Termékeket forgalmazó eladók értékelése, megbizhatósága a fórumon!

Indította drizzt_do_urden, május 26, 2017, 04:57:33 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

dexter

eticknek írjatok + jelet mebgízható utánvéttel is küldi a terméket, sőt előre utalással is elküldte a rendelt cuccot.

dexter

Egy nagyon rendes eladónak kérnék egy  + beírni és őt "wminer"-nek hívják. Nagyon hamar szállította a megrendelt terméket, csak a postaköltséget kérte előre.


Artthur

#43
Guntis Vitolins Mineshop.eu -s sráctól rendeltem már 3x risereket, korrektül küldte 5 napon belül meg is jöttek, BTC-t elfogad megbíztam a srácban.

Nemrég rendeltem tőle 2 EVGA 1300-as tápot megjött a csomag és kolink 1200-as tápokat küldött. Emailben csak annyit írt hogy so sorry küldjem vissza a cuccot...  Nem is rendelhető a weboldalán Kolink táp... nem tudom ki rontott el mit de nem tetszik a dolog.

Egyelőre adnék neki zárójelesen egy (-1)-et

Youtube videói
https://www.youtube.com/channel/UCkYCnjVcFJDN6Cp_uP0pv_A

imrex6


Uhura

"wminer" Ma megjött a megrendelt Bi"ny"ostar Tb85. Vagyis megbízható, posta költség elutalása után , 2 nap alatt megjött a cumó.

velvet

Etick +1

vettem tőle már szinte mindent (alaplap, RAM, tápegység kártya stb) személyes átvétellel és postai utánvéttel is

rendben lezajlott minden..visszatérek még hozzá :)

raffiakötö

Egy sokadik +1 etick-nek.
Palit Gtx 1060-at rendeletem tőle, kedden - hétfőn már meg is kaptam. :)

cobold007

Nagy piros pont etick-nek + alaplapot és reisereket rendeltem tőle utánvétellel és minden rendben volt !


ZsZolee


molmat1013

Egy kis ócsárolás!de is beírom ,hogy mások is tanuljanak az esetemből! Anomatic te utolsó p@tkány, te tolvaj! Megrendeltem tőle 2 db rig keretet már lassan egy hónapja amiről azóta semmi információ! Eleinte el lehetett érni telefonon akkor jöttek a kifogások ,hogy majd hétfőn , majd kedden , majd csütörtökön , de most már el se lehet érni! Telefonja kikapcsolva , FOX post semmit se tud a csomagomról én meg előre utaltam!Itt jelzem ,hogy már tudom merre laksz és meglátogatlak!

bazsy

Idézetet írta: molmat1013 Dátum június 19, 2017, 05:23:44 DÉLUTÁN
Egy kis ócsárolás!de is beírom ,hogy mások is tanuljanak az esetemből! Anomatic te utolsó p@tkány, te tolvaj! Megrendeltem tőle 2 db rig keretet már lassan egy hónapja amiről azóta semmi információ! Eleinte el lehetett érni telefonon akkor jöttek a kifogások ,hogy majd hétfőn , majd kedden , majd csütörtökön , de most már el se lehet érni! Telefonja kikapcsolva , FOX post semmit se tud a csomagomról én meg előre utaltam!Itt jelzem ,hogy már tudom merre laksz és meglátogatlak!
Hiba volt,hogy előreutaltál!!!

kriptoPeti


willow



Székely Vegán

Most már lehet értékelni az eladó profilját is a kép alatti Bizalom adok +1 vagy adok -1 megnyomásával.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Zorg33

Idézetet írta: willow Dátum június 22, 2017, 04:34:22 DÉLUTÁN
Zorg el van havazva. Még az emailokra sem válaszol. :'(


Egy szintnél több bejövő üzenetet nem tudok sajnos feldolgozni, inkább csinálom a már megrendelt tápokat, mert ha egész nap az emailekre válaszolnék, akkor nem haladnék semmit. (Főállás mellett csinálom a tápokat éjszaka többnyire és hétvégéken is.)
Pár naponta azért végigmegyek az üzeneteken. Köszönöm a türelmet.

bazsy


dudi