Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

USB Riser

Indította ZsZolee, január 05, 2017, 09:17:16 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

ZsZolee

Sziasztok! Gondoltam még ilyen topik nincs, ezért nyitok. Van számottevő különbség a 004-006 közötti USB riserek között? Van esetleg valakinek 12-15db eladó USB riserje? :)

andysk

Idézetet írta: ZsZolee Dátum január 05, 2017, 09:17:16 DÉLUTÁN
Sziasztok! Gondoltam még ilyen topik nincs, ezért nyitok. Van számottevő különbség a 004-006 közötti USB riserek között? Van esetleg valakinek 12-15db eladó USB riserje? :)
Szerintem nincs. Ha működik akkor bármelyk jó.

adamszumu

Azért ide írok mert risert szeretnék venni de ezzel egyben az is lenne a kérdés hogy,:
Van-e valaki aki Balassagyarmat és Salgótarján környékén bányászik??

van valakinek eladó risere molexos lenne jó de egyenlőre szinte mindegy csak legyen?

ddani0411

Sziasztok ! Van valakinek tapasztalata a 0.03 as riserekkel?? Tudom jobb lenne a 6 -os .. de benéztem a rendelésnél..  :-\

ZserboTe

Idézetet írta: ddani0411 Dátum április 03, 2017, 08:19:35 DÉLUTÁN
Sziasztok ! Van valakinek tapasztalata a 0.03 as riserekkel?? Tudom jobb lenne a 6 -os .. de benéztem a rendelésnél..  :-\

Nekem 4db kártya megy v003-al és semmi gond nincs velük. Ha három kondi van rajta akkor tökéletes.

ddani0411

Köszönöm a gyors választ! A megérkezéséhez kötöttem a rig vásárlását .már csak USB kábeleket kell vennem , mivel persze hogy 30 cm -esekkel jönnek  ;D

fpeter

Ha fly.planet nevű eladótól rendelted Te is az angol ebay-ről akkor ne rohanj még a kábelekért, mert nekem 60+ cm-es kábelek voltak a csomagokban a zöld színű VER 003 molex tápos riserekhez...
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

hoppus

én aliexpress-ről rendelem és ott direktbe kilehet választani, hogy 30/60 centis kábellel kérem, nem zsákbamacskaként jön. ha ti nem igy rendelitek akkor váltsatok eladót én azt javaslom

Uhura

Idézetet írta: hoppus Dátum április 04, 2017, 09:57:28 DÉLELŐTT
én aliexpress-ről rendelem és ott direktbe kilehet választani, hogy 30/60 centis kábellel kérem, nem zsákbamacskaként jön. ha ti nem igy rendelitek akkor váltsatok eladót én azt javaslom

Az aliexpressen kitől ?

kidface

Én már sajna at vettem az Angol vásárlási szokást :(
Nem bírom kívánni míg ideér kínából  :)
Ha kell valami az azonnal kell és Max 2 napot vagyok hajlandó várni. Inkább fizetek többet :)

Zorg33

Elektromos topikban ki lett vesézve részletesen a riser téma.

Verziók:
002-006: Tök egyformák elektronikai szempontból, mind molex csatival ellátott
006C: 6pines csati és csak 12V kell neki (főleg szervertáphoz)
007: SATA csatis, ez nagyon kerülendő.

Bármelyiket át lehet alakítani csak 12Voltosra, ez főleg szervertápnál érdekes.


Arkenso


kidface

Idézetet írta: Arkenso Dátum április 06, 2017, 08:07:13 DÉLUTÁN
Csiklandozza a fantáziámat ez a kütyü. Mi lenne ha....? :)

http://www.asrock.com/mb/spec/card.hu.asp?Model=BTC%20PRO%20Kit
1. tul draga
2. nem lesz magasabb hash rate
3. "maximális +12V áramerősség a PCIE tápkábel esetében 6A" nincs kulso tap-csatlakozo

Szaz11

007: SATA csatis, ez nagyon kerülendő. Miért? Epp tegnap rendeltem  et.... mondom mien jo hogy már egybol csatlakoztatni tudom satára, és kimarad egy alkatrész. Miért? :)

kidface

Idézetet írta: Szaz11 Dátum április 07, 2017, 11:33:51 DÉLELŐTT
007: SATA csatis, ez nagyon kerülendő. Miért? Epp tegnap rendeltem  et.... mondom mien jo hogy már egybol csatlakoztatni tudom satára, és kimarad egy alkatrész. Miért? :)
A SATA csatik kisebb Ampert birnak el mint a molex vagy a 6pin pcie csatik! Ergo konnyebben melegednek, leegnek!

Mr Brown

Nekem egy olyan kerdesem volna, hogy a riserekrol leszeditek a szivacs szeru anyagot az aljarol vagy maradhat fent? Okozhat e hosszabb tavon problemat? A keretemet ugy epitenem, hogy a riserek volnanak felcsavarozva a merevitokre es jol jonne a szigeteles, de nem tudom mennyire hoallok ezek az anyagok es nehogy veletlenul vezetnek az aramot.

drizzt_do_urden

hat ha csavarozod akkor moert ne maradatna a szivacs? en nem csavaroztam annyi baj van a szivacsal hogy idovel lejon az aljarol a ragasztas nem a legjobb. de igy se szedtem le. nem zavar semmit!

Artthur

Nekem az első rignél a hő hatására beestek az alaplapba, szerencsére nem ventire esett, na azóta én mindig leszedem róla és a kártya alá rakosgatom ( fakeret és a kártya közé )

fpeter

Nálam is felpöndörödött a szivacs széle, de lévén hogy custom fakeretre vannak csavarozva a riserek így le vannak fogatva, le nem eshetnek és inkább legyen ott az a puha réteg a fa és a riser között, jobb az úgy, nem árt a rezgéscsillapítás/csavarodás esetén a rugalmasság...
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 08, 2017, 07:54:19 DÉLUTÁN
Nekem meg pont az a szigetelés az aluminium keret és a panel között:



ez nagyon szep  8)