Bitcore [BTX] - Bitcore - POW - "Staking" / (Airdrop/hét 2018.aug-ig!)

Indította Uhura, október 02, 2017, 08:54:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

Uhura

Idézetet írta: willow Dátum október 14, 2017, 12:29:26 DÉLUTÁN
Ez mind szép és jó uhu, csak éppen nem lehet sehol regisztrálni. :'(


A BTc/BTX calim -et már nekem sem sikerült megcsinálni de az air drophoz nem kell smemi csak lokál wallet meg 10 BTX --- a többi megy magától.

bazsy

Idézetet írta: Uhura Dátum október 14, 2017, 12:31:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum október 14, 2017, 12:29:26 DÉLUTÁN
Ez mind szép és jó uhu, csak éppen nem lehet sehol regisztrálni. :'(


A BTc/BTX calim -et már nekem sem sikerült megcsinálni de az air drophoz nem kell smemi csak lokál wallet meg 10 BTX --- a többi megy magától.


BTX claim azért nem működik sokunknak mert a btx blockchain az áprilisi tükör tehát akkor a legtöbb embernek nem volt btc a számláján

willow


Idézetet írta: Uhura Dátum október 14, 2017, 12:31:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum október 14, 2017, 12:29:26 DÉLUTÁN
Ez mind szép és jó uhu, csak éppen nem lehet sehol regisztrálni. :'(


A BTc/BTX calim -et már nekem sem sikerült megcsinálni de az air drophoz nem kell smemi csak lokál wallet meg 10 BTX --- a többi megy magától.


Ez igaz, csak az a baj, ha nem regisztrálsz, lehet, hogy novembertől nem kapsz kamatot. De hol lehet regisztrálni a claimon kívül? Fogalmam sincs.

Uhura

Idézetet írta: bazsy Dátum október 14, 2017, 12:33:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum október 14, 2017, 12:31:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum október 14, 2017, 12:29:26 DÉLUTÁN
Ez mind szép és jó uhu, csak éppen nem lehet sehol regisztrálni. :'(


A BTc/BTX calim -et már nekem sem sikerült megcsinálni de az air drophoz nem kell smemi csak lokál wallet meg 10 BTX --- a többi megy magától.


BTX claim azért nem működik sokunknak mert a btx blockchain az áprilisi tükör tehát akkor a legtöbb embernek nem volt btc a számláján


De mikori mert nekem megnéztem az első tranzakció amikor volt btc a számlán 04.24-e , :(

bazsy

Idézetet írta: Uhura Dátum október 14, 2017, 01:00:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum október 14, 2017, 12:33:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum október 14, 2017, 12:31:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum október 14, 2017, 12:29:26 DÉLUTÁN
Ez mind szép és jó uhu, csak éppen nem lehet sehol regisztrálni. :'(


A BTc/BTX calim -et már nekem sem sikerült megcsinálni de az air drophoz nem kell smemi csak lokál wallet meg 10 BTX --- a többi megy magától.


BTX claim azért nem működik sokunknak mert a btx blockchain az áprilisi tükör tehát akkor a legtöbb embernek nem volt btc a számláján


De mikori mert nekem megnéztem az első tranzakció amikor volt btc a számlán 04.24-e , :(


Akkor passz mindenki mást mond kallos peti jún-júlit mondott most akkor már én sem tudom mi van

Turcy086

Srácok mi van a mod-ra összedobással? Én is beszállok. Mennyi a cél? :)

Uhura

Idézetet írta: Turcy086 Dátum október 15, 2017, 12:26:16 DÉLELŐTT
Srácok mi van a mod-ra összedobással? Én is beszállok. Mennyi a cél? :)


Ha jól rémlik akkor 3 ember van eddig.

Energy

Azt egyáltalán tudjátok, hogy van e valamilyen vedelem ebben a minerben? Mert mivan ha csak egy ember tudja futtatni? Utánajárt ennek valaki? Használnak többen azonos példányt valahol?

Turcy086


platinaman

Mi van?... Mit kell csinálni?... Hova kell regisztrálni?...és beszállni? :) Tiz? Nekem...9,2079 van.. Ha nem tévedek...bitcoinért kaptam... Valaki eladna 1 darabot? (cserélne más coinért)

bazsy

Idézetet írta: platinaman Dátum október 15, 2017, 06:12:59 DÉLUTÁN
Mi van?... Mit kell csinálni?... Hova kell regisztrálni?...és beszállni? :) Tiz? Nekem...9,2079 van.. Ha nem tévedek...bitcoinért kaptam... Valaki eladna 1 darabot? (cserélne más coinért)


Nem kell regisztrálni megkérdeztem az a lényeg hogy 10 btx legyen a címeden mindig éjfélben csinálnak snapshotot a blockláncról

Uhura

Lehet venni a nován meg a cryptopian , és átküldöd ... Regisztrálni nem kell, akinek van 10 db a számláján Hétfőn az kapja ....


A minernél a következő a probléma: úgy gondolom SP nem azért árulja így a ccminer sp mod-ját mert nem tudna fee-t beleírni a programba mind mondjuk clay a Claymoreba, sokkal többe is szakítana. De nem teheti meg ... mert a  ccminer nyilvános projekt ha minden igaz szabad liceszes vagyis nem zárhatja le, hiszen szabad szoftver a fejlesztés is szabadnak kell, hogy legyen .... persze ez nem jelenti azt , hogy a dristroért nem kérhet pénzt. Innentől ő a progiért kér pénzt és aki megveszi azt utána azt csinál vele amit akar lásd: sp mod 5- ami anno a tribushoz használtunk..... nem volt benne másolás védelem meg semmi. Mivel ha fizetsz valamiért nem adod oda másnak - mert emberek vagyunk - ezért nincs problémája.


De lehet tévedek .... :)

Newtnt

Tehát ha most veszek még btx-et és kiutalom akkor kapom a 3%-ot?
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

Energy

Idézetet írta: Uhura Dátum október 15, 2017, 07:37:00 DÉLUTÁN
Lehet venni a nován meg a cryptopian , és átküldöd ... Regisztrálni nem kell, akinek van 10 db a számláján Hétfőn az kapja ....


A minernél a következő a probléma: úgy gondolom SP nem azért árulja így a ccminer sp mod-ját mert nem tudna fee-t beleírni a programba mind mondjuk clay a Claymoreba, sokkal többe is szakítana. De nem teheti meg ... mert a  ccminer nyilvános projekt ha minden igaz szabad liceszes vagyis nem zárhatja le, hiszen szabad szoftver a fejlesztés is szabadnak kell, hogy legyen .... persze ez nem jelenti azt , hogy a dristroért nem kérhet pénzt. Innentől ő a progiért kér pénzt és aki megveszi azt utána azt csinál vele amit akar lásd: sp mod 5- ami anno a tribushoz használtunk..... nem volt benne másolás védelem meg semmi. Mivel ha fizetsz valamiért nem adod oda másnak - mert emberek vagyunk - ezért nincs problémája.


De lehet tévedek .... :)

A múltkor már felvetettem, hogy én miképp oldanám meg a másolásvédelmet, és lehet, hogy így is van. Egyszerűen minden vevőnek saját példánya lenne amibe bele lenne fordítva a vevő walletcíme.

Newtnt

Idézetet írta: Energy Dátum október 15, 2017, 08:02:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum október 15, 2017, 07:37:00 DÉLUTÁN
Lehet venni a nován meg a cryptopian , és átküldöd ... Regisztrálni nem kell, akinek van 10 db a számláján Hétfőn az kapja ....


A minernél a következő a probléma: úgy gondolom SP nem azért árulja így a ccminer sp mod-ját mert nem tudna fee-t beleírni a programba mind mondjuk clay a Claymoreba, sokkal többe is szakítana. De nem teheti meg ... mert a  ccminer nyilvános projekt ha minden igaz szabad liceszes vagyis nem zárhatja le, hiszen szabad szoftver a fejlesztés is szabadnak kell, hogy legyen .... persze ez nem jelenti azt , hogy a dristroért nem kérhet pénzt. Innentől ő a progiért kér pénzt és aki megveszi azt utána azt csinál vele amit akar lásd: sp mod 5- ami anno a tribushoz használtunk..... nem volt benne másolás védelem meg semmi. Mivel ha fizetsz valamiért nem adod oda másnak - mert emberek vagyunk - ezért nincs problémája.


De lehet tévedek .... :)

A múltkor már felvetettem, hogy én miképp oldanám meg a másolásvédelmet, és lehet, hogy így is van. Egyszerűen minden vevőnek saját példánya lenne amibe bele lenne fordítva a vevő walletcíme.
És ha más címe lesz?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

Uhura

Newtn: igen 24:00 ig ha megérkezik a számlára és azon van 10 btx igen akkor hétfőn kb 14-15 óra között jóváírják, aztán majd jön a hó végén az extra 25%-os AIR drop.. aztán meglátjuk mi lesz.


Energy: igazad van de éppen a ccminer 2.2-mod 5 nél sem volt semmi faxni. Ott volt zippelve egy lefordított ccminer és kész , a kérdés annyi , hogy amit kapunk az tényleg a mod 5-volt vagy valaki anno átbaszott vele valakit és eladata neki, egy átfordított csak szövegesen hackelt de vaalójában semmivel többet nem tudod változatott .. nem tudom.


A legegyszerűbb rákérdezel, hogy hey Sp komám, aztán hogy is van ez az ez meg az ... :) de ha gondolod megkérdezem tőle.  Mert úgye 200 dolcsi az nem kis pénz sokat kell túrni hogy a +30% megérje ....

Energy

Igazából engem nem érdekel ez a mód, csak azért írtam, mert nehogy beleszaladjanak valami ilyesmibe azok akik összedobják rá a pénzt. Nagy szívás lenne, ha megvennék aztán csak egyvalaki tudná használni.

bazsy

Hogy lesz a 25% airdrop ami van a számládon annak a 25%-át kapod meg,vagy lesz egy bizonyos mennyiségű coin és a fejlesztők azt osztják szét 25%-os jutalomként?

Gembacu

#118
Idézetet írta: Energy Dátum október 15, 2017, 09:57:07 DÉLUTÁN
Igazából engem nem érdekel ez a mód, csak azért írtam, mert nehogy beleszaladjanak valami ilyesmibe azok akik összedobják rá a pénzt. Nagy szívás lenne, ha megvennék aztán csak egyvalaki tudná használni.


Energy igazad van különben értem a felvetést, de nem tudjuk amíg meg nem kérdezzük.


bazsy: megérkezett a 3% -?


Amúgy ha minden igaz akkor a 25% os airdrop a 3% hetihez hasonlóan megy majd. Vagyis az összes localon lévő pénz listázása után megy a "kamat"

platinaman