Bitcore [BTX] - Bitcore - POW - "Staking" / (Airdrop/hét 2018.aug-ig!)

Indította Uhura, október 02, 2017, 08:54:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

mov ax,0

Jó kis script, köszönjük.
Én azért használok kettő scriptet, mert azt tapasztaltam, amikor feldobja a ccminer ilyen olyan hibát okozott ablakot, akkor nem fut tovább a cmd fájlban
addig, amíg le nem "okézom" az ablakot.

detros

#301
24 dolláron az árfolyam! :)
A Bit-Z váltón 26.8

bazsy

A szemeim majd kiugranak hát mi történik ezzel a coinnal jól meg van pumpolva!

kasima

Idézetet írta: bazsy Dátum november 15, 2017, 11:28:35 DÉLELŐTT
A szemeim majd kiugranak hát mi történik ezzel a coinnal jól meg van pumpolva!
Nem tudom de engem konkrétan felbaszott. :D
Mer bezzeg most mikor eladom 16 dolcsin nem megy vissza pedig vagy 5 héten keresztül ezt csinálta pedig fel le... :D hogy lehet így beszopni?

VipJoco

Én 21,5$-ért adtam el hajnalban, de most várok a btc emelkedésre ha 8000$ lesz a BTC akkor már 25$-al számolhatok. Nem olyan rossz ez. :)

kasima

Idézetet írta: VipJoco Dátum november 15, 2017, 12:47:22 DÉLUTÁN
Én 21,5$-ért adtam el hajnalban, de most várok a btc emelkedésre ha 8000$ lesz a BTC akkor már 25$-al számolhatok. Nem olyan rossz ez. :)

Áhh hagyjuk is.  mer csak felbaszom magam :D

detros

Idézetet írta: kasima Dátum november 15, 2017, 12:44:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum november 15, 2017, 11:28:35 DÉLELŐTT
A szemeim majd kiugranak hát mi történik ezzel a coinnal jól meg van pumpolva!
Nem tudom de engem konkrétan felbaszott. :D
Mer bezzeg most mikor eladom 16 dolcsin nem megy vissza pedig vagy 5 héten keresztül ezt csinálta pedig fel le... :D hogy lehet így beszopni?

Én is elgondolkoztam ezen, hogy megpróbálok az árfolyamon keresni, de volt egy olyan rossz érzésem, hogy ha megteszem tuti ugyan így járok, mint most Te. :)
Majd 100$-on eladok 1-2 db-ot. :D
Ha marad az emelkedési ütem, akkor kb. 1 hét...

detros

Azért az árfolyam mellett láthatóan a Network hashrate és a diff is szépen elszállt.
A BTG nem igazán hozta meg azt az enyhülést, amire én számítottam...
Napról napra egyre többen jönnek a BTX-re. :(

Uhura

És folyamatosan esik a yield... nekem 0.5 -ről 0.3 -ra mára már 0.21 -re esett vissza . A network hash rate is ingadozik 250-390 Gh között . Az ár meg az égben :)

kasima

Fuck the system... Ez tényleg jól megszopatott de ez a vonat már elment nekem.. Innen is látszik h mennyire van szerencsém ezekben...
500 dolcsit bukni... Amikor szüksége lenne az embernek a pénzre... Épp h kiköhögtem a vega árát ez most megint helyre rakott volna kicsit... engem ver az Isten csak tudnám miért..

VipJoco


Newtnt

Mi történik emberek... Amint hazaérek eladom a pcsába az egészet. Nagyot fog pukkani, és kb vége lesz a coinnak.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

VipJoco

Idézetet írta: Newtnt Dátum november 16, 2017, 10:59:26 DÉLELŐTT
Mi történik emberek... Amint hazaérek eladom a pcsába az egészet. Nagyot fog pukkani, és kb vége lesz a coinnak.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Nem hinném, hogy bedől. Biztos fog esni, de még kamat lesz nem dől be. :D


detros

Idézetet írta: Uhura Dátum november 16, 2017, 09:55:06 DÉLELŐTT
És folyamatosan esik a yield... nekem 0.5 -ről 0.3 -ra mára már 0.21 -re esett vissza . A network hash rate is ingadozik 250-390 Gh között . Az ár meg az égben :)

Ahogy mondod, most már visszasírom azt a napi 0.3-at is, mert már csak 0.2 körül van nekem.. :/
+1 1060 mellett lenne újra kb 0.28-30...
Picit későbbre reméltem ezt a mostani megugrást...


detros


bazsy

Idézetet írta: detros Dátum november 16, 2017, 06:18:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tamagucsi Dátum november 16, 2017, 04:41:58 DÉLUTÁN
Kicsit elkezdett a bitconnect ütemében emelkedni :)

Akkor pár hónap múlva majd 300 dolláron lesz? :)


Volt pár héttel ezelőtt kérvényezés a poloniexre,ha bekerűl valószínű a mostani ár duplája lesz,ha csak be nem üt ménkű

VipJoco

Yiimp-en nagyon ingadozik a Hash rate. Jobb lehet a BTX saját pool? https://www.bitcorepool.cc/
Ti melyiken vagytok?

Uhura

Idézetet írta: VipJoco Dátum november 16, 2017, 08:37:59 DÉLUTÁN
Yiimp-en nagyon ingadozik a Hash rate. Jobb lehet a BTX saját pool? https://www.bitcorepool.cc/
Ti melyiken vagytok?


bazsy kb ez lehet az egyetlen magyarázat az erőltette inveszticióra ami ennyire felnyomta az árakat az égbe.


VipJoco: a bitcore-os poolal az a gond, hogy a solo minerek nélkül is kb 400 GH/s van most benne a BTX-ben amiből 60-100 GH/s a yimpi add a te általad linkelt csak 35 GH/s vagyis nagyon kicsi.
A yimpi és  a supernova vitte a primet de szerintem van pár nem látható pool is meg egy csomó solos aki belépett és szinte 1/4-re vitte a mining yieldet pár nap alatt. Ennek ellenére e jelenlegi ár mellet még ez is szép hozamot biztosít.