ePayments Prepaid Mastercard!

Indította lory87k, február 20, 2018, 08:33:59 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

lory87k

UPDATE- Egy idelye nemlehet Debit Kártyát rendelni toluk sajnos!

Sziasztok, ma használtam ATM-ben és Mukodik :)

Az ePayment számlára kuldeni lehet BTC,BCC,BTG,ETH,LTC -amit az oldalukon átváltasz USD vagy EURO ba és azt tudod kivenni a Prepaid mastercarddal!

A Kártya 5.95 USD+Afa, amit 8 napja rendeltem meg és ma érkezett meg Free Shippingel

Pénzfelvétel ATM bol 2.6 USD + 2.6% exchange rate volt, az eddigi legolcsobb amit használtam!

https://www.epacash.com/dw0i8oemoi (ePayment affiliát Link Ha ezen keresztul regisztrálsz azt megkoszonném! Segitsuk egymást!. Koszi )



https://www.epacash.com/dw0i8oemoi

Azonosítanod kell magad Email,Telefon,személy,lakcim, kb 5-6 nap volt az azonositás.

A számla havidíjas , de ha 300Usd felett használod a kártyát akkor a kovetkezo honap havidija ingyenes!


husosfagyi

En tegnap hallottam rola havertol, aki a facen olvasgatott rola. Allitolag azert muxik a mastercard kartya, mert nem a wavecrest a kartya kibocsatoja, hanem maga az epayments. En is most terveztem a kiprobalast, de ugy latom megeloztel. Most mar tuti ramegyek. Koszi az infot.

Franky2Ster


Til

C:\> del c:\command.com

lory87k

Idézetet írta: Til Dátum február 21, 2018, 08:24:30 DÉLELŐTT
A havidíj 2.5 Eur?

Abban az esetben ha a prepaid kártyájukkal 300 euro ossz használat alatt vagy egy honap alatt akkor igen, deha 300 euronál tobbet veszel ki egy honapban akkor a kovetkezo honap ingyenes , és igytovább!

lory87k

Ma ez a hir fogadott mikor bejelentkezdtem, remélem nem halt meg ez az oldal is (Dear customers, kindly be informed that cryptocurrency transfers are temporarily unavailable. Will keep you updated via online notifications. Please accept our apologies for inconvenience caused.)

Harvey

#6
Idézetet írta: lory87k Dátum február 22, 2018, 05:01:44 DÉLUTÁN
Ma ez a hir fogadott mikor bejelentkezdtem, remélem nem halt meg ez az oldal is (Dear customers, kindly be informed that cryptocurrency transfers are temporarily unavailable. Will keep you updated via online notifications. Please accept our apologies for inconvenience caused.)


Megerősíthetem, nem lehet kryptót küldeni az ePayments-re!
Ezenfelül nem fogad exchange-ről EUR, USD-t. Ha odautalod a visszaküldésért levon 30EUR kezelési költséget!

Laca012

Idézetet írta: Harvey Dátum február 23, 2018, 09:25:24 DÉLELŐTT
Idézetet írta: lory87k Dátum február 22, 2018, 05:01:44 DÉLUTÁN
Ma ez a hir fogadott mikor bejelentkezdtem, remélem nem halt meg ez az oldal is (Dear customers, kindly be informed that cryptocurrency transfers are temporarily unavailable. Will keep you updated via online notifications. Please accept our apologies for inconvenience caused.)


Megerősíthetem, nem lehet kryptót küldeni az ePayments-re!
Ezenfelül nem fogad exchange-ről EUR, USD-t. Ha odautalod a visszaküldésért levon 30EUR kezelési költséget!


Akkor ez is hosszu eletu volt.. :(
Nem tudom hogyan tudnam jo kondiciokkal kivenni biztonsagosan a penzemet vegre.. Honapok ota csak szivunk..  >:( :'(

bgerely

Esetleg azt lehet még, hogy a cryptót nem egy exchange-en adod el, hanem Localbitcoins.com, Bisq, vagy fórumos hirdetés útján. Az átutaláshoz meg az ePaymentstől kapott adatokat adod meg (ha egyáltalán kapsz saját IBAN meg bic számot, de más EMI-vel pl Revoluttal működik a dolog.)

vrm42

A Skrill és a Neteller ad műlödő Mastercard kártyát, csak nem szabad crypto-t váltatni velük, ahogy a ToS-ban is szerepel.
Kell egy váltó, ahonnan át lehet küldeni Euro-t. Ilyenek pl. a Bitpanda és a Spectrocoin. Mindenhova kell verifikálás. Bitpandán pár perc, ha tudsz angolul,
mert videós élő chat-en kérdezgetnek. Neteller is pár perc volt, de lehet, hogy csak azért, mert olyan harmadik fél végzi ezt, akik már korábban más szolgáltatás miatt azonosították az okmányaimat.

Otti


lory87k

Huhh egy kicsitt ez megnyugtatott :D Update: Сryptocurrency transfers
Dear Customers! Operations with cryptocurrency are resumed. All payments are processed in a normal mode.
királyság muxik a cucc :)

lory87k

Idézetet írta: vrm42 Dátum február 25, 2018, 01:07:14 DÉLUTÁN
A Skrill és a Neteller ad műlödő Mastercard kártyát, csak nem szabad crypto-t váltatni velük, ahogy a ToS-ban is szerepel.
Kell egy váltó, ahonnan át lehet küldeni Euro-t. Ilyenek pl. a Bitpanda és a Spectrocoin. Mindenhova kell verifikálás. Bitpandán pár perc, ha tudsz angolul,
mert videós élő chat-en kérdezgetnek. Neteller is pár perc volt, de lehet, hogy csak azért, mert olyan harmadik fél végzi ezt, akik már korábban más szolgáltatás miatt azonosították az okmányaimat.
Skrill kártyának sokkal nagyobb a fee-je (duplája!!!!) mint az ePaymentsnek
Nekem 8 éve van Skrillkártyám még 2010 ben kaptam Pokerpénzeket szedtem ki vele :D

Til

Idézetet írta: lory87k Dátum február 25, 2018, 05:53:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vrm42 Dátum február 25, 2018, 01:07:14 DÉLUTÁN
A Skrill és a Neteller ad műlödő Mastercard kártyát, csak nem szabad crypto-t váltatni velük, ahogy a ToS-ban is szerepel.
Kell egy váltó, ahonnan át lehet küldeni Euro-t. Ilyenek pl. a Bitpanda és a Spectrocoin. Mindenhova kell verifikálás. Bitpandán pár perc, ha tudsz angolul,
mert videós élő chat-en kérdezgetnek. Neteller is pár perc volt, de lehet, hogy csak azért, mert olyan harmadik fél végzi ezt, akik már korábban más szolgáltatás miatt azonosították az okmányaimat.
Skrill kártyának sokkal nagyobb a fee-je (duplája!!!!) mint az ePaymentsnek
Nekem 8 éve van Skrillkártyám még 2010 ben kaptam Pokerpénzeket szedtem ki vele :D
Szia!
Az érdekelne, hogy az epayment , milyen árfolyamon váltja a crypto-t?Úgy értem, hogy a Poloniexen az X értékü BTC  az Epayment oldalán a váltás pillanatban mennyit ért  kb. hány % volt az eltérés?Valamint ha már vásároltál online vagy POS terminálon, akkor ott is van exchange fee?Valamint vajon milyen árfolyamon váltja a kártya pl az EUR-t át a vásárláskor az árú pénznemébe?Köszi
C:\> del c:\command.com

lory87k

#14
Idézetet írta: Til Dátum február 26, 2018, 08:09:14 DÉLELŐTT
Idézetet írta: lory87k Dátum február 25, 2018, 05:53:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vrm42 Dátum február 25, 2018, 01:07:14 DÉLUTÁN
A Skrill és a Neteller ad műlödő Mastercard kártyát, csak nem szabad crypto-t váltatni velük, ahogy a ToS-ban is szerepel.
Kell egy váltó, ahonnan át lehet küldeni Euro-t. Ilyenek pl. a Bitpanda és a Spectrocoin. Mindenhova kell verifikálás. Bitpandán pár perc, ha tudsz angolul,
mert videós élő chat-en kérdezgetnek. Neteller is pár perc volt, de lehet, hogy csak azért, mert olyan harmadik fél végzi ezt, akik már korábban más szolgáltatás miatt azonosították az okmányaimat.
Skrill kártyának sokkal nagyobb a fee-je (duplája!!!!) mint az ePaymentsnek
Nekem 8 éve van Skrillkártyám még 2010 ben kaptam Pokerpénzeket szedtem ki vele :D
Szia!
Az érdekelne, hogy az epayment , milyen árfolyamon váltja a crypto-t?Úgy értem, hogy a Poloniexen az X értékü BTC  az Epayment oldalán a váltás pillanatban mennyit ért  kb. hány % volt az eltérés?Valamint ha már vásároltál online vagy POS terminálon, akkor ott is van exchange fee?Valamint vajon milyen árfolyamon váltja a kártya pl az EUR-t át a vásárláskor az árú pénznemébe?Köszi
Szerintem mindig minden Prepaid kártyánál van Exchange fee-je! Skrillnél 4%... ePaymentsnél 2.60%
az ATM bol mikor kivettem a pénzt , abban a pillanatban megnéztem a googleban talált váltók árfolyamát , és osszehasonlitva még 1% eltérés sem volt!
BTC-t én nemkuldenék rá! LTc , BTG tranzakcios díj sokkal olcsobb!

vrm42

Rendeltem egy ilyet is. 3-6 hét, mire megjön. A Neteller 2-5 napot ír. A Skrill a 8. napon jött.
A Netelleren van virtuális kártya is, az pozitív.
De jó lenne, ha ezek tovább bírnák, mint az Uquid, Xapo, Spectrocoin, Uphold...

vrm42

Na már meg is jött. Ellentétben a Skrill és a Neteller szolgáltatókkal, ez engedi a MC kártyával levenni a feltöltött BTC-t.

ManoLaby

hogy küldesz ra BTC t ????? amig kartyad sincs ?
nem talalok wallet cimet,,,,,

husosfagyi

Ahhoz csak verifikacio kell. En Eth-t kuldtem ra es abbol rendeltem meg a kartyat.

Dolce