Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 23 Vendégek van a témában

neoBp

#4660
Sziasztok,
Segítségeteket kérném.
El indítottam próbaképpen két kártyámat csak nagyon lassan bányásznak.
Amikor 2018-ban le állítottam tökéletesen működtek.
Radeon RX 580 4gb csak 8 Mh/s ether
Radeon RX 570 4gb csak 7 Mh/s ether
Phoenixminer és Claymore.
A gyanum az . hogy az új Amd Radeon softvere beállításokkal van gond.
Már be állítottam az AMD Adrenalin-ban Graphics Compute-t.
Lehet még az a gond is , hogy nem tudom állítani az Afterburnerbe a Core Voltage-ot.

Köszönöm szépen a válaszokat !

Gyaloggalopp

Idézetet írta: neoBp Dátum január 19, 2021, 07:01:14 DÉLUTÁN
Sziasztok,
Segítségeteket kérném.
El indítottam próbaképpen két kártyámat csak nagyon lassan bányásznak.
Amikor 2018-ban le állítottam tökéletesen működtek.
Radeon RX 580 4gb csak 8 Mh/s ether
Radeon RX 570 4gb csak 7 Mh/s ether
Phoenixminer és Claymore.
A gyanum az . hogy az új Amd Radeon softvere beállításokkal van gond.
Már be állítottam az AMD Adrenalin-ban Graphics Compute-t.
Lehet még az a gond is , hogy nem tudom állítani az Afterburnerbe a Core Voltage-ot.

Köszönöm szépen a válaszokat !


Szia!
Azzal van a gond, hogy 4 gigás a kártyád.

neoBp

Szia,
Köszi a választ.

A mellékelt videóban a srácnak hogyan sikerült 17 Mh/s bányásznia most 2021 januárjában egy Rx 580 4gb-os kártyával ?

https://www.youtube.com/watch?v=lOZnuVFhrSg

kipota

Sziasztok!

Láttam sokkan kérdezik hogy megéri-e az adott configgal bányászni? Szerintem ez egy nagyon hasznos összefoglaló érdemes elolvasni!
https://www.bitcoinbazis.hu/kriptovaluta-banyaszat-videokartyaval-2021-ben-megeri/

neoBp

Sziasztok,
A windows csak két kártyát lát a négy kártyás rigemből.
Azt a két kártyát bárhova teszem látszik viszont a másik két kártyát bárhova teszem nem látszik.
Hogyan tudom felismertetni a nem látszó kártyákat ?
Köszönöm szépen a válaszokat !

Gyaloggalopp

Idézetet írta: neoBp Dátum január 26, 2021, 07:07:15 DÉLUTÁN
Sziasztok,
A windows csak két kártyát lát a négy kártyás rigemből.
Azt a két kártyát bárhova teszem látszik viszont a másik két kártyát bárhova teszem nem látszik.
Hogyan tudom felismertetni a nem látszó kártyákat ?
Köszönöm szépen a válaszokat !

Szia!
Már leírták :)
"Sola [26|Jan 07:17 PM] Whisper to Sola Sola: ddu
Sola [26|Jan 07:17 PM] Whisper to Sola Sola: driver újra fel
Sola [26|Jan 07:17 PM] Whisper to Sola Sola: illetve nézd át risereket"

sumisanyi


Helló,
Tanácsot szeretnék kérni, hogy ezek között mi a különbség bányászás szempontjából?


ASUS Dual GeForce RTX 3060 Ti OC, DUAL-RTX3060TI-O8G, 8GB
Palit GeForce RTX 3060 Ti Dual OC - 8GB
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3060 TI OC Edition
Zotac Gaming GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge OC


Köszönöm

gergo69696

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy jelenleg egy RX580.-as videókarim van.Ez mellé ha például egy 570.-es vagy egy 470-480.-as videókari kerülne akkor azt hogyan tudja felismerni a rendszer? Fel kell külön rakni a driverjét vagy ez a driver ami jelenleg fennt van azt is felfogja ismerni? Egyáltalán nem vágom ezt. Légyszíves segítsetek.Köszönöm szépen :)

Gyaloggalopp

Idézetet írta: gergo69696 Dátum február 04, 2021, 02:02:05 DÉLELŐTT
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy jelenleg egy RX580.-as videókarim van.Ez mellé ha például egy 570.-es vagy egy 470-480.-as videókari kerülne akkor azt hogyan tudja felismerni a rendszer? Fel kell külön rakni a driverjét vagy ez a driver ami jelenleg fennt van azt is felfogja ismerni? Egyáltalán nem vágom ezt. Légyszíves segítsetek.Köszönöm szépen :)

Szia!
Felismeri

atika92

Sziasztok

Adott egy rig a következő konfiggal

Biostar 250btc
1200w táp
6 db Asus ROG Strix 580 8 gb

Valamiért nem igazán akarnak felmenni a kártyák 25mh/s fölé. 3 hynix 3 Samsung memóriás. ~1200-900 2200-900 körüli beállításokat használok.

Valakinek valaki ötlete, hogy miért lehet ez?

gergo69696

Idézetet írta: Gyaloggalopp Dátum február 04, 2021, 06:04:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: gergo69696 Dátum február 04, 2021, 02:02:05 DÉLELŐTT
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy jelenleg egy RX580.-as videókarim van.Ez mellé ha például egy 570.-es vagy egy 470-480.-as videókari kerülne akkor azt hogyan tudja felismerni a rendszer? Fel kell külön rakni a driverjét vagy ez a driver ami jelenleg fennt van azt is felfogja ismerni? Egyáltalán nem vágom ezt. Légyszíves segítsetek.Köszönöm szépen :)

Szia!
Felismeri

Köszönöm Szépen!

Dara

Sziasztok
ASRock H110 pro btc alaplap nem indul kolink tápegységgel csak a lap és a proci tápja esetleg a molex és sata van rajta és a táp folyamatosan letilt, esetleg tudna valaki segíteni hogy hol keressem a hibát? :-\\

gabor0928

Sziasztok!

Én 2 napja vágtam bele ebbe a bányászás dologba egy RTX 3080-nal. T-Rex minert használok, metamask-kal. A kérdésem az lenne hogy a metamask még mindig 0-át ír, az normális? Miközben a ethermine.org, ha beírom a címem, akkor mutatja hogy hogy állok. De a kifizetési küszöböt még nem értem el, lehet ezért 0 a metamask?

JohnyBlue

plamm plamm pallyt platty

Gminer

Sziasztok!

Gtx1080as kártyám minerstat(Phoenix miner) alatt a következő hibát adja: CUDART error in cudaprprogram.cu:55: áll CUDA-capable device are busy or unavailable
Valakinek esetleg van valami ötlete?

gabor0928

Coinbase accountom 1 hete checking alatt van, de közben Coinbase wallet-ba kikerült a zseton ETH-ban. De az árfolyam ingadozás miatt már kevesebbet ér mint a kikéréskor. Itt át lehet váltani $-ba? hogy legalább megmaradjon amit kikapartam?

JorgeFreeman

Üdvozletem mindenkinek!

Az alábbi dolgokban szeretném kérni a hozzáértők segítségét:
1. A közelgő algoritmus váltás az Ethereum életében milyen mértékben és hogyan befolyásolja a bányászást?
2. Manapság melyik kriptovaluta bányászata javasolt (idő/ráfordított pénz/energia arányában)?
3. Van-e valakinek tapasztalata az alábbi géppel kapcsolatban: innosilicon a10 pro+

Köszönettel,
                   JorgeFreeman.

trektomy

Sziasztok

Tanácsotokra elkezdtem volna rvn bányászni hiveos mindig vacakol igy felturtam egy windows 10 blochcain amd drivert és bnminer elkezdtem volna  a bányászatot, de 4 kártyából csak 1-et lát és sajnos az is meghalodik.
4gb kártyák 550-ből 3 db 560 1 db. Tudnátok egy jó bányász progit mondani rvn-hez illetve egy configot ami működik?
Köszi

gipszklipsz

Idézetet írta: trektomy Dátum április 16, 2021, 09:11:48 DÉLUTÁN
Sziasztok

Tanácsotokra elkezdtem volna rvn bányászni hiveos mindig vacakol igy felturtam egy windows 10 blochcain amd drivert és bnminer elkezdtem volna  a bányászatot, de 4 kártyából csak 1-et lát és sajnos az is meghalodik.
4gb kártyák 550-ből 3 db 560 1 db. Tudnátok egy jó bányász progit mondani rvn-hez illetve egy configot ami működik?
Köszi
Teamredminer https://github.com/todxx/teamredminer/releasesVálaszd a start_kawpow.bat-ot és abban írd át a rvn címedet meg a poolt. Nekem ugyanazokkal a beállításokkal mennek a kártyák, mint ethash alatt. Viszont windows alatt nekem a RX 460 kb 1 mhs-sel kevesebbet megy, mint linux alatt. (4,5-5 mhs vs. 5,5-6mhs)

trektomy

köszi a választ
elindul felismeri a kártyát elkezd kapáni aztánl lefagy a gép.
Milyen linuxal?