Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

[POOL][Cryptonote] - Electroneum - Magyar

Indította dpeter, december 07, 2017, 01:10:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

Merderion

Idézetet írta: FTi Dátum december 08, 2017, 06:59:35 DÉLELŐTT
Tévedés, csak 1 rendes blokk, de még nem elég öreg  ;)

Jah igen maturity azt látom. ;D A másikkal mi a helyzet? :O
Jakab Gábor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Igen én vagyok a kis képen)

FTi


zmate1000

Jól van akkor nem csak én gondolkozom rajta, hogy mikor lehet kifizetés. :)

AnCrypto

Crypto Currency Miner & Trader.

pube111

Idézetet írta: GepyMiner Dátum december 07, 2017, 11:54:13 DÉLUTÁN
Én is kipróbálnám, 3 gyors kérdés:
- létezik nem paymentID-s exchange vagy normális online wallet?
- ha nem, akkor melyik offline walletet ajánljátok windowsra?
- Hol lehet vele kereskedni, btc/$ -ba váltani? poloniex/bitrexen nem látom, mást meg nem használok/ismerek
A nanopoolon lehet payment id-t megadni a configba.
-xwal YOUR_ETN_ADDRESS.YOUR_PAYMENT_ID.YOUR_WORKER/YOUR_EMAIL
Nem próbáltam, tegnap indult de elég gyorsan növekszik.

dpeter

Sajna mind a kettő talált blokk nullás, ez eléggé bad luck, de minden úgy működik, ahogy kellene.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

ironsnowman

Idézetet írta: dpeter Dátum december 08, 2017, 09:08:24 DÉLELŐTT
Sajna mind a kettő talált blokk nullás, ez eléggé bad luck, de minden úgy működik, ahogy kellene.
Es az mit jelent, hogy nullas?

Franky2Ster

Azt ,hogy arra a pool nem kap egy petákot sem hiába dolgoztak.

ironsnowman

Hat ha a kovi block is nullas akkor en leptem :).

Franky2Ster

Hiába lépsz más poolokon is így van ETN esetében.

xxhpixx

Leléptem..... :( egy szem rigemmel meg az egy szem r390x el nem engedhetem meg ezt a luxust. Bocsánat  :'(

ui: nicehash miatt  másfél hét üresjáratom van igy is

dpeter

Ez egyébként azt jelenti, hogy más pool egy hangyafasznival korábban találta meg a blokkkot és korábban sikerült szétterjeszteni a hálózaton. Ha többen lennénk, akkor egyrészt több lenne a blokk, másrészt egészségesebbek lennének. Róka fogta csuka.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

Motocoder


zmate1000

Ráállítottam tesztből mind a 3 rigemet. 5KH/s + 5KH/s + 8KH/s = 18 KH/s a weboldal medig 8KH/s-t mutat összesen.

Érdekesnek találom.

Ez mitől lehet?

SF

Idézetet írta: zmate1000 Dátum december 08, 2017, 10:19:03 DÉLELŐTT
Ráállítottam tesztből mind a 3 rigemet. 5KH/s + 5KH/s + 8KH/s = 18 KH/s a weboldal medig 8KH/s-t mutat összesen.

Érdekesnek találom.

Ez mitől lehet?


Eleve változó értéket fogsz látni az oldalon. És kell neki jó héhány perc mire kb. annyit ír mint a "valóság",

FTi

Idézetet írta: dpeter Dátum december 08, 2017, 09:48:39 DÉLELŐTT
Ez egyébként azt jelenti, hogy más pool egy hangyafasznival korábban találta meg a blokkkot és korábban sikerült szétterjeszteni a hálózaton. Ha többen lennénk, akkor egyrészt több lenne a blokk, másrészt egészségesebbek lennének. Róka fogta csuka.


Ilyenkor egyébként hogy számol a pool? Az orphaned blokk előtti hashek mennek a levesbe, vagy beleszámítanak az arányokba az első jó blokkig?

dpeter

Idézetet írta: FTi Dátum december 08, 2017, 10:41:03 DÉLELŐTT
Idézetet írta: dpeter Dátum december 08, 2017, 09:48:39 DÉLELŐTT
Ez egyébként azt jelenti, hogy más pool egy hangyafasznival korábban találta meg a blokkkot és korábban sikerült szétterjeszteni a hálózaton. Ha többen lennénk, akkor egyrészt több lenne a blokk, másrészt egészségesebbek lennének. Róka fogta csuka.


Ilyenkor egyébként hogy számol a pool? Az orphaned blokk előtti hashek mennek a levesbe, vagy beleszámítanak az arányokba az első jó blokkig?


utánanézek, de nem hinném, hogy elvész
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

dpeter

Idézetet írta: FTi Dátum december 08, 2017, 10:41:03 DÉLELŐTT
Idézetet írta: dpeter Dátum december 08, 2017, 09:48:39 DÉLELŐTT
Ez egyébként azt jelenti, hogy más pool egy hangyafasznival korábban találta meg a blokkkot és korábban sikerült szétterjeszteni a hálózaton. Ha többen lennénk, akkor egyrészt több lenne a blokk, másrészt egészségesebbek lennének. Róka fogta csuka.


Ilyenkor egyébként hogy számol a pool? Az orphaned blokk előtti hashek mennek a levesbe, vagy beleszámítanak az arányokba az első jó blokkig?


Megnéztem a forrást is, és a logokat is, mindkettőben azt találtam, hogy egyrészt a forrás több helyen ellenőrzi, hogy az adott blokk orphane e, másrészt a logban egyértelműen látni, hogy ellenőrzi a kifizető modul, hogy a blokk kifizethető e, majd azt mondja, hogy nem és pont (miután kifizethető egy blokk egy takarítást szokott csinálni).
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

levo

Sziasztok! Tök amatőr kérdésem lenne... claymore cryptonote miner miért dobhatja az alábbi hibát: dk2an0 failed -4 ?

dpeter

Idézetet írta: levo Dátum december 08, 2017, 10:58:17 DÉLELŐTT
Sziasztok! Tök amatőr kérdésem lenne... claymore cryptonote miner miért dobhatja az alábbi hibát: dk2an0 failed -4 ?


Nincs elég virtuális memóriád szerintem. Ha 16GB-on van próbáld meg feljebb tolni mondjuk 20-ra.
Milyen konfig egyébként?
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu