Befektetés Bitcoinba 4.08% hozam!

Indította kasima, szeptember 27, 2017, 06:59:27 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

kasima

Sziasztok!

Reg:
https://www.freebitco.in

Ingyen btc pörgetés óránként +2 lotto ticket.

Szerencsejáték Dice nevű jól ismert játékkal. Payoutot át kell állítani 3 ra de legalább 2 nél többre különben ugyan azt nyeritek vissza amennyit felraktatok.

Lottósorsolás tickettel.

A legutolsó ami sztem a leglényegesebb az egészben 30 ezer satosi  után 4.08% kamatra le lehet kötni!
Befizetni is tudsz szval úgy is tudsz befektetni ha befizetsz btcbe.

Van rajta váltó át tudod váltani BCC be.

A profil alatt tudsz BTC címet állítani.

Minden vasárnap INGYEN utal 30ezer satosi után! <--- ez változott 3000 sat lett a fee.... :/

Regisztráció:


A link reffes mindenki maga dönti el h bent hagyja és támogat engem ezzel vagy kiveszi igaz károtok nem lesz belőle..
Nem célom senkit se csapdába se mínuszba csalni  önálló döntést innentől ti hozzátok hogy kipróbáljátok vagy sem! :)
Remélem nem hagytam ki semmit.

UP

Minden héten megy visszaosztás 500 Satoshi / összref de csak az fogja megkapni aki Aktív volt azon hét / minden napján, mivel aktivitás szerint osztja szét.


kasima

Ma jó napom volt azt hiszem :D
Ilyen ez a szerencse  ;D ;D  ::)
Bárcsak ilyen lenne minden nap :D

Newtnt

LoL, gratulálok. Nekem eddig a legnagyobb az a 2. legkisebb volt :(
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

kasima

Idézetet írta: Newtnt Dátum szeptember 30, 2017, 11:29:16 DÉLUTÁN
LoL, gratulálok. Nekem eddig a legnagyobb az a 2. legkisebb volt :(

Nem kell feladni :D nekem is kicsiket dobál óránként de néha szerencséje van az embernek :D
Meg én folyamat pörgetek is elég sokat használom.

Franky2Ster

Nem rossz el lehet vele szórakozni.  :)
Meg az jó benne ,hogy óránként ingyen tudsz pörgetni. Hátha szerencsés leszek!  ;)

kasima

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum október 04, 2017, 05:11:49 DÉLUTÁN
Nem rossz el lehet vele szórakozni.  :)
Meg az jó benne ,hogy óránként ingyen tudsz pörgetni. Hátha szerencsés leszek!  ;)

Igen igen! :)

Amúgy van egy olyan menü pont legfelül hogy REWARDS ott lehet bónuszokra  is váltani  a reward pontokat amiket kapsz akkor ha óránként ROLL vagyis pörgetsz meg ha játszatsz, (PL: 100% bónusz minden pörgetésnél duplát kapsz de van 1000% os bónusz is én most erre gyúrok :D )  Meg különféle kütyük is vannak Iphone stb :D

kasima

Idézetet írta: tamagucsi Dátum október 04, 2017, 06:57:09 DÉLUTÁN
https://freebitco.in/?r=3387475

Ha bárki több mint napi 12 alkalommal tudja megnézni ( telefonos app is van neki ) akkor :
1. "rewards" utánna "reward point bonus"
2. minimum 12 rp ( reward point )
3. a ( 24 órában ) 13. lekattintás után rp haszon van.
Pl: 1200 rp a kattonként +100rp ( 102 rp/ óra ) 14 katt a 24 óra alatt = 1428 rp
     kovetkezö nap 1200rp megint + ticket bonusz vagy egyébb más bónusz.

egy ötlet csak amit teszteltem és jól müködik.

Ember most kiraktad azt amit én promózok?!  Gratulálok ! :D Ügyesen olvasol.


tamagucsi

Ha valakit érdekel : ma 2x es revard pont van, kb 2-3 napja lehet cpu bányászatot csinálni az oldalon. "Use your browser to passively mine and earn bitcoins! Click here to read more." kiírásra kattintva megnyit egy új ablakot. Kasima bizonyára bővebben le fogja írni.

kasima

#9
Idézetet írta: tamagucsi Dátum október 08, 2017, 08:29:57 DÉLELŐTT
Ha valakit érdekel : ma 2x es revard pont van, kb 2-3 napja lehet cpu bányászatot csinálni az oldalon. "Use your browser to passively mine and earn bitcoins! Click here to read more." kiírásra kattintva megnyit egy új ablakot. Kasima bizonyára bővebben le fogja írni.

Elég sokszor van 2x es reward van mikor 5x  Twitteren gyakran posztolják mik az események de aki napi szinten használja az úgyis látja.
A bányászatot pedig nem mindenkinek hozza fel vannak dolgok az oldalon amik random jönnek elő.
Attól függ ki milyen sűrűn használja. Minél többet vagy fenn meg játszol annál több minden jön elő és annál több a bónusz program is, eddig ezt vettem észre.


kasima

#10
Itt tudjátok követni őket twitteren nehogy lemaradjatok valami jó kis Bónuszról :)
https://twitter.com/freebitco

Szerencsés pörgetést! :)

Ja új hír hogy ők is várják vagyis reménykednek a BTC GOLD-ban.
Bár erről a hírek eléggé nem rózsásak sokak szerint scam átverés lesz a BTC GOLD...


kasima


tamagucsi

Hello. Ha valaki csak a heti lottón szeretne résztvenni ( ingyen klikk nélkül ) és van 1-2 millió satosija a napi kamatból tud venni 100- 200 lottószelvényt naponta.

Degerg

Idézetet írta: kasima Dátum október 10, 2017, 01:37:30 DÉLELŐTT
Idézetet írta: tamagucsi Dátum október 08, 2017, 08:29:57 DÉLELŐTT
Ha valakit érdekel : ma 2x es revard pont van, kb 2-3 napja lehet cpu bányászatot csinálni az oldalon. "Use your browser to passively mine and earn bitcoins! Click here to read more." kiírásra kattintva megnyit egy új ablakot. Kasima bizonyára bővebben le fogja írni.

Elég sokszor van 2x es reward van mikor 5x  Twitteren gyakran posztolják mik az események de aki napi szinten használja az úgyis látja.
A bányászatot pedig nem mindenkinek hozza fel vannak dolgok az oldalon amik random jönnek elő.
Attól függ ki milyen sűrűn használja. Minél többet vagy fenn meg játszol annál több minden jön elő és annál több a bónusz program is, eddig ezt vettem észre.


Hali én regeltem alád, elég sűrűn pörgetek, bár nem tudtam róla hogy alád regelek, ezért picit rossz szájízem van, nem azért mert kapsz jutalékot tőlem, hanem mert nem tudtam róla. Nem osztanál vissza valamennyit vigaszul?  :)

kasima

#14
Idézetet írta: Degerg Dátum október 22, 2017, 06:34:23 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kasima Dátum október 10, 2017, 01:37:30 DÉLELŐTT
Idézetet írta: tamagucsi Dátum október 08, 2017, 08:29:57 DÉLELŐTT
Ha valakit érdekel : ma 2x es revard pont van, kb 2-3 napja lehet cpu bányászatot csinálni az oldalon. "Use your browser to passively mine and earn bitcoins! Click here to read more." kiírásra kattintva megnyit egy új ablakot. Kasima bizonyára bővebben le fogja írni.

Elég sokszor van 2x es reward van mikor 5x  Twitteren gyakran posztolják mik az események de aki napi szinten használja az úgyis látja.
A bányászatot pedig nem mindenkinek hozza fel vannak dolgok az oldalon amik random jönnek elő.
Attól függ ki milyen sűrűn használja. Minél többet vagy fenn meg játszol annál több minden jön elő és annál több a bónusz program is, eddig ezt vettem észre.


Hali én regeltem alád, elég sűrűn pörgetek, bár nem tudtam róla hogy alád regelek, ezért picit rossz szájízem van, nem azért mert kapsz jutalékot tőlem, hanem mert nem tudtam róla. Nem osztanál vissza valamennyit vigaszul?  :)

Nem tőled veszik el a jutalékot! :) Te pörgetésnél ugyan annyit kapsz mint én! :)
Én a reffes pörgetésből nem fogok meggazdagodni nyugi  :D 
Ráadásul ha csak simán az oldalra lépsz akkor is generál alád valakit, mer ez egy ilyen rendszer.

Felhívnám mindenki figyelmét a jutalékot nem tőletek veszik el a pörgetésért mindenki ugyan annyit kap.
Én sokat is játszok szval azért én veszek ki belőle bőven néha bebukok pár 10ezret (satosiba) de hát kit érdekel ingyen volt :D

Degerg

Mivel nem adtál normál választ, hogy visszaosztassz e vagy sem, gondoltam ezért simán belefér a promó, meg amúgy is, te is minden hozzaszólásodban szép nagy piros betűkkel írod a linket, amire ha rámennek, alád regelenk, amit nem mindenki tud aki nem olvassa az elejétől, márpedig erre egyre nagyob az esély, szerintem meg ez a nem szép dolog..
Utaltál már ki, ha igen hova?

willow


Idézetet írta: kasima Dátum október 29, 2017, 05:31:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Degerg Dátum október 29, 2017, 04:44:27 DÉLUTÁN
Mivel nem adtál normál választ, hogy visszaosztassz e vagy sem, gondoltam ezért simán belefér a promó, meg amúgy is, te is minden hozzaszólásodban szép nagy piros betűkkel írod a linket, amire ha rámennek, alád regelenk, amit nem mindenki tud aki nem olvassa az elejétől, márpedig erre egyre nagyob az esély, szerintem meg ez a nem szép dolog..
Utaltál már ki, ha igen hova?

Leírtam okos tojás, hogy azt nem tőled veszik el és különben is mit osszak vissza azt a 10 satosit barátom? :D  és nem írom oda minden beírásom alá hanem az egy autómatikus link! Olvass és tanulj! Ebből nem gazdagszol meg se te se én! Nekem befektetésnek van az oldal meg néha pörgetek... Szval be is fejezheted ezt a hangnemet!

Igen utaltam ki amit regisztrációkor meg adsz bitcoinszámlát arra fogja minden vasárnap kiutalni ha eléri a 35ezer satosit! Ha ki kapcsolod az automata kiutalást akkor pedig jön rá a % naponta.. de le van írva minden amúgy  elején :)


Ne húzd fel magad. Csak poénkodott. ;D

tamagucsi

Sziasztok. Ja most jutott eszembe de azt hiszem írják is valahol. 30K satoshit SEMMI KÉP NE UTALTASS KI XAPO SZÁMLÁRA ( beérkezésnek is van tranzakciós dijja ).

kasima

Idézetet írta: tamagucsi Dátum október 29, 2017, 05:50:26 DÉLUTÁN
Sziasztok. Ja most jutott eszembe de azt hiszem írják is valahol. 30K satoshit SEMMI KÉP NE UTALTASS KI XAPO SZÁMLÁRA ( beérkezésnek is van tranzakciós dijja ).

Xapo amúgy is egy fos lehúzó banda... nincs jó tapasztalatom velük...

kasima

A sok szar után egy kis jobb érzet  :P Mai napra lehetek néha szerencsés újra én is :D  ::)