Személyes portfólióm összeállítása

Indította sifti85, december 21, 2017, 05:28:22 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

sifti85

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni, hogy milyen a portfólióm, illetve min lehetne változtatni.
Ez lenne a portfólió:
50% BTC
5% Bitcoin Cash
15% ETH
10% Litecoin
10% Dash
10% Monero
ripple? iota? beleferne meg valahova szerintetek?

Dolce

#1
elég kockázatos, ha a btc megborul veszítesz. btc:bch nálam menne 1:1 arányba ami 45%-10%-ra módosulna jelenlegi árfolyamon a te portfólódban, ha ennyire hiszel a bitcoinban és főleg a core-ban

nekem ez kb tetszik, az oldal közepén ott vannak az arányok
https://crypto20.com/en/

A tiedének az a nagy előnye, hogy nem kell sokat szórakozni a vétellel, tárolással, agyalással:)
Amúgy persze, szerintem okos dolog lenne pár olyan coint is választani aminek a funkciója túlmutat a szimpla vagy privát fizetőeszköz funkción. Ilyen nálad csak az ethereum ha minden igaz

sifti85

Köszönöm a segitseget!
Én még mindig hiszek a jó öreg BTC-ben remelem a Lightning Network dobni fog valamennyit, bar meg igyse felek szerintem nemlehet letaszitani a trónról, de sokan mar egy kis zuhanastol atallnak. Bitcoin to the moon

Dolce

ez lesz/volt az első vásárlásod, magyarán mostanában szálltál be?

willow

Idézetet írta: sifti85 Dátum december 21, 2017, 05:28:22 DÉLUTÁN
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni, hogy milyen a portfólióm, illetve min lehetne változtatni.
Ez lenne a portfólió:
50% BTC
5% Bitcoin Cash
15% ETH
10% Litecoin
10% Dash
10% Monero
ripple? iota? beleferne meg valahova szerintetek?


Javitsd ki a főcimet. portfólióra.

Székely Vegán

Idézetet írta: sifti85 Dátum december 21, 2017, 10:18:11 DÉLUTÁN
Köszönöm a segitseget!
Én még mindig hiszek a jó öreg BTC-ben remelem a Lightning Network dobni fog valamennyit, bar meg igyse felek szerintem nemlehet letaszitani a trónról, de sokan mar egy kis zuhanastol atallnak. Bitcoin to the moon


Maradjon a hívés a templomra.
A LN egyelőre csak egy szép igéret.. 18 hónap múlva lesz belőle valami.. talán.. és nem fogja megoldani a BTC skálázási problémáját.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Newtnt

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 22, 2017, 05:32:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sifti85 Dátum december 21, 2017, 10:18:11 DÉLUTÁN
Köszönöm a segitseget!
Én még mindig hiszek a jó öreg BTC-ben remelem a Lightning Network dobni fog valamennyit, bar meg igyse felek szerintem nemlehet letaszitani a trónról, de sokan mar egy kis zuhanastol atallnak. Bitcoin to the moon


Maradjon a hívés a templomra.
A LN egyelőre csak egy szép igéret.. 18 hónap múlva lesz belőle valami.. talán.. és nem fogja megoldani a BTC skálázási problémáját.
Akkor RobRoy a jövőből jön a mainnet nodejával.
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901