Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 39 Vendégek van a témában

bacsoka

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 16, 2016, 10:20:56 DÉLELŐTT
zec will pump soon: 8 min ago from peter-zcash :Also we have updated the pool to the latest Zcash 1.0.4 version and will soon start to test direct payouts

ezt irjak az okosak.

kiadjak az 1.0.4 -es updatot a zcash -re. hatha most lesz a fordulopont :))

https://z.cash/blog/new-release-1-0-4.html?page=0
Reméljük a legjobbakat! :)  8)

DrPascal

ZCL-re nézzetek rá!
Béka segge alá esett a Diff., "bazi nagy" haszon kecsegtet!

Bob

Inkább az árfolyam ugrott meg.

DrPascal


bacsoka

Idézetet írta: DrPascal Dátum december 16, 2016, 01:36:32 DÉLUTÁN
ZCL-re nézzetek rá!
Béka segge alá esett a Diff., "bazi nagy" haszon kecsegtet!
Spájzoljatok jól be belőle!

AnCrypto

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 16, 2016, 10:20:56 DÉLELŐTT
zec will pump soon: 8 min ago from peter-zcash :Also we have updated the pool to the latest Zcash 1.0.4 version and will soon start to test direct payouts

ezt irjak az okosak.

kiadjak az 1.0.4 -es updatot a zcash -re. hatha most lesz a fordulopont :))

https://z.cash/blog/new-release-1-0-4.html?page=0
Attól hogy megjelenik az 1.0.4-es verzió miért lenne pump? Bár igazad lenne és felmenne mondjuk 100 dollárra a ZeC ára.
Crypto Currency Miner & Trader.

AnCrypto

Idézetet írta: DrPascal Dátum december 16, 2016, 01:36:32 DÉLUTÁN
ZCL-re nézzetek rá!
Béka segge alá esett a Diff., "bazi nagy" haszon kecsegtet!
Volt belőle 70 darabom. Eladtam most 0.00070000 BTC körül. Ez nem rossz ár az eddigi 0.00050000 BTC ár helyett...
Crypto Currency Miner & Trader.

Bob

Idézetet írta: DrPascal Dátum december 16, 2016, 01:36:32 DÉLUTÁN
ZCL-re nézzetek rá!
Béka segge alá esett a Diff., "bazi nagy" haszon kecsegtet!
Már 7 órája stabilan 500kH/s-t mutat a network hash rate. Nekem ez nem stimmel.

drizzt_do_urden

hat ezt nem en mondtam. az okosok a poloniexen targyaltak a trollboxba es utana olvasgattam es szokott ilyenkor aremelkedes lenni elmeletileg mivel biztonsagosabb lesz es nagyobb lesz a demand. ahogy volt valamikor az ETH -val amikor fork -olt es lett az ETC.

Artthur

Ha majd belerakják a működő Z wallet addresst ahogy Vegán is modnta, na akkor biztos lesz ugrás, de ezt most nem láttam a leírásban... bárcsak rosszul olvastam volna... :)

atideath

Idézetet írta: Artthur Dátum december 16, 2016, 06:19:39 DÉLUTÁN
Ha majd belerakják a működő Z wallet addresst ahogy Vegán is modnta, na akkor biztos lesz ugrás, de ezt most nem láttam a leírásban... bárcsak rosszul olvastam volna... :)

Ez a Z Wallet mi is pontosan? Mi lesz a szerepe? Hallottam róla már de nem tudom valójában mit takar.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

bacsoka

Idézetet írta: atideath Dátum december 16, 2016, 09:38:01 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Artthur Dátum december 16, 2016, 06:19:39 DÉLUTÁN
Ha majd belerakják a működő Z wallet addresst ahogy Vegán is modnta, na akkor biztos lesz ugrás, de ezt most nem láttam a leírásban... bárcsak rosszul olvastam volna... :)

Ez a Z Wallet mi is pontosan? Mi lesz a szerepe? Hallottam róla már de nem tudom valójában mit takar.
Ettől lesz anonim a dolog. A t addressek transzparensek láthatók nyilvánosak az z addressek meg pont nem. :-) 2

DrPascal

Azt számoltátok, hogy kinek mennyi tartalék van még benne, hogy egyáltalán az elektronok árát ki tudja dolgozni?
Én 23$ körül számoltam 0,16 centes kWh árral. Azt a 12-13$ esést (most 36$) pedig 5 nap alatt produkálta a héten!

Bob

Idézetet írta: DrPascal Dátum december 17, 2016, 08:28:23 DÉLUTÁN
Azt számoltátok, hogy kinek mennyi tartalék van még benne, hogy egyáltalán az elektronok árát ki tudja dolgozni?
Én 23$ körül számoltam 0,16 centes kWh árral. Azt a 12-13$ esést (most 36$) pedig 5 nap alatt produkálta a héten!
A gond, hogy én még az eddigi ZEC-eket sem váltottam át. Ha 25$-re megy az árfolyam, akkor vagyok az áram áránál. Ha az alá megy, akkor csak HashAttack-ra kapcsolom be a gépet. Vagy ha torrent miatt egyébként is bekapcsolva lenne.

qwe92

#234
Idézetet írta: Bob Dátum december 17, 2016, 09:10:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum december 17, 2016, 08:28:23 DÉLUTÁN
Azt számoltátok, hogy kinek mennyi tartalék van még benne, hogy egyáltalán az elektronok árát ki tudja dolgozni?
Én 23$ körül számoltam 0,16 centes kWh árral. Azt a 12-13$ esést (most 36$) pedig 5 nap alatt produkálta a héten!
A gond, hogy én még az eddigi ZEC-eket sem váltottam át. Ha 25$-re megy az árfolyam, akkor vagyok az áram áránál. Ha az alá megy, akkor csak HashAttack-ra kapcsolom be a gépet. Vagy ha torrent miatt egyébként is bekapcsolva lenne.
Szerintem érdemes 25dollár alatt Monero-ra váltani azzal még kevesebbet is fogyaszt.A ZEC et meg pihentesd.

headway

Idézetet írta: DrPascal Dátum december 17, 2016, 08:28:23 DÉLUTÁN
Azt számoltátok, hogy kinek mennyi tartalék van még benne, hogy egyáltalán az elektronok árát ki tudja dolgozni?
Én 23$ körül számoltam 0,16 centes kWh árral. Azt a 12-13$ esést (most 36$) pedig 5 nap alatt produkálta a héten!
Ez kb. korrekt is felénk! Itt jön be a bizalom tényező :)
Azaz ennél a pontnál szállnak ki sokan. :)
Viszont ennél a pontnál szállnak be szintén sokan(az ár tök mind1 mivel vétel/eladás mennyisége még baromira messze van egymástól) :)
De ez nem jelent persze semmit...

AnCrypto

Jelenleg ZClassic-ot bányászok a suprnova.cc poolon keresztül. A grafikusom 8GB-os RX 470-es Sapphire és jelenleg 211 H/s-al dolgozik, de érdekes hogy 1 napja a RAM használat még 2 GB körül volt, de most már 3.4 GB...Ez másnál is növekedett vagy mi lehet ez? Nem fut semmilyen más program ami a grafikus memóra növekedést indokolná.
Crypto Currency Miner & Trader.

boti123



fefe

Claymore a ZCash AMD GPU Miner v9.2