Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 84 Vendégek van a témában

AnCrypto

Kinek melyik ZEC pool tetszik, melyik poolon érdemes bányászni. Személyszerint jelenleg a flypoolt propagálom, de alapvetően a Nanopool a kedvencem. Coinmine és Suprnova is van rezervában, ZEC esetében viszont Nanopool és Flypool a favorit.
Crypto Currency Miner & Trader.

bbencee

a coinsforall-t próbáltam, de flypool messze veri. Azóta is azt használom, ahogy Vegán is! :)

drizzt_do_urden


lukacsa82

Vegán: Tudtad teszteleni a MSI Radeon RX 470 ARMOR- kártyádat amit legutóbb vettél? Jó áron volt én is néztem de maradt a normál (piros) MSI RX 470 Gaming X kezdésnek.
Van különbség a kettő kártya között ZEC hashrate-ben?

mr_nobody

szerintetek meddig fog csökkenni a ZEC? mennyire lesz padlón?

drizzt_do_urden

0.01 -et mondanak. de ha oda leengedik akkor nem lesz profitabilis egyaltalan banyaszni. egy lesz a shitcoinok kozul :)

bacsoka

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 06, 2016, 12:33:24 DÉLUTÁN
0.01 -et mondanak. de ha oda leengedik akkor nem lesz profitabilis egyaltalan banyaszni. egy lesz a shitcoinok kozul :)
Azért reméljük a legjobbakat! Ha elveszlődik a süllyesztőben csinálunk egy VCASH-t (VeganCash) és azt bányásszuk egymás közt kalákába!
:)

bbencee

Idézetet írta: bacsoka Dátum december 06, 2016, 12:45:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 06, 2016, 12:33:24 DÉLUTÁN
0.01 -et mondanak. de ha oda leengedik akkor nem lesz profitabilis egyaltalan banyaszni. egy lesz a shitcoinok kozul :)
Azért reméljük a legjobbakat! Ha elveszlődik a süllyesztőben csinálunk egy VCASH-t (VeganCash) és azt bányásszuk egymás közt kalákába!
:)

Nem is lenne rossz! :) Valaki utánaolvasott már saját coin nyitásának meneteléről?

vizikaki

Idézetet írta: bbencee Dátum december 06, 2016, 12:48:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bacsoka Dátum december 06, 2016, 12:45:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 06, 2016, 12:33:24 DÉLUTÁN
0.01 -et mondanak. de ha oda leengedik akkor nem lesz profitabilis egyaltalan banyaszni. egy lesz a shitcoinok kozul :)
Azért reméljük a legjobbakat! Ha elveszlődik a süllyesztőben csinálunk egy VCASH-t (VeganCash) és azt bányásszuk egymás közt kalákába!
:)

Nem is lenne rossz! :) Valaki utánaolvasott már saját coin nyitásának meneteléről?
En mar utanaolvastam, es hat nem tunik annyira egyszeru dolognak szerintem :D

zenetibi

Idézetet írta: vizikaki Dátum december 06, 2016, 12:51:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbencee Dátum december 06, 2016, 12:48:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bacsoka Dátum december 06, 2016, 12:45:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 06, 2016, 12:33:24 DÉLUTÁN
0.01 -et mondanak. de ha oda leengedik akkor nem lesz profitabilis egyaltalan banyaszni. egy lesz a shitcoinok kozul :)
Azért reméljük a legjobbakat! Ha elveszlődik a süllyesztőben csinálunk egy VCASH-t (VeganCash) és azt bányásszuk egymás közt kalákába!
:)

Nem is lenne rossz! :) Valaki utánaolvasott már saját coin nyitásának meneteléről?
En mar utanaolvastam, es hat nem tunik annyira egyszeru dolognak szerintem :D
Én átáltam ETC-re, nem éri meg Zec-et bányászni.

DrPascal

Nekem gyanús, hogy szánt szándékkal ütik lefelé a ZEC-et. Valaki a nagyok közül rákaphatott a "shortolásra".

Andre

Idézetet írta: zenetibi Dátum december 06, 2016, 01:13:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vizikaki Dátum december 06, 2016, 12:51:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbencee Dátum december 06, 2016, 12:48:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bacsoka Dátum december 06, 2016, 12:45:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 06, 2016, 12:33:24 DÉLUTÁN
0.01 -et mondanak. de ha oda leengedik akkor nem lesz profitabilis egyaltalan banyaszni. egy lesz a shitcoinok kozul :)
Azért reméljük a legjobbakat! Ha elveszlődik a süllyesztőben csinálunk egy VCASH-t (VeganCash) és azt bányásszuk egymás közt kalákába!
:)

Nem is lenne rossz! :) Valaki utánaolvasott már saját coin nyitásának meneteléről?
En mar utanaolvastam, es hat nem tunik annyira egyszeru dolognak szerintem :D
Én átáltam ETC-re, nem éri meg Zec-et bányászni.
Leállítom én is a ZEC-et.. nekem már nem éri meg R9 280X kártyákkal.. ugye itt dupla fogyasztás van az RX kártyákkal szemben..

danieru

Tartom a pénzem, hátha feljebb ugrik, de megpróbálkozom Moneroval.

drizzt_do_urden

en ugy latom a napokba a nicehash a legstabilabb...

bacsoka

Kicsit megugrott a poloniexen is.

boti123

Idézetet írta: bacsoka Dátum december 07, 2016, 02:31:03 DÉLUTÁN
Kicsit megugrott a poloniexen is.

tegnap az egyik facebookos kinai csoportba írták hogy a következő időben több kinai akar venni zec, eth, etc-t gondolom azért ugrott meg az összes hírtelen.

Én vele szoktam beszélni: https://www.facebook.com/17developer

általában pontos infokat szokott mondani.

fb csoport: https://www.facebook.com/groups/573916336151050/

bacsoka

Idézetet írta: boti123 Dátum december 07, 2016, 02:41:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bacsoka Dátum december 07, 2016, 02:31:03 DÉLUTÁN
Kicsit megugrott a poloniexen is.

tegnap az egyik facebookos kinai csoportba írták hogy a következő időben több kinai akar venni zec, eth, etc-t gondolom azért ugrott meg az összes hírtelen.

Én vele szoktam beszélni: https://www.facebook.com/17developer

általában pontos infokat szokott mondani.

fb csoport: https://www.facebook.com/groups/573916336151050/
Azért jó az a kicsi kínai kapcsolat, gyakorlatilag nincs olyan dolog, amiben ne lennének benne.
Ápolgassad kicsi kínai kapcsolatot, mert még jól jöhet. Már csak kínaiul kell megtanulni, úgy biztos több infó csöpögne.

raffiakötö

Elindult felfelé megint a ZEC...

drizzt_do_urden

egy kis pump. de ahogy nezem mar lenyugodott!

drizzt_do_urden

nekem 0.15 be van beteve az eladas ugyhogy tolem mehet felfele ameddig akar :))