Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Aranyköpések.

Indította willow, december 21, 2017, 07:30:39 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

willow

Ide jöhet minden . Hires emberektől, és nem annyira hiresektől is. Akár fórumlakóktól, vagy akár csak a szomszédtól. ;D

willow

Hát akkor az első.




' Ha az igazat mondod, nem kell emlékezned semmire. '  by Mark Twain


kasima

Alapjába véve nagyon jó ember vagyok; ha valakit elküldök a fenébe, egész nap azon aggódom, vajon odaért-e. :D

Zoltán

A pénz nem boldogít. 50 millió dollárom van és semennyivel sem vagyok boldogabb, mint amikor 48 millióm volt. (Arnold Schwarzenegger)  ;D

Nero

mai latogató a chaten:  a BTX wallet = a BTC walletemmel ?   :'(
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

willow

Nem jobb-e inkább a tudatlanság homályában, a szív szavát követve élni? - Aki sokat tud, barátom, az többet bánkódik. - És aki a tudását gyarapítja, az szaporítja a szenvedéseit.
[  by Andrej Rubljov ]

willow

Mire jó, ha a vagyon a bankban ül? Igencsak ostoba ötlet ilyesmire kárhoztatni a pénzünket.
Ted Turner

willow

Lemlires: ]sziasztok érdekelne hogy megáltt a bányagépem és állítólag aztmondta valaki hogy megfagyott a windows most ha beviszem a szobába akkor felmelegszik és újra menni fog?

Ez most poén?, vagy ennyire ??? ??? ??

Balvanylajos

Ma volt itt a fórumban:


Sziasztok! Linuxot használ valaki? Nekem windows 4-5 naponta lefagy, gondoltam váltanék ha a linux stabilabb."

Bárcsak vicc lenne...

kasima

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum március 30, 2018, 07:03:57 DÉLUTÁN
Ma volt itt a fórumban:


Sziasztok! Linuxot használ valaki? Nekem windows 4-5 naponta lefagy, gondoltam váltanék ha a linux stabilabb."

Bárcsak vicc lenne...

Stabilabb de ki szeret az ókorban élni?