Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Nxt

Indította willow, december 23, 2017, 05:53:50 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

willow

Mivel a kereső nem talált a nxt-re semmit, ezért bátorkodtam új témát inditani. Nagyon nem tudok a next-ről semmit. Amiért irok, annak az az oka, hogy találtam egy hirdetést valahol a neten, már nem tom hol, hogy akinek nxt coinja van walletben, vagy a Bittrex-en, és azt tartja december 28-ig, az kap ignis tokent 1/0.5 arányban. Tehát még nem késő, bár a nxt ára nagyon gyorsan emelkedik. Hajrá bányászok. ;)

LsL

nem tudom megeri e mar venni ezen a pillanatnyi aron... mert az 100% hoyg utana ugy beszakad az ara amint mindenki megkapta az ignis-t, hoyg csak ugy fustolni fog...
ez az en velemenyem, lebeszelni persze senkit nem akarok rola, ha lenne egy korrekcio valoszinu en is vennek... de most , pill: 13400 satr-ert en kihagyom...

willow

Idézetet írta: LsL Dátum december 23, 2017, 06:07:33 DÉLUTÁN
nem tudom megeri e mar venni ezen a pillanatnyi aron... mert az 100% hoyg utana ugy beszakad az ara amint mindenki megkapta az ignis-t, hoyg csak ugy fustolni fog...
ez az en velemenyem, lebeszelni persze senkit nem akarok rola, ha lenne egy korrekcio valoszinu en is vennek... de most , pill: 13400 satr-ert en kihagyom...


27-én zárják a piacot. Tehát remélhetőleg addig pumpálják föl az árat. Ha megkétszereződik az ára, akkor előtte eladom, és le....om az ignist. Ha nem érdemes eladni, akkor meg úgyis mindegy.
De ez csak az én véleményem. Mindenki saját felelősségére használja fel az itt leirtakat. :)

LsL

igy inkabb latok benne fantaziat... de ugy egylore csak talalgatunk mi lesz..:) jovore mar biztosan tudjuk a valaszt :)

willow

Idézetet írta: LsL Dátum december 23, 2017, 06:25:32 DÉLUTÁN
igy inkabb latok benne fantaziat... de ugy egylore csak talalgatunk mi lesz.. :) jovore mar biztosan tudjuk a valaszt :)
Ha duplázódik, akkor csak felét adom el. Igy pénzemnél vagyok, és kapok ignist is. Hát nem szép ez a krypto őrület? ;D

keny777

A Nexttel már kb 5x-nék tartok. 23 napja vettem 2030 satoshin. A célár 17-19000 staoshi között várható.


I ❤️ BTC

willow

Rosszkor jött ez a korrekció. Ebből már nem lesz duplázás. B...a meg. :'(

vrm42

Közben az ignis nőtt kb 50%-ot. Még van 2 nap az airdrop-ig. Ha tehetném, én is most nyomnám le az nxt-t, hogy a snapshotra jól betárazhassak belőle.

bazsy

Idézetet írta: vrm42 Dátum december 26, 2017, 11:54:36 DÉLELŐTT
Közben az ignis nőtt kb 50%-ot. Még van 2 nap az airdrop-ig. Ha tehetném, én is most nyomnám le az nxt-t, hogy a snapshotra jól betárazhassak belőle.


Airdrop csak jan-1-jén lesz,28-án pedig blokklánc snapshot

willow

Idézetet írta: bazsy Dátum december 26, 2017, 11:56:07 DÉLELŐTT
Idézetet írta: vrm42 Dátum december 26, 2017, 11:54:36 DÉLELŐTT
Közben az ignis nőtt kb 50%-ot. Még van 2 nap az airdrop-ig. Ha tehetném, én is most nyomnám le az nxt-t, hogy a snapshotra jól betárazhassak belőle.


Airdrop csak jan-1-jén lesz,28-án pedig blokklánc snapshot
Végül is mindegy, mert a 27.-e utáni nxt vásárlások már nem számitanak bele az airdropba.

vrm42

el kéne adni most az összeset, hátha még lejjebb nyomják, aztán visszavenni... 7199-en vettem, 30% pluszban vagyok.
csak kérdés, hogy megy-e lejjebb :)

willow

Idézetet írta: vrm42 Dátum december 26, 2017, 01:47:08 DÉLUTÁN
el kéne adni most az összeset, hátha még lejjebb nyomják, aztán visszavenni... 7199-en vettem, 30% pluszban vagyok.
csak kérdés, hogy megy-e lejjebb :)


fel, vagy le?   Le , vagy fel? Ez itt a kérdés! ;D

vrm42

Idézetet írta: willow Dátum december 26, 2017, 02:45:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vrm42 Dátum december 26, 2017, 01:47:08 DÉLUTÁN
el kéne adni most az összeset, hátha még lejjebb nyomják, aztán visszavenni... 7199-en vettem, 30% pluszban vagyok.
csak kérdés, hogy megy-e lejjebb :)


fel, vagy le?   Le , vagy fel? Ez itt a kérdés! ;D

az idő megadta a választ. eladtam, visszavettem, +20% coin. mára elég is ennyi izgalom :)

willow

Ez most mit jelent? Az ignis mellé ardor is jár?




The IGNIS Token Sale and Airdrop are now over. The Ardor Genesis Snapshot was taken at block height 1636363 on the Nxt blockchain. The Ardor Blockchain Platform is expected to launch as planned, on January 1st 2018, 00:00:00 UTC.
All NXT holders and ICO participants will find their ARDOR and IGNIS tokens on the Ardor blockchain, accessible using the same account number and password as for the Nxt blockchain.
Note that trading of ARDR, Bitswift and Janus assets is no longer possible on the Nxt blockchain, as these tokens are now transitioned to the Ardor blockchain.

willow

Jelen pillanatban 20 $-on az IGNIS.

bazsy

Remélem volt már snapshot mert én kiszedtem az NXT-t bittrexről!
Aki vett NXT-t és kap Ignist és így marad az ár vagy feljebb megy az elég szép profitot kap!

willow

Idézetet írta: bazsy Dátum december 29, 2017, 02:13:01 DÉLUTÁN
Remélem volt már snapshot mert én kiszedtem az NXT-t bittrexről!
Aki vett NXT-t és kap Ignist és így marad az ár vagy feljebb megy az elég szép profitot kap!
Hát a nxt megszopatott. Remélem az ignis kompenzál.

willow

És mi van az ardorral? Valami infó arról, amit bemásoltam?

bazsy

Vajon lesz ma Ignis vagy várunk még egy hetet rá?

willow

Idézetet írta: bazsy Dátum január 01, 2018, 10:09:15 DÉLELŐTT
Vajon lesz ma Ignis vagy várunk még egy hetet rá?


Szerintem nem fogják elkapkodni a jóváirást.