Kriptovaluta tőzsdei kereskedés

Indította lakat, január 05, 2017, 09:02:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 22 Vendégek van a témában

Til

Idézetet írta: ZsZolee Dátum február 24, 2017, 08:06:54 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum február 24, 2017, 07:43:45 DÉLELŐTT
Valaki segitene,hogyan mentsem a penzem?
Most,hogy a zec megugrott, kimentettem usdt-be.
Bitcoinba nem akarom tartani,mert felek, hogy lufi lesz.
Jelenleg mindenem usdt-ben csucsul poloniexen.
DE mivel most jo a bitcoin arfolyam,ezert valahogy szeretnem usd dollarba varakoztatni a penzem.
Poloniexen gondolom ez nem megy?Kraken vagy coinbaseen tarolhatom dollarban vagy euroban a penzem?
Amint megszerzek egy cripto kartyat pl uquid kiutalnam a varakozo usd vagy eurot.
Leirna valaki a folyamatot,ha ez lehetseges?
Elore is koszonom!

Az USDT-t tedd a kártyára töltés előtt Bitcoinba, utána átküldöd ahhoz a céghez aki a kártyádat kezeli. Ott a bitcoint átváltva feltöltöd a kártyádra.
Lehet csak pl 1 honap mulva lesz kartyam.Most 1250 dollar egy bitcoin es 1 honap mulva lesz pl 1000 dollar.
Ha usdt ben hagyom a penzem, akkor csak 1000 dollaros arfolyamon tudom bevaltani igy a kulombozet a veszteseg.Rz nem jarhato ut.
C:\> del c:\command.com

Worlynox

Idézetet írta: Til Dátum február 24, 2017, 07:43:45 DÉLELŐTT
Valaki segitene,hogyan mentsem a penzem?
Most,hogy a zec megugrott, kimentettem usdt-be.
Bitcoinba nem akarom tartani,mert felek, hogy lufi lesz.
Jelenleg mindenem usdt-ben csucsul poloniexen.
DE mivel most jo a bitcoin arfolyam,ezert valahogy szeretnem usd dollarba varakoztatni a penzem.
Poloniexen gondolom ez nem megy?Kraken vagy coinbaseen tarolhatom dollarban vagy euroban a penzem?
Amint megszerzek egy cripto kartyat pl uquid kiutalnam a varakozo usd vagy eurot.
Leirna valaki a folyamatot,ha ez lehetseges?
Elore is koszonom!

Coinbase-en euróban biztosan tudod tárolni, de ott csak eth-t vagy btc-t tudsz venni belőle.

Til

#122
Idézetet írta: Worlynox Dátum február 24, 2017, 09:46:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum február 24, 2017, 07:43:45 DÉLELŐTT
Valaki segitene,hogyan mentsem a penzem?
Most,hogy a zec megugrott, kimentettem usdt-be.
Bitcoinba nem akarom tartani,mert felek, hogy lufi lesz.
Jelenleg mindenem usdt-ben csucsul poloniexen.
DE mivel most jo a bitcoin arfolyam,ezert valahogy szeretnem usd dollarba varakoztatni a penzem.
Poloniexen gondolom ez nem megy?Kraken vagy coinbaseen tarolhatom dollarban vagy euroban a penzem?
Amint megszerzek egy cripto kartyat pl uquid kiutalnam a varakozo usd vagy eurot.
Leirna valaki a folyamatot,ha ez lehetseges?
Elore is koszonom!
t

Coinbase-en euróban biztosan tudod tárolni, de ott csak eth-t vagy btc-t tudsz venni belőle.
Akkor talan ez a legjobb.Atviszem polo-rol coinbasre bitcoint vagy ha lehet akkor az usdt-t, majd atvaltom.dollarba v eutoba, ha akarok kereskedek vele es veszek adok bitcointha kell a penz kiutalom sepaval kartyara euro v dollart.
Jol gondolom?
A cripto kartyara meg gondolom nem lehet euro v dollart sehogysem kuldeni?
C:\> del c:\command.com

DrPascal

Idézetet írta: Til Dátum február 24, 2017, 10:08:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Worlynox Dátum február 24, 2017, 09:46:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum február 24, 2017, 07:43:45 DÉLELŐTT
Valaki segitene,hogyan mentsem a penzem?
Most,hogy a zec megugrott, kimentettem usdt-be.
Bitcoinba nem akarom tartani,mert felek, hogy lufi lesz.
Jelenleg mindenem usdt-ben csucsul poloniexen.
DE mivel most jo a bitcoin arfolyam,ezert valahogy szeretnem usd dollarba varakoztatni a penzem.
Poloniexen gondolom ez nem megy?Kraken vagy coinbaseen tarolhatom dollarban vagy euroban a penzem?
Amint megszerzek egy cripto kartyat pl uquid kiutalnam a varakozo usd vagy eurot.
Leirna valaki a folyamatot,ha ez lehetseges?
Elore is koszonom!
t

Coinbase-en euróban biztosan tudod tárolni, de ott csak eth-t vagy btc-t tudsz venni belőle.
Akkor talan ez a legjobb.Atviszem polo-rol coinbasre bitcoint vagy ha lehet akkor az usdt-t, majd atvaltom.dollarba v eutoba, ha akarok kereskedek vele es veszek adok bitcointha kell a penz kiutalom sepaval kartyara euro v dollart.
Jol gondolom?
A cripto kartyara meg gondolom nem lehet euro v dollart sehogysem kuldeni?

Az USDT az 1:1 USD! Ez egy hónap múlva is ugyan annyit fog érni, a BTC árfolyam nem befolyásolja.
Nyugodtan tarthatod Poloniex-en USDT-ben a pénzed, megspórolod a Polex-Coinbase transfer fee-t.

Til

Idézetet írta: DrPascal Dátum február 24, 2017, 11:42:26 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum február 24, 2017, 10:08:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Worlynox Dátum február 24, 2017, 09:46:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum február 24, 2017, 07:43:45 DÉLELŐTT
Valaki segitene,hogyan mentsem a penzem?
Most,hogy a zec megugrott, kimentettem usdt-be.
Bitcoinba nem akarom tartani,mert felek, hogy lufi lesz.
Jelenleg mindenem usdt-ben csucsul poloniexen.
DE mivel most jo a bitcoin arfolyam,ezert valahogy szeretnem usd dollarba varakoztatni a penzem.
Poloniexen gondolom ez nem megy?Kraken vagy coinbaseen tarolhatom dollarban vagy euroban a penzem?
Amint megszerzek egy cripto kartyat pl uquid kiutalnam a varakozo usd vagy eurot.
Leirna valaki a folyamatot,ha ez lehetseges?
Elore is koszonom!
t

Coinbase-en euróban biztosan tudod tárolni, de ott csak eth-t vagy btc-t tudsz venni belőle.
Akkor talan ez a legjobb.Atviszem polo-rol coinbasre bitcoint vagy ha lehet akkor az usdt-t, majd atvaltom.dollarba v eutoba, ha akarok kereskedek vele es veszek adok bitcointha kell a penz kiutalom sepaval kartyara euro v dollart.
Jol gondolom?
A cripto kartyara meg gondolom nem lehet euro v dollart sehogysem kuldeni?

Az USDT az 1:1 USD! Ez egy hónap múlva is ugyan annyit fog érni, a BTC árfolyam nem befolyásolja.
Nyugodtan tarthatod Poloniex-en USDT-ben a pénzed, megspórolod a Polex-Coinbase transfer fee-t.
Igaz!Köszi
C:\> del c:\command.com

Worlynox

Tudja valaki ETH  mitől szárnyal ennyire ?

BTC nél most az 1200 a határ ?

kellybit

Sziasztok!

Bittrex-en a Monero walletem ezt írja: Wallet disabled: investigating reports of network fork
Ez azt jelenti, hogy eltűnt az ott lévő Moneom? Mi ez a network fork?
Elkézelhető, hogy más Monero walleteket is érint?

Köszi

Danika

A Dash-t kilőtték rendesen. Valakinek sikerült időben vásáolni belőle?

bbarna

Idézetet írta: Danika Dátum március 02, 2017, 05:32:39 DÉLUTÁN
A Dash-t kilőtték rendesen. Valakinek sikerült időben vásáolni belőle?

... és időben eladnia?

andysk


boti123

én pont 58$ vettem.. jelenleg 38$ az ára.. úgyhogy várok vele.. de már 30$ gondolkodtam hogy vegyek de halasztóttam halasztottam.. erre tessék

bbarna


bbencee

Mit gondoltok, most lenne érdemes megszabadulni a BTC-től? Nagyon szépen felkúszott 1300-ra..

Worlynox

Idézetet írta: bbencee Dátum március 04, 2017, 10:04:32 DÉLELŐTT
Mit gondoltok, most lenne érdemes megszabadulni a BTC-től? Nagyon szépen felkúszott 1300-ra..

Részemről a 2000-et várom idén  ;)

sebajtóbiás

Idézetet írta: Worlynox Dátum március 04, 2017, 10:12:46 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bbencee Dátum március 04, 2017, 10:04:32 DÉLELŐTT
Mit gondoltok, most lenne érdemes megszabadulni a BTC-től? Nagyon szépen felkúszott 1300-ra..

Részemről a 2000-et várom idén  ;)

Én az ETF-ig már várok az eladással, már csak egy hét, akkor majd figyelek és ha esni kezdene eladom; valszeg majd beállítok egy stop-limitet.

Worlynox

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 04, 2017, 01:49:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Worlynox Dátum március 04, 2017, 10:12:46 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bbencee Dátum március 04, 2017, 10:04:32 DÉLELŐTT
Mit gondoltok, most lenne érdemes megszabadulni a BTC-től? Nagyon szépen felkúszott 1300-ra..

Részemről a 2000-et várom idén  ;)

Én az ETF-ig már várok az eladással, már csak egy hét, akkor majd figyelek és ha esni kezdene eladom; valszeg majd beállítok egy stop-limitet.

Remélem följebb megy majd az ára, ha már több helyen és többen fogják használni. :)

andysk

Idézetet írta: Worlynox Dátum március 04, 2017, 10:12:46 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bbencee Dátum március 04, 2017, 10:04:32 DÉLELŐTT
Mit gondoltok, most lenne érdemes megszabadulni a BTC-től? Nagyon szépen felkúszott 1300-ra..

Részemről a 2000-et várom idén  ;)
Én 2 és 3 ezer közt valahol. De 1 hét múlva úgy is kiderül milyen irányt vesz....

AnCrypto

Idézetet írta: andysk Dátum március 04, 2017, 11:34:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Worlynox Dátum március 04, 2017, 10:12:46 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bbencee Dátum március 04, 2017, 10:04:32 DÉLELŐTT
Mit gondoltok, most lenne érdemes megszabadulni a BTC-től? Nagyon szépen felkúszott 1300-ra..

Részemről a 2000-et várom idén  ;)
Én 2 és 3 ezer közt valahol. De 1 hét múlva úgy is kiderül milyen irányt vesz....
Mi lesz egy hét múlva?
Crypto Currency Miner & Trader.

Artthur

Haverom osszefoglalta mi lesz egy het mulva mert en sem ertettem pontosan :

Röviden a annyi a lényeg, hogy most fog két politikus arról dönteni, hogy lehet-e bitcoinnal kereskedni egy új módon (ETF), ami már egy bevált módszer a nagybefektetők körében. Magyarán jó sok lóvé áramlana be a bitcoin piacra, ha igent mondanának. Az árfolyam már lehet, hogy annak a reményben emelkedik most is, hogy igent mondanak majd, és akkor tovább tud felfelé menni. Ami csak azért baj, mert ha nemet mondanak, akkor az a spekulatív tőke valószínűleg elmenekül, ami árfolyamesést fog eredményezni.

Ami miatt ennek még nagyobb a jelentősége az az, hogy ha igent mondanak, akkor onnantól lehet majd short-olni a bitcoint, ami az arra való fogadás, hogy az esni fog. De emellett viszont a margin trading is lehetővé válna, ami viszont brutál, mert akkor tőkeáttéttel is lehetne bitcoinozni, magyarán, ha 100 ezer forintod van, akkor akár 10 millió forintnyi bitcoint is tudsz venni vagy eladni ideiglenesen, arra fogadva, hogy fel vagy le fog változni az ára.

sebajtóbiás

Idézetet írta: Artthur Dátum március 05, 2017, 09:51:01 DÉLELŐTT
Haverom osszefoglalta mi lesz egy het mulva mert en sem ertettem pontosan :

Röviden a annyi a lényeg, hogy most fog két politikus arról dönteni, hogy lehet-e bitcoinnal kereskedni egy új módon (ETF), ami már egy bevált módszer a nagybefektetők körében. Magyarán jó sok lóvé áramlana be a bitcoin piacra, ha igent mondanának. Az árfolyam már lehet, hogy annak a reményben emelkedik most is, hogy igent mondanak majd, és akkor tovább tud felfelé menni. Ami csak azért baj, mert ha nemet mondanak, akkor az a spekulatív tőke valószínűleg elmenekül, ami árfolyamesést fog eredményezni.

Ami miatt ennek még nagyobb a jelentősége az az, hogy ha igent mondanak, akkor onnantól lehet majd short-olni a bitcoint, ami az arra való fogadás, hogy az esni fog. De emellett viszont a margin trading is lehetővé válna, ami viszont brutál, mert akkor tőkeáttéttel is lehetne bitcoinozni, magyarán, ha 100 ezer forintod van, akkor akár 10 millió forintnyi bitcoint is tudsz venni vagy eladni ideiglenesen, arra fogadva, hogy fel vagy le fog változni az ára.

Amit az utolsó bekezdésben írsz, annak nem sok köze van az ETF-hez, hiszen már eddig is shortolhattad a BTC-t és margin tragingelhettél is vele vígan.

Az a lényeg, hogy befektetési alapként lehetne majd BTC-t venni (mint részvényt), és így aki nem akar vagy tud wallettel, meg általában a bitcoin adásvételhez, tároláshoz, stb. szükséges dolgokkal foglalkozni, az is vehetne és kereskedhetne bitcoinnal, részvényeken keresztül.

A rövidítés jelentése különben Exchange traded fund.