Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 13 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

bacsoka

Idézetet írta: raffiakötö Dátum január 04, 2017, 11:03:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bacsoka Dátum január 04, 2017, 08:53:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: atideath Dátum január 04, 2017, 08:49:35 DÉLELŐTT
Én pont ma fizettem UQUID-dal. Csináltam egy virtuális kártyát kb 2 perc alatt készen volt és tudtam is fizetni vele egy pillanat alatt. Még Plastic kártyát nem rendeltem de szerintem azt is fogok.
Szerinted Uquidnál a virtuális kártya ugyanazt az egyenleget használja mint a plastic? Az internetes vásárlás biztonságára gondolok, hogy csak annyi lóvé legyen a virtuálison, amennyiért vásárolok. A plastic meg a zsebemben tele lóvéval! :)

Nem ugyanazt az egynleget használja, mert a virtuális kártyának van egy száma, van az uquid balance egyenleged, és a kártyának külön. Kollegám virtuált csinált, és azzal vásárol neten. Annyi pénz van a virtuális/plastic kártyán amennyit ráteszel.
Köszi! Én is erre gondoltam, hogy csinálok egy VR kártyát azzal intézni a netes vásárlásokat és a debit kártyán meg marad a többi cash.

andysk

Ha valaki BTCt akar venni direktbe akkor coinbase vagy kraken. Az utobbi picit tan olcsobb bar tegnap az tortent hogy 2 1mas utan kovetkezo €-s utalasnal a masodikat nem konfirmalta a g..i hanem holdba tette. De semmi emailt nem kuldott vagy ilyesmi. Pont amikor az arfolyam szokdos felfele percrol-percre. Magyarul atqrtak. 10 ezer € ott pihen a szamlajukon, forgatjak es nem irjak jova. A valasz megjott hogy tevedes majd holnap jovairjak. A bukta kb. 500€ egy ki......t nap alatt....

sebajtóbiás

Idézetet írta: andysk Dátum január 05, 2017, 02:11:17 DÉLELŐTT
Ha valaki BTCt akar venni direktbe akkor coinbase vagy kraken. Az utobbi picit tan olcsobb bar tegnap az tortent hogy 2 1mas utan kovetkezo €-s utalasnal a masodikat nem konfirmalta a g..i hanem holdba tette. De semmi emailt nem kuldott vagy ilyesmi. Pont amikor az arfolyam szokdos felfele percrol-percre. Magyarul atqrtak. 10 ezer € ott pihen a szamlajukon, forgatjak es nem irjak jova. A valasz megjott hogy tevedes majd holnap jovairjak. A bukta kb. 500€ egy ki......t nap alatt....
Nem az volt, h 2 egyforma összeget utaltál egymás után?
"If you recently made multiple deposits in the same amount, one or more of the deposits may have been put on hold to make sure they aren't part of a duplicate deposit - a single deposit that's been sent to your account multiple times due to a technical issue. The best way to avoid this situation is to send different amounts whenever you send multiple deposits within 72 hours."

sebajtóbiás

Mennyi a normál átfutási ideje ha SEPA-val küldök eurót krakenre? Mintha azt olvastam volna, hogy 1 nap alatt át kellene menjen. Én tegnap utaltam, de még nem jelent meg a krakenen...

drizzt_do_urden

en meg csak kivettem penzt a krakenrol de altalaba 2-3 nap alatt jott at! egyszer volt amikor 1 nap alatt utalta at.

sebajtóbiás

Oké, kösz, akkor még várok... pedig reméltem 1 nap alatt meglesz. F@kking csiga bankok. Mennyivel gyorsabb is a BTC transzfer, legszivesebben már csak bitciont használnék!


ZserboTe

Valaki esetleg tudja, hogy suprnova-án belehet állítani poloniexre direktbe a fizetést vagy csak mymonero és társai címekre?

Danika

Főleg az UQUID kártya érdekelne, nekem az a szimpatikus. Ha küldök rá "X"BTC-t akkor az továbra is fog mozogni a bitcoin árával, vagy esetleg ha áttküldöm automatikusan euróra váltja és akkor az már fix összeg ami nem fog nőni vagy csökkenni?

DrPascal

Idézetet írta: Danika Dátum január 05, 2017, 02:39:35 DÉLUTÁN
Főleg az UQUID kártya érdekelne, nekem az a szimpatikus. Ha küldök rá "X"BTC-t akkor az továbra is fog mozogni a bitcoin árával, vagy esetleg ha áttküldöm automatikusan euróra váltja és akkor az már fix összeg ami nem fog nőni vagy csökkenni?

Tulajdonképpen megveszik tőled a BTC-t, és az árát írják jóvá a számládon euróban vagy dollárban, ahogy választod.

raffiakötö

Idézetet írta: ZserboTe Dátum január 05, 2017, 01:59:57 DÉLUTÁN
Valaki esetleg tudja, hogy suprnova-án belehet állítani poloniexre direktbe a fizetést vagy csak mymonero és társai címekre?

supernova nem enged poloniex addressbe kiutalni.

Danika

Volna még két kérdésem. UQUID-re Polonoiex-ről nem lehet utalni vagy csak én vagyok hozzá buta? Eddig coinbase-re utaltam ki a bitcoint, mert gondoltam paypal-ra majd áttrakom. De most már más a tervem. A kérdés az, ha létre hozok egy kártyát vagy virtuális kártyát akkor banktransfer-al át tudom utalni coinbase-ről a pénzt?

raffiakötö

Idézetet írta: Danika Dátum január 05, 2017, 07:39:35 DÉLUTÁN
Volna még két kérdésem. UQUID-re Polonoiex-ről nem lehet utalni vagy csak én vagyok hozzá buta? Eddig coinbase-re utaltam ki a bitcoint, mert gondoltam paypal-ra majd áttrakom. De most már más a tervem. A kérdés az, ha létre hozok egy kártyát vagy virtuális kártyát akkor banktransfer-al át tudom utalni coinbase-ről a pénzt?

De lehet, az uquid oldalon kell a deposit-nál megadnod mit szeretnél rátenni az uquid balance-ra.

Danika

Idézetet írta: raffiakötö Dátum január 05, 2017, 07:55:12 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Danika Dátum január 05, 2017, 07:39:35 DÉLUTÁN
Volna még két kérdésem. UQUID-re Polonoiex-ről nem lehet utalni vagy csak én vagyok hozzá buta? Eddig coinbase-re utaltam ki a bitcoint, mert gondoltam paypal-ra majd áttrakom. De most már más a tervem. A kérdés az, ha létre hozok egy kártyát vagy virtuális kártyát akkor banktransfer-al át tudom utalni coinbase-ről a pénzt?

De lehet, az uquid oldalon kell a deposit-nál megadnod mit szeretnél rátenni az uquid balance-ra.

Úgy néz ki sikerül. Köszönöm

phpman

Sziasztok!

Amikor uquid accountot csináltok akkor gondolom valós adatokat kell megadni?
Csak azért kérdezem mert én is szeretnék csinálni 1et csak akkor így nem anonim a dolog?
Vagy nem számít és lehet nyugodtan megadni a személyes adatokat.
Köszönöm.

andysk

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 05, 2017, 11:05:14 DÉLELŐTT
Mennyi a normál átfutási ideje ha SEPA-val küldök eurót krakenre? Mintha azt olvastam volna, hogy 1 nap alatt át kellene menjen. Én tegnap utaltam, de még nem jelent meg a krakenen...
Kb 1 nap. A SEPA max 3 lehet de altalaban 1-2

sebajtóbiás

Idézetet írta: andysk Dátum január 08, 2017, 09:38:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 05, 2017, 11:05:14 DÉLELŐTT
Mennyi a normál átfutási ideje ha SEPA-val küldök eurót krakenre? Mintha azt olvastam volna, hogy 1 nap alatt át kellene menjen. Én tegnap utaltam, de még nem jelent meg a krakenen...
Kb 1 nap. A SEPA max 3 lehet de altalaban 1-2
Igen, végül másnapra átért.

Danika

Idézetet írta: phpman Dátum január 08, 2017, 09:20:15 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Amikor uquid accountot csináltok akkor gondolom valós adatokat kell megadni?
Csak azért kérdezem mert én is szeretnék csinálni 1et csak akkor így nem anonim a dolog?
Vagy nem számít és lehet nyugodtan megadni a személyes adatokat.
Köszönöm.

Mivel kéri a nevet és a címet így nem anonim. Én kitalált nevet sem adnék meg. Rendesen kitöltöttem valós adatokat megadva. Szerintem nem kell tőle félni

qwe92

Sziasztok én is elkezdeném végre :)
Csak nem sikerül az uquid plastic card-od meg igényelni valamiért nem enged tovább a cím megadásánál.
Már rátöltöttem 15 eurót de szerintem ez a Address 1 Address 2 Address 3 mas kitöltendő rész nem jó nekem aki már kitöltötte és jó az tudna segíteni ? Köszi :) (már 2 órám van benne de nem jövök rá)

phpman

Idézetet írta: Danika Dátum január 09, 2017, 11:00:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: phpman Dátum január 08, 2017, 09:20:15 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Amikor uquid accountot csináltok akkor gondolom valós adatokat kell megadni?
Csak azért kérdezem mert én is szeretnék csinálni 1et csak akkor így nem anonim a dolog?
Vagy nem számít és lehet nyugodtan megadni a személyes adatokat.
Köszönöm.

Mivel kéri a nevet és a címet így nem anonim. Én kitalált nevet sem adnék meg. Rendesen kitöltöttem valós adatokat megadva. Szerintem nem kell tőle félni

Én is erre gondoltam hogy valós adatokat írok.
Köszönöm a megerősítést.