spekulacio .eth es .crypto domain cimekkel/nevekkel

Indította c30ng1, január 18, 2021, 12:49:24 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

c30ng1

Sziasztok

Gondolom mar sokan eszrevettetek, hogy megjelentek az uj generacios .eth es .crypto domain cimek/nevek.

Mivel meg az elejen vagyunk es rengeteg fejlesztes van folyamatban, viszonylag kevesen ismerik, es igy most olcson hozza lehet jutni olyan domainekhez amik kesobb nagyon sok penzt fognak erni.

Ket ceg foglalkozik ezzel az ens.domains es a unstoppabledomains.com
Egy jo pelda erre a sex.crypto domain amit 230eth.-t adtak el az opensea.io virtualis piacon.

Ha jol ertem azontul, hogy kicserelheted az eth wallet cimedet gyakorlatilag barmire, tobb kriptopenz cimet is hozza tudsz rendelni valamint egyeb extra szolgaltatast is lehetove tesznek mint peldaul decentralizalt weboldalak letrehozasa ahol a feltoltott adatokat csak a cim kulcsanak tulajdonosa tudja modosita, ezek az oldalak jelenleg ugyan nem elerhetoek a hagyomanyos bongeszokbol de ugy gondolom hamarosan ezt is megoldjak.

En mar eleg sok .eth cimet megvettem/regisztraltam es modositottam is az egyik walletem cimet igy ha pl a barataim kuldenek nekem ethert eleg ha beirjak a nevet amit megadtam, ami eleg kenyelmes megoldas.

Latom a blokklancon hogy van par komoly befekteto, az egyiknek 7millio dollar csucsul a cimen es o fizetett kb 80millio forintnak megfelelo ethert a sex.crypto cimert.
Mivel a mass adoptiontol meg messze vagyunk ebbol vagy nagyon jo uzlet lesz vagy nagy pofara eses.

Erdekelne a velemenyetek, hogy ti mit gondoltok errol.
Azt szinten megkoszonom ha valaki elmagyarazza a tobbi funkciot amit a .eth nevek tesznek lehetove.