Adózás, ETC/ZEC/BTC pénzkivétel Magyarországon

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:24:50 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

sperho

Sziasztok, androidra melyik bitcion wallet a legjobb, BTC automatából való pénzkivételhez?Valakinek van már benne tapasztalata?

andysk


pube111

Idézetet írta: andysk Dátum január 19, 2017, 06:34:09 DÉLUTÁN
Úgy hívják hogy Bitcoin Wallet.
A Bitcoin Wallet hogy tudja kezelni a poloniexen tárolt btc-t? Vagy ez máshogy működik?

bacsoka

Idézetet írta: pube111 Dátum január 19, 2017, 09:57:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum január 19, 2017, 06:34:09 DÉLUTÁN
Úgy hívják hogy Bitcoin Wallet.
A Bitcoin Wallet hogy tudja kezelni a poloniexen tárolt btc-t? Vagy ez máshogy működik?
A poloniexen lévő BTC-det sehogy. Az is egy BTC wallet csak az a Poloniexen van, ami nem feltétlenül a legbiztonságosabb. A Bitcoin wallettre át kell "utalnod" a Poloniexes BTC címedről, hogy ott tudjad kezelni.


danieru

Idézetet írta: pube111 Dátum január 19, 2017, 09:57:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum január 19, 2017, 06:34:09 DÉLUTÁN
Úgy hívják hogy Bitcoin Wallet.
A Bitcoin Wallet hogy tudja kezelni a poloniexen tárolt btc-t? Vagy ez máshogy működik?

Akárhány walleted lehet. A lényeg, hogy az egyik walletből pakolod a másikba. Mikor odamész az automatához, megadod az összeget és generál neked egy wallet címet. Erre kell elküldened a megadott összeget. Én nem szeretem a Bitcoin Wallet appot, mivel nagyon sokára küldi ki a tranzakciót. Poloniexről szoktam. Egy kissé macerás ott az automata előtt, viszont a soron következő blokkba bekerül, mivel több tranzakcióval együtt megy ki, ami miatt előrébbsorolja.

boti123

Esetleg lenne olyan a csoportba akinek kellene számla adott termék videokártya, alaplap stb? mert ha vennék akkor tudnék kérni neki számlát cégre saját névre és letudja vonatni adobol természetesen nem ingyen egy x részért meglehet beszélni velem akit esetleg érdekelne ez a dolog írjon privátban nyitot vagyok bármire és bármit meghallgatok.

atideath

Idézetet írta: boti123 Dátum január 23, 2017, 07:04:49 DÉLUTÁN
Esetleg lenne olyan a csoportba akinek kellene számla adott termék videokártya, alaplap stb? mert ha vennék akkor tudnék kérni neki számlát cégre saját névre és letudja vonatni adobol természetesen nem ingyen egy x részért meglehet beszélni velem akit esetleg érdekelne ez a dolog írjon privátban nyitot vagyok bármire és bármit meghallgatok.

Ezt szerintem nem a fórumon kellene.....
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

CryptoMan

Idézetet írta: boti123 Dátum január 23, 2017, 07:04:49 DÉLUTÁN
Esetleg lenne olyan a csoportba akinek kellene számla adott termék videokártya, alaplap stb? mert ha vennék akkor tudnék kérni neki számlát cégre saját névre és letudja vonatni adobol természetesen nem ingyen egy x részért meglehet beszélni velem akit esetleg érdekelne ez a dolog írjon privátban nyitot vagyok bármire és bármit meghallgatok.

Bár csak ismertelek volna! Szeptemberben! :D

andysk

Idézetet írta: atideath Dátum január 23, 2017, 07:24:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum január 23, 2017, 07:04:49 DÉLUTÁN
Esetleg lenne olyan a csoportba akinek kellene számla adott termék videokártya, alaplap stb? mert ha vennék akkor tudnék kérni neki számlát cégre saját névre és letudja vonatni adobol természetesen nem ingyen egy x részért meglehet beszélni velem akit esetleg érdekelne ez a dolog írjon privátban nyitot vagyok bármire és bármit meghallgatok.

Ezt szerintem nem a fórumon kellene.....

Jó az itt is. Úgyis mindenki csinálja. Segítsük 1mást gyerekek!!

dexter

Egy éve gyakorlatilag nem végez vagyonosodási vizsgálatot az adóhivatal, mert a kormánypárti politikusoknak vélhetően elegük lett abból, hogy az ellenzék politikai bunkónak használja az eljárást - írja a Magyar Nemzet.

A NAV döntésével több milliárd forintos bevételtől esik el az állam a szakértők szerint. Egy módosítás nyomán tavaly január óta már csak akkor indíthat az adóhatóság vagyonosodási vizsgálatot magánszeméllyel szemben, ha valaki önmagát jelenti fel, vagy ha a rendőrség már nyomoz az adott személy ügyében vagyon elleni bűncselekmény gyanújával.

Michnai Attila adószakértő szerint az ügyben azért titkolózik Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter és Kovács Zoltán kormányszóvivő (egyikük sem reagált a lap megkeresésére), mert a vagyonosodási vizsgálatok ellehetetlenítésével a politikai vezetés a tagjai számára rendkívül kényelmetlenné vált adóhivatali eljárást szüntetett meg.

A cikk szerint azonban az intézkedés nem csak a kormánypárti politikusoknak kedvezett, de alighanem komoly bevételhiányt is okozott a költségvetésnek. Az mno.hu szerint 2015 novemberéig 1100 ilyen eljárást indított az adóhivatal, ezek közül 900 esetben bizonyult indokoltnak az eljárás, és összesen 19,5 milliárd forintos bevételt jelentett ez a költségvetésnek.

andysk

Ha kicsiben csináljátok úgy havi 500 ezer Ft bevételig és senkinek sem jelentetek semmit akkor simán a radar alatt maradtok. Nyugóka.

kidface

Idézetet írta: andysk Dátum február 08, 2017, 09:31:21 DÉLELŐTT
Ha kicsiben csináljátok úgy havi 500 ezer Ft bevételig és senkinek sem jelentetek semmit akkor simán a radar alatt maradtok. Nyugóka.

gl81

Idézetet írta: andysk Dátum február 08, 2017, 09:31:21 DÉLELŐTT
Ha kicsiben csináljátok úgy havi 500 ezer Ft bevételig és senkinek sem jelentetek semmit akkor simán a radar alatt maradtok. Nyugóka.

andysk


Til

C:\> del c:\command.com


evko81

Idézetet írta: atideath Dátum január 23, 2017, 07:24:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum január 23, 2017, 07:04:49 DÉLUTÁN
Esetleg lenne olyan a csoportba akinek kellene számla adott termék videokártya, alaplap stb? mert ha vennék akkor tudnék kérni neki számlát cégre saját névre és letudja vonatni adobol természetesen nem ingyen egy x részért meglehet beszélni velem akit esetleg érdekelne ez a dolog írjon privátban nyitot vagyok bármire és bármit meghallgatok.

Ezt szerintem nem a fórumon kellene.....

Én tartok vásárlás előtt.... Ha van olyan, akit a fent említett lehetőség érdekel, kérem, privátban jelezze.

Köszönöm

fpeter

Sziasztok!

Kísérletezésből van poloniexen bő 0.05 ZEC - tudom hogy nem nagy összeg - kíváncsiságból hogy mennyi veszik el belőle, át szeretném mozgatni paypalra. A poloniexről ugye nem lehet közvetlenül átjuttatni? Itt és másik topikokban pl a coinbase-t emlegettétek, de amikor  buy/sell rovatba mennék, azt mondja hogy az országomból ez nem elérhető. Az anycoindirect.eu is volt említve, de az elég brutálrossz árfolyamot számol: a 0.05 ZEC mostni árfolyamon ~1.775$ lenne, de ő 0.71EUR-t akarna érte a paypalra tenni ami kevesebb mint az értéke fele. Az összeggel van a gond, túl kevés valami minimum díjhoz viszonyítva? Vagy ez az oldal alapból ilyen és nem érdemes vele foglalkozni?
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

kidface

Idézetet írta: fpeter Dátum március 08, 2017, 08:52:11 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Kísérletezésből van poloniexen bő 0.05 ZEC - tudom hogy nem nagy összeg - kíváncsiságból hogy mennyi veszik el belőle, át szeretném mozgatni paypalra. A poloniexről ugye nem lehet közvetlenül átjuttatni? Itt és másik topikokban pl a coinbase-t emlegettétek, de amikor  buy/sell rovatba mennék, azt mondja hogy az országomból ez nem elérhető. Az anycoindirect.eu is volt említve, de az elég brutálrossz árfolyamot számol: a 0.05 ZEC mostni árfolyamon ~1.775$ lenne, de ő 0.71EUR-t akarna érte a paypalra tenni ami kevesebb mint az értéke fele. Az összeggel van a gond, túl kevés valami minimum díjhoz viszonyítva? Vagy ez az oldal alapból ilyen és nem érdemes vele foglalkozni?

Paypal eseten szamit, hogy mely orszagban nyiottad a szamlat?! Pl. UK-ban a dij 3.4% +20peny, MO-on 3.4% +90HUF, USA-ban 2.9%+30cent. Plusz van dija ha pl. USD-t kapsz, de HUF-ban szeretned a  szamladra!
Tehat ha neked utalnak 1000HUF-ot akkor a 3.4%-at es +90FT-ot levon az 1000-bol!
Plusz erre meg jon ra a valto/kifizeto oldal  dija, ami lehet fix osszeg vagy %