Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

BurstCoin bányászkodás GPU hiányban!

Indította janixwow, május 28, 2017, 06:02:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

MoranTom

Idézetet írta: gergocs12 Dátum augusztus 07, 2017, 12:30:53 DÉLUTÁN
Sziasztok! Mekkora tárhellyel érdemes nekikezdeni?


http://burstcoincalculator.com/

10 tb minimum. de 20 inkább.
ahogy én számolgattam befektetni nincs sok értelme, jelenleg kb 2 év alatt térülne meg.

gergocs12

Köszönöm :) Miért van az, hogy amikor el akarom indítani plot-olást akkor fekete lesz a képernyőm és nem reagál semmire
Konfig: asus GTX 1050 TI
AMD A10 7700k
8GB 1600MHZ ram

MoranTom

Idézetet írta: gergocs12 Dátum augusztus 07, 2017, 05:11:09 DÉLUTÁN
Köszönöm :) Miért van az, hogy amikor el akarom indítani plot-olást akkor fekete lesz a képernyőm és nem reagál semmire
Konfig: asus GTX 1050 TI
AMD A10 7700k
8GB 1600MHZ ram


amióta ddos támadás érte a burst-ot, nem lehet wallet-ból plotolni.
de lehet manuálisan.
wallet-ből akartál plotolni?

gergocs12

Idézetet írta: MoranTom Dátum augusztus 07, 2017, 06:51:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: gergocs12 Dátum augusztus 07, 2017, 05:11:09 DÉLUTÁN
Köszönöm :) Miért van az, hogy amikor el akarom indítani plot-olást akkor fekete lesz a képernyőm és nem reagál semmire
Konfig: asus GTX 1050 TI
AMD A10 7700k
8GB 1600MHZ ram


amióta ddos támadás érte a burst-ot, nem lehet wallet-ból plotolni.
de lehet manuálisan.
wallet-ből akartál plotolni?

Köszönöm és hogy kéne manuálisan plot-olni?

MoranTom

Idézetet írta: gergocs12 Dátum augusztus 08, 2017, 02:55:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MoranTom Dátum augusztus 07, 2017, 06:51:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: gergocs12 Dátum augusztus 07, 2017, 05:11:09 DÉLUTÁN
Köszönöm :) Miért van az, hogy amikor el akarom indítani plot-olást akkor fekete lesz a képernyőm és nem reagál semmire
Konfig: asus GTX 1050 TI
AMD A10 7700k
8GB 1600MHZ ram


amióta ddos támadás érte a burst-ot, nem lehet wallet-ból plotolni.
de lehet manuálisan.
wallet-ből akartál plotolni?

Köszönöm és hogy kéne manuálisan plot-olni?



1. létrehozol egy üres mappát arra a meghajtóra ahova akarsz plotolni.
pl: C:\Burst\plots
tehát egy Burst és bele egy plots nevű mappát hozz létre.

2. töltsd le az xplotter-t a burst oldaláról.
https://www.burstnation.com/filebase/index.php?file/5-blago-xplotter/

3. csomagold ki a burst wallet mappájába

4. jobbgomb - szerkesztés a runthisasadmin fájlra

5. írd át az értékeket a következőképpen:
original:
@setlocal
@cd /d %~dp0
XPlotter_avx.exe -id 15936017726402699708 -sn 100000000 -n 1635670 -t 8 -path G:\Burst\plots -mem 6G
@pause

magyarázat:
@setlocal
@cd /d %~dp0
XPlotter_avx.exe -id IDE IRD A BURST NUMERIC ID-DET -sn 100000000 -n EZ A SZÁM ALAPJÁN SZÁMOLJA KI HÁNY GIGA HELYET PLOTOLJON -t 8 -path C:\Burst\plots -mem 6G
@pause

6. mentsd el

7. majd indítsd el a fájlt rendszergazdaként


szólj ha van kérdés.

gergocs12

Idézetet írta: MoranTom Dátum augusztus 08, 2017, 03:41:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: gergocs12 Dátum augusztus 08, 2017, 02:55:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MoranTom Dátum augusztus 07, 2017, 06:51:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: gergocs12 Dátum augusztus 07, 2017, 05:11:09 DÉLUTÁN
Köszönöm :) Miért van az, hogy amikor el akarom indítani plot-olást akkor fekete lesz a képernyőm és nem reagál semmire
Konfig: asus GTX 1050 TI
AMD A10 7700k
8GB 1600MHZ ram


amióta ddos támadás érte a burst-ot, nem lehet wallet-ból plotolni.
de lehet manuálisan.
wallet-ből akartál plotolni?

Köszönöm és hogy kéne manuálisan plot-olni?



1. létrehozol egy üres mappát arra a meghajtóra ahova akarsz plotolni.
pl: C:\Burst\plots
tehát egy Burst és bele egy plots nevű mappát hozz létre.

2. töltsd le az xplotter-t a burst oldaláról.
https://www.burstnation.com/filebase/index.php?file/5-blago-xplotter/

3. csomagold ki a burst wallet mappájába

4. jobbgomb - szerkesztés a runthisasadmin fájlra

5. írd át az értékeket a következőképpen:
original:
@setlocal
@cd /d %~dp0
XPlotter_avx.exe -id 15936017726402699708 -sn 100000000 -n 1635670 -t 8 -path G:\Burst\plots -mem 6G
@pause

magyarázat:
@setlocal
@cd /d %~dp0
XPlotter_avx.exe -id IDE IRD A BURST NUMERIC ID-DET -sn 100000000 -n EZ A SZÁM ALAPJÁN SZÁMOLJA KI HÁNY GIGA HELYET PLOTOLJON -t 8 -path C:\Burst\plots -mem 6G
@pause

6. mentsd el

7. majd indítsd el a fájlt rendszergazdaként


szólj ha van kérdés.

Nagyon köszönöm most plot-olja ha valami hiba van szólok :)

Nero

jo lenne megerteni, hogy mi alapjan ad az egyik nap 5 burstot a masik nap meg 1000et :(
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

MoranTom

Idézetet írta: Nero Dátum augusztus 10, 2017, 06:30:22 DÉLELŐTT
jo lenne megerteni, hogy mi alapjan ad az egyik nap 5 burstot a masik nap meg 1000et :(


Az engem is érdekelne. most 3 napja semmit se kapok, már több pool-t is probáltam és nagyobb tárhellyel bányászok mint eddig.

Uhura

Idézetet írta: MoranTom Dátum augusztus 10, 2017, 10:35:25 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Nero Dátum augusztus 10, 2017, 06:30:22 DÉLELŐTT
jo lenne megerteni, hogy mi alapjan ad az egyik nap 5 burstot a masik nap meg 1000et :(


Az engem is érdekelne. most 3 napja semmit se kapok, már több pool-t is probáltam és nagyobb tárhellyel bányászok mint eddig.


Nézd én átmenetem a ninbja.burstcoin.ml -re 2 nap után 0.43-as rewardom volt 3.5 T-vel , ami semmi.


Nem tudom hogy a diff  a pool , vagy mi lehet a baj , most beállítottam még 9 T - így kb 12.0-12.5 T lesz kiváncsi vagyok ha tudtok normális poolt mutatni vagy mondnai azt megköszönném.


Uhura

Pl egy technikai kérdés ami az öregebb - mint kezúőd nyeretlen 1 hónapos kérdésezem - tudhatnak:
- mennyire lényeges hogy az adott blokkok "össze érjenek". Értem az egyik legenerált plot vég száma és a következő kezdőszáma minnél közelebb legyen egymáshoz ? Értem a kihagyások nem jelentenek-e hiányt a folyamatosságban.
- probálta-e valaki ha tömöríti a hdd -t így 20-40% tár tárterületett nyerve , nagyobb partíciót csinálni ? van-e értelme ?


Uhura

Oksa akkor pár probléma megoldó info (nem tudom de többeknél halottam ilyen problémát:)

WINNER: Get info failed: 10060

Megoldási javaslatok:
1.)  "ShowWinner" : true,  -> "ShowWinner" : false,
2.)  a 127.0.0.1:8125 oldalon megadni a walleted adatait

HDD, WAKE UP !

Megoldási javaslat:
1.) "UseHDDWakeUp": true,  -> "UseHDDWakeUp": false,

Mit szótok hozzá , van értelme ?

Nero

melyik poolon vagy? nekem az sk poolon voltak ilyen hibauzenetek, amiota valtottam nincs ilyen.
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

Uhura

Idézetet írta: Nero Dátum augusztus 14, 2017, 12:04:29 DÉLUTÁN
melyik poolon vagy? nekem az sk poolon voltak ilyen hibauzenetek, amiota valtottam nincs ilyen.


A pool.burstcoin.ml -poolon. Tegnap előtt szarakodot valami aztán tegnap szépen ment is minden, de ma megint elkezdet iylenekt dobálni és folyamtsoan szart sem fúr , és a megosztott shareknél is van 4-5 ember :( pedig előtte folyamtsoan jöttek a sharek. A probléma az hogy 12 TH-val egy napi "jó" keresmény 20 Burst :(


Most néztem a bursttalkon ott azt javasolják rakjam át így a localra :?

to:
"InfoAddr" : "pool.burstcoin.de",
"InfoPort": 8080,

or to local wallet: 
"InfoAddr" : "localhost",
"InfoPort": 8125,


Nero

nekem a pool.burstmining.club megy mar egy ideje hiba nelkul, igaz nemtudom mikor miert mit ad :)
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

Uhura

Idézetet írta: Nero Dátum augusztus 14, 2017, 12:42:04 DÉLUTÁN
nekem a pool.burstmining.club megy mar egy ideje hiba nelkul, igaz nemtudom mikor miert mit ad :)


Most nyomok egyet a burstcoin.de -n 1-2 nap aztán meglátjuk d már elegem van anygon :( 1 hete pool ki pool be


MoranTom

Amugy nem tudom mi a franc van a burst-al, de sok pool megint nem működik, illetve az angol fórum se...

Uhura

Most a de pool jol megy, bár ott is vannak kisebb érdeks jellenésgek de megy.


Kérdés: mivel gyorsítottál a hdd.-n Primocache , stb? kell vagy van előnye, ?


Optimalizálást érdemes megcsinálni ? Kb. menyi idő ?

MoranTom

The burst-team infrastructure including forums, pools, and associated websites are expected to be offline until Friday or Saturday, August 18/19. There was another DoS attack that has forced the hardware to be relocated, and these dates are the expected time that they will be coming back online...subject to shipping delivery.


már a második ddos támadás...
ott írták nekik a fórumon, hogy van ddos védő szoftver, nem bonyolult.
a burst árfolyam meg emelkedik...
komolyan nem értem.

Uhura

Idézetet írta: MoranTom Dátum augusztus 16, 2017, 12:21:42 DÉLUTÁN
The burst-team infrastructure including forums, pools, and associated websites are expected to be offline until Friday or Saturday, August 18/19. There was another DoS attack that has forced the hardware to be relocated, and these dates are the expected time that they will be coming back online...subject to shipping delivery.


már a második ddos támadás...
ott írták nekik a fórumon, hogy van ddos védő szoftver, nem bonyolult.
a burst árfolyam meg emelkedik...
komolyan nem értem.


De attól még hogy van ddos védelem nem jelenti azt, hogy minden ellen véd, nem értek hozzá de gondolom van az a szint ami után a védelem sem bírja erőforrással és beomlik hiszen a ddos egy "brute force" szerű terheléses támadás. Amúgy szerintem az egész arra megy ki, hogy csökkentsék a kapacitást ... vagy nem ?

MoranTom

Idézetet írta: Uhura Dátum augusztus 16, 2017, 01:12:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MoranTom Dátum augusztus 16, 2017, 12:21:42 DÉLUTÁN
The burst-team infrastructure including forums, pools, and associated websites are expected to be offline until Friday or Saturday, August 18/19. There was another DoS attack that has forced the hardware to be relocated, and these dates are the expected time that they will be coming back online...subject to shipping delivery.


már a második ddos támadás...
ott írták nekik a fórumon, hogy van ddos védő szoftver, nem bonyolult.
a burst árfolyam meg emelkedik...
komolyan nem értem.


De attól még hogy van ddos védelem nem jelenti azt, hogy minden ellen véd, nem értek hozzá de gondolom van az a szint ami után a védelem sem bírja erőforrással és beomlik hiszen a ddos egy "brute force" szerű terheléses támadás. Amúgy szerintem az egész arra megy ki, hogy csökkentsék a kapacitást ... vagy nem ?


Hát vagy nagyobb, vagy ügyesebb pool-ok csinálják (mert pl bányászni lehet, most is megy nálam egy pool), hogy a többi pool-t szabotálják.
az első támadás után sok új pool jelent meg és a régi nagyobb nevek eltűntek.