A mi poolunk! :) https://monero.hunpool.eu/# 1% fee!!!

Indította pooladmin, január 01, 2017, 03:34:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

szikidani

Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 06, 2017, 01:12:23 DÉLELŐTT
Hát ez az!

Hangoztatta, hogy magyarságból jött át a magyar poolra, közben kiderült hogy csak a kedvezőbb Fee miatt!

Azért jött át, mert kíváncsi volt, hogy mi sül ki belőle, de nyilván ráfizetésért nem fogja csinálni senki sem, ezt ne várd el. És pooladmin nyilván szimplán "jófejségből" csinálta a poolt nem azért, hogy más dolgozzon neki. Bérelsz egy vasat meg felrakod rá amit letöltöttél githubról. Aki tud szöveget olvasni és értelmezni az meg tudja csinálni 0 szaktudással. Nem nagy cucc. ;D

Székely Vegán

Remélem lenyugodott mindenki.
Megkérlek mellőzzétek a személyeskedést, vádaskodást, magyarkodást, stb. a fórumon. Ha nem akkor komment törlés és bannolás lesz.
Mindenki azt bányászik amit akar és ott ahol akar, ezt fogadjuk el.
Nyitva hagyom a topicot, de maradjon témánál a beszélgetés.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

banda

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 07, 2017, 09:34:38 DÉLELŐTT
Remélem lenyugodott mindenki.
Megkérlek mellőzzétek a személyeskedést, vádaskodást, magyarkodást, stb. a fórumon. Ha nem akkor komment törlés és bannolás lesz.
Mindenki azt bányászik amit akar és ott ahol akar, ezt fogadjuk el.
Nyitva hagyom a topicot, de maradjon témánál a beszélgetés.
Köszönöm Vegán, ez nemes gesztus volt!  :-*  :)


Bob

Ha már nyitva lett újra a magyar monero topic, szeretném kifejezni örömöm, hogy éjszaka meg lett a magyar monero pool újabb blokkja. Hurrá!
(innen talán nem törlik a hozzászólásomat, hiszen teljesen a témába vág)


Bob

A kezdőoldalra kikerült a következő szöveg:
"2016.01.07. 17:10 A kovetkezo blokktol, azaz a hetediktol, 1% fee kerul bevezetesre. admin"

De azt hiszem, a dátum el van írva.

DrPascal

#547
Idézetet írta: Bob Dátum január 07, 2017, 08:14:37 DÉLUTÁN
A kezdőoldalra kikerült a következő szöveg:
"2016.01.07. 17:10 A kovetkezo blokktol, azaz a hetediktol, 1% fee kerul bevezetesre. admin"

De azt hiszem, a dátum el van írva.

Azóta -pont egy éve- meggondolhatta magát, mert még mindig 0% :)

Viszont még egy ilyen jó luck, és pénzemnél vagyok! Hajrá!
(1.84-at kaptam a kalkulált 0.85 helyett)

Bob

Nem RBPPS a kifizetési rendszer?
A 66% luck nem azt jelenti, hogy a várható átlagos blokktalálási idő harmadánál lett meg a blokk?
Egy másik poolnál csak pozitív értékek vannak, és a 100% alatti a jó, a 100% feletti a rossz.

bbencee

Na most akkor mégis csak jönnek a pozitív luck-ok?  :-\ Pedig igen megcsappant a bányászok száma. Oké hogy amíg kicsi a pool nagy az ingadozás, de egy hetes időintervallumban gondolkodva mondjuk 150 KHs-nél már ki kellene jöjjön az átlag? 

DrPascal

Idézetet írta: bbencee Dátum január 07, 2017, 09:08:03 DÉLUTÁN
Na most akkor mégis csak jönnek a pozitív luck-ok?  :-\ Pedig igen megcsappant a bányászok száma. Oké hogy amíg kicsi a pool nagy az ingadozás, de egy hetes időintervallumban gondolkodva mondjuk 150 KHs-nél már ki kellene jöjjön az átlag?

Egy hét kevés, talán Zorg írta, hogy 50-100 blokk kell az átlag +/- 20%-os beállásához.
Másrészről meg 150KH/s max. 2 napig volt...

banda

Hosszútávon be kell, hogy álljon a nulla közeli értékre, viszont több ember tulajdonképpen felgyorsítja a folyamatot, így nem annyira észrevehető az ingadozás.
De eddig tényleg nem rossz az arány az utolsó körben én is a dupláját kaptam, mint amit a kalkulátor kiszámolt. Persze közben valamennyit változik a difficulty, de az elhanyagolható- szerintem.
Pl. ZEC-nél soha meg sem közelítettem a kalkulált értéket.

Bob

Idézetet írta: bbencee Dátum január 07, 2017, 09:08:03 DÉLUTÁN
Na most akkor mégis csak jönnek a pozitív luck-ok?  :-\ Pedig igen megcsappant a bányászok száma. Oké hogy amíg kicsi a pool nagy az ingadozás, de egy hetes időintervallumban gondolkodva mondjuk 150 KHs-nél már ki kellene jöjjön az átlag?
Végeztem egy kis számolást. 150KH/s pool hash rate és 50MH/s network hash rate esetén
egy hét alatt lesz 55% esély rá, hogy átlag +-20% jön ki.
két hét alatt lesz 72% esély rá, hogy átlag +-20% jön ki.
három hét alatt lesz 82% esély rá, hogy átlag +-20% jön ki.



headway

Idézetet írta: DrPascal Dátum január 07, 2017, 08:22:07 DÉLUTÁN
Viszont még egy ilyen jó luck, és pénzemnél vagyok! Hajrá!
(1.84-at kaptam a kalkulált 0.85 helyett)

Beesett :)

DrPascal

Idézetet írta: headway Dátum január 08, 2017, 05:33:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum január 07, 2017, 08:22:07 DÉLUTÁN
Viszont még egy ilyen jó luck, és pénzemnél vagyok! Hajrá!
(1.84-at kaptam a kalkulált 0.85 helyett)

Beesett :)

WOW!
Jobb, mint gondoltam! Több mint 2 XMR jött be a kalkulátor szerinti 0,83 helyett!
A pool átlagom 0,95 XMR/map lett!

Egyszer lent, egyszer fent!

banda

Idézetet írta: DrPascal Dátum január 08, 2017, 05:42:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: headway Dátum január 08, 2017, 05:33:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum január 07, 2017, 08:22:07 DÉLUTÁN
Viszont még egy ilyen jó luck, és pénzemnél vagyok! Hajrá!
(1.84-at kaptam a kalkulált 0.85 helyett)

Beesett :)

WOW!
Jobb, mint gondoltam! Több mint 2 XMR jött be a kalkulátor szerinti 0,83 helyett!
A pool átlagom 0,95 XMR/map lett!

Egyszer lent, egyszer fent!
Dettó. :) Nálam tegnap hét órán keresztül nem volt áram + szarakodtam is a géppel, így is majdnem kétszer annyi, mint a kalkulátor által számított összeg.

Bob

Idézetet írta: headway Dátum január 08, 2017, 05:33:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum január 07, 2017, 08:22:07 DÉLUTÁN
Viszont még egy ilyen jó luck, és pénzemnél vagyok! Hajrá!
(1.84-at kaptam a kalkulált 0.85 helyett)

Beesett :)
Biztos korábban már 2-3 blokkra elegendő share gyűlt össze, és így most gyors sorjában adja a blokkokat.

headway

Remélem ezt most csak viccnek szántad ;) Vagy csak én nem is értem ezt az elméletet.

bbencee

Ne gyártsunk összeesküvés elméleteket, van elég a neten. Bob, ez neked szólt.

Bob

Igen. Az előző hozzászólásomat viccnek szántam. Remélem drizzt_do_urden is viccnek szánta, amikor az alábbi linken elérhető hozzászólásánál oda írta, hogy "na így valahogy!"

http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=142.msg4100#msg4100