Bitcore [BTX] - Bitcore - POW - "Staking" / (Airdrop/hét 2018.aug-ig!)

Indította Uhura, október 02, 2017, 08:54:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

AnCrypto

Idézetet írta: paff62 Dátum február 17, 2018, 08:36:39 DÉLELŐTT
Idézetet írta: willow Dátum február 17, 2018, 05:01:49 DÉLELŐTT
Idézetet írta: AnCrypto Dátum február 17, 2018, 01:10:22 DÉLELŐTT
BTX airdrophoz mennyi BTX kell minimum?
10
Szerintem 1BTX kell hozzá. Nem találom ugyan neten, de nekem az elmúlt hetekben már 1 fölött is megadta.
Akkor csak letöltöm a walletet és annyi? Ráutalom a BTX-et és nóta? A 6% minden héten jóváíródik?
Crypto Currency Miner & Trader.

Turcy086


willow

Amikor én csináltam 10 kellett. Lehet, hogy ez már csak 1. Akit érdekel nézzen jobban utána. ;)

bazsy

Idézetet írta: m16beta Dátum január 16, 2018, 10:36:56 DÉLUTÁN
SPmod 4 el gtx 1060 3g -11,8 mhs /hynix/ -13,6 mhs /samsung/ ,ha valakinek kell írjon rám!


Írtam privátot vagy a linket tedd ki légyszíves

willow

Idézetet írta: bazsy Dátum február 18, 2018, 05:20:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: m16beta Dátum január 16, 2018, 10:36:56 DÉLUTÁN
SPmod 4 el gtx 1060 3g -11,8 mhs /hynix/ -13,6 mhs /samsung/ ,ha valakinek kell írjon rám!


Írtam privátot vagy a linket tedd ki légyszíves


Én ráirtam. Baszott válaszolni. Na erről ennyit. ::)

bazsy

Idézetet írta: willow Dátum február 18, 2018, 05:28:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum február 18, 2018, 05:20:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: m16beta Dátum január 16, 2018, 10:36:56 DÉLUTÁN
SPmod 4 el gtx 1060 3g -11,8 mhs /hynix/ -13,6 mhs /samsung/ ,ha valakinek kell írjon rám!


Írtam privátot vagy a linket tedd ki légyszíves


Én ráirtam. Baszott válaszolni. Na erről ennyit. ::)


Ok akkor tárgytalan esetleg valakinek spmod2 vagy 3 van?



AnCrypto

Idézetet írta: Simi Dátum február 18, 2018, 06:44:24 DÉLUTÁN
SPMod 2: https://drive.google.com/file/d/1Nokcs6lbtgZins0AqAQCVABYGAkP4y50/view?usp=sharing
jelszó: sp2


Most már csak 1 BTX kell.


Akkor ha most veszek egy BTX-et, kiutalom a PC-s walletre és beregisztrálom az airdropra már holnap kapok 0.06 BTX-et? Mert ha ez így megy, nekikezdek bányászni is. Aztán lesz ami lesz.
Crypto Currency Miner & Trader.


AnCrypto

Idézetet írta: bazsy Dátum február 18, 2018, 08:04:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: AnCrypto Dátum február 18, 2018, 08:03:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Simi Dátum február 18, 2018, 06:44:24 DÉLUTÁN
SPMod 2: https://drive.google.com/file/d/1Nokcs6lbtgZins0AqAQCVABYGAkP4y50/view?usp=sharing
jelszó: sp2


Most már csak 1 BTX kell.


Akkor ha most veszek egy BTX-et, kiutalom a PC-s walletre és beregisztrálom az airdropra már holnap kapok 0.06 BTX-et?


Igen


Klassz. Már megy is a pc wallet szinkronizálás, spmod2 miner letöltve, beállítva. Csak a cím kell :) Aztán mehet a teszt. Viszont sgminerből melyik verzió kell AMD-kre?
Crypto Currency Miner & Trader.

AnCrypto

Crypto Currency Miner & Trader.

PeACeY

Az a te wallet addressed.

Az alsó mezőbe pedig: Súgó/debug ablak/konzol , ide beírod, hogy:
signmessage walletcímed AIRDROP és enter.
Amit visszaküld rá a konzol, az kerül az alsó mezőbe.

bazsy

Idézetet írta: PeACeY Dátum február 18, 2018, 10:05:16 DÉLUTÁN
Az a te wallet addressed.

Az alsó mezőbe pedig: Súgó/debug ablak/konzol , ide beírod, hogy:
signmessage walletcímed AIRDROP és enter.
Amit visszaküld rá a konzol, az kerül az alsó mezőbe.


https://www.youtube.com/watch?v=0wENg3VtAU8

Til

Előre láthatólag meddig fog jönni a valóságban az Airdrop?Ki fog tartani Augusztusig?
C:\> del c:\command.com

SF


Til

#476
Idézetet írta: SF Dátum február 19, 2018, 09:35:32 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum február 19, 2018, 09:20:02 DÉLELŐTT
Előre láthatólag meddig fog jönni a valóságban az Airdrop?Ki fog tartani Augusztusig?


Amíg erről a számláról el nem fogy a BTX: https://chainz.cryptoid.info/btx/address.dws?13hwgY4YUvrgnhjLP5ugFafL1cmbRRtr5e.htm
Vajon mi fog történni mikor elfogy a számláról a pénz? Jelen pillanatban azért van az árfolyam ott ahol, mert van egy csomó mozgás az airdropok miatt ,plusz minden befektető számol a fix hozamokkal ,valamint sokan pihentetik a pénzüket BTX-ben épp ezek miatt?Tehát milyen hatással lesz vajon az árfolyamra az airdrop vége?Csökken vagy növekszik?
Szerintetek érdemes kivenni még a airdrop vége elött?
C:\> del c:\command.com

kasima

Szerintem vagyis nagy valoszinuseggel mindenki siet eladni..  de ez 50-50% majd kiderul ha elfogy  ;D

SF

Idézetet írta: Til Dátum február 19, 2018, 09:43:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: SF Dátum február 19, 2018, 09:35:32 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum február 19, 2018, 09:20:02 DÉLELŐTT
Előre láthatólag meddig fog jönni a valóságban az Airdrop?Ki fog tartani Augusztusig?


Amíg erről a számláról el nem fogy a BTX: https://chainz.cryptoid.info/btx/address.dws?13hwgY4YUvrgnhjLP5ugFafL1cmbRRtr5e.htm
Vajon mi fog történni mikor elfogy a számláról a pénz? Jelen pillanatban azért van az árfolyam ott ahol, mert van egy csomó mozgás az airdropok miatt ,plusz minden befektető számol a fix hozamokkal ,valamint sokan pihentetik a pénzüket BTX-ben épp ezek miatt?Tehát milyen hatással lesz vajon az árfolyamra az airdrop vége?Csökken vagy növekszik?
Szerintetek érdemes kivenni még a airdrop vége elött?
Én bent hagyom/megtartom.

Til

#479
Sziasztok!
Valaki utalt mostanában Cryptopia-ról walletbe?20 óra eltelt és még mindig pending?Kell aggódjak vagy tényleg ilyen tetű lassú?Pár hete utaltam, 1 óra és a walletben volt a coin....

Közben utánaolvastam:
We are aware of issues with long processing times on deposits and withdrawals. This doesn't affect withdrawals of ETH, ETN, BTC, LTC or DOGE. We apologise for these and have been working hard on a resolution. As of early next week we expect deposit times to be back within normal ranges, while withdrawals may take longer to restore to normal operation. In the interim, please be aware that processing times on deposits or withdrawals may exceed 30 hours, although in most cases are likely to be less than this. Please don't submit support tickets relating to processing delays as we are unable to expedite these manually - our focus is on quickly resolving the issue for everyone. Thank you for your continued support and understanding The Cryptopia Team.

Tehát a kifizetés , még jó ideig lassú marad, meghaladhatja a 30 órát is és ne is írjunk a supportnak ezzel kapcsolatban, mert ez van és kész dolgoznak rajta! :)
C:\> del c:\command.com