Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ASIC miner

Indította lakat, január 03, 2017, 09:15:21 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Bambino

Szeretnék befektetni bányászgép(ek)be, de ezekről nagyon vegyesek az információk, részben ezért is vagyok itt, hogy segítséget kérjek.
A kiszemelt gépek: Bbaikal giant x10, baikal giant b.
Kérdésem, hogy ezekkel valóban el lehet érni a napi 25-390 dolláros profitot?
A Baikal giant b gépre igaz lehet a napi többszáz dolláros kereset a jelenlegi árfolyamok mellett?
Néztem a paramétereit a baikal giant b-nek, de nem igazán tudok elmenni rajta, viszont a kalkulátorok nagyon komoly összeget mutatnak amit meg lehet vele keresni, vajon igaz lehet?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv,
Feri

Székely Vegán

Idézetet írta: Bambino Dátum január 01, 2018, 09:58:59 DÉLUTÁN
Szeretnék befektetni bányászgép(ek)be, de ezekről nagyon vegyesek az információk, részben ezért is vagyok itt, hogy segítséget kérjek.
A kiszemelt gépek: Bbaikal giant x10, baikal giant b.
Kérdésem, hogy ezekkel valóban el lehet érni a napi 25-390 dolláros profitot?
A Baikal giant b gépre igaz lehet a napi többszáz dolláros kereset a jelenlegi árfolyamok mellett?
Néztem a paramétereit a baikal giant b-nek, de nem igazán tudok elmenni rajta, viszont a kalkulátorok nagyon komoly összeget mutatnak amit meg lehet vele keresni, vajon igaz lehet?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv,
Feri


Ezeket a gépeket jobb akkor venni amikor alacsony a profit. Most nagyon rizikós mert a nagy profit miatt egekben vannak az árak.
Ilyenkor az a veszély hogy újabb gyártó száll be a buliba, és-vagy a jelenlegi gyártók még sok ezer darabot piacra dobnak és ezzel padlóra teszik a profitot. Erre kiváló példa a Dash X11 ASIC-ok néhány hónappal ezelőtt.


A Baikal ASIC mondjuk eléggé biztonságos befektetés mert több algot is tud túrni, keveset fogyaszt és nem nagyon robban le mint például a szar Antminer S9. Tehát ha kapsz Baikalt elfogadható áron akkor hajrá.

De lehet hogy megveszel egy Giant X10-et 10.000-ért ami (1400 volt egy hónapja) 1-2 hónapig hoz 2-3 ezret és utána már csak pár százat vagy még kevesebbet.. metérülés lehet 2-3 hónap vagy 1 év is.. de lehet egy év múlva jön egy új coin ;s akkor megint aratsz vele.

A kripto világban bármi megtörténhet.. ne fektess bele többet mint amit elveszíthetsz csőd nélkül.
De még annyit azért hozzáteszek hogy 2018 szerintem nagyon jó év lesz a kriptonak.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

vinkrisz

Halihó!

Vegán Szaktárs intelmeit tartsátok be, úgy érzem, van alapja.

VK

vinkrisz

#243
Azért megosztom saját tapasztalataimat.

Boldog tulajdonosa lettem ezév jan. 2-án egy S9-es hangyának. Lehettem volna tavaly év végén is de dec. 29-én az UPS vámügynökség is a pezsgőre fókuszál és nem kapkod.
NNNa a lényeg, egy lakást tesz lakhatatlanná a kütyü. kb. mintha egy Rakéta nevű békebeli szovjet porszívóval szeretnél osztozni a szobádon. Szvsz azért a nők jobbak. Ezt a hangjukra értettem.  ;D nagyon röhög.  ;D
Továbbá a 6A feletti áramfelvétele miatt a kávégép és a mikró bekapcsolása is gondokat okozott.
Viszont képes termelni a BTC-t. 4-én behosztingoltattam, azóta termelt 0,0172 BTC-t, ami a jelenlegi árak mellett egész jó. Leállást nem tapasztaltam.
Ma 2018. 01. 10-e van, minden továbbit ehhez képest mérjünk.
A termelés ránézésre 0.011 BTC 4,5 naponta, a ktg kb. 50 e Ft havonta hosztinggal. (ha számlát is kapok, pontosítom)

Akinek kérdése lenne, ne kíméljen. Remélem, 2 naponta csekkolni tudom a topikot.

Összehasonlításképpen a 2x570 és 1x 580 félrigem 4,5 naponta termel 0,05 ETH-t és elég a vendégszobában tartani. Talán mégis ez a jobb megoldás.

Hajrá!

Székely Vegán

Idézetet írta: vinkrisz Dátum január 10, 2018, 08:01:17 DÉLUTÁN
Azért megosztom saját tapasztalataimat.

Boldog tulajdonosa lettem ezév jan. 2-án egy S9-es hangyának. Lehettem volna tavaly év végén is de dec. 29-én az UPS vámügynökség is a pezsgőre fókuszál és nem kapkod.
NNNa a lényeg, egy lakást tesz lakhatatlanná a kütyü. kb. mintha egy Rakéta nevű békebeli szovjet porszívóval szeretnél osztozni a szobádon. Szvsz azért a nők jobbak. Ezt a hangjukra értettem.  ;D nagyon röhög.  ;D
Továbbá a 6A feletti áramfelvétele miatt a kávégép és a mikró bekapcsolása is gondokat okozott.
Viszont képes termelni a BTC-t. 4-én behosztingoltattam, azóta termelt 0,0172 BTC-t, ami a jelenlegi árak mellett egész jó. Leállást nem tapasztaltam.
Ma 2018. 01. 10-e van, minden továbbit ehhez képest mérjünk.
A termelés ránézésre 0.11 BTC 4,5 naponta, a ktg kb. 50 e Ft havonta hosztinggal. (ha számlát is kapok, pontosítom)

Akinek kérdése lenne, ne kíméljen. Remélem, 2 naponta csekkolni tudom a topikot.

Összehasonlításképpen a 2x570 és 1x 580 félrigem 4,5 naponta termel 0,05 ETH-t és elég a vendégszobában tartani. Talán mégis ez a jobb megoldás.

Hajrá!


Akarod mondani 0.011  ;)
Ja hát lakóházba csak süket embernek ajánlott.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

vinkrisz

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 11, 2018, 06:18:58 DÉLELŐTT
Idézetet írta: vinkrisz Dátum január 10, 2018, 08:01:17 DÉLUTÁN
Azért megosztom saját tapasztalataimat.

Boldog tulajdonosa lettem ezév jan. 2-án egy S9-es hangyának. Lehettem volna tavaly év végén is de dec. 29-én az UPS vámügynökség is a pezsgőre fókuszál és nem kapkod.
NNNa a lényeg, egy lakást tesz lakhatatlanná a kütyü. kb. mintha egy Rakéta nevű békebeli szovjet porszívóval szeretnél osztozni a szobádon. Szvsz azért a nők jobbak. Ezt a hangjukra értettem.  ;D nagyon röhög.  ;D
Továbbá a 6A feletti áramfelvétele miatt a kávégép és a mikró bekapcsolása is gondokat okozott.
Viszont képes termelni a BTC-t. 4-én behosztingoltattam, azóta termelt 0,0172 BTC-t, ami a jelenlegi árak mellett egész jó. Leállást nem tapasztaltam.
Ma 2018. 01. 10-e van, minden továbbit ehhez képest mérjünk.
A termelés ránézésre 0.11 BTC 4,5 naponta, a ktg kb. 50 e Ft havonta hosztinggal. (ha számlát is kapok, pontosítom)

Akinek kérdése lenne, ne kíméljen. Remélem, 2 naponta csekkolni tudom a topikot.

Összehasonlításképpen a 2x570 és 1x 580 félrigem 4,5 naponta termel 0,05 ETH-t és elég a vendégszobában tartani. Talán mégis ez a jobb megoldás.

Hajrá!


Akarod mondani 0.011  ;)
Ja hát lakóházba csak süket embernek ajánlott.

Igen, köszönöm, hogy helyettem is figyelsz. Javítottam is.

Bambino

Pedig nekem is kiszemeltem volt az S9, mert egy ismerősöm üzemeltet 3db-ot ebből a tipusból és ő azt mondta, hogy mindegyik hozza kb. a havi 1000 dollárt! Szeretnék én is beruházni egy bányagépbe ami 1000-1500 dolcsit tudna termelni, de a gépek terén bizonytalan vagyok, hogy asic legyen vagy rig, mondjuk én igazából a baikal giant x10-ben, vagy a baikal giant b-be gondolkozok. Mivel kezdő vagyok minden véleményt meghalgatok, mert még újszülött vagyok ebben a témában!

Székely Vegán

Idézetet írta: Bambino Dátum január 11, 2018, 09:07:27 DÉLUTÁN
Pedig nekem is kiszemeltem volt az S9, mert egy ismerősöm üzemeltet 3db-ot ebből a tipusból és ő azt mondta, hogy mindegyik hozza kb. a havi 1000 dollárt! Szeretnék én is beruházni egy bányagépbe ami 1000-1500 dolcsit tudna termelni, de a gépek terén bizonytalan vagyok, hogy asic legyen vagy rig, mondjuk én igazából a baikal giant x10-ben, vagy a baikal giant b-be gondolkozok. Mivel kezdő vagyok minden véleményt meghalgatok, mert még újszülött vagyok ebben a témában!
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Bambino

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 11, 2018, 09:30:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Bambino Dátum január 11, 2018, 09:07:27 DÉLUTÁN
Pedig nekem is kiszemeltem volt az S9, mert egy ismerősöm üzemeltet 3db-ot ebből a tipusból és ő azt mondta, hogy mindegyik hozza kb. a havi 1000 dollárt! Szeretnék én is beruházni egy bányagépbe ami 1000-1500 dolcsit tudna termelni, de a gépek terén bizonytalan vagyok, hogy asic legyen vagy rig, mondjuk én igazából a baikal giant x10-ben, vagy a baikal giant b-be gondolkozok. Mivel kezdő vagyok minden véleményt meghalgatok, mert még újszülött vagyok ebben a témában!

Zeti

Ha valaki számolni akar..
Én 2db L3 antminert üzemeltetek, a kettő együtt (húzás nélkül) 0,14 LTC-t termel naponta.
A villanyszámla 2 gépnél 55-60000 Ft.

Coinmuki

hallkan megjegyzem hogy a napokban kb 10 percig volt kapható a Antminer A3, 815GH/s Blake(2b) algon cca. 600EFt-ért  wattomine-on napi 580USD profittal... aki eddig sia-t banyaszgatott...nem sok idő és kijön majd egy vadállat miner cryptonight-ra is lesz f@sza diff fuckin csájna :\'( :\'( :\'(

bazsy

Idézetet írta: Coinmuki Dátum január 20, 2018, 12:31:50 DÉLELŐTT
hallkan megjegyzem hogy a napokban kb 10 percig volt kapható a Antminer A3, 815GH/s Blake(2b) algon cca. 600EFt-ért  wattomine-on napi 580USD profittal... aki eddig sia-t banyaszgatott...nem sok idő és kijön majd egy vadállat miner cryptonight-ra is lesz f@sza diff fuckin csájna :\'( :\'( :\'(


Ő róla beszélsz?


http://pascalproject.com/

Coinmuki



Coinmuki

ja, kb 10 percig volt elérhető

Antidope

Sziasztok! Olyan gondom lenne hogy a 2 napja érkezett Antminer s9-em egyik hashboardja nem szed. Este még 13,5 Th-val szedett a gép reggelre csak 9-cel. A statusban ugyanúgy néz ki mint a másik kettő, nincs x vagy -, a hőmérséklet is azonos a többivel, annyi a különbség hogy tényleges értéknél nulla van. Egész nap próbálkoztam, szoftvert újra raktam, tápkábeleket átkötöttem, reseteltem, de semmi. Nem szívesen küldöm vissza kínába, van valami ötletetek? Előre is köszi

sebajtóbiás

Idézetet írta: Coinmuki Dátum január 20, 2018, 12:31:50 DÉLELŐTT
hallkan megjegyzem hogy a napokban kb 10 percig volt kapható a Antminer A3, 815GH/s Blake(2b) algon cca. 600EFt-ért  wattomine-on napi 580USD profittal... aki eddig sia-t banyaszgatott...nem sok idő és kijön majd egy vadállat miner cryptonight-ra is lesz f@sza diff fuckin csájna :\'( :\'( :\'(
Tudtommal naponta feldobnak x darabot eladásra, random időben. Így próbálják elkerülni, hogy 1-2 nagy bányászcég vegye meg az összeset. Persze így nagyban múlik a szerencsén is, hogy sikerül-e rendelni.

Kérdés mennyit adnak el majd összesen. Mert ha kipostázzák az első batchet, tuti hogy nagyon hamar beesik az a napi 580$ profit... Most is a legelsők járnak jól, ahogy az az ASICnál lenni szokott.

Lord11

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 20, 2018, 09:38:33 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Coinmuki Dátum január 20, 2018, 12:31:50 DÉLELŐTT
hallkan megjegyzem hogy a napokban kb 10 percig volt kapható a Antminer A3, 815GH/s Blake(2b) algon cca. 600EFt-ért  wattomine-on napi 580USD profittal... aki eddig sia-t banyaszgatott...nem sok idő és kijön majd egy vadállat miner cryptonight-ra is lesz f@sza diff fuckin csájna :\'( :\'( :\'(
Tudtommal naponta feldobnak x darabot eladásra, random időben. Így próbálják elkerülni, hogy 1-2 nagy bányászcég vegye meg az összeset. Persze így nagyban múlik a szerencsén is, hogy sikerül-e rendelni.

Kérdés mennyit adnak el majd összesen. Mert ha kipostázzák az első batchet, tuti hogy nagyon hamar beesik az a napi 580$ profit... Most is a legelsők járnak jól, ahogy az az ASICnál lenni szokott.
Én nem javasolnám a megvételét. Amikor a D3-as kijött, az is hozott volna napi 150 dollárt. Aztán mire ideért, jó ha maradt napi 5-6 dollár. Az A3-asnál valószínűleg még durvább lesz a profit visszaesés, mert ott jelenleg 1 normális coin bányászható vele, a SIA.

Soma0520

És mi a helyzet a BLC-vel?
A3 815Gh/s Blakecoinnal.
Mennyi ideig lehet nyereséges? Jönne napi 250$??

Lord11

Idézetet írta: Soma0520 Dátum január 28, 2018, 01:25:37 DÉLUTÁN
És mi a helyzet a BLC-vel?
A3 815Gh/s Blakecoinnal.
Mennyi ideig lehet nyereséges? Jönne napi 250$??
Szerintem a BlakeCoin egy másik algoritmus, az Blake256 (ami pl. a DECRED is használ.)
Az Antminer A3 Blake2B-t tud, amit a SIA használ.

Blake256-ra a Baikal Giant-B jó (a Blake2B-t is tudja.)
https://www.baikalminer.com/product10.php