Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 23 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

qwe92

Idézetet írta: qwe92 Dátum január 09, 2017, 09:51:51 DÉLUTÁN
Sziasztok én is elkezdeném végre :)
Csak nem sikerül az uquid plastic card-od meg igényelni valamiért nem enged tovább a cím megadásánál.
Már rátöltöttem 15 eurót de szerintem ez a Address 1 Address 2 Address 3 mas kitöltendő rész nem jó nekem aki már kitöltötte és jó az tudna segíteni ? Köszi :) (már 2 órám van benne de nem jövök rá)

Ékezetek voltak a baja megoldva.

raffiakötö

Megvolt az első vásárlásom az uquid plastic kártyámmal.

595 Ft volt a próbaösszeg. 2.02 $-ra jött ki az 595 Ft, ehhez jött még 0,02 $ fee ami kb 17,54 Ft.

Minden gond nélkül sikeült a vásárlás.

Danika

Poloniex-ről UQUID-re kinek mennyi idő alatt szokott át menni a pénz??
Már volt egy 5€ BTC teszt utalásom 2 órán belül át is ment.
Utána 2.70€ XMR utalás "Monero Wallet by Freewallet" tárcából ami 2 napig "Pending" státuszba volt majd "Cancelled"re váltott, és nem jött meg a pénz. De tárcában azt írta, hogy completed. De ezt elengedtem mondván biztos szar az a tárca.
Most ismét Poloniex-ről küldtem 15€ BTC-t ami már 7órája pendingel. Kezdek kicsit aggódni, hogy úgy fogok járni vele mint az XMR-el. Poloniex már rég "Complete" státuszt adott az utalásnak.

raffiakötö

Idézetet írta: Danika Dátum január 14, 2017, 08:41:58 DÉLUTÁN
Poloniex-ről UQUID-re kinek mennyi idő alatt szokott át menni a pénz??
Már volt egy 5€ BTC teszt utalásom 2 órán belül át is ment.
Utána 2.70€ XMR utalás "Monero Wallet by Freewallet" tárcából ami 2 napig "Pending" státuszba volt majd "Cancelled"re váltott, és nem jött meg a pénz. De tárcában azt írta, hogy completed. De ezt elengedtem mondván biztos szar az a tárca.
Most ismét Poloniex-ről küldtem 15€ BTC-t ami már 7órája pendingel. Kezdek kicsit aggódni, hogy úgy fogok járni vele mint az XMR-el. Poloniex már rég "Complete" státuszt adott az utalásnak.

Nekem a poloniex-ről az Uquidra kb 1 óra volt az utolsó 2 tranzakciónak az ideje.
A minergate-poloniex között volt sikertelen xmr átküldés.

ZsZolee

Létezik, hogy a rohadt ID verification nem működik a coinbase oldalon? 3 böngészőből próbáltam (Chrome, Firefox, IE) és amikor kiválasztom a ID card-ot, akkor egy üres rész töltődik be a helyére. Tudtok esetleg más oldalt, ahol bitocoin/ZEC-ből USD-t tudnék olcsón, gyorsan hazautalni?

Dàvid

Idézetet írta: ZsZolee Dátum január 14, 2017, 10:00:40 DÉLUTÁN
Létezik, hogy a rohadt ID verification nem működik a coinbase oldalon? 3 böngészőből próbáltam (Chrome, Firefox, IE) és amikor kiválasztom a ID card-ot, akkor egy üres rész töltődik be a helyére. Tudtok esetleg más oldalt, ahol bitocoin/ZEC-ből USD-t tudnék olcsón, gyorsan hazautalni?
Nekem telefonos app-al sikerült befényképezni az igazolványt. De hazai bankok deviza fogadás díjai miatt 50k alatt nem érdemes számlára utalni szerintem. Kevés pénznél anycoin lehet jó megoldás. Lehet paypal-ra is küldeni vele.

DrPascal

Idézetet írta: ZsZolee Dátum január 14, 2017, 10:00:40 DÉLUTÁN
Létezik, hogy a rohadt ID verification nem működik a coinbase oldalon? 3 böngészőből próbáltam (Chrome, Firefox, IE) és amikor kiválasztom a ID card-ot, akkor egy üres rész töltődik be a helyére. Tudtok esetleg más oldalt, ahol bitocoin/ZEC-ből USD-t tudnék olcsón, gyorsan hazautalni?

Mobilon csináld, ott működött nekem anno.
Bitcoin automata Pesten a leggyorsabb.

ZsZolee


gerorge

Coinbaseról nekem egyszer egy nagyobb összeget sikeresen kiutaltak. De nagyon sokan panaszkodnak rá. Kinek mi a tapasztalata? Érdemes egy uquid kártyát használni helyette ATMnél?

andysk

Idézetet írta: Danika Dátum január 14, 2017, 08:41:58 DÉLUTÁN
Poloniex-ről UQUID-re kinek mennyi idő alatt szokott át menni a pénz??
Már volt egy 5€ BTC teszt utalásom 2 órán belül át is ment.
Utána 2.70€ XMR utalás "Monero Wallet by Freewallet" tárcából ami 2 napig "Pending" státuszba volt majd "Cancelled"re váltott, és nem jött meg a pénz. De tárcában azt írta, hogy completed. De ezt elengedtem mondván biztos szar az a tárca.
Most ismét Poloniex-ről küldtem 15€ BTC-t ami már 7órája pendingel. Kezdek kicsit aggódni, hogy úgy fogok járni vele mint az XMR-el. Poloniex már rég "Complete" státuszt adott az utalásnak.
Nekem a poloniexről kissebb összeg olyan 10 perc de mondjuk 2 BTC az má olyan 20-25 perc gondolom több komfirmáció kell hozzá.

bacsoka

#70
Idézetet írta: andysk Dátum január 15, 2017, 10:13:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Danika Dátum január 14, 2017, 08:41:58 DÉLUTÁN
Poloniex-ről UQUID-re kinek mennyi idő alatt szokott át menni a pénz??
Már volt egy 5€ BTC teszt utalásom 2 órán belül át is ment.
Utána 2.70€ XMR utalás "Monero Wallet by Freewallet" tárcából ami 2 napig "Pending" státuszba volt majd "Cancelled"re váltott, és nem jött meg a pénz. De tárcában azt írta, hogy completed. De ezt elengedtem mondván biztos szar az a tárca.
Most ismét Poloniex-ről küldtem 15€ BTC-t ami már 7órája pendingel. Kezdek kicsit aggódni, hogy úgy fogok járni vele mint az XMR-el. Poloniex már rég "Complete" státuszt adott az utalásnak.
Nekem a poloniexről kissebb összeg olyan 10 perc de mondjuk 2 BTC az má olyan 20-25 perc gondolom több komfirmáció kell hozzá.
Uquiddal jártam egyszer úgy, hogy a Jaxx waletemből küldtem 30 eurt, de közben valami hibával elszállt. Aztán egyből 30 dolcsit utaltam rá és kb 15 perc és az uquidon volt. Lógott a levegőben a 30 EUR 2 napig, majd a Jaxx walletem supportjánál megreklamáltam és 4-5 üzenet váltás alatt vissza tolták a 30 eurót. A bibi ott volt, hogy az uquid kér egy címet, amire vissza tudja küldeni a pénzt, ha valami rosszul sülne el, meg is adtam az aktuális jaxx Zec címemet. Csak azt nem tudtam, hogy a Jaxx minden tranzakció után címet módosít. Ezért mivel nem tudta a régi címre visszaküldeni, lógott a levegőben. Most már minden rendben. Szóval figyeljetek arra, hogy a Jaxx minden tranzakció után címet módosít.


sperho

Sziasztok, Coinbasel melyik bankok számlái működnek? Budapest bank is jó, Otp olvastam azzal jó. Válaszokat köszi

Worlynox

#73
Idézetet írta: sperho Dátum január 16, 2017, 05:32:21 DÉLUTÁN
Sziasztok, Coinbasel melyik bankok számlái működnek? Budapest bank is jó, Otp olvastam azzal jó. Válaszokat köszi

Szerintem bármelyik bankkal működik a számlás része. K&H-val és Budapest Bankkal 100%.
Viszont a K&H van 3D secure -os kártyája, amit a kártyás rész megkövetel a Coinbase-n. (Mondjuk nekem azzal is problémára futott a coinabse)

bacsoka

Idézetet írta: sperho Dátum január 16, 2017, 05:32:21 DÉLUTÁN
Sziasztok, Coinbasel melyik bankok számlái működnek? Budapest bank is jó, Otp olvastam azzal jó. Válaszokat köszi
Szerintem,  minden olyan bankkal működik, ahol a SEPA utalás megoldható. Nem vagyok benne biztos, de minden nevesebb banknál kell legyen SEPA utalási lehetőség.

fefe

Nekem simán működik de azért 1 jó tanács!
Utaltam próbaképpen euroszámlámra 5 eur
Meg is érkezett de a számlaegyenleg -4 eur
Utaltam 10 eur forintszámlára 80 ft vont le .

Levente

Pénz kifizetés olcsón Europában is.


Bitwala Prepaid Cards cost only €1.
fee 0.5


Use #bitcoin and send money to the SEPA zone (EUR), Hungary (HUF) Australia (AUD), Brazil (BRL), China (CNY), Japan (JPY), Malaysia (MYR), Mexico (MXN), the Philippines (PHP), South Korea (KRW) and Vietnam (VND) at a flat 0.5% fee! Best rates, minimum cost, and maximum convenience only on bitwala.io


The most affordable SEPA and SWIFT bank transfers across borders and currencies within one business day using Bitcoin and Altcoins. Get a free SEPA transfer for every new user who makes a transfer.

atideath

Idézetet írta: Levente Dátum január 17, 2017, 10:00:00 DÉLUTÁN
Pénz kifizetés olcsón Europában is.


Bitwala Prepaid Cards cost only €1.
fee 0.5


Use #bitcoin and send money to the SEPA zone (EUR), Hungary (HUF) Australia (AUD), Brazil (BRL), China (CNY), Japan (JPY), Malaysia (MYR), Mexico (MXN), the Philippines (PHP), South Korea (KRW) and Vietnam (VND) at a flat 0.5% fee! Best rates, minimum cost, and maximum convenience only on bitwala.io


The most affordable SEPA and SWIFT bank transfers across borders and currencies within one business day using Bitcoin and Altcoins. Get a free SEPA transfer for every new user who makes a transfer.


Érdekesen hangzik, tetszik hogy 2$ csak a kártya viszont szükséged van azonosítani magad dokumentumokkal ami nem túlzottan előny.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

AnCrypto

Nézegettem az Uquid oldalát. Ti bitcoin plastic cardot vagy altcoin plastic cardot igényeltetek? Vagy rosszul értettem, hogy van kettő fajta különböző kártya? PayPal-al simán összeköthető a kártya? Amikor átutaltok coinokat akkor egyből átváltja a rendszer dollárba vagy euroba vagy akkor történik az átváltás amikor pl. vásárolok a kártYával és aktuális árfolyamot használja?
Crypto Currency Miner & Trader.

raffiakötö

Idézetet írta: AnCrypto Dátum január 18, 2017, 11:52:17 DÉLELŐTT
Nézegettem az Uquid oldalát. Ti bitcoin plastic cardot vagy altcoin plastic cardot igényeltetek? Vagy rosszul értettem, hogy van kettő fajta különböző kártya? PayPal-al simán összeköthető a kártya? Amikor átutaltok coinokat akkor egyből átváltja a rendszer dollárba vagy euroba vagy akkor történik az átváltás amikor pl. vásárolok a kártYával és aktuális árfolyamot használja?

Palstic kártyából egyfajta van, nem tudsz váltogatni. Az uquid egyenlegedre tudsz tőleni BTC-t, vagy altcoint amiből USD/EUR/GBP lesz, ezt te döntöd el milyen devizába jelenlen meg az átváltott coin-od. Majd az uquid egyelnegedet tudod átvezetni a plastic kártyára. Igen simán összeközhető a plastic kártya a paypal-val. Amikor vásárolsz akkor átváltást az adott banki atm/pos termiál banki árfolyamán váltja, legalábbis szerintem. De lehet valami egéb közép árfolyamon vált...