Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Nicehash

Indította bbencee, december 05, 2016, 10:42:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

bbencee

A whattomine szerint jelen pillanatban érdemes lenne akár
Nicehash-Equihash-t bányászni.

Valakinek vannak vele kapcsolatban tapasztalai?

drizzt_do_urden

#1
berbe adod a hashpowered. oda iranyitjak ahova keri a vasarlo. Teged BTC -be fizetnek direkt. lehet hasznalni a claymoret sot ajanlatos mivel jobba a hashrateje. hanem van a nicehash minerje amelyik profit szerint valts, hogy mit is banyaszik a geped. de gyengebb a hashrate mint claymoreon. mas erdekel-e?

Roller

Ez engem is érdekelne. Az öreg Vegán mondott valamit ezzel kapcsolatban, de csak valami kis rövidet.

Roller

És ti szoktatok ilyet is bányászni?

drizzt_do_urden

Vegan banyasz tarsunk nem probalta. en igen. jelenleg is azon vagyok. de en claymoret hasznalom nem az o banyaprogramjukat!

Roller

Úgy látom Claymore nagyot alkotott ezzel a progival :D

drizzt_do_urden

szivesen hivnam magm claymorenak :))))

Roller

Azért most őszintén, az ő progiját nagyon sokan használják/használjuk, az a sok kics 90másoderc mennyit hozhat :P :D :D

m8k

A whattomine-ba ha beutsz valamit biztos az elso 10 be 3x megjelenik, es ha nincs is benne akkor az elso 3 legprofitabilisabb kozott akkor azt banyassza ami a legjobb! Aki nem ert hozza (mint pl.en) annak idealis :D

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Roller Dátum december 05, 2016, 10:56:03 DÉLUTÁN
Azért most őszintén, az ő progiját nagyon sokan használják/használjuk, az a sok kics 90másoderc mennyit hozhat :P :D :D

30000 $ simman keres havonta a banyaszprogramjaival!

bbencee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 05, 2016, 11:04:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Roller Dátum december 05, 2016, 10:56:03 DÉLUTÁN
Azért most őszintén, az ő progiját nagyon sokan használják/használjuk, az a sok kics 90másoderc mennyit hozhat :P :D :D

30000 $ simman keres havonta a banyaszprogramjaival!

Ez "csak" a BTC address-e amit elhintett a fórumon mint kezdő beállítás..

https://blockchain.info/address/1LmMNkiEvjapn5PRY8A9wypcWJveRrRGWr

bbencee

Amúgy átálltam Nicehash-re most próbaképp, természetesen Claymore-ral!

drizzt_do_urden

amugy lehet nem keresel annyit vele mintha direkt a coint banyasznad. de mivel instabil az altcoinok ara igy jobban jarsz kevesebbel de BTC -t kapsz legalabb.

bbencee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 05, 2016, 11:15:43 DÉLUTÁN
amugy lehet nem keresel annyit vele mintha direkt a coint banyasznad. de mivel instabil az altcoinok ara igy jobban jarsz kevesebbel de BTC -t kapsz legalabb.

Márpedig a BTC elég jól áll az utóbbi pár hónapban.

m8k

A whattomine szerint ha zcasht banyaszol, egy 480-al akkor a profit per day:0,79USD, es ha Nicehash-Equihash
Equihash-en keresztul akkor $0.85. Csak jobb, nem?

bbencee

Idézetet írta: m8k Dátum december 05, 2016, 11:23:02 DÉLUTÁN
A whattomine szerint ha zcasht banyaszol, egy 480-al akkor a profit per day:0,79USD, es ha Nicehash-Equihash
Equihash-en keresztul akkor $0.85. Csak jobb, nem?

Pár órával ezelőtt még más volt a helyzet. Per pillanat igen. Ki tudja mi lesz holnap..

drizzt_do_urden

elmelet vs realitas. 24H banyaszas ZEC es 24H banyaszas nicehash. osszehasonlitod es akkor biztos a dolog!

m8k

En 3 napja banyaszok (lol mekkora tapasztalat ;D), de eddig Zec-et(Equihasht) banyasztam csak, es amiota kipipaltam  a Nicehasbe h banyasszon mindent azota stabilizalodott az income. A program is beigazolta hogy jol lattam a dolgokat mert miota kipipaltam minden opciot azota csak Lyra2REv2 es CryptoNight-ot banyaszik es a profit stabil! Ha hulyesegeket beszelek nezzetek el mert meg tanulmanyi uton vagyok ;D

drizzt_do_urden

nicehash minert nem hasznaltam csak teszteltem, ugyhogy nem tudom azzal mi van.

bbencee

Idézetet írta: m8k Dátum december 05, 2016, 11:33:49 DÉLUTÁN
En 3 napja banyaszok (lol mekkora tapasztalat ;D), de eddig Zec-et(Equihasht) banyasztam csak, es amiota kipipaltam  a Nicehasbe h banyasszon mindent azota stabilizalodott az income. A program is beigazolta hogy jol lattam a dolgokat mert miota kipipaltam minden opciot azota csak Lyra2REv2 es CryptoNight-ot banyaszik es a profit stabil! Ha hulyesegeket beszelek nezzetek el mert meg tanulmanyi uton vagyok ;D

Ezek szerint te bérled a bányagépet?