd meg adtak e ki firmware frissitest.

niagara59

Gyártó oldalán nézd meg adtak e ki firmware frissitest.
Hát azt nem találom, 25$ vettem és most 115, ilyen se volt még.

niagara59

A következő nagy durranás a Golem lesz. Már megduplázta magát, bár nem sikerült kideríteni milyen algót használ.

Lord11

Egyébként még ez is nagy dolog lett volna, viszont most már, hogy kijött az Antminer L3+, nem igazán versenyképes, ennyi pénzért:
https://www.ehsminer.com/product/asic-scrypt-litecoin-miner-1024-mhs/

De folyamatosan csúszik a kiadása, már bőven elkéstek. (Feltéve ha nem SCAM volt az egész.)

kidface

Idézetet írta: niagara59 Dátum április 29, 2017, 03:40:09 DÉLUTÁN
A következő nagy durranás a Golem lesz. Már megduplázta magát, bár nem sikerült kideríteni milyen algót használ.
Meg Alpha stadiumban van. Ethereum testnet rendszeren fut jelenleg

ZsZolee

Az Antminer L3+ al csak LTC lehet bányászni vagy igaz a hír és bármilyen scrypt algon alapuló pénzt? Nem találok egyértelmű leírást. 

Lord11

Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 30, 2017, 07:08:13 DÉLUTÁN
Az Antminer L3+ al csak LTC lehet bányászni vagy igaz a hír és bármilyen scrypt algon alapuló pénzt? Nem találok egyértelmű leírást.
Bármilyen scrypt alapú coint (Sima scrypt, nem neoScrypt)

ZsZolee

Idézetet írta: Lord11 Dátum május 01, 2017, 12:16:19 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 30, 2017, 07:08:13 DÉLUTÁN
Az Antminer L3+ al csak LTC lehet bányászni vagy igaz a hír és bármilyen scrypt algon alapuló pénzt? Nem találok egyértelmű leírást.
Bármilyen scrypt alapú coint (Sima scrypt, nem neoScrypt)

Köszi! Hol tudom megnézni a sima scrypt és neoScrypt coinokat?


messimage

Amelyik neve alatt csak "Scypt" van az sima Scrypt igen.